Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги з проведення дезінфекційних, дератизаційних, дезінсекційних робіт.
Очікувана вартість
68 250,00 UAH
UA-2020-01-06-000180-c bad409f25d414fbaaaf3cfb252f49f6c
Спрощена закупівля    Завершена
Електронний підпис не накладено

Контакти

Тригубенко Олена

+380444503875 spbi1@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Святошинський психоневрологічний інтернат
Код ЄДРПОУ: 03188777
Місцезнаходження: 03115, Україна , Київська обл., Київ, вул. Івана Крамського, 16, м. Київ
Контактна особа: Тригубенко Олена
+380444503875
spbi1@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 06 січня 2020 14:17
Звернення за роз’ясненнями: до 10 січня 2020 15:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 14 січня 2020 15:00
Очікувана вартість: 68 250,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 342,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:90670000-4: Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій


Послуги з проведення дезінфекційних, дератизаційних, дезінсекційних робіт.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 посл.
Послуги з проведення дезінфекційних, дератизаційних, дезінсекційних робіт.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 03115, Україна, Київська обл., Київ, І.Крамського,16
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 січня 2020  —  31 грудня 2020
ДК 021:2015: 90670000-4 — Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Пiсляоплата 20 Робочі 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Уточнення ТД
Дата подання: 09 січня 2020 10:57
Дата відповіді: 10 січня 2020 14:58
1. " Учасник у штаті підприємства повинен мати двох водіїв з Свідоцтво ДОПНВ на право перевезення небезпечних вантажів, а також працівника, що має Свідоцтво ДОПНВ уповноваженого з правил перевезення небезпечних вантажів" Виходячи в вимоги - Замовником в ТД передбачено використання тілки засобів, які віднесені до переліку - класу 6,1 " Небезпечні речовини" чи учасник має право використовувати засоби, які дозволені до використання МОЗ на основі державної реєстрації? Прохання уточнити цей пукт. 2. "Учасник повинен мати в складі пропозиції відповідної ліцензії МОЗ України «Дезінфекційна справа», «Загальна гігієна» та інші, передбачених чинним законодавством України" просимо вказати нормативні документи, на які посилається Замовник стосовно цієї вимоги. 3."повинні пройти навчання та отримати посвідчення та сертифікати «Спеціаліст пест контролю» просимо вказати нормативні документи відповідно до класифікатору професій та законодавства на які опирається Замовник. 4." Учасник повинен мати власні автомобілі для надання послуг, які призначені для перевезення небезпечних вантажів, та мають відповідні допуски від МВС та Національної поліції України.ля надання послуг, які призначені для перевезення небезпечних вантажів, та мають відповідні допуски від МВС та Національної поліції України. Які саме "власні автомобілі передбачає Замовник" - транспортні засоби ЕХ/ІІ,ЕХ/ІІІ,РІ,АТ,МЕМи категорії N та О, які успішно пройшли обов'язковий технічний контроль та відповідають вимогам частини 9 ДОПНВ, які застосовуються до відповідного типу транспортних засобів"? То відповідна вимога вже була відхилена рішенням АМК. Чому автомобілі повинні бути власні? Наразі, законодавством україни діють договори оренди,лізингу та інше. 5."Чинний дозвіл (дозволи), ліцензія (ліцензії), сертифікат (сертифікати) на провадження відповідного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу, ліцензії, сертифікату на провадження такого виду діяльності передбачене законодавством України - обов’язково з терміном дії протягом 2020 року." Чим грунтується відповідна вимога - частина документів вимагає щорічного технічного аудиту чи без терміну дії\ або прологгація по закінченню дії. 6. "використовувати дератизаційні (родентицидні засоби під торговою маркою «РАТАЦИД») - Замовник зацікавлений в збільшенні реалізації засобу виробником, чи можна використовувати також засоби інші, що дозволені до використання? 7. "Виконавець несе відповідальність за додержанням своїми працівниками вимог охорони праці та пожежної безпеки" Якими документами нормативними необхідно підтверджувати відповідну вимогу?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Замовником в ТД передбачено використання не тільки засобів, які віднесені до переліку - класу 6,1 " Небезпечні речовини" також учасник має право використовувати засоби, які дозволені до використання МОЗ на основі державної реєстрації. Так Учасник в складі пропозиції повинен надати ліцензії МОЗ України «Дезінфекційна справа», «Загальна гігієна» та інші. При перевезенні небезпечних вантажів автомобільним транспортом класифікація небезпечних вантажів здійснюється на підставі частини 2 ДОПНВ і критеріїв, розроблених Комітетом експертів ООН. Вимоги до персоналу та транспорту, що задіяний у процесі перевезення небезпечних вантажів в Україні встановлені у наказі МВС №656 від 04.08.2018 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів», яким затверджені: 1) Правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів; 2) Порядок видачі та оформлення свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів; 3) Порядок погодження та оформлення маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів. "повинні пройти навчання та отримати посвідчення та сертифікати «Спеціаліст пест контролю». Пункт 4. Оголошення про проведення закупівлі послуг через систему електронних (допорогових) закупівель - Строк надання послуги: січеньнь-грудень 2020. Використовувати дезінфекційні засоби, які безпечні для людини та дозволені до застосування в Україні (надати копії підтверджуючих документів)».

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c1
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 06 січня 2020 17:51
1. Вилучити дискримінаційну вимогу, яка не має відношення до предмету закупівлі
1. Вилучити вимогу яка не має відношення до предмету закупівлі
 п. 2. Основою для надання послуг є вимоги ст.18 та ст. 33 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та Правил безпечної роботи з інструментами і пристроями (НПАОП 0.00-1.30-01), Правила пожежної безпеки в Україні.
Відповідно до БЕЗПЕЧНОЇ РОБОТИ З ІНСТРУМЕНТОМ ТА ПРИСТРОЯМИ
НПАОП 0.00.-1.30-01
1. ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
1.1. Вимоги Правил безпечної роботи з інструментом та пристроями (далі — Правила) поширюються на працівників, які виконують ремонтно-експлуатаційні, будівельні, монтажні, налагоджувальні та випробувальні роботи із застосуванням інструмента та пристроїв (вантажопідіймальних механізмів, вантажозахватних органів та пристроїв, верстатного та зварювального обладнання, абразивного, ельборового, ручного електрифікованого, слюсарно-ковальського, пневматичного та іншого інструмента), а також висотні роботи на підприємствах та в організаціях незалежно від їхньої відомчої належності і форми власності на засоби виробництва.
1.2. Дотримання вимог цих Правил є обов'язковим у всіх організаціях та на підприємствах під час експлуатації вантажопідіймальних механізмів, вантажозахватних органів та пристроїв, верстатного та зварювального обладнання, інструмента різного призначення, виконання зварювальних та інших вогневих робіт, а також робіт на висоті.
1.3. Вантажопідіймальні механізми, вантажозахватні органи та вантажозахватні пристрої повинні відповідати вимогам ДНАОП 0.00-1.03-93 "Правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів".
1.4. Електрозахисні засоби та засоби індивідуального захисту, які використовуються під час виконання ремонтно-експлуатаційних, будівельних, монтажних, налагоджувальних та випробувальних робіт, повинні відповідати вимогам державних стандартів, а також ДНАОП 1.1.10-1.07-01 "Правила експлуатації електрозахисних засобів".
1.5. Верстатне та зварювальне обладнання, абразивний, ельборовий, ручний електрифікований, слюсарно-ковальський та пневматичний інструмент повинні відповідати вимогам цих Правил, а також вимогам державних галузевих нормативних актів з охорони праці, стандартам безпеки праці, нормам та інструкціям заводів-виробників.
1.6. Первинні засоби пожежогасіння, які застосовуються під час експлуатації вантажопідіймальних механізмів, вантажозахватних органів та пристроїв, верстатного та зварювального обладнання, інструмента та пристроїв, виконання зварювальних та інших вогневих робіт, повинні відповідати вимогам НАПБ А.01.001-95 "Правила пожежної безпеки в Україні"
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
10 січня 2020 11:16
Правила безпечної роботи з інструментами та пристроями, та Правила пожежної безпеки розповсюджуються на інструменти та пристрої, що застосовуються при виконанні робіт. Перелік обладнання та матеріально-технічної бази надається Учасником згідно пункту 12. технічного завдання (Додаток 1).
Вимога приймається та замість Правил безпечної роботи з інструментами і пристроями (НПАОП 0.00-1.30-01) буде передбачено НПАОП 0.00-1.45-69 "Правила безпеки при зберіганні, перевезенні та застосуванні сильнодіючих та отруйних речовин".
Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c2
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 06 січня 2020 17:54
Дискримінаційна вимога, що обмежує участь учасників
2.Вилучити вимогу п. 5 5. Учасник у штаті підприємства повинен мати двох водіїв з Свідоцтво ДОПНВ на право перевезення небезпечних вантажів, а також працівника, що має Свідоцтво ДОПНВ уповноваженого з правил перевезення небезпечних вантажів.
Замовником вказана дискримінаційна та безпідставна вимога щодо надання: Свідоцтва про підготовку водія транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі; Свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів. При перевезенні небезпечних вантажів автомобільним транспортом класифікація небезпечних вантажів здійснюється на підставі частини 2 ДОПНВ і критеріїв, розроблених Комітетом експертів ООН. В Україні також діє ДСТУ 4500-3: 2006 Вантажі небезпечні. Класифікація, який замінив однойменний ГОСТ 19433 88. ДСТУ 4500-3: 2008 «Вантажі небезпечні. Класифікація». Вимога, викладена в п.п. 2,4; 2,5 суперечить нормативно-правовим актам, чинним на момент проведення закупівлі, в тому числі Закону України "Про перевезення небезпечних вантажів"- далі Закон. Відповідно до ст.1 Закону залежно від ступеня впливу на довкілля або людину небезпечні вантажі повинні містити речовини, які віднесено до одного з класів небезпечних речовин, зокрема, клас б. І - токсичні речовини не містить в переліку засобів та речовин, які можуть використовуватися в заявленій сфері діяльності щодо Предмету закупівлі (відповідно до Коду та N небезпечності). Серед дезінфекційних засобів, зареєстрованих МОЗ України (Реєстр дез. засобів - 20 І 9р розміщений на сайті МОЗ) та дозволених для проведення робіт з дезінфекції, дезінсекції та дератизації також відсутні речовини та сполуки, які входять в перелік ДСТУ 4500-3: 2008 «Вантажі небезпечні. Класифікація». Засоби, які мають державну реєстрацію МОЗ для проведення робіт з дезінфекції, дезінсекції не відносяться до «Небезпечних вантажів» відповідно до Класифікатору ДСТУ 4500-3:2008.
Враховуючи наведене, прийняти участь у Процедурі закупівлі зможуть лише ті суб'єкти господарювання, які мають свідоцтво про підготовку водія транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (не менше двох); свідоцтво про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів що є дискримінацією по відношенню до інших суб’єктів господарювання, у тому числі, Скаржника. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Скаржника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 Закону. Враховуючи наведене, Замовник повинен внести відповідні зміни до Документації в цій частині.
Відповідне рішення про скасування даної вимоги було АМУ №17624- р/пк-з від 28.11.2019р.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
09 січня 2020 14:57
Якщо Дезінфекційні засоби, що застосовуються для проведення робіт з дезінфекції, дезінсекції та дератизації не відносяться до класу «Вантажі небезпечні», Замовник не буде брати до уваги виконання пункту 5.5.
Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c3
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 06 січня 2020 18:03
Дискримінаційна вимога щодо ліцензії
3. Вилучити вимогу п. 7. Учасник повинен мати в складі пропозиції відповідної ліцензії МОЗ України «Дезінфекційна справа», «Загальна гігієна» та інші, передбачених чинним законодавством України не має вдношення до відношення до предмету закупівлі .
Водночас - вимога є дискримінаційною, що раніше було визнано у рішенні Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг №№12652-р/пк-пз від 11.12.2018. ( UA-2018-11-04-000003-a)
Згідно ЗУ Про ліцензування господарської діяльності - предмет закупівлі не входить ліцензійної діяльності
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 січня 2020 12:20
Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Відповідно до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням принципів здійснення закупівель та недискримінації учасників.
Оскільки Виконавець повинен надавати послуги у середовищі перебування людей, а не на сільськогосподарських угіддях, то ми обґрунтовано вважаємо, що у штаті Виконавця повинні бути фахівці з відповідною вищою спеціальною освітою. Зокрема у завданнях та обов’язках лікаря-дезінфекціоніста вказано, що він «Контролює якість дезінфекційних, дезінсекційних і дератизаційних робіт на об'єктах. Бере участь в проведенні протиепідемічних заходів при появі осередку інфекції. Надає організаційно-методичну допомогу лікувально-профілактичним та немедичним установам з питань дезінфекції, дезінсекції, дератизації і стерилізації. Керує роботою середнього медичного персоналу. Планує роботу та проводить аналіз її результатів.» та інше.
Водночас посилання на Рішення АМКУ №12652-р/пк-пз від 11.12.2018 є недоцільним та маніпулятивним оскільки це рішення стосувалося вимоги Замовника щодо наявності керівника за спеціальністю дезінфекційна справа. Стосовно Вашої вимоги по пункту 7 буде враховано в наступних закупівлях.
Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c4
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 06 січня 2020 18:06
Невідповідність вимоги законодавству України -оформлення ОМК-1
4 . Внести зміни до ТД та змінити вимогу : 8. Працівники Учасника, що задіяні при наданні послуг (надати копії усіх зазначених документів): - повинні пройти медичний огляди та мати форму № 1-ОМК «Особиста медична книжка» щодо допуску до роботи за відповідною спеціальністю;
Форма № 1-ОМК «Особиста медична книжка» та інструкція про порядок її заповнення затверджені наказом МОЗ від 23.07.2002 № 280 не передбачає отримання допуску до роботи осіб які мають відношення до шкідливих факторів- пестицидів та отрутохімікатів.

- відповідно до вимог Наказу МОЗ України від 21.05.2007р. № 246 " Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів певних категорій " підлягають проходженню обов язкового (попереднього) періодичного медичного огляду, отримання медичних довідок та позитивного висновку комісії медичного закладу на придатність до роботи за відповідною спеціальністю с пестицидами та отрутохімікатами (шкідливі умови праці) - та не підлягають дії наказу МОЗ від 23.07.2002 № 280 - оформлення ОМК-1
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 січня 2020 12:28
Відповідно до п.3 Правил проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, затверджених наказом МОЗ від 23.07.2002 № 280, опередньому (при прийнятті на роботу), періодичному профілактичному медичним оглядам підлягають працівники професій, визначених Переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року № 559.
У п.13 Переліку вказані «Лікувально-профілактичні заклади для дорослих (санаторії, будинки відпочинку, пансіонати, будинки-інтернати)», зокрема адміністрація, вихователі, помічники вихователів, медичний персонал (лікарі, середній та молодший медичний персонал), технічний персонал, у тому числі прибиральники приміщень, працівники харчоблоків, їдалень та роздавальних пунктів, а тому працівники Виконавця, що будуть безпосередньо надавати послуги, повинні мати форму № 1-ОМК «Особиста медична книжка» для запобігання занесенню інфекційних хвороб до інтернату. Особиста медична книжка необхідна по умовам перебування на території інтернату та при контактах з підопічними безпосередньо при виконанні робіт в закритих приміщеннях.
Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c5
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 06 січня 2020 18:16
Вилучити вимогу п. 8 "повинні пройти навчання та отримати посвідчення та сертифікати «Спеціаліст пест контролю», яка не має юридичного підгрунтя відповідно до законодавства України
Відповідно до Наказу від 29 грудня 2004 року N 336 Про затвердження Випуску 1 “Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників та Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 р. № 117 - визначені Кваліфікаційні вимоги визначені працвників, які займаються наданням послуг з дезінфекції, дезінсекції та дератизації .
Жодним законодавчим актом, включаючи
Державних санітарних правил ДСП 8.8.1.2.001-98, затверджених Міністерством охорони здоров’я України 03.08.1998 № 1(які розроблені відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (4004-12); Законом України "Про пестициди і агрохімікати" ( 86/95-ВР ), Закон України по санітарне та епідемічне благополуччя населення; ЗУ " Про захист населення від інфекційних хвороб, іншими законодавчими актами дана вимога не передбачена
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 січня 2020 12:40
Наказом ДП «УкрНДНЦ» від 21.12.2015р № 198 «Про прийняття нормативних документів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, національних стандартів України, скасування нормативних документів України та міждержавних стандартів в Україні», було прийнято ДСТУ EN 16636:2015 «Послуги щодо боротьби зі шкідниками. Вимоги та компетенції», який містить відповідні вимоги.
Водночас у відповідності до ч.2 ст. 23 Закону України «Про стандартизацію» національні стандарти та кодекси усталеної практики застосовуються на добровільній основі, крім випадків, якщо обов’язковість їх застосування встановлена нормативно-правовими актами. Виходячи із зазначено Учасник самостійно визначає необхідність проходження додатково навчання персоналу сучасним методам роботи і вимога є рекомендованою.
Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c6
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 06 січня 2020 18:34
Вилучити вимогу п. 8 дезінфектор повинний пройти навчання у ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» по методах проведення профілактичної дезінфекції, дезінсекції та дератизації, склали заліки і отримали відповідні документи так як вимога не має юридичних підстав.
Вилучити вимогу п. 8 дезінфектор повинний пройти навчання у ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» по методах проведення профілактичної дезінфекції, дезінсекції та дератизації, склали заліки і отримали відповідні документи;
Відповідно до Наказу від 29 грудня 2004 року N 336 Про затвердження Випуску 1 “Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників та Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 р. № 117 - визначені до дезінфектора: Кваліфікаційні вимоги визначені до дезінфектора: базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи. Роботи повинні виконуватися дезінфектором, який працює під наглядом інструктора -дезінфектора.
Дезінфектор має право проходити навчання на місцях ( на підприємстві за умови наявності спеціалістів - лікарів ) відповідно до вказаних документів.
Навчання у ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» проводилися відповідно до вимог Постанови головного державного санітарного лікаря від 30.06.2010 року " Про удосконалення державного санвтарного нагляду за впровадженням системи НАССР .
Вимагаємо вилучити дану вимогу, так як дана постанова на момент подачі тендерної документації втратила чинність : підстава - посилання http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/MOZ11498.html

Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 січня 2020 14:12
Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Згідно з роз’ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.17 № 3302-06/3812-06, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням принципів здійснення закупівель та недискримінації учасників.
Відповідно до аналізу вимог тендерних документацій на закупівлю аналогічних послуг, документом, що підтверджує кваліфікацію дезінфекторів відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 р. № 117, є посвідчення або довідки про відповідне навчання у колишніх закладах Держсанепідслужби, а на теперішній час у лабораторних центрах МОЗ України. Вказана вимога була виконана учасниками, що свідчить про дотримання принципу недискримінації учасників. На даний час є природнім вимога Замовника стосовно надання посвідчення про професійну підготовку дезінфектора незалежно від місця проходження навчання.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно
Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c7
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 06 січня 2020 18:44
Вилучити вимогу - Допуск від МВС та Національної поліції України на автотранспорт щодо перевезення небезпечних вантажів, що не має відношення до засобів, що використовуються до предмету закупівлі.

9. Учасник повинен мати власні автомобілі для надання послуг, які призначені для перевезення небезпечних вантажів, та мають відповідні допуски від МВС та Національної поліції України.
- Допуск від МВС та Національної поліції України , Копія Свідоцтв ДОПНВ про підготовку водія(їв), що будуть задіяні до виконання предмету закупівлі з перевезення небезпечних вантажів необхідна за умови використання засобів , та речовин ,
які відносяться до класу 6.1 - токсичнi речовини (вiдповiдно до Коду та N􀀗небезпечностi) Подібне рішення було прийнято АМК України ( номер та дата вказані вище)

Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
10 січня 2020 11:05
При перевезенні небезпечних вантажів автомобільним транспортом класифікація небезпечних вантажів здійснюється на підставі частини 2 ДОПНВ і критеріїв, розроблених Комітетом експертів ООН. Вимоги до персоналу та транспорту, що задіяний у процесі перевезення небезпечних вантажів в Україні встановлені у наказі МВС №656 від 04.08.2018 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів», яким затверджені: 1) Правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів; 2) Порядок видачі та оформлення свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів; 3) Порядок погодження та оформлення маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
Класифікація небезпечних вантажів регламентована відповідно до ДСТУ 4500-3 і ДОПНВ та налічує 9 класів, що включають в себе: вибухові речовини і вироби; гази; легкозаймисті рідини; легкозаймисті тверді речовини, самореактивні речовини, речовини, які полімеризуються і тверді десенсибілізовані вибухові речовини; речовини, здатні до самозаймання; речовини, що виділяють легкозаймисті гази при зіткненні з водою; речовини, що окислюють; органічні пероксиди; токсичні речовини; інфекційні речовини; радіоактивні матеріали; корозійні речовини; інші небезпечні речовини та вироби.
Класифікації, що наведена у Свідоцтвах про реєстрацію деззасобів та Висновках держсанепідекспертизи, встановлена ГОСТ 12.1.007-76 «Система стандартів безпеки праці. Шкідливі речовини. Класифікація і загальні вимоги безпеки» і передбачає тільки I-IVкласи і не має відношення до класифікації ДОПНВ.
Водночас до переліку небезпечних вантажів за ДОПНВ відносяться дезінфекційні засоби та пестициди (зокрема Номер ООН:2588, 1601, 3142, 2902, 3352 та інші).
Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c8
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 06 січня 2020 18:51
Вилучити дискримінаційну вимогу що до зацікавленості Замовника в реалізації засобу відповідного виробника,що наводить на певні заохочення та добавити слово" аналог" засобів, що мають державну реєстрації МОЗ та висновок державної маніарно- епідеміологічної експертизи та дозволу до викоримтання в заявленій сфері.
- використовувати дератизаційні (родентицидні засоби під торговою маркою «РАТАЦИД»), дезінсекційні засоби, затверджені МОЗ України, за рахунок Виконавця;
Рішення замовника: Вимога задоволена
09 січня 2020 14:45
Вимога приймається та слід читати в наступній редакції «використовувати дезінфекційні засоби, які безпечні для людини та дозволені до застосування в Україні (надати копії підтверджуючих документів)».
Номер вимоги: UA-2020-01-06-000180-c.c9
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "ВС ПАРК", Код ЄДРПОУ:37590151
Дата подання: 09 січня 2020 14:41
НЕВІДПОВІДНІСТЬ ЗАКОНОДАВСТВА
Згідно з роз’ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.17 № 3302-06/3812-06, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням принципів здійснення закупівель та недискримінації учасників - але не за умови дотримання вимог чинних Законів . Замовник подає не правдиве роз яснення, посилаючиь на Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 р. № 117 п. 22 визначено КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО ДЕЗІНФЕКТОРА : БАЗОВА ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА АБО ПОЧАТОКВА ЗАГАЛЬНА ОСВІТА ТА ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА НА ВИРОБНИЦТВІ , БЕЗ ВИМОГ ДО СТАЖУ РОБОТИ. , хоча посада Дезінфектор відповідно до класифікотра не відноситься до прфесій медичних прцівників
Будь ласка, знайдіть час та ознайомтеся з документами.
Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, який затверджений для робітникв "дезінфекторів" відповідно до наказу № 336 містить аналогічну інформацію.
Враховуючи активну зацікаленість Замовника в тарктуванні ( на власний розсуд ) законодавства можна вважати, що не подання відповідних довідок не є порущенням Законодавства .
тим паче , що роз яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06, не надає повноважень Замовнику самостійно ПОРУШУВАТИ ЗАКОН .
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
10 січня 2020 14:39
Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Згідно з роз’ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.17 № 3302-06/3812-06, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням принципів здійснення закупівель та недискримінації учасників.
Відповідно до аналізу вимог тендерних документацій на закупівлю аналогічних послуг, документом, що підтверджує кваліфікацію дезінфекторів відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 р. № 117, є посвідчення або довідки про відповідне навчання у колишніх закладах Держсанепідслужби, а на теперішній час у лабораторних центрах МОЗ України. Вказана вимога була виконана учасниками, що свідчить про дотримання принципу недискримінації учасників.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 14 січня 2020 15:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ЕМПЕКС" 67 199,76
UAH з ПДВ
67 199,76
UAH з ПДВ
Документи

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "ЕМПЕКС"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЕМПЕКС"
#40100480
Переможець 67 199,76
UAH з ПДВ
15 січня 2020 14:52

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 15 січня 2020 14:52

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЕМПЕКС"
#40100480
67 199,76
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
19 січня 2021 13:06
11 ТОВ Емпекс (Дезінфекція)_2020.pdf укладений
17 січня 2020 16:20

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 17 січня 2020 — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 67 199,76
UAH (в тому числі ПДВ 11 199,96 UAH)