Капітальний ремонт приміщень кухні Ямпільського НВК «Загально-освітній навчальний заклад І-ІІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с. Ямпіль Мурованської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області
Очікувана вартість
595 843,00 UAH
UA-2020-06-02-001261-c b40c474de1f5477a8849bbe7564b2aa4
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Мурованська сільська рада ОТГ
Код ЄДРПОУ: 04369707
Вебсайт: https://murovanska-gromada.gov.ua/
Місцезнаходження: 81120, Україна , Львівська обл., Сороки-Львівські, вул. Польова, 65
Контактна особа: Корецька Наталія Валентинівна
+380322254322
murovane.tendery@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 02 червня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 05 червня 2020 14:15
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 12 червня 2020 14:15
Початок аукціону: 15 червня 2020 12:04
Очікувана вартість: 595 843,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 2 980,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Капітальний ремонт приміщень кухні Ямпільського НВК «Загально-освітній навчальний заклад І-ІІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с. Ямпіль Мурованської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 81122, Україна, Львівська область, с. Ямпіль, вул. І. Франка 71 б
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 серпня 2020
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт розрахунки за фактично виконані роботи здійснюються на підставі підписаних сторонами актів форми № КБ-2в (акт приймання виконаних будівельних робіт) та форми № КБ-3 (довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрат) протягом 30 (тридцяти) робочих днів від дня підписання сторонами акту виконаних робіт Пiсляоплата 30 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Коректування технічних вимог
Дата подання: 03 червня 2020 09:41
Дата відповіді: 03 червня 2020 11:41
Доброго дня. Звертаємо увагу Замовника, що у поданій тендерній документації, а саме у переліку робіт технічного завдання, містяться некоректні значення об'ємів робіт. Просимо відредагувати та надати нову версію технічного завдання. Дякуємо.
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за уважність, виправили технічну помилку, відповідно скоригували значення об'ємів робіт.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-02-001261-c.c1
Статус:
Вирішена
Учасник: ПП Віоліка, Код ЄДРПОУ:33618309
Дата подання: 22 червня 2020 11:31
Вимога
Вимога щодо закупівлі: Капітальний ремонт приміщень кухні Ямпільського НВК «Загально-освітній навчальний заклад І-ІІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с. Ямпіль Мурованської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Ми, ПП «ВІОЛІКА» виявили бажання взяти участь в даному тендері, подали тендерну пропозицію до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, та запропонували найбільш економічно вигідну пропозицію за результатами аукціону.
Одноосібним рішенням уповноваженої особи Корецька Н.В., протокол №2/1 від 17.06.2020р. наша пропозиція була неправомірно відхилена через допущені формальні помилки, які жодним чином не впливають на змість пропозиції. В свою чергу хочемо повідомити Замовника, відповідно до Частини 3-4 статті 164-14 Кодексу України про адміністративні порушення На кого накладається штраф?
На службових (посадових), уповноважених осіб замовника (членів тендерного комітету, Уповноважених осіб)
Розмір штрафу:
Від 25 500 до 51 000 гривень штрафу
Від 51 000 до 85 000 гривень — якщо таке порушення уже мало місце цього року.
Підстави для накладання штрафу:
▪безпідставне відхилення тендерних пропозицій;

1) Всі документи в складі нашої тендерної пропозиції подані відповідно до: Капітальний ремонт приміщень кухні у дошкільному навчальному закладі «Веселка» в с. Муроване Мурованської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області, та містять предмет закупівлі, за виключенням довідок №126 від 10.06.2020р., №136 від 03.06.2020р., що є формальною помилкою. Повідомляємо Корецьку Н.В. що відповідно до ст.22 п.19 опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Не зазначення предмету закупівлі на окремому документі не впливає на змість пропозиції, та згідно Закону така пропозиція не може бути відхилена за даною підставою
2) Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань наданий нами в складі пропозиції не в форматі PDF, так я подано не скановану копію, а оригінал документу сформований Єдиним державним реєстром.
А також повідомляємо що інформація присутня у витязі, міститься в ЄДРюридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у вільному доступі, та учасники не зобов’язані подавати даний документ.Згідно з роз’ясненням Мінекономрозвитку та Закону – Замовник не вимагає від учасників інформацію що міститься у вільному доступі.
Тому вважаємо відхилення в цій частині є не правомірним зі сторони уповноваженої особи замовника Корецької Н.В., та таким що порушує наші права та захищені законом інтереси, а також не впливає на зміст пропозиції.
3) Уповноважена особа також зазначає що надана нами ПП «Віоліка» довідка про наявність обладнання та МТБ не за формою наданою Замовником. Документ №136 від 03.06.2020р.
Повідомляємо що форма надана Замовником містить вимоги щодо інформації: Найменування обладнання, матеріально-технічної бази, Кількість та Власне чи орендоване.
- Ми в складі пропозиції подали довідку МТБ, де зазначено Найменування обладнання, матеріально-технічної бази, Кількість та Власне чи орендоване та додатково виробника, марку, термін експлуатації та стан. Що на нашу думку покращує предмет закупівлі.
Відповідно документ надано згідно з вимогою Тендерної документації, так як вся інформація, яку вимагав Замовник, зазначена в наданому документі, відхиляти за надання учасником додаткової інформації Корецька Н.В. не мала права згідно з законом та практикою Антимонопольного комітету України. Так як надання додаткової інформації не впливає на зміст тендерної пропозиції.
4) Серед всього обладнання та МТБ, яке буде нами використовуватись при виконанні умов закупівлі, не перебуває на балансі підприємства, так як згідно Закону «Про бухгалтерський облік», основні засоби підприємства встановлюються на баланс лише у випадку, якщо їх вартість перевищує 6000грн. Так як все обладнання не дорого вартісне, довідка в складі пропозиції не надається, наявність зазначеного в довідці автомобіля підтверджується договором оренди та свідоцтвом про реєстрацію.
5) У наданій нами в складі пропозиції довідці №136 від 03.06.2020р. міститься відповідно до вимог тендерної документації найменування механізму, а саме Автомобіль форд 2015 року випуску – орендований у Білик Р.А. за нотаріальним договором оренди. Нами допущена формальна помилка, щодо року випуску авто. Наданий в складі пропозиції Нотаріально-посвідчений договір з Білик Р.А. підтверджує оренду Автомобіля ФОРД, та зазначає що рік випуску 2010р.. Дана помилка в довідці є формальною опискою, яка не впливає на зміст пропозиції, так як інформацію зазначено в іншому документі.
6) Надані нами в складі тендерної пропозиції, Листи-відгуки щодо виконання Аналогічних договір місять: номер телефону замовника по договору на фірмовому бланку та ПІБ особи яка відповідно підписала відгук. Відповідно, вважаємо, дана підстава відхилення нашої пропозиції зазначена через неуважність уповноваженої особи, або тих осіб які здійснювали кваліфікацію/перевірку документів. Вимога повністю виконана.
Тому твердження, що листи-відгуки не місять номеру телефону та ПІБ замовника по договору, є помилкою.
7) Уповноважена особа Корецька Н.В. зазначає, що в довідці про виконання аналогічних договорів у стовбці «Фактичний обсяг виконання робіт, тис. грн..» зазначена сума в грн., а не в тис. грн., як цього вимагав Замовник.
Нами ПП «Віоліка» була здійснена перевірка даного твердження, так як ми у наданій довідці №172 від 10.06.2020р. зазначили два договори на суми: 2 255 777,00 грн. та 444 777,00 грн.,
ми вказали вартість цифрами та словами а саме: 2 255 777,00грн. (Два мільйони двісті п’ятдесят п‘ять тисяч сімсот сімдесят сім грн. 00 коп.) та 444 777,00грн. (Чотириста сорок чотири тисячі сімсот сімдесят сім грн. 00 коп.).
Що саме Замовнику не підійшо?! І про які тис.грн ви говорите?!
Навіть у випадку, якщо на вашу думку, щось вказано невірно, це вважається формальною помилкою, але зі свого боку зазначаємо, що нами вірно вказана сума як цифрами так і словами. І відповідно сума зазначена в наданих в складі тендерної пропозиції аналогічних договорах.

Зважаючи на те, що пропозиція ПП «Віоліка» є найбільш економічно вигідною серед усіх Учасників закупівлі, складається враження, що для Замовника економія бюджетних коштів не є головною метою проведення закупівлі на конкурсній основі.

Підсумовуючи викладене, вимагаємо негайно скасувати рішення щодо нашого неправомірного відхилення та визнати ПП «Віоліка» переможцем даної закупівлі, так як ми виконали всі умови тендерної документації.
Попереджаємо, що будемо оскаржувати такі відверто неправомірні та незаконні дії Уповноваженої особи Замовника і у разі потреби звернемося у правоохоронні органи та суд.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 червня 2020 17:27
Роз’яснення на вимогу ПП «Віоліка» від 22.06.2018 № UA-2020-06-02-001261-c.c1 щодо усунення порушення у спрощеній закупівлі – Капітальний ремонт приміщень кухні Ямпільського НВК «Загально-освітній навчальний заклад І-ІІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с. Ямпіль Мурованської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області:

Розглянувши Вимогу Учасника Замовник встановив, що описані Учасником аргументи не спростовують підстав для відхилення пропозиції Учасника. Дана закупівля оголошена в порядку ст.3, і ст14 ЗУ "Про публічні закупівлі" і не є процедурою закупівлі згідно Закону, а є спрощеною закупівлею. Водночас згідно ч.20 ЗУ "Про публічні закупівлі" З метою захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів учасник спрощеної закупівлі може звернутися до замовника та/або до органу, що здійснює контроль над замовником, або до суду. Рішення та дії замовника можуть бути оскаржені учасником спрощеної закупівлі у судовому порядку.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 15 червня 2020 12:37

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП Віоліка 452 027,00
UAH з ПДВ
415 577,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП Олбуд 467 829,54
UAH з ПДВ
415 649,15
UAH з ПДВ
Документи
ПП ПРІОРБУД 524 008,80
UAH з ПДВ
517 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЗАХІДЕКСТРАБУД" 547 259,00
UAH з ПДВ
519 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

12 червня 2020 11:22
sign.p7s
12 червня 2020 11:21
Планграфік.pdf
12 червня 2020 11:21
Ціновапропозиція.pdf
12 червня 2020 11:21
Технічнадокументація.pdf
12 червня 2020 11:21
Статут.pdf
12 червня 2020 11:21
Рішеннязасновника.pdf
12 червня 2020 11:21
Проектдоговору.pdf
12 червня 2020 11:21
паспорт.pdf
12 червня 2020 11:21
Наказпризначення.pdf
12 червня 2020 11:21
Ліцензіяідодаток.pdf
12 червня 2020 11:21
Листціна.pdf
12 червня 2020 11:21
Листперсональнідані.pdf
12 червня 2020 11:21
Листдостовірність.pdf
12 червня 2020 11:21
ЛистБілик.pdf
12 червня 2020 11:21
Довідкасубпідряд.pdf
12 червня 2020 11:21
Довідкаробітник.pdf
12 червня 2020 11:21
Довідкапросудимість.pdf
12 червня 2020 11:21
Довідкапроподатки.pdf
12 червня 2020 11:21
Довідкаподаткова.pdf
12 червня 2020 11:21
Довідкапідпис.pdf
12 червня 2020 11:21
Відомостіпроучасника.pdf
12 червня 2020 11:21
ДовідкаМВД.pdf
12 червня 2020 11:21
Відгук2.pdf
12 червня 2020 11:21
Довідкадовкілля.pdf
12 червня 2020 11:21
Відгук1.pdf
12 червня 2020 11:21
Витяг.rtf
12 червня 2020 11:21
Гарантія.pdf

Публічні документи

11 червня 2020 15:11
Цінова пропозиція.pdf
11 червня 2020 15:11
Проект договору.pdf
11 червня 2020 15:11
Наявність робітників.pdf
11 червня 2020 15:11
Ліцензія.pdf
11 червня 2020 15:11
Копія паспорта_ІН.pdf
11 червня 2020 15:11
Календарний графік.pdf
11 червня 2020 15:11
Захист довкілля.pdf
11 червня 2020 15:11
Договори_акти_2.pdf
11 червня 2020 15:11
Договори_акти_1.pdf
11 червня 2020 15:11
Договірна ціна.pdf
11 червня 2020 15:11
Гарантійний термін.pdf
11 червня 2020 15:11
Відсутність судимості.pdf
11 червня 2020 15:11
Відгук Фармалайф.pdf
11 червня 2020 15:11
Відгук ЛОІКЛ.pdf
11 червня 2020 15:11
Витяг з ЄДР.pdf
11 червня 2020 15:11
Аналогічні договори.pdf

Публічні документи

11 червня 2020 12:37
sign.p7s
11 червня 2020 12:35
Технічне завдання.pdf
11 червня 2020 12:35
Тендерна пропозиція.pdf
11 червня 2020 12:35
Проект договору.pdf
11 червня 2020 12:35
Листи довідки.pdf
11 червня 2020 12:35
Копії наказів.pdf

Публічні документи

12 червня 2020 10:20
sign.p7s
11 червня 2020 20:17
ТЗ.pdf
11 червня 2020 20:17
Статут.pdf
11 червня 2020 20:17
Розрахунки.pdf
11 червня 2020 20:17
Рішення Засновника.pdf
11 червня 2020 20:17
ПД.pdf
11 червня 2020 20:17
Накази.pdf
11 червня 2020 20:17
Локальний кошторис.pdf
11 червня 2020 20:17
Ліцензія.pdf
11 червня 2020 20:17
Ліцензія копія.pdf
11 червня 2020 20:17
Лист-відгук Шегині.pdf
11 червня 2020 20:17
КК.pdf
11 червня 2020 20:17
КБ Шегині.pdf
11 червня 2020 20:17
ДЦ.pdf
11 червня 2020 20:17
Договірна ціна Шегині.pdf
11 червня 2020 20:17
Договір ФОП.pdf
11 червня 2020 20:17
Відомість ресурсів.pdf
11 червня 2020 20:17
Відгук ФОП.pdf
11 червня 2020 20:17
Витяг з ЄДР.pdf
11 червня 2020 20:17
Витяг з ЄДР копія.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП Віоліка
#33618309
Відхилено 415 577,00
UAH з ПДВ
19 червня 2020 14:56
ПП Олбуд
#32408385
Відхилено 415 649,15
UAH з ПДВ
19 червня 2020 17:42
ПП ПРІОРБУД
#40345917
Відхилено 517 000,00
UAH з ПДВ
22 червня 2020 11:09
ТОВ "ЗАХІДЕКСТРАБУД"
#42970946
Переможець 519 999,00
UAH з ПДВ
22 червня 2020 11:19

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 22 червня 2020 11:19

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЗАХІДЕКСТРАБУД"
#42970946
519 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку