Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку тапередачі даних (Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги))
Очікувана вартість
223 000,00 UAH
UA-2022-03-11-000887-c 5c56a8ae01924e4dbdf50b717c315dfb
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Цехмейструк Наталія Миколаївна

380976010391 tender@103.zt.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 38500095
Місцезнаходження: 10031, Україна , Житомирська обл., Житомир, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В
Контактна особа: Цехмейструк Наталія Миколаївна
380976010391
tender@103.zt.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Відсутність конкуренції з технічних причин
Обґрунтування
: у Комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради виникла необхідність розпочати закупівлю послуг телефонного зв’язку та передачі даних ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)) на 2022 рік. Згідно п.2 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» , замовником може бути застосовано переговорну процедуру закупівлі у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником за відсутності при цьому альтернативи.
Для забезпечення КНП «ЦЕМД та МК » ЖОР надійним зв’язком використовуються послуги АТ «Укртелеком», який надає:
• в користування з’єднувальні лінії (цифрові) до цифрового вузла спеціальних служб у обласному центрі;
• в користування з’єднувальні лінії (аналогові) до цифрових/аналогових вузлів спеціальних служб в районних центрах області;
• послуги цифрової телефонії (ISDN PRI);
• в тимчасове платне користування канали електрозв’язку/лінії електрозв’язку, безпосереднього зв’язку (БЗ);
• на території України послуги телефонного зв’язку;
• послугу некомутованого доступу до мережі Інтернет(ADSL, FTTx, Ethernet, ).
• в користування скорочені номери вузла спеціальних служб.
Вищевказані послуги надаються в цілодобовому режимі і не передбачають припинення та/або зміну оператора телекомунікацій таких послуг.
Оператор Акціонерне товариство «Укртелеком» (далі – АТ «Укртелеком») та його структурні підрозділи, філії, представництва є домінуючим оператором телекомунікацій в Україні.
Національним планом нумерації України, затвердженого наказом міністерства транспорту та зв’язку від 23.11.2006р. №1105 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7.12.2006р. за №1284/13158, визначено номери служб екстреного виклику 101, 102, 103, 104, 112, які закріплені за міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями, уповноваженими забезпечувати функціонування служб екстреного виклику, а оператор телекомунікацій (АТ «Укртелеком») забезпечує маршрутизацію трафіку
Житомирська філія АТ «Укртелеком» (далі- Філія) є відокремленим підрозділом АТ «Укртелеком». Філія здійснює діяльність від імені Товариства згідно Положення про Житомирську філію.
Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Порядку організації доступу абонентів мереж рухомого (мобільного) зв’язку до служб екстреної допомоги» від 07.10.2009 № 1034, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 жовтня 2009 року за № 1002/17018, АТ «Укртелеком» визнаний єдиним оператором телекомунікацій, який забезпечує доступ до служби екстреного виклику 103 телекомунікаційної мережі загального користування та абонентів мобільного зв’язку.
Комунальне некомерційне підприємство «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, у відповідності до покладених на нього завдань (згідно Статуту) забезпечує приймання від населення викликів, їх опрацювання та передачу виїзним бригадам для надання екстреної медичної допомоги, надісланих за допомогою усіх засобів зв’язку. Ця функція виконується Централізованою оперативною -диспетчерською службою, що є структурним підрозділом підприємства.
Законом України «Про екстрену медичну допомогу» від 5 липня 2012р. № 5081-VI визначено організаційно-правові засади забезпечення громадян України та інших осіб, які перебувають на її території, екстреною медичною допомоги.. Централізована оперативна –диспетчерська служба функціонує цілодобовому режимі, будь яка перерва у її роботі (отримання інформації про виклик, щодо надання екстреної медичної допомоги, або передача заявки до бригади швидкої медичної допомоги) є порушенням Закону України «Про екстрену медичну допомогу», унеможливлює громадянам вчасно отримати екстрену медичну допомогу. Тому, для забезпечення надання доступної, своєчасної та якісної екстреної медичної допомоги, належного оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій та стихійних лих, безперебійного надання послуг фіксованого телефонного зв'язку та передачі даних, доцільно співпрацювати і в подальшому з надійним оператором зв’язку та укласти договір з АТ "Укртелеком" на 2022 рік.
Отже, виключно АТ «Укртелеком, надаються наступні послуги:
1. Маршрутизація трафіка екстрених викликів від/до абонентів цифрової АТС, що входить до складу Централізованої оперативно – диспетчерської служби, до/від ТМЗК м. Житомир, міжміської, внутрішньозонової мереж, а також від абонентів цифрової АТС до інших екстрених служб, мереж операторів рухомого зв'язку, здійснюються тільки через ОПТС/АМТС-ОДС (прямий маршрут) та ОПТС/АМТС-АТС-6-ОДС (обхідний маршрут) АТ «Укртелеком».
2. Послуги фіксованого провідного стаціонарного зв'язку (Центр та структурні підрозділи) для забезпечення зовнішніх та внутрішніх комунікацій, а також згідно вимог наказу МОЗ України від 05.06.2020 № 1311 "Про затвердження Примірного табеля оснащення структурних підрозділів системи екстреної медичної допомоги", Послуги фіксованого телефонного зв’язку та передачі даних надаються виключно АТ «Укртелеком». Зміна оператора надання послуг фіксованого телефонного зв'язку та передачі даних призведе до припинення безперебійної роботи (365/7/24) Централізованої оперативно-диспетчерської служби за номером виклику «103» та підприємства в цілому, неналежного оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій та стихійних лих, що є неприпустимо.
3. Роботу Централізованої оперативно-диспетчерської служби забезпечує встановлене спеціалізоване програмне забезпечення - апаратно-програмний комплекс «Централь-103», для взаємодії складових якого потрібна безперебійна мережа Internet та фіксований телефонний зв’язок. Роботу апаратно-програмного комплексу «Централь-103» відслідковує також МОЗ України.
АТ «Укртелеком» на території України є єдиним оператором зв’язку де побудовано вузол спеціальних служб (надалі ВСС). Тобто, всі дзвінки до служб екстреного реагування за скороченими номерами 101, 102, 103, 104, та 112, згідно схеми організації цифрових ліній зв’язку надходять до чинного ВСЗ, та потім розподіляються до певних служб екстреного реагування, зокрема до єдиної Централізованої оперативної диспетчерської служби. Таким чином, оператор зв’язку АТ «Укртелеком» всі дзвінки за номером 103 від населення, що користується його послугами та від інших операторів телекомунікаційних послуг з всієї території Житомирської області, а також, межуючих з областю територій, направляє до Централізованої оперативно – диспетчерської служби КНП «ЦЕМД та МК» ЖОР що розташована по вул. Покровська, 98-В у м. Житомир.
4. З метою забезпечення своєї статутної діяльності КНП «ЦЕМД та МК» ЖОР завдяки послугам фіксованого зв’язку, всі телефонні номери зафіксовані у лікувальних закладах міста Житомира та Житомирській області, у Департаменті охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації, органах місцевого самоврядування, тощо;
Отже, зміна оператора зв’язку може призвести до наступних негативних наслідків:
- збоїв в роботі управління підрозділами КНП«ЦЕМД та МК» ЖОР, збоїв у взаємодії з лікувальними закладами міста та області, взаємодії з Департаментом охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації, органами самоврядування;
- додатковими фінансовими та матеріальними витратами, і витратами часу щодо організації нових ліній зв’язку, так як існуючі лінії зв’язку є власністю АТ «Укртелеком» (розробка нової проектно-кошторисної документації, будівництво лінійно-кабельних споруд, нових каналів зв’язку);
- отримання нового номерного ресурсу. Пунктом 3 «Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295 визначено, що телефонний зв'язок – вид електрозв’язку для передавання голосових повідомлень у реальному масштабі часу з використанням номерного ресурсу телефонної мережі. Відповідно до частини першої статті 70 Закону України «Про телекомунікації» номерний ресурс надається оператору телекомунікацій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ), на підставі дозволу на термін дії відповідної ліцензії, а якщо вид діяльності не ліцензується – на строк не менше п’яти років, для використання без права передачі іншим особам, крім випадків, визначених цим Законом, та випадків вторинного розподілу, відповідно до законодавства. Таким чином, заміна оператора телекомунікацій, що надає послуги телефонного зв’язку призведе також до заміни номерного ресурсу. в т.ч. підключення та зміну номерів телефонів, які внесені у довідкову та технічну документацію (офіційні бланки тощо);
- видання нових телефонних довідників, буклетів.
В роботі Централізованої оперативно-диспетчерської служби виникнуть наступні проблеми:
- несвоєчасна обробка дзвінків за єдиним номером екстреної (швидкої) медичної допомоги;
- відсутність оперативності в передачі викликів виїзним бригадам для надання екстреної медичної допомоги (первина медична інформація щодо стану і місця розташування пацієнта) до виносних автоматичних робочих місць - регіональних диспетчерів;
- затримка виїзду бригади швидкої медичної допомоги на місце де знаходиться пацієнт, та несвоєчасне надання екстреної медичної допомоги, жо несе загрози їх життю та здоров`ю;
- ускладнення у взаємодії функціональних підрозділів КНП «ЦЕМД та МК» ЖОР, а саме підстанцій, пунктів постійного та тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги, в частині оперативного управління. Служба екстреної (швидкої) медичної допомоги КНП «ЦЕМД та МК» ЖОР налічує 4 підстанції ЕМД, 25 пунктів постійного базування бригад ЕМД та 16 пунктів тимчасового базування бригад ЕМД.
- відсутності системи гарячого резервування.
Закупівля «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» в АТ «Укртелеком» обумовлена певним рівнем якості, надійності зв’язку в Житомирській області та тісною налагодженою технологічною взаємодією. У місцях дислокації підрозділів в даний час немає альтернативного провайдера, який надає таку послугу. Надання послуг здійснюється у цілодобовому режимі і не допускає можливості припинення та зміни оператора телекомунікацій.
Виходячи із вищевказаного, можна зробити висновок, що конкуренція на надання зазначених електронних комунікаційних послуг зв’язку у тому числі з технічних причин відсутня, за відсутністю при цьому альтернативи отримання послуг зв’язку від іншого постачальника
Документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі:
1. Витяг з реєстру провайдерів
2. Витяг НКРЗІ АТ Укртелеком
3. Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України № 1105 від 23.11.2006 року «Про затвердження Національного плану нумерації України»
4. Наказ Адіміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України № 324 від 18.06.2013 року «Про затвердження Порядку передачі викликів екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером 103 в телекомунікаційній мережі загального користування»
5. Лист до НКРЗІ №1334 від 15.12.2021 року
6. Лист-відповідь НКРЗІ
7. Постанова КМУ № 295 від 11.04.2012 року «Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»
8. Дозвіл на використання номерного ресурсу

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 березня 2022 15:48
Оскарження наміру укласти договір: 22 березня 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:64210000-1: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних


ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку тапередачі даних (Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги))
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 64210000-1 — Послуги телефонного зв’язку та передачі даних

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Джерело фінансування закупівлі: інше (кошти національної служби здоров'я) Пiсляоплата 20 Календарні 100

Тендерна документація

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком»
#21560766
Переможець 223 000,00
UAH з ПДВ
11 березня 2022 15:48

Документи

11 березня 2022 15:48
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 11 березня 2022 15:48

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком»
#21560766
223 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

11 березня 2022 15:48
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
03 січня 2023 13:39
Електронний підпис зміни до договору
27 грудня 2022 11:41
ДУ №1 від 27.12.22 до Дог №24-05-5856 від 22.03.22.pdf зміни до договору
27 грудня 2022 11:40
Електронний підпис укладений
22 березня 2022 11:25
Договір № 24-05-5856 від 22.03.2022.pdf укладений
22 березня 2022 11:23

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
27 грудня 2022
Дата публікації змін до договору:
27 грудня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 1. Замовник і Виконавець за домовленістю сторін, керуючись пунктом 1 частини 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме зменшення обсягів закупівлі, сторони домовились зменшити загальну суму Договору на 51 048,43 грн. (п’ятдесят одна тисяча сорок вісім грн. 43 коп.) в т.ч. ПДВ 20% - 8 508,07 грн. 2. Пункт 2.1. Розділу 2 Договору викласти в наступній редакції : «Ціна цього Договору становить 171 951,57 грн. (сто сімдесят одна тисяча дев’ятсот п’ятдесят одна грн. 57 коп.) у т.ч. ПДВ 20% - 28 658,59 грн.
Номер договору про закупівлю: 24-05/5856
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2022
Сума оплати за договором: 171 951,57
UAH (в тому числі ПДВ 28 658,59 UAH)