Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Комп’ютерна техніка на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Очікувана вартість
651 556,00 UAH
UA-2020-04-15-003851-a 0d50bb9faa4b44208f365a4c7ab24ca6
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Рудік Олена Вікторівна

380577120894 okt_tender@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
Код ЄДРПОУ: 02146311
Місцезнаходження: 61052, Україна , Харківська обл., Харків, вул.Ярославська,буд.21
Контактна особа: Рудік Олена Вікторівна
380577120894
okt_tender@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 квітня 2020 17:16
Звернення за роз’ясненнями: до 05 травня 2020 13:00
Оскарження умов закупівлі: до 11 травня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 15 травня 2020 13:00
Очікувана вартість: 651 556,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 3 257,78 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 19000 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:30200000-1: Комп’ютерне обладнання та приладдя


Комп’ютерна техніка на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
44 штуки
Комп’ютерна техніка на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 61000, Україна, Харківська область, Харків, Згідно дислокації закладів загальної середньої освіти Новобаварського району міста Харкова
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 10 червня 2020
ДК 021:2015: 30200000-1 — Комп’ютерне обладнання та приладдя

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Оплата товару здійснюється Замовником у безготівковій формі шляхом прямих банківських переказів у національній валюті України (українських гривнях) на поточний рахунок Учасника на підставі накладної протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання товару за умови наявності відповідного бюджетного фінансування Пiсляоплата 30 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
04 травня 2020 08:50
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
04 травня 2020 08:49
Повідомлення про зміни.pdf
04 травня 2020 08:48
ТД зі змінами Комп'ютерна техніка НУШ.doc
04 травня 2020 08:50
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
15 квітня 2020 17:19
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
04 травня 2020 08:49
Повідомлення про зміни.pdf
04 травня 2020 08:48
ТД зі змінами Комп'ютерна техніка НУШ.doc
15 квітня 2020 17:17
ТД Комп'ютерна техніка НУШ.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Уточнення
Дата подання: 17 квітня 2020 16:30
Дата відповіді: 21 квітня 2020 12:11
Шановний Замовник! Чи потрібно вам: монтаж,встановлення,підключення,навчання,введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару? Дякуємо за відповідь!
Відповідь: Шановний Учаснику! В Додатку 3 до Тендерної документації вказано, що Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування, занос в приміщення, встановлення, налаштування техніки .

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-04-15-003851-a.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА», Код ЄДРПОУ:41860186
Дата подання: 17 квітня 2020 17:20
Умови
Шановний Замовнику! В оприлюдненій тендерній документації Замовником встановлено дискримінаційну вимогу, яка значно обмежує коло потенційних учасників, які могли б взяти участь у зазначеній процедурі закупівлі, що в свою чергу не призведе до максимальної економії та ефективності використання коштів, свідчить про наперед упереджену оцінку тендерних пропозицій учасників. Відповідно до ч.3 ст.5 Закону, Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Проте відповідно до технічних вимог Замовника учасник має надати «Надати лист від Microsoft, що підтверджує право виробника на інсталяцію програмного забезпечення з технологією автоактивації OA 3.0». Звертаємо увагу, що право на використання технології OEM активації ОА 3.0 на території України має лише один виробник, що суперечить принципам добросовісної конкуренції (особливо безпосередньо серед українських виробників ПК) та значно звужує коло потенційних учасників та можливих пропозицій, а також збільшує вартість закуповуваного обладнання, при тому що на сьогоднішній день на ринку представлені не гірші, але відчутно дешевші, альтернативні види активацій Microsoft® Windows® 10 Pro. Виникає питання стосовно цільового використання бюджетних коштів, оскільки як Вам має бути відомо ОА 3.0 активація передбачає цифровий запис ключа в материнську плату і у разі заміни материнської плати Ви автоматично втрачаєте ліцензійний ключ і можливість подальшого використання вказаного програмного продукту, тобто після заміни материнської плати прийдеться повторно купувати ліцензію. Таким чином, встановлені Замовником в тендерній документації вимоги суперечать принципам публічних закупівель та підпадає під ознаки дискримінації суб’єктів господарювання згідно ст. 31 Господарського кодексу України. Крім того, закупівлі повинні здійснюватися за принципами встановленими в ст.3 Закону. Статтею 42 Конституції України встановлено, що держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності. Не допускаються зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція. Згідно із ч.5 ст.13 Цивільного кодексу України, не допускаються використання цивільних прав з метою неправомірного обмеження конкуренції, зловживання монопольним становищем на ринку, а також недобросовісна конкуренція. На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.1, 23 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо внести зміни до тендерної документації шляхом усунення дискримінаційних вимог встановлених до учасників. Усунення дискримінаційних вимог сприятиме конкуренції серед учасників та максимальній економії коштів. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
21 квітня 2020 11:50
Шановний Учасник.
Зазначаємо, що публічні закупівлі здійснюються за принципами, визначеними статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема такими як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій. Дотримання принципів закупівель забезпечується зокрема через вільний доступ до всієї інформації щодо публічних закупівель, яка підлягає оприлюдненню відповідно до закону.
Статтею 10 вказаного вище закону зазначено, що доступ до інформації, оприлюдненої на веб-порталі Уповноваженого органу, є безоплатним та вільним. Інформація про закупівлю, визначена цим Законом, розміщується на веб-порталі Уповноваженого органу безоплатно через авторизовані електронні майданчики.
Тендерна документація - документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розроблялась та затверджувалась замовником та оприлюднювалась для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу за адресою www.prozorro.gov.ua та на авторизованих електронних майданчиках. Отже ніяких дій по дискримінації учасників немає.
Вітчизняні та іноземні учасники - представники виробників всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах

Нажаль в останній час, побільшало випадків, що багато державних замовників, включаючи центральні органи державної влади, придбали комп’ютери та системні блоки разом із попередньо встановленими примірниками Microsoft Windows, які, на жаль, виявилися неліцензійними, тобто нелегально відтвореними та розповсюдженими в порушення Закону України «Про авторське право і суміжні права». Так як предметом закупівлі є ноутбуки з попередньо встановленим OEM програмним забезпеченням Microsoft Windows 10 PRO, та для запобігання придбання неліцензійного або піратського програмного забезпечення, технічна вимога, це проінстальоване програмне забезпечення на виробництві за допомогою ОА 3.0 активації.
Корпорація Microsoft зробила процес активації нової операційної системи Windows за допомогою ОА 3.0 активації для виробників комп'ютерних систем. Робиться це з однією метою: щоб повністю виключити можливість піратської ОЕМ активації операційної системи Windows за допомогою емуляції розділу биоса комп'ютера де розташована SLIC (Software Licensing Description Table) - таблиця з сертифікатом автентичності від Microsoft. Тепер вводиться нова система цифрового підпису в биосе комп'ютера версії 3.0. Таким чином Microsoft відмовляється від політики використання OEM-виробникам сертифіката автентичності що надає більш витончений спосіб захисту від піратства.
Отже, кожен виробник системних блоків (вітчизняний або іноземний), який має власне виробництво, який е партнером компанії Microsoft, для запобіганню розповсюдження піратства програмного забезпечення, при виробництві системних блоків зі встановленим програмним забезпеченням, повинен мати та використовувати технологію ОЕМ активації ОА 3.0.

Учасник зауважив «що право на використання технології OEM активації ОА 3.0 на території України має лише один виробник» мають таку технологію.
Наразі ми не володіємо інформацією щодо вітчизняних виробників ноутбуків що використовують зазначену технологію в своєму виробництві. Але в Україні представлено багато іноземних виробників таких як DELL, HP, LENOVO, ASUS, ACER та інші, які використовують в своєму виробництві технологію ОЕМ активації ОА 3.0.
Предметом закупівлі є ноутбуки зі встановленою OEM версією Microsoft Windows. Інші ліцензії BOX, або OLP встановлюються на обладнання яке, вже було у використанні, або купувалось без встановленого програмного забезпечення. Та вартість BOX, або OLP ліцензій, значно дорожче ніж OEM ліцензія. Тому, як раз ми і плануємо купити ноутбуки зі встановленою OEM ліцензією активованою по технологією ОА 3.0, це як раз дасть можливість придбати обладнання за нижчою ціною. Також, як зазначив Учасник OEM версія дійсно прив’язується до материнської плати. Але це ні коїм чином не залежить від виду та типу активації.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 15 травня 2020 13:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "ОКСЕНІЧ ВОЛОДИМИР ЯКОВИЧ" 650 000,00
UAH з ПДВ
650 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

15 травня 2020 12:57
3. Порівняльна табл.pdf
15 травня 2020 12:55
Правила фінризик.pdf
15 травня 2020 12:55
Ліцензія Кастодія pdf.pdf
15 травня 2020 12:55
Avt3851.pdf
15 травня 2020 12:53
7.Гарантый листи.pdf
15 травня 2020 12:53
2.Договір Едванст_small.pdf
15 травня 2020 12:53
2.Відгук_ Оксенич.pdf
15 травня 2020 12:53
2. ст 17 (Додаток 2).pdf
15 травня 2020 12:53
1.Про учасника.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ФОП "ОКСЕНІЧ ВОЛОДИМИР ЯКОВИЧ"

Інформація про відміну

Дата відміни
15 травня 2020 13:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій