На сьогодні в системі:

ПРО ДП “ПРОЗОРРО”

Державне підприємство “ПРОЗОРРО” засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

ДП “ПРОЗОРРО” у минулому мало назву ДП “Зовнішторгвидав України”. Свою назву підприємство змінило саме напередодні набрання чинності Закону України “Про публічні закупівлі” і ми вважаємо це дуже символічним. Зміна назви – це один із фінальних кроків трансформації підприємства. Свідчення того, що славнозвісне бюрократичне ДП “Зовнішторгвидав України” з довгим шлейфом корупційних скандалів перетворилося на ефективну організацію, яка є надійною основою реформи публічних закупівель.

Згідно з наказом №473 від 18.03.2016 ДП “ПРОЗОРРО” є власником центральної бази даних ProZorro і відповідає за навчально-консультаційну, технічну і маркетингову підтримку системи публічних закупівель.

Навесні 2015 ДП приєдналося до реформи публічних закупівель. На той час підприємство здійснювало наповнення веб-порталу уповноваженого органу, а простими словами просто публікувало оголошення про державні закупівлі на сайті в форматі pdf. Крім того, шляхом ускладнення доступу до особистих кабінетів для державних замовників, змушувало їх користуватись такими платними послугами, як зручний кабінет користувача тощо. Підприємство було збитковим і жило за рахунок державних дотацій.

Після того, як нова команда реформаторів на чолі з Олександром Находом та Надією Бігун прийшла в ДП, почався важкий, але необхідний етап трансформації. На жаль, велику частину зусиль було витрачено на непрофільну діяльність та подолання бюрократичних бар’єрів. Але є очевидні результати роботи нової команди – як з точки зору масштабу, так і якості перетворень. Головне, що тепер зрозуміло, куди рухатись далі і які наступні кроки: закрити старий портал tender.me.gov.ua, передати друкарню Міністерству Оборони, переформатувати штат, вивести новий портал у режим сталого розвитку, розвинути центр навчання тощо. Щодо розвитку самої системи – завершити інтеграцію з державними реєстрами, налагодити роботу на національному рівні і поширити успішний досвід на інші сфери і навіть інші країни. У перспективі ДП “Прозорро” має перетворитися на успішну ІТ-компанію, яка займатиметься розробкою та впровадженням інноваційних продуктів як всередині країни, так і за кордоном.

НАШ КОЛЕКТИВ

Василь Задворний
Василь Задворний
Генеральний директор
Тетяна Сазонова
Тетяна Сазонова
Заступник генерального директора з фінансових питань
Анна Поволокіна
Анна Поволокіна
Начальник юридичного відділу
Тетяна Жеребних
Тетяна Жеребних
Начальник сектору планування та економічного аналізу
Ігор Бібов
Ігор Бібов
Начальник відділу адміністративно – господарчої та кадрової роботи
Олена Стародубцева
Олена Стародубцева
Начальник навчального відділу
Євген Єнтіс
Євген Єнтіс
Начальник відділу інформаційних технологій та телекомунікацій
Ольга Матвієць
Ольга Матвієць
Начальник відділу моніторингу та розвитку системи
Дар’я Черкашина
Дар’я Черкашина
Начальник відділу маркетингу
Ігор Полонський
Ігор Полонський
Фахівець з питань запобігання корупції
Рената Абдулаєва
Рената Абдулаєва
Начальник управління по роботі з користувачами
Кухар Марина
Кухар Марина
Головний бухгалтер
Вінницький Олександр
Вінницький Олександр
Заступник генерального директора з інформаційних технологій