Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Газове паливо (природний газ)
Очікувана вартість
630 000,00 UAH
UA-2020-09-15-004399-a ac0bc8d2d53641e78eaaf03e1e8a84ac
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті    Наявні скарги без рішення
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Вячеслав Гребенюк

+380362671017 dybu2798@i.ua

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Військова частина А2798
Код ЄДРПОУ: 08509140
Місцезнаходження: 33000, Україна , Рівненська обл., м. Рівне, Військова частина А2798
Контактна особа: Вячеслав Гребенюк
+380362671017
dybu2798@i.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 26 вересня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 02 жовтня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 06 жовтня 2020 00:00
Початок аукціону: 06 жовтня 2020 15:24
Очікувана вартість: 630 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 18 900,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 3 150,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:09120000-6: Газове паливо


Категорія замовника - пункт 1 частина 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Інформація щодо мови, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
105 тисяча кубічних метрів
Газове паливо (природний газ)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 33000, Україна, Рівненська область, м.Рівне, Військова частина А2798
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 жовтня 2020  —  31 грудня 2020
ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 10 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

28 вересня 2020 12:47
Електронний цифровий підпис
28 вересня 2020 12:46
Зміни до ТД.doc
28 вересня 2020 12:46
Тендерна документація зі змінами.doc
15 вересня 2020 12:30
Тендерна документація.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Дискримінаційні вимоги тендерної документації
Дата подання: 19 вересня 2020 11:31
Дата відповіді: 21 вересня 2020 10:51
Шановний Замовнику! Відповідно до умов тендерної документації Замовник з метою уникнення цінового демпінгу зі сторони Учасника застосовує заходи в яких опирається на цінову пропозицію на природний газ із ресурсів НАК «Нафтогаз України» станом на місяць подання пропозиції. Зазначаємо, що НАК «Нафтогаз України» не має уповноважень встановлювати ціну на природний газ по регіонам України. На підставі вищезазначеного, просимо видалити цю вимогу з тендерної документації. Додатково повідомляємо, що зазначена вимога є дискримінаційною вимогою тендерної документації для інших учасників згідно ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі», що може привести до проведення моніторингу закупівлі Держаудитслужбою та відміни процедури закупівлі. Відповіді на вимоги та питання необхідно надавати вчасно, без порушення строків, що також являється автоматичним індикатором ризиків.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за поставлене запитання. Відсутні підстави для задоволення вимог описаних у Вашому запитанні.
Дискримінаційні вимоги тендерної документації
Дата подання: 19 вересня 2020 11:41
Дата відповіді: 21 вересня 2020 10:52
Шановний замовник!Відповідно до вимог тендерної документації на вимогу замовника Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиії належним чином завірені копії довіреностей, згідно форми розміщеної на сайті УТГ, на уповноважених осіб що мають право доступу до інформаційної платформи від імені користувача платформи (ПОСТАЧАЛЬНИКА) не менше трьох.У відповідності чинного законодавства Постачальник не забов'язаний створювати або надавати право доступу до інформації на платформі працівникам (більше одного) та має можливістю здійснбвати діяльність самостійно відповідно до завіреної копії довіреності,згідно форми розміщеної на сайті УТГ, без залучення інших працівників. Додатково повідомляємо, що зазначена вимога є дискримінаційною вимогою тендерної документації для інших учасників згідно ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі», що може привести до проведення моніторингу закупівлі Держаудитслужбою та відміни процедури закупівлі. Відповіді на вимоги та питання необхідно надавати вчасно, без порушення строків, що також являється автоматичним індикатором ризиків.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за поставлене запитання. Відсутні підстави для задоволення вимог описаних у Вашому запитанні.
Дискримінаційна вимога
Дата подання: 20 вересня 2020 20:25
Дата відповіді: 21 вересня 2020 10:52
Шановний замовнику! Відповідно до п.1.1. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну та завантаження файлу(ів),який(і) повинен(ні) містити, документ, що підтверджує якість природного газу в газорозподільчій мережі, виданий не більше місячної давнини відносно дати подання тендерної пропозиції.За таких умов, прийняти участь у процедурі закупівлі зможуть лише ті учасники, які зможуть надати паспорти фізико-хімічних показників природного газу за відповідними маршрутами системи ГТС за місцезнаходженням об'єктів Замовника, з підписами відповідальних посадових осіб оператора ГТС, видані не більше місячної давнини відносно дати подання Пропозиції, що є дискримінаційним по відношенню до інших суб'єктів господарювання, у тому числі, Учасника. Крім того, Замовник самостійно може перевірити якість поставлено газу за посиланням httрs://tsoua.com/prozorist/yakisfgazu. Згідно з частиною першою статті 5 Закону закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Згідно з частиною четвертою статті 5 Закону Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, зокрема, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують вимоги статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси яких, пов'язані з участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінація учасників та рівне ставлення до них, передбачені статтею 5 Закону. Враховуючи вище викладене, просимо Замовника усунути наведені вище невідповідності шляхом внесення відповідних змін до Документації в цій частині.Відповіді на вимоги та питання необхідно надавати вчасно, без порушення строків, що також являється автоматичним індикатором ризиків.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за поставлене запитання. Відсутні підстави для задоволення вимог описаних у Вашому запитанні.
Дискримінаційна вимога Замовника.
Дата подання: 20 вересня 2020 21:07
Дата відповіді: 21 вересня 2020 10:53
Шановний Замовнику! Відповідно до вимог тендеоної документації Учасник у складі своєї тендерної пропозиції на підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середьоринкових цін на газ природний, надає експертний висновок від уповноваженого органу із зазначенням діапазону цін на товар в Рівненській області, що видана на ім'я Учасника закупівлі не раніше дати опублікування оголошення. Слід зазначити, що відповідно до вимоги Замовника, Учасник повинен зазначити діапазон цін на товар в одній(конкретній) області, що йде всуперечить з вимогою Замовника про "формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на газ природний". Також, слід зазначити, що ринок природного газу є вільним та розповсюджується по всій території України. Учасник має право відстежувати та формувати цінову пропозицію опираючись на дані регіональних точок збуту по всій території України, що надають офіційну інформацію, яка в свою чергу дає змогу Учаснику виявити реальний діапазон формування вартості цін на газ природний. Повідомляємо, що відповідно до даних офіційного сайту ТОВ "РІВНЕГАЗЗБУТ" (за посиланням https://rvgaszbut.104.ua/ua/gas-supply/gas-cost/id/vartist-prirodnogo-gazu-u-veresni-40272),відображено лише роздрібну ціну на природний газ для потреб населення у вересні 2020 року, яка складає 5,499998 за 1 м куб (з ПДВ). Згідно з частиною першою статті 5 Закону закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Згідно з частиною четвертою статті 5 Закону Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, зокрема, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують вимоги статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси яких, пов'язані з їх участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінація учасників та рівне ставлення до них, передбачені статтею 5 Закону. Враховуючи вище викладене, просимо Замовника усунути наведені вище невідповідності шляхом внесення відповідних змін до Документації в цій частині.Відповіді на вимоги та питання необхідно надавати вчасно, без порушення строків, що також являється автоматичним індикатором ризиків.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за поставлене запитання. Відсутні підстави для задоволення вимог описаних у Вашому запитанні.
Розгорнути всі запитання: 4 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-15-004399-a.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ", Код ЄДРПОУ:41849377
Дата подання: 12 жовтня 2020 13:15
Вимога про усунення порушень чинного законодавства при розгляді пропозиції
Вимога про усунення порушень чинного законодавства при розгляді пропозиції
Рішення замовника: Вимога не задоволена
16 жовтня 2020 11:47
Тендерний комітет Військової частини А2798 розглянувши вимогу Товариства з обмеженою відповідальністю «БЛАГОГАЗ ЗБУТ» від 12.10.2020 р. вих. № 1210/20-5с щодо скасування рішення про визначення переможцем публічної закупівлі № UA-2020-09-15-004399-a ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ» прийшов до висновку, що вказана вимога не підлягає задоволенню з огляду на наступне.
Товариство з обмеженою відповідальністю «БЛАГОГАЗ ЗБУТ», як на підставу недійсності тендерної пропозиції переможця зазначає, що ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ» у своїй тендерній пропозиції на вимоги тендерної документації Військової частини А2798 надано Банківську гарантію, що видана АТ «Банк Січ», який не є банком з державною часткою власності.
Відповідно до вимог тендерної документації згідно з частиною 2 «Забезпечення тендерної пропозиції» Розділу 3.«Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії. Вимоги банків – гарантів / - контрагентів, гарантії / контр гарантії / стендбай акредитиви яких застосовуються при забезпеченні тендерної пропозиції:
• Банк-гарант / -контргарант, в якому держава Україна прямо чи опосередковано володіє часткою понад 75% статутного капіталу банку;
• Банк-гарант / -контргарант, який має довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою не нижче «uaAA»; у випадку відсутності рейтингу за національною шкалою у банків іноземних банківських груп рейтинг материнських іноземних банківських груп від однієї з рейтингових компаній Fitch, Standard & Poor’s, Moody’s має бути не нижче підвищеного інвестиційного класу («А-» або вищий);
• Банк-гарант / -контргарант (у тому числі нерезидент), рейтинг якого за класифікацією однієї з провідних світових рейтингових компаній (Fitch IBCA, Standard & Poor’s, Moody’s) відповідає вимогам першокласних банків (не нижче підвищеного інвестиційного класу («А-» або вищий)).
Слід зазначати, що з вказаного переліку вбачається, що умовами тендерної документації передбачений вибір Учасником Банку – гаранту, який відповідає одному з вище зазначених критеріїв, а не відповідність Банку – гаранту всім критеріям одночасно.
Учасник, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ» у відповідності до вимог тендерної документації надав у складі своєї пропозиції банківську гарантію забезпечення тендерної пропозиції видану Банком – гарантом, який має довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою не нижче «uaAA»; у випадку відсутності рейтингу за національною шкалою у банків іноземних банківських груп рейтинг материнських іноземних банківських груп від однієї з рейтингових компаній Fitch, Standard & Poor’s, Moody’s має бути не нижче підвищеного інвестиційного класу («А-» або вищий). У складі тендерної пропозиції ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ» надано Свідочтво №СВ 200630-05 національного рейтингового агентства «Рюрік» («Свідоцтво Січ.ZIP») , що підтверджує присвоєння та оновлення довгострокового кредитного рейтингу позичальника на рівні uaAA+ АТ «БАНК СІЧ».
Враховуючи викладене, тендерна пропозиція ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ» повністю відповідає вимогам законодавства та вимогам Замовника. Твердження Товариства з обмеженою відповідальністю «БЛАГОГАЗ ЗБУТ» стосовно того, що Банківська гарантія не відповідає вимогам тендерної документації є надуманим та необґрунтованим.
Забезпечення тендерної пропозиції Учасника відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації та не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ».

Документи подані скаржником

12 жовтня 2020 13:15
вимога.pdf

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-09-15-004399-a.c2
Статус:
Прийнято до розгляду
Скаржник: ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ", Код ЄДРПОУ:41849377
Дата подання: 16 жовтня 2020 12:20
Скарга на незаконні дії тендерного комітету
Скарга на незаконні дії тендерного комітету
Документи
Рішення органу оскарження: Очікується
Прийнято до розгляду: 20 жовтня 2020 21:46
рішення від 20.10.2020№19540+лист замовнику.pdf
Дата публікації: 20 жовтня 2020 21:46

Документи подані скаржником

16 жовтня 2020 11:32
скарга.pdf

Документи подані замовником

Документи Органу Оскарження

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 жовтня 2020 15:58

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ" 530 250,00
UAH з ПДВ
530 250,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ" 548 100,00
UAH з ПДВ
548 100,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ" 567 000,00
UAH з ПДВ
567 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ" 628 950,00
UAH з ПДВ
628 950,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

16 жовтня 2020 09:42
sign.p7s
16 жовтня 2020 09:42
Dovidka_20283451810100419846.pdf.p7s
16 жовтня 2020 09:42
Dovidka_20283451810100419846.pdf
16 жовтня 2020 09:42
Довідка(1).zip
16 жовтня 2020 09:42
Довідка.zip
16 жовтня 2020 09:42
Довідка ДПС від 12.10.2020.pdf
16 жовтня 2020 09:42
Банкрутство ТОВ.pdf
16 жовтня 2020 09:42
4.Ліцензія.pdf
16 жовтня 2020 09:41
3.Довідки.pdf
16 жовтня 2020 09:41
2.Ст.17.pdf
09 жовтня 2020 13:07
sign.p7s
05 жовтня 2020 19:07
sign.p7s
05 жовтня 2020 19:06
6.Інші_compressed.pdf.p7s
05 жовтня 2020 19:06
6.Інші_compressed.pdf
05 жовтня 2020 19:06
Vutyag z nakazu Davidchuk.zip.p7s
05 жовтня 2020 19:06
Vutyag z nakazu Davidchuk.zip
05 жовтня 2020 19:06
Dovirenist Davidchuk.zip.p7s
05 жовтня 2020 19:06
Dovirenist Davidchuk.zip
05 жовтня 2020 19:06
Bankivska Licenzia.zip.p7s
05 жовтня 2020 19:06
Bankivska Licenzia.zip
05 жовтня 2020 19:06
Свідоцтво Січ.ZIP.p7s
05 жовтня 2020 19:06
Свідоцтво Січ.ZIP
05 жовтня 2020 19:06
Довідка_грош покрит.ZIP.p7s
05 жовтня 2020 19:06
Довідка_грош покрит.ZIP
05 жовтня 2020 19:06
8Довідка.pdf.p7s
05 жовтня 2020 19:06
8Довідка.pdf
05 жовтня 2020 19:06
5.проект договору.pdf.p7s
05 жовтня 2020 19:06
5.проект договору.pdf
05 жовтня 2020 19:06
4.Повноваження_compressed.pdf.p7s
05 жовтня 2020 19:06
4.Повноваження_compressed.pdf
05 жовтня 2020 19:06
202605_19_98_65_18 900.ZIP.p7s
05 жовтня 2020 19:06
202605_19_98_65_18 900.ZIP
05 жовтня 2020 19:06
2.Кваліфікація.pdf.p7s
05 жовтня 2020 19:06
2.Кваліфікація.pdf
05 жовтня 2020 19:06
1.Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

05 жовтня 2020 17:34
sign.p7s
05 жовтня 2020 17:33
Dovidka_PrivatBank_Sankcii.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
Dovidka_PrivatBank_Sankcii.pdf
05 жовтня 2020 17:33
Dogovir_zayava_PrivatBank.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
Dogovir_zayava_PrivatBank.pdf
05 жовтня 2020 17:33
98. ТПП 30.09.2020.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
98. ТПП 30.09.2020.pdf
05 жовтня 2020 17:33
91. БГ УТГ.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
91. БГ УТГ.pdf
05 жовтня 2020 17:33
9. ТЗ.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
9. ТЗ.pdf
05 жовтня 2020 17:33
88. Витяг з ЄДР 09.09.20.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
88. Витяг з ЄДР 09.09.20.pdf
05 жовтня 2020 17:33
85. Довідка договори.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
85. Довідка договори.pdf
05 жовтня 2020 17:33
84. Довідка МТБ трансп.pdf
05 жовтня 2020 17:33
8. Довідка по ст. 17 2020.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
8. Довідка по ст. 17 2020.pdf
05 жовтня 2020 17:33
79. Наказ Запорожченко.pdf
05 жовтня 2020 17:33
78. Довідка працівники 5.pdf
05 жовтня 2020 17:33
73. Довідка готовність.pdf
05 жовтня 2020 17:33
7.1 Лист згода Додаток 2.pdf
05 жовтня 2020 17:33
69. Лист гарантія.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
69. Лист гарантія.pdf
05 жовтня 2020 17:33
68. Лист гарантія.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
68. Лист гарантія.pdf
05 жовтня 2020 17:33
66. 18 900 (105).rar
05 жовтня 2020 17:33
60.1 Лист про баланс.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
60.1 Лист про баланс.pdf
05 жовтня 2020 17:33
6. ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ.pdf
05 жовтня 2020 17:33
55. Договір оренди 1554.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
55. Договір оренди 1554.pdf
05 жовтня 2020 17:33
51. Довідка про сайт.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
51. Довідка про сайт.pdf
05 жовтня 2020 17:33
5. Довідка про трейдера.pdf
05 жовтня 2020 17:33
49. Довідка санкції.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
49. Довідка санкції.pdf
05 жовтня 2020 17:33
39. Протокол Ліцензія.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
39. Протокол Ліцензія.pdf
05 жовтня 2020 17:33
38. Лист про ліцензію.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
38. Лист про ліцензію.pdf
05 жовтня 2020 17:33
35. Лист поточний рах.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
35. Лист поточний рах.pdf
05 жовтня 2020 17:33
3. Настанови етика.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
3. Настанови етика.pdf
05 жовтня 2020 17:33
29. Протокол участі.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
29. Протокол участі.pdf
05 жовтня 2020 17:33
21. Проект договру.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
21. Проект договру.pdf
05 жовтня 2020 17:33
19. Лист з кодом доступу.pdf
05 жовтня 2020 17:33
17. Витяг з реєстру ПДВ.pdf
05 жовтня 2020 17:33
122. Гарантійний лист.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
122. Гарантійний лист.pdf
05 жовтня 2020 17:33
119.2. Договір Нова пошта.pdf
05 жовтня 2020 17:33
118. Протоколи ОП та ПБ.pdf
05 жовтня 2020 17:33
111. ДФСУ 14.09.2020.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
111. ДФСУ 14.09.2020.pdf
05 жовтня 2020 17:33
110. Укр газ рахунки 29.09.pdf
05 жовтня 2020 17:33
105. Асвіо рах+заборг 18.09.pdf
05 жовтня 2020 17:33
104. Акордбанк рах 22.09.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
104. Акордбанк рах 22.09.pdf
05 жовтня 2020 17:33
103. Акордбанк забор 22.09.pdf
05 жовтня 2020 17:33
10. ТС.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
10. ТС.pdf
05 жовтня 2020 17:33
1. Лист розуміння ТД.pdf.p7s
05 жовтня 2020 17:33
1. Лист розуміння ТД.pdf

Публічні документи

05 жовтня 2020 17:57
sign.p7s
05 жовтня 2020 17:56
ціна на сайті.jpg
05 жовтня 2020 17:56
форма оподаткування.jpg
05 жовтня 2020 17:56
тех.jpg
05 жовтня 2020 17:56
строк пропозиції (2).jpg
05 жовтня 2020 17:56
скорочена звітність.jpg
05 жовтня 2020 17:55
строк пропозиції (1).jpg
05 жовтня 2020 17:55
ст.17.pdf
05 жовтня 2020 17:55
працівники.jpg
05 жовтня 2020 17:55
охорона праці.pdf
05 жовтня 2020 17:55
фін ресурси.jpg
05 жовтня 2020 17:55
охорона праці.jpg
05 жовтня 2020 17:55
уповноважений.jpg
05 жовтня 2020 17:55
небаланси (1).jpg
05 жовтня 2020 17:55
накази на працівників.pdf
05 жовтня 2020 17:55
небаланси (2).jpg
05 жовтня 2020 17:54
мтб.jpg
05 жовтня 2020 17:54
належна якість.jpg
05 жовтня 2020 17:54
Наказ № 2 Маланій.pdf
05 жовтня 2020 17:54
конт.центр.jpg
05 жовтня 2020 17:54
лист відгук коломия.pdf
05 жовтня 2020 17:54
код доступу.jpg
05 жовтня 2020 17:54
точка контакту2.jpg
05 жовтня 2020 17:54
точка контакту 1.jpg
05 жовтня 2020 17:54
статус трейдера.jpg
05 жовтня 2020 17:54
згода з тд.jpg
05 жовтня 2020 17:54
згода з істотними.pdf
05 жовтня 2020 17:54
згода на експертизу.jpg
05 жовтня 2020 17:53
звітність.pdf
05 жовтня 2020 17:53
договір Нижній Вербіж.pdf
05 жовтня 2020 17:53
єдрпоу.jpg
05 жовтня 2020 17:53
згода з проектом.jpg
05 жовтня 2020 17:53
звітність на сайті.jpg
05 жовтня 2020 17:53
згода дод 2.jpg
05 жовтня 2020 17:53
екологічна безпека.jpg
05 жовтня 2020 17:53
дог.транспортування.pdf
05 жовтня 2020 17:53
едата.jpg
05 жовтня 2020 17:53
доступ точка контакту.jpg
05 жовтня 2020 17:53
дотримання лу.jpg
05 жовтня 2020 17:53
достовірність (1).jpg
05 жовтня 2020 17:53
достовірність (2).jpg
05 жовтня 2020 17:53
довкілля.jpg
05 жовтня 2020 17:53
акти накладні Коломия.pdf
05 жовтня 2020 17:53
гост.jpg
05 жовтня 2020 17:52
готовність до роботи.jpg
05 жовтня 2020 17:52
баланс річний 2019 БГ.pdf
05 жовтня 2020 17:52
відсутність додатків.jpg
05 жовтня 2020 17:52
аналогічні.jpg
05 жовтня 2020 17:52
відстрочка платежу.jpg
05 жовтня 2020 17:52
нотаріальний статут.pdf
05 жовтня 2020 17:52
оренда офісу.pdf
05 жовтня 2020 17:52
проект.pdf
05 жовтня 2020 17:52
санкції (2).jpg
05 жовтня 2020 17:52
сайт і кабінет.jpg
05 жовтня 2020 17:52
Протокол №2.pdf
05 жовтня 2020 17:52
розуміння істотних.jpg
05 жовтня 2020 17:52
пропозиція.jpg
05 жовтня 2020 17:52
про єдиний податок.jpg
05 жовтня 2020 17:52
про ліцензію.jpg
05 жовтня 2020 17:51
санкції (1).jpg
05 жовтня 2020 17:51
опис довкілля.pdf
05 жовтня 2020 17:51
ПП на сайті.jpg
05 жовтня 2020 17:51
постанова НКРЕКП.pdf
05 жовтня 2020 17:51
поставка.jpg
05 жовтня 2020 17:51
Підписаний_G1020-4162-G_Zayava.pdf
05 жовтня 2020 17:51
оплата потужності.jpg
05 жовтня 2020 17:51
Підписаний_ВИТЯГ.pdf
05 жовтня 2020 17:51
про низьку ціну.jpg
05 жовтня 2020 17:51
довідка тпп.pdf
05 жовтня 2020 17:51
недемпінг.jpg
05 жовтня 2020 17:51
Ліцензія_копия.pdf
05 жовтня 2020 17:51
Інстукція етичності.pdf
05 жовтня 2020 17:51
згода персональні (2).jpg
05 жовтня 2020 17:51
згода персональні (1).jpg
05 жовтня 2020 17:51
довіреність.pdf
05 жовтня 2020 17:50
Довідка рвс.PDF
05 жовтня 2020 17:50
відомості.jpg
05 жовтня 2020 17:50
Довідка Альянс.pdf
05 жовтня 2020 17:50
висновок експерта.pdf
05 жовтня 2020 17:50
витяг ПДВ.pdf
05 жовтня 2020 17:50
відомості – 2 з єдр.pdf
05 жовтня 2020 17:50
Sankcii.pdf
05 жовтня 2020 17:50
Rating_Privatbank.pdf
05 жовтня 2020 17:50
витяг ЄДР.pdf
05 жовтня 2020 17:50
бронювання періодів.jpg
05 жовтня 2020 17:50
вирішення спорів.jpg
05 жовтня 2020 17:50
банк рахунок.jpg
05 жовтня 2020 17:50
Iso 14001.pdf
05 жовтня 2020 17:49
ISO 9001.pdf
05 жовтня 2020 17:49
ISO 18001 .pdf
05 жовтня 2020 17:49
G1020-4162-GL_tender.pdf
05 жовтня 2020 17:49
63444662793420.pdf
05 жовтня 2020 17:49
63349798872225.pdf
05 жовтня 2020 17:49
63349793541207.pdf
05 жовтня 2020 17:49
63349783458921.pdf
05 жовтня 2020 17:49
63349794148365.pdf
05 жовтня 2020 17:49
договір Коломия.pdf
05 жовтня 2020 17:49
достатній обсяг газу.jpg
05 жовтня 2020 17:49
Протокол №1.pdf
05 жовтня 2020 17:48
незбільшення ціни.jpg
05 жовтня 2020 17:48
довідка про покриття.pdf

Публічні документи

30 вересня 2020 20:38
sign.p7s
30 вересня 2020 20:36
договір банк.zip
30 вересня 2020 20:36
Паспорти ФХП.pdf
30 вересня 2020 20:36
рішення.pdf
30 вересня 2020 20:36
витяг ЄДР.pdf
30 вересня 2020 20:36
статут.pdf
30 вересня 2020 20:36
ЦП 2.pdf
30 вересня 2020 20:36
укргаз банк.pdf
30 вересня 2020 20:36
строк дії.pdf
30 вересня 2020 20:36
ст.50.pdf
30 вересня 2020 20:36
протокол.pdf
30 вересня 2020 20:36
РІШЕННЯ на тендер.pdf
30 вересня 2020 20:36
проект договору.pdf
30 вересня 2020 20:35
ліцензія.pdf
30 вересня 2020 20:35
наявність мтб.pdf
30 вересня 2020 20:35
наказ.pdf
30 вересня 2020 20:35
заява на гарантію - 0002 (1).pdf
30 вересня 2020 20:35
лист згода.pdf
30 вересня 2020 20:35
лист про ліцензію.pdf
30 вересня 2020 20:35
заява на гарантію - 0001.pdf
30 вересня 2020 20:35
достовірність.pdf
30 вересня 2020 20:35
Додаток 1 трейдинг.pdf
30 вересня 2020 20:35
довкілля.pdf
30 вересня 2020 20:35
договір оренди.pdf
30 вересня 2020 20:35
Документ (6).pdf
30 вересня 2020 20:35
Документ (5).pdf
30 вересня 2020 20:35
Довідка про покриття.pdf
30 вересня 2020 20:35
депозит.pdf
30 вересня 2020 20:35
гарантія договора.pdf
30 вересня 2020 20:35
Гарантия 15747.zip
30 вересня 2020 20:35
аналогічні договори.pdf
30 вересня 2020 20:35
Відомості про Учасника.pdf
30 вересня 2020 20:35
3. Довідка про підпис.pdf
30 вересня 2020 20:35
Витяг з реєстру.pdf
30 вересня 2020 20:35
Відомості з ЄДРПОУ.pdf
30 вересня 2020 20:35
витяг ПДВ.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ"
#39796845
Переможець 530 250,00
UAH з ПДВ
09 жовтня 2020 12:13

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 09 жовтня 2020 12:13

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ"
#39796845
530 250,00
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку