Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля послуг із виробництва відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома»
Очікувана вартість
6 799 279,20 UAH
UA-2021-04-29-004488-c 4b73db1a6dd043608a06c060d78af1f6
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полівчук Володимир Володимирович

380631492871
v.polivchuk@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Полівчук Володимир Володимирович
380631492871,
v.polivchuk@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Відсутність конкуренції з технічних причин
Обґрунтування
Голова тендерного комітету Настека В.В. повідомив, що згідно наказу № 45/1 від «07» липня 2020 року «Про внесення змін до наказу від «23» квітня 2020 року №24/1 у зв’язку зі зміною концепції та формату циклу програм «Ранок вдома» було визначено дату прем’єрного показу зміненого формату програми «Ранок вдома» - 21 вересня 2020 року з періодичністю виходу наступних програм даного циклу – 5 (п’ять) разів на тиждень відповідно до сітки мовлення.
Наказом № 38 від «15» квітня 2021 року «Про затвердження паспорту циклу програм «Ранок вдома», з метою безперервного виходу циклу програм «Ранок вдома» збільшено кількість випусків програм «Ранок вдома» до 220 епізодів та періодичність виходу наступних програм даного циклу – 7 (сім) разів на тиждень.
Також, голова тендерного комітету Настека В.В. зазначив, що відповідно до паспорту циклу програм «Ранок вдома» – це ранкова розважальна програма, що повністю відповідає запиту глядача. Аудиторія чекає на динамічну, позитивну та інформативну програму. В програмі «Ранок вдома» є все із чого варто розпочати день: історичний календар, поради по здоров’ю, огляд технічних інновацій, прості та, водночас, цікаві кулінарні рецепти, дитяча анімація, захоплюючі історії зі зйомок улюблених фільмів та успіху українців, які проживають в різних країнах світу та інші цікаві факти.
Начальник відділу правового забезпечення Піцхелаурі Наталія Олександрівна повідомила, що начальником творчо – виробничого відділу Малихіним Є.П. після ознайомлення з паспортом циклу програм «Ранок вдома», який включає в себе концепцію та ресурси для виготовлення вказаного циклу програм, зокрема, вимоги до кількості кваліфікованого персоналу, було виявлено недостатню кількість власного виробничого ресурсу для виготовлення циклу програм «Ранок вдома».
Разом з тим, постійно діюча технічна комісія протокольним рішенням №2 від 19 квітня 2021 року, проаналізувала наявність матеріально-технічної бази необхідної для виготовлення циклу програм «Ранок вдома» та надала висновок про відсутність на балансі ДП «МПІУ» частини технічних засобів визначених в паспорті циклу програм «Ранок вдома».
В свою чергу, начальник відділу адміністративно-господарського забезпечення Підвальний Ю.О., в своїй службовій записці повідомив про відсутність на балансі підприємства таких технічних засобів, як генератор 250/250кВт (500) кВт та мобільні комплекси, що унеможливить виготовлення циклу програм «Ранок вдома».
Робочою групою з питань наповнення, належного рівня підготовки, своєчасності виготовлення циклу програм «Ранок вдома» було вирішено провести аналіз ринку з метою виявлення можливості залучення третіх осіб для виготовлення циклу програм «Ранок вдома», а також дослідити питання доцільності такого залучення шляхом здійснення листування з потенційними виконавцями на відповідному ринку надавачів послуг із виробництва відеоматеріалів, з урахуванням необхідних ресурсів для виготовлення циклу програм «Ранок вдома».
З метою аналізу ринку, творчо-виробничим відділом ДП «МПІУ» були направлені листи до ТОВ «З ПРОДАКШН», ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКА КОМПАНІЯ ДАНАПРІС-ФІЛЬМ» та ТОВ «МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН».
Було отримано відповіді, зокрема, від Товариства з обмеженою відповідальністю «З ПРОДАКШН» та Товариства з обмеженою відповідальністю «МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН», які повідомили про часткову відсутність виробничих ресурсів та потужностей, а також матеріально-технічної бази для надання послуг із виготовлення відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома».
В результаті офіційного листування та отриманої документації, з урахуванням вимог, викладених в паспорті циклу програм «Ранок вдома», було виявлено, що послуги з виготовлення відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома» можуть бути надані ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКА КОМПАНІЯ ДАНАПРІС-ФІЛЬМ».
В свою чергу, Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОДЮСЕРСЬКА КОМПАНІЯ ДАНАПРІС-ФІЛЬМ» повідомило листом про наявність в розпорядженні усіх неохідних виробничих ресурсів та достатню матеріально-технічну базу, щоб виготовити відеоматеріали для циклу програм «Ранок вдома».
Відповідно до поданої заявки на закупівлю послуг із виробництва відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома» начальником творчо-виробничого відділу, погодженої заступником генерального директора з питань планування ефіру, було рекомендовано голові та членам тендерного комітету провести закупівлю послуг з виготовлення відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома», шляхом проведення переговорної процедури з ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКА КОМПАНІЯ ДАНАПРІС-ФІЛЬМ», зважаючи на відсутність конкуренції з технічних причин та враховуючи успішний досвід ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКА КОМПАНІЯ ДАНАПРІС-ФІЛЬМ» в реалізації проектів з виготовлення відеоматеріалів, кінематографічних картин та за результатами листування та отриманої документації, з урахуванням вимог викладених в паспорті циклу програм «Ранок вдома».
Зважаючи на рекомендації, подані в заявці на закупівлю послуг із виробництва відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома» та наявні документи, тендерний комітет ДП «МПІУ» запросив до переговорів представників ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКА КОМПАНІЯ ДАНАПРІС-ФІЛЬМ».
Під час переговорів було встановлено наступне: виробничі ресурси, матеріально-технічна база, що знаходиться в розпорядженні ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКА КОМПАНІЯ ДАНАПРІС-ФІЛЬМ» в повній мірі відповідають встановленим вимогам зазначених в паспорті циклу програм «Ранок вдома» щодо концепції, ресурсів, сценарію, технічних засобів, зокрема наявність генератору 250/250кВт (500) кВт та мобільних комплексів із виготовлення відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома», також успішний досвід в реалізації проектів з виготовлення відеоматеріалів, кінематографічних картин та зважаючи на відсутність конкуренції є підстави для застосування переговорної процедури відповідно до п.2. ч.2 . ст. 40 Закону.
За результатами проведених переговорів ДП «МПІУ» та ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКА КОМПАНІЯ ДАНАПРІС-ФІЛЬМ» дійшли згоди погодити істотні умови договору та узгодити очікувану вартість закупівлі в розмірі 6 799 279 грн. 20 коп. (шість мільйонів сімсот дев’яносто дев’ять тисяч двісті сімдесят дев’ять гривень 20 коп.) з ПДВ.
ВИРІШИЛИ:
Закупівлю згідно предмету «послуги із виробництва відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги» здійснити шляхом застосування переговорної процедури закупівлі з підстави , що визначена п.2. ч.2 . ст. 40 Закону, а саме: відсутність конкуренції з технічних причин.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 29 квітня 2021 15:25
Оскарження наміру укласти договір: 10 травня 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Закупівля послуг із виробництва відеоматеріалів для циклу програм «Ранок вдома»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 04073, Україна, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський 19/5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 липня 2021
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

29 квітня 2021 12:23
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Продюсерська Компанія «Данапріс-Фільм»
#32913991
Переможець 6 799 279,20
UAH з ПДВ
29 квітня 2021 15:25

Документи

29 квітня 2021 12:33
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 29 квітня 2021 15:25

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Продюсерська Компанія «Данапріс-Фільм»
#32913991
6 799 279,20
UAH з ПДВ
Документи

Документи

29 квітня 2021 12:33
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
12 січня 2022 11:40
Електронний підпис укладений
18 травня 2021 16:37
Підписаний договір.pdf укладений
18 травня 2021 16:36

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 6 799 279,20
UAH (в тому числі ПДВ 1 133 213,20 UAH)