Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги охоронців
Очікувана вартість
848 990,00 UAH
UA-2020-11-24-016067-c 0320fa33e35246c2a78a68b4b4fd1925
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Вікторія Ланчік

+380612124420 lanva@ua.fm

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області
Код ЄДРПОУ: 37941997
Місцезнаходження: 69107, Україна , Запорізька обл., м. Запоріжжя, пр. Соборний 168
Контактна особа: Вікторія Ланчік
+380612124420
lanva@ua.fm
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 листопада 2020 18:11
Звернення за роз’ясненнями: до 30 листопада 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 06 грудня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 грудня 2020 09:00
Початок аукціону: 11 грудня 2020 15:34
Очікувана вартість: 848 990,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4 244,95 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79710000-4: Охоронні послуги


Контактні особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками зазначені в пункті 2.3 Загальних положень Тендерної документації. Тендерна пропозиція має бути складена українською мовою. Інші документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, можуть бути складені як українською, так і іноземними мовами, а у разі надання цих документів іноземною мовою, разом з ним учасник повинен надати переклад таких документів українською мовою. Визначальним є текст, українською мовою. Усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
365 послуга
Послуги охоронців
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 69107, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, пр. Соборний, 168
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 січня 2021  —  31 грудня 2021
ДК 021:2015: 79713000-5 — Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після надання Виконавцем рахунку на оплату наданих послуг. До рахунку додається підписаний обома сторонами і скріплений печатками акт наданих послуг за місяць, що минув.Оплату за надані послуги Замовник здійснює в національній валюті України шляхом перерахування вартості послуг на банківський рахунок Виконавця протягом дасяти робочих днів з дня виставлення рахунка Виконавцем, а також в міру надходження фінансування. Пiсляоплата 10 Робочі 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
24 листопада 2020 18:13
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
24 листопада 2020 18:11
Тендер документація охорона.pdf
24 листопада 2020 18:11
проєкт договору.pdf
24 листопада 2020 18:11
Технічні вимоги охорона.pdf

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

ЛИСТ
Дата подання: 27 листопада 2020 11:37
Дата відповіді: 01 грудня 2020 14:25
У документації наявна вимога, що Учасник повинен надати лист від Управління поліції охорони в Запорізькій області щодо можливості укладання з підприємством учасником договору на послуги виклику озброєного наряду поліції. Вважаємо дану вимогу дискримінаційною. По-перше, чому для участі у тендеру інший суб'єкт господарювання повинен нам надавати якісь згоди, при чому невідомо завчасно чи буде наше підприємство переможцем. По-друге, до повноважень Управління поліції охорони в Запорізькій області не належить повноваження щодо надання листів-погоджень на укладання угод. Даною вимогою ви лобіюєте інтереси конкретного учасника, який напевно вже має такий договір і навіть не потребує отримання жодних листів. Крім цього, розгляд звернень громадян може тривати до 45 днів, а таким чином є можливість взагалі не отримати лист, який відповідно до законодавства ми взагалі не зобов'язані отримувати. Вимагаємо видалити дискримінаційну вимогу і внести зміни до ТД, в противному випадку ми будемо змушені звернутися до АМКУ для захисту своїх прав та інтересів.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Після розгляду Вашої вимоги, як потенційного Учасника тендеру, повідомляємо, що Закон України «Про публічні закупівлі» не обмежує замовника щодо формування вимог до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі і не потребує додаткового обґрунтування кожної вимоги та не встановлює вичерпний перелік документів, які замовник може вимагати від учасника тендеру у підтвердження можливості дотримання вимог до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі встановлених замовником у тендерній документації. При цьому вимоги до учасників не повинні носити дискримінаційний характер, що може обмежити коло учасників тендеру. Дискримінація – це будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення прав. Зважаючи на те, що лист про можливість укладання договору на здійснення термінового виклику озброєного наряду поліції може отримати будь-яка юридична особа або фізична особа-підприємець, що здійснює надання охоронних послуг відповідно до діючого законодавства, вимога щодо наявності забезпечення термінового виклику озброєного наряду поліції жодним чином не створює обмеження або переваги щодо одного надавача послуг над іншим та не призводить до дискримінації учасників.
Крім того, відповідно до ст. 3 Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.
Пропозиція (зауваження) - звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.
Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання - письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.
Скарга - звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, посадових осіб.
Запит до юридичної особи щодо можливості укладання з нею договірних відносин є попереднім письмовим узгодженням можливості співпраці та не відноситься до звернення громадян.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-11-24-016067-c.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "ОХОРОННА АГЕНЦІЯ "СІЧ-БЕЗПЕКА", Код ЄДРПОУ:39750444
Дата подання: 19 грудня 2020 15:58
Оскарження результату
Зміст вимог до Замовника та їхнє обґрунтування:
1) Замовником встановлені вимоги:
А) частина 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу «Інструкція з підготовки» встановлено вимогу до оформлення документів: Всі документи, що подаються у складі тендерної пропозиції повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі завірені підписом учасника/уповноваженої особи учасника та печаткою (крім випадків коли учасник здійснює господарську діяльність без печатки, про що учасником повинно бути надано документальне підтвердження).
Вимоги до оформлення документів регулюється УНІФІКОВАНОЮ СИСТЕМОЮ ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «Вимоги до оформлювання документів» ДСТУ 4163-2003, згідно яких встановлені обов’язкові реквізити документів, зокрема:
- 11 - дата документа
- 12 - реєстраційний індекс документа
- 16 – адресат
- 23 – підпис
- 26 - відбиток печатки
Б) Вимоги щодо завірення документів підписом учасника/уповноваженої особи учасника та печаткою не застосовуються до документів (матеріалів та інформації) наданих учасником у формі електронного документу через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису на кожен з таких документів (матеріалів чи інформації).
Тобто, у даному випадку письмову форму документу можна не завіряти підписом та печаткою. Проте, реквізити 11, 12 та 16 обов’язково повинні бути наявними у письмових формах документів.
ПП «Спеціальний підрозділ «РАДАР» у складі своєї пропозиції надав Тендерну пропозицію, довідки на підтвердження кваліфікаційних вимог, технічних вимог, гарантійні листи, інформації листи тощо, відповідно вимог Замовника, проте ЖОДЕН з цих документів не містить обов’язкових реквізитів: дати документу, його реєстраційний індекс та адресата. Що є порушенням законодавства та не відповідає вимогам частини 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу «Інструкція з підготовки» тендерної документації. Отже, пропозиція підлягає відхиленню відповідно статті 31 ЗУ «Про публічні закупівлі».

2) ПП «Спеціальний підрозділ «РАДАР» у складі своєї пропозиції надав скановану копію Статуту (нова редакція) від 2017р. Проте, не можливо здійснити перевірку реєстрації даного Статуту, оскільки відсутній ОПИС документів виданий державний реєстратором та у якому міститься унікальний код.
Статтею 12 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» передбачено, що результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі виписки (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних), підлягають обов’язковому безоплатному оприлюдненню на порталі електронних сервісів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України в Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру.
Для цього при створенні безоплатного запиту відомостей у ЄДР на офіційному веб-сайті Мін’юсту https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch/ заявнику слід обрати вкладку «Результат надання адміністративних послуг» та увести унікальний код, розміщений у правому верхньому куті опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії.
Всі описи документів, видані після 01.01.2016, містять унікальний код, що дає можливість доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, у тому числі до установчих документів юридичної особи. Отже, підтвердженням надання Статуту підприємства, що пройшов державну реєстрацію після 01.01.2016р. є ОПИС документів, виданий державним реєстратором та у якому міститься унікальний код, що дає можливість доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.

Отже учасником не підтверджено державну реєстрацію Статуту, оскільки відсутня можливість здійснити перевірку у ЄДР, що порушує Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань».

3) Частиною 3 Додатку 1 до ТД встановлена вимога щодо надання документального підтвердження досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). На підтвердження учасникам необхідно надати:
- Документ (довідка, лист тощо) складені в довільній формі оформлений на офіційному бланку учасника, що містить інформацію про наявність в учасника досвіду виконання аналогічного договору, засвідчений підписом уповноваженої особи учасника до якої додається копія договору (у разі, якщо замовник може переглянути укладений договір в електронній системі на сайті prozorro учасник повинен або надати копію договору або зазначити номер оголошення за яким замовник зможе переглянути таких договір), а також копії документів, що засвідчують факт його виконання (акти приймання-надання послуг, лист підтвердження від установи з якою було укладено аналогічний договір, з зазначенням номера та дати такого договору та підтвердженням його виконання, на офіційному бланку установи з якою укладено договір).
Зауважимо, що визначений у дужках перелік документів, які надаються на підтвердження виконання, перелічені через кому, тобто, надаються обидва з перелічених документів – акти і лист підтвердження.

ПП «Спеціальний підрозділ «РАДАР» у складі своєї пропозиції надав дві довідки: одну на виконання договору №114 від 21 січня 2014р., іншу - на виконання договору №19 від 15.08.2012р. (нажаль, не можливо ідентифікувати ці документи, оскільки вони не оформлені належним чином – відсутні дата, вихідний номер та не зазначено адресата) з інформацією про питомі договори.
На підтвердження виконання аналогічних договорів, зазначених договорів були надані відповідні договори та акти наданих послуг, де:
- У копії договору №114 від 21 січня 2014р. відсутні сторінки з розділами ІІІ, IV, V, VI, VII, відсутні Додатки 1,2,3,4 від 21.01.2014р.
- У актах, датованих 2019р., наданих на підтвердження виконання №114 від 21 січня 2014р., назва виконавця не відповідає назві, що зареєстрована у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а саме: ПП «Спеціальний підрозділ «РАДАР» (у актах ЧП «Специальное подразделение «РАДАР»), що також не відповідає і наданій новій редакції Статуту від 2017р.
- Відсутній лист підтвердження виконання договору №114 від 21 січня 2014р. від установи з якою було укладено аналогічний договір.
- Відсутній лист підтвердження виконання договору №19 від 15.08.2012р. від установи з якою було укладено аналогічний договір.
Учасник не надав будь-яких роз’яснень з приводу ненадання/надання не в повному обсязі документів.

Таким чином, Приватне підприємство «Спеціальний підрозділ «РАДАР»:
- НЕ НАДАВ «Тендерну пропозицію» оформлену належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання на вимогу ТД, викладену у частині 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу «Інструкція з підготовки»;
- НЕ ПІДТВЕРДИВ свою відповідність кваліфікаційним критеріям (відповідно до вимог Додатку 1 до ТД):
o жодна Довідка (про наявність обладнання та матеріальної бази, про наявність працівників, про наявність досвіду виконання аналогічних договорів та інші) не оформлена належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання на вимогу ТД, викладену у частині 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу «Інструкція з підготовки»;
o на надано підтвердження виконання договору №114 від 21 січня 2014р.
- НЕ ПІДТВЕРДИВ реєстрацію в ЄДР діючого Статуту від 2017р.

що порушує законодавство України та не відповідає вимогам Замовника, встановленим Тендерною документацією, і така тендерна пропозиція підлягає відхиленню, відповідно статті 31 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Своїм рішенням щодо визначення пропозиції ПП «Спеціальний підрозділ «РАДАР» такою, що відповідає умовам тендерної документації (Протокол №41 від 15.12.2020 засідання тендерного комітету Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області) Замовник порушує статтю 5 Принципи здійснення публічних та недискримінація учасників закупівель Розділу 1 Закону України «Про публічні закупівлі» у частинах:
1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
- добросовісна конкуренція серед учасників,
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель,
- недискримінація учасників та рівне ставлення до них,
- об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної процедури закупівлі,
- запобігання корупційним діям та зловживанням.
2.Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель/спрощених закупівлях на рівних умовах.

Враховуючи вищевикладене,
ВИМАГАЄМО:
1) Скасувати рішення тендерного комітету щодо визначення пропозиції ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «Спеціальний підрозділ «РАДАР» такою, що відповідає умовам тендерної документації (Протокол №41 від 15.12.2020 засідання тендерного комітету Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області).
2) Скасувати намір укласти договір з ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «Спеціальний підрозділ «РАДАР»
У разі прийняття рішення щодо відмови задоволення нашої вимоги, ПП «ОА «СІЧ–БЕЗПЕКА» буде змушене звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
23 грудня 2020 16:02
«Після розгляду Вашої вимоги, як Учасника тендеру, повідомляємо, наступне:
1. Відповідно до пункту 1.1 ДСТУ 4163-2003 цей стандарт поширюється на організаційно-розпорядчі документи - постанови, розпорядження, накази, положення, рішення, протоколи, акти, листи тощо, створювані в результаті діяльності підприємства.
Організаційно-розпорядчий документ - вид письмового документа, у якому фіксують рішення адміністративних і організаційних питань, а також питань управління, взаємодії, забезпечення і регулювання діяльності органів влади, установ, підприємств, організацій, їх підрозділів і посадових осіб.
Довідка - це інформаційно-аналітичний документ, що містить опис і підтвердження певних фактів чи подій.
Замовник у тендерній документації не вимагав при оформленні документів дотримуватись саме вимог ДСТУ 4163-2003. Всі документи, які відповідно до вимог тендерної документації учасник повинен був надати в довільній формі, оформлено на офіційному бланку ПП «Спеціальний підрозділ «РАДАР», завірено підписом директора підприємства та печаткою, а також надано через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису.
Перелік причин для відхилення тендерних пропозицій зазначено у статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема - тендерна пропозиція учасника не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Відсутність реквізитів при оформлені документів, не є вимогою щодо предмета закупівлі, та не впливає на зміст пропозиції, а отже не є підставою для відхилення тендерної пропозиції.
2. Згідно з пунктом 3 Додатку 1 до тендерної документації учасник, на підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), має надати у складі тендерної пропозиції документ (довідку, лист тощо) складений у довільній формі, оформлений на офіційному бланку учасника, що містить інформацію про наявність в учасника досвіду виконання аналогічного договору, засвідчений підписом уповноваженої особи учасника до якої додається копія договору, а також документи, що засвідчують факт його виконання. Ці документи учасник повинен надати з метою підтвердження саме виконання аналогічного за предметом договору. Відсутність на довідці складеній у довільній формі дати, вихідного номеру, адресата не впливає на її зміст та не ставить під сумнів наявність в учасника досвіду виконання аналогічного за предметом договору. Виконання аналогічного за предметом договору повністю засвідчує наявність скан-копії підписаного сторонами та зареєстрованого договору на охоронні послуги, а також скан-копій актів здачі-прийняття робіт (надання послуг) за цим договором. Приватним підприємством «Спеціальний підрозділ «РАДАР» надано скан-копію договору на охоронні послуги від 15.08.2012 №19, скан-копії актів здачі-прийняття робіт (надання послуг) за цим договором, чим підтверджено досвід виконання аналогічного договору. Замовник не вимагав підтвердження виконання декількох договорів, але і не заперечував щодо надання учасником за його бажанням будь-яких додаткових документів чи інформації про досвід учасника.
Причини щодо відхилення пропозиції з підстав невідповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційним (кваліфікаційному) критерію, відсутні.
3. Відповідно до пункту 9 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є відсутність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформації, передбаченої пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України від 15 травня 2003 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи). Відповідно до даних реєстру кінцевий бенефіціарний власник (контролер) юридичної особи ПП «Спеціальний підрозділ «РАДАР» - Гранченко Віктор Павлович. Вимог щодо підтвердження державної реєстрації Статуту Закон України «Про публічні закупівлі» не встановлює. Тендерний комітет Головного управління у своїй діяльності керується Законом України «Про публічні закупівлі», перевірка дотримання вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» не входить до компетенції тендерного комітету.
Причини щодо відхилення пропозиції з підстав наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», відсутні.»

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 11 грудня 2020 16:19

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "СПЕЦІАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ "РАДАР" 525 600,00
UAH з ПДВ
484 867,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ охоронна фірма "КГБ-капитал" 848 990,00
UAH з ПДВ
484 868,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Могильний Олександр Іванович 595 680,00
UAH з ПДВ
490 560,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП ОСА ЛЕГІОН 553 632,00
UAH з ПДВ
498 264,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "ОХОРОННА АГЕНЦІЯ "СІЧ-БЕЗПЕКА" 699 924,00
UAH з ПДВ
695 679,05
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ШТЕМП" 805 920,00
UAH з ПДВ
699 920,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

18 грудня 2020 06:41
Електронний підпис
18 грудня 2020 06:40
Цінова пропозиція.pdf
18 грудня 2020 06:40
ДОВІДКА 18.12.2020.pdf
09 грудня 2020 17:24
Електронний підпис
09 грудня 2020 17:16
Довідка ч.2 ст.17.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:16
Довідка п.13 ч.1 ст.17.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:16
Довідка п.12 ч.1 ст.17.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
Довідка п.6 ч.1 ст.17.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
Довідка п.5 ч.1 ст.17.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
акт 5.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
акт 4.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
акт 3.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
акт 2.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
акт 1.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
акт.pdf.p7s
09 грудня 2020 17:15
акт 5.pdf
09 грудня 2020 17:15
акт 4.pdf
09 грудня 2020 17:15
акт 3.pdf
09 грудня 2020 17:15
акт 2.pdf
09 грудня 2020 17:15
акт 1.pdf
09 грудня 2020 17:15
акт.pdf
09 грудня 2020 17:15
Довідка ч.2 ст.17.pdf
09 грудня 2020 17:15
Довідка п.13 ч.1 ст.17.pdf
09 грудня 2020 17:14
Довідка п.12 ч.1 ст.17.pdf
09 грудня 2020 17:14
Довідка п.6 ч.1 ст.17.pdf
09 грудня 2020 17:14
Довідка п.5 ч.1 ст.17.pdf
08 грудня 2020 19:25
Електронний підпис
08 грудня 2020 19:22
Гарантійний лист.pdf.p7s
08 грудня 2020 19:22
Трудова Куць А.М..pdf.p7s
08 грудня 2020 19:22
сканкопія акти 2.pdf.p7s
08 грудня 2020 19:22
сканкопія акти 1.pdf.p7s
08 грудня 2020 19:22
СТАТУТ_compressed.pdf.p7s
08 грудня 2020 19:22
Виписка ЄДР.pdf.p7s
08 грудня 2020 19:22
Приказ_Директора.jpg.p7s
08 грудня 2020 19:22
Ліцензія.jpg.p7s
08 грудня 2020 16:26
Сканкопії актів.pdf
08 грудня 2020 16:26
Гарантійний лист.pdf
08 грудня 2020 16:26
Трудова книжка Оя А.К..jpg
08 грудня 2020 16:26
Трудова Погорілий В.І.pdf
08 грудня 2020 16:26
Трудова Короленко С.Г..pdf
08 грудня 2020 16:26
Трудова Куць А.М..pdf
08 грудня 2020 16:26
СТАТУТ.pdf
08 грудня 2020 16:26
Виписка ЄДР.pdf
08 грудня 2020 16:26
Приказ_Директора.jpg
08 грудня 2020 16:26
Лицензия.jpg

Публічні документи

08 грудня 2020 15:04
Електронний підпис

Публічні документи

04 грудня 2020 22:51
Електронний підпис
04 грудня 2020 22:48
тендер.zip
04 грудня 2020 22:48
Лиценция Легион 001.jpg
04 грудня 2020 22:48
Виписка стр 2 001.jpg
04 грудня 2020 22:48
Виписка стр 1 001.jpg

Публічні документи

09 грудня 2020 13:30
Електронний підпис
09 грудня 2020 13:27
Тендерна пропозиція.pdf
09 грудня 2020 13:27
технічні вимоги Дод.3.rar

Публічні документи

09 грудня 2020 12:18
Електронний підпис
09 грудня 2020 12:10
20. Наказ директор.pdf
09 грудня 2020 12:10
18. Проєкт договора.pdf
09 грудня 2020 12:10
17. Тендерна пропозиція.pdf
09 грудня 2020 12:10
13. Копія Ліцензії.pdf
09 грудня 2020 12:10
12. Довідка щодо ст. 17.pdf
09 грудня 2020 12:10
11. Довідка відгук.pdf
09 грудня 2020 12:10
4. Договори аренди авто.pdf
09 грудня 2020 12:10
3. Фото спцодягу .pdf
09 грудня 2020 12:10
1. Реестр документів.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПП "СПЕЦІАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ "РАДАР"

ТОВ охоронна фірма "КГБ-капитал"

ФОП Могильний Олександр Іванович

ПП ОСА ЛЕГІОН

ПП "ОХОРОННА АГЕНЦІЯ "СІЧ-БЕЗПЕКА"

ТОВ "ШТЕМП"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "СПЕЦІАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ "РАДАР"
#30744516
Переможець 484 867,00
UAH з ПДВ
15 грудня 2020 15:25

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 15 грудня 2020 15:25

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП "СПЕЦІАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ "РАДАР"
#30744516
484 867,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
27 квітня 2022 14:13
Електронний підпис зміни до договору
18 лютого 2022 16:57
додаткова угода 2 8-22.pdf зміни до договору
18 лютого 2022 16:45
Електронний підпис зміни до договору
30 грудня 2021 17:10
додаткова угода 1 151-21.pdf зміни до договору
30 грудня 2021 17:09
Електронний підпис укладений
31 грудня 2020 12:24
договір 108-20.pdf укладений
31 грудня 2020 12:23

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
30 грудня 2021
Дата публікації змін до договору:
30 грудня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони домовились продовжити строк дії Договору та викласти п.11.1 договору надання послуг від 30.12.2020 №108-20 у наступній редакції: «Цей Договір набирає чинності з моменту підписання Сторонами і діє протягом строку достатнього для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але не більше ніж до 31.03.2022, а в частині гарантійних зобов’язань та проведення розрахунку – до повного виконання зобов’язань по ньому».
Номер договору про закупівлю: 108-20
Договір:
Номер додаткової угоди: 1/151-21
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
16 лютого 2022
Дата публікації змін до договору:
18 лютого 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 1. Доповнити п. 3.1. Договору абзацом 2 такого змісту: «Ціна цього договору на 2022 рік згідно з протоколом узгодження договірної ціни (Додаток 1) становить 91659,79 грн. (дев’яносто одна тисяча шістсот п’ятдесят дев’ять гривень 79 коп.) у тому числі ПДВ – 0 грн.». 2. Доповнити п. 5.1. Договору абзацом 2 такого змісту: «Термін надання послуг у 2022 році з 01.01.2022 по 10.03.2022 включно». 3. Викладено додаток 1 до договору в новій редакції.
Номер договору про закупівлю: 108-20
Договір:
Номер додаткової угоди: 2/8-22
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 30 грудня 2020 — 31 березня 2022
Сума оплати за договором: 576 526,75
UAH