Послуги з організації харчування (послуги з харчування для дошкільних закладів освіти м. Дніпра)
Очікувана вартість
1 205 100,00 UAH
UA-2019-12-05-001950-b 2cf529e96c514f42aca963d415d273de
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 40506248
Місцезнаходження замовника: 49000, Україна , Дніпропетровська обл., м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
Контактна особа замовника: Наталія Олексіївна Гомзякова
+380964362090
gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 05 грудня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 10 грудня 2019 23:00
Оскарження умов закупівлі: до 16 грудня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 20 грудня 2019 23:00
Початок аукціону: 23 грудня 2019 14:58
Очікувана вартість: 1 205 100,00 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 6 025,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


КЗО ДНЗ № 292
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
22500 штука
послуги з харчування для дошкільних закладів освіти м. Дніпра
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, КЗО «ДНЗ № 292» ДМР, вул. Херсонська, 50
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Пiсляоплата 120 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-12-05-001950-b.c1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Регіональна кейтерингова компанія, Код ЄДРПОУ:37213401
Дата подання: 06 грудня 2019 11:56
ЗМІНИ ДО ТД
П. 5 ТД Замовником вимагається «документально підтверджену інформацію в довільній формі з листами відгуками від контрагентів за договорами, що учасник має досвід роботи на ринку надання послуг харчуванняне менше п’яти років до дати оголошення даної закупівлі із зазначенням контактних даних (ПІБ, посада, телефон, назва замовника) службових осіб контрагентів учасника за якими укладались відповідні договори, що можуть підтвердити наявність такого успішного та позитивного досвіду (не менше 2 - х)»
- Вважаємо дискримінаційною вимогу щодо зазначення конкретних періодів досвіду роботи і таку, що обмежує коло потенційних учасників, які мають досвід менше 5-ти років, але займаються аналогічним видом господарської діяльності, обмежує це право і учасників, які взагалі зареєстровані за останні декілька років, але мають позитивний досвід у зазначеному виду діяльності.
Вимагаємо видалити вказану вимогу із змісту Тендерної документації.

У Додатку 3 до ТД Замовник вимагає «Промивання/чистка автотранспорту проводиться в гаражі, де має бути передбачений майданчик для миття транспорту із стоком води в зливову каналізацію, про що в складі тендерної пропозиції надається лист від учасника, який засвідчує можливість учасника забезпечити у майбутньому такого майданчику для миття транспорту»
- Вказані дії зобов’язано здійснювати особою, яка виконує роботи щодо санітарної обробки автотранспорту на підставі договору про санітарну обробку. Яким законодавчим актом, або яким пунктом Кодексу Аліментаріус передбачено наявність у гаражі промивки автотранспорту зі стоком в зливову каналізацію у кожного суб’єкту господарювання, який надає такі послуги?
Вимагаємо видалити вказану вимогу із змісту Тендерної документації.


У Додатку 3 до ТД Замовник вимагає «Учасник повинен ознайомитись з матеріально-технічною базою приміщень їдальні та харчоблоку закладу освіти особисто та надати у складі тендерної пропозиції довідку у довільній формі щодо об’єкту закладу освіти, який учасник відвідав для проведення досконалого аналізу матеріально-технічної бази їдальні та харчоблоку, з підписом керівника закладу освіти або уповноваженої особи, завірених печатками»
- Яким законодавчим актом передбачена можливість огляду матеріально-технічної бази їдальні та харчоблоку закладу освіти третіми особами?
Вказана вимога не є такою, що можлива до виконання третіми особами, які не мають юридичних підстав для користування матеріально-технічною базою їдальні та харчоблоку закладу освіти.
Вважаємо цю вимогу дискримінаційною щодо потенційних учасників торгів та вимагаємо видалити її з тексту Тендерної документації.


Додаток 5 до ТД Замовником вимагається заповнити перелік обладнання та кількість його на харчоблоці!
Вказана вимога не є такою, що можлива до виконання третіми особами, які не мають юридичних підстав для користування матеріально-технічною базою їдальні та харчоблоку закладу освіти.
Вважаємо цю вимогу дискримінаційною щодо потенційних учасників торгів та вимагаємо видалити її з тексту Тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
10 грудня 2019 18:11
відповідь на вимогу
Номер вимоги: UA-2019-12-05-001950-b.b2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Солодєєв Віталій Іванович, Код ЄДРПОУ:2870108292
Дата подання: 09 грудня 2019 11:08
зміни до тендерної документації
Вимога про внесення змін до тендерної документації

У відповідності до оголошення про проведення торгів, оприлюднено тендерну документацію на закупівлю послуг: Послуги з організації харчування (послуги з харчування для дошкільних закладів освіти м. Дніпра).
Вивчивши вимоги тендерної документації встановлено, що Замовником включено до неї дискредитаційні вимоги, які явно спрямовані на обмеження участі сторонніх осіб, зокрема малого та середнього бізнесу, у відкритих торгах, що свідчить про дискримінацію учасників та замовний характер проведення торгів.
Зокрема, в п.5 ТД (тендерної документації) Замовником вимагається:- "Не менше одного повністю виконаного аналогічного договору за 2017 рік та не менше одного договору, що виконано за 2018 рік із попередніми Замовниками, в яких відображена інформація щодо надання послуг із забезпечення та організації харчування. Тобто, учасники зобов'язані подати не менше одного аналогічного договору, окремо, за останні два бюджетні періоди (2017 та 2018 рік)".
Вважаємо дискримінаційною вимогу щодо зазначення конкретних періодів виконання аналогічного договору як таку, що обмежує коло потенційних учасників та суперечить законодавству з публічних закупівель.
В п.5 ТД Замовниом вимагається:
«Наявність обладнання та матеріально-технічної бази для надання послуг із харчування, протягом встановленого цією документацією періоду, а саме: придатних для експлуатації вантажних транспортних засобів (у кількості не менше 2-ох одиниць) для доставки продуктів харчування».
Вважаємо дискримінаційною та необгрунтованою Замовником, вимогу, щодо встановлення конкретної кількості вантажних транспортних засобів, як таку, що обмежує коло потенційних учасників та суперечить законодавству з публічних закупівель.
В п.5 ТД Замовником вимагається:
«Документи, які повинен подати Учасник для підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, що мають необхідні знання та досвід: копії санітарних книжок водія (обов’язково), експедитора (обов’язково) (можливе залучення на підставі трудового договору або будь якої іншої цивільно-правової угоди) та вантажника (за наявності) та працівників, що мають безпосереднє відношення до роботи за зазначеним предметом закупівлі. Обов’язково наявність в штаті Учасника технолога, або особи, яка виконує такі функції згідно посадової інструкції з наданням документу про відповідну освіту. Учасник повинен надати гарантійний лист про можливість забезпечення необхідною кількістю відповідальних працівників за роботу надання послуг (не менше 1 особи), що мають спеціальну фахову освіту в сфері громадського харчування на дату укладання договору про закупівлю в разі визнання його переможцем процедури закупівлі».
Крім того, в п.5 ТД Замовником вимагаються «Документи, які повинен надати Учасник для підтвердження того, що він здійснює господарську діяльність відповідно до положень установчих документів (статуту) та відповідно до вимог чинного законодавства»:
«- учасник повинен мати в штаті працівників, які пройшли підготовку за курсом вимоги до системи управління безпечністю харчових продуктів, згідно ДСТУ ISO 22000:2007 та отримали відповідні свідоцтва (надати у складі тендерної пропозиції оригінали таких свідоцтв не менше 2 одиниць)».
Вважаємо дискримінаційними та необгрунтованими вимоги Замовника, щодо конкретної кількості та переліку працівників та посад Учасника, адже згідно вимог ТД для здійснення комплексу послуг з організації харчування для дошкільного закладу освіти м. Дніпра необхідна наявність 1 особи, у випадку наявності всих перелічених посад, вказане значно вплине на собіварстість надання послуг.
Крім того, незрозуміло, чим керуються вимоги ТД при визначенні наявності в штаті 2 працівників, що пройшли навчання за курсом вимоги до системи управління безпечністю харчових продуктів.
В п. 5 ТД Замоником вимагається "акт обстеження санітарно-епідеміологічною службою вказаних складських приміщень виданий відповідною установою не раніше 2018 р."
На даний час така служба відсутня, тобто якої саме служби вимагається акт обстеження?
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
10 грудня 2019 18:11
відповідь на вимогу

Документи

10 грудня 2019 18:11
Відповідь.docx

Документи

10 грудня 2019 18:11
відповідь 2.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 23 грудня 2019 15:19

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5" 1 205 100,00
UAH
1 197 000,00
UAH
Документи
товариство з обмеженою відповідальністю фірма "АРТ-СИНТЕЗ" 1 205 100,00
UAH
1 205 100,00
UAH
Документи

Публічні документи

25 грудня 2019 16:05
sign.p7s
25 грудня 2019 16:04
ДОВІДКА МВСУ.pdf
25 грудня 2019 16:04
ДОВІДКА ІЗ ДФС.PDF
25 грудня 2019 16:04
ОСТАТОЧНА ПРОПОЗИЦІЯ.PDF
19 грудня 2019 09:03
sign.p7s
19 грудня 2019 09:01
ПРОПОЗИЦІЯ.PDF
19 грудня 2019 09:01
ПРОЕКТ ДОГОВОРУ.PDF
19 грудня 2019 09:01
Меню денне.PDF
19 грудня 2019 09:01
Додаток 3.PDF
19 грудня 2019 09:01
УПОВНОВАЖЕНА ОСОБА.rar
19 грудня 2019 09:01
ТРУДОВІ КНИГИ.rar
19 грудня 2019 09:01
список постачальників.PDF
19 грудня 2019 09:01
МЕДКНИГИ.rar
19 грудня 2019 09:01
лист про статут.PDF
19 грудня 2019 09:01
лист про ліцензування.PDF
19 грудня 2019 09:01
лист про код доступу.PDF
19 грудня 2019 09:01
КПР нові Статутні.rar
19 грудня 2019 09:01
КОПІЯ СВІДОЦТВА ПДВ.PDF
19 грудня 2019 09:01
ДОКУМЕНТИ НА АВТО.rar
19 грудня 2019 09:01
довідки ст. 17.PDF
19 грудня 2019 09:01
ДИПЛОМИ 2020 КПР.rar
19 грудня 2019 09:01
гарант лист санкції.PDF
19 грудня 2019 09:01
гарант лист миття авто.PDF
19 грудня 2019 09:01
Відомості з ЕДРПОУ.pdf
19 грудня 2019 09:01
ВИПИСКА.pdf
19 грудня 2019 09:01
ISO 22000 2007 2019.pdf
19 грудня 2019 09:01
ISO 9001 2015.rar

Публічні документи

16 грудня 2019 20:32
проект договору.pdf
16 грудня 2019 20:32
меню.pdf
16 грудня 2019 20:32
довідка мтб.pdf
16 грудня 2019 20:32
довідка працівники.pdf
16 грудня 2019 20:32
выписка.pdf
16 грудня 2019 20:32
ст.17.pdf
16 грудня 2019 20:32
вытяг ндс.jpeg
16 грудня 2019 20:32
опис.pdf
16 грудня 2019 20:31
санкції.pdf
16 грудня 2019 20:31
рішення власника.pdf
16 грудня 2019 20:31
загальні відомості.pdf
16 грудня 2019 20:31
довкілля.pdf
16 грудня 2019 20:31
зміна вулиць.pdf
16 грудня 2019 20:31
персональні данні.pdf
16 грудня 2019 20:31
приказ на директора.pdf
16 грудня 2019 20:31
Document_USR_1006051457.rtf
16 грудня 2019 20:31
1 ДФ 2019 - 3 квартал.pdf
16 грудня 2019 20:31
справка Арт.pdf
16 грудня 2019 20:31
акт 447.pdf
16 грудня 2019 20:31
договір суборенди.pdf
16 грудня 2019 20:31
потужність.pdf
16 грудня 2019 20:31
д.у..pdf
16 грудня 2019 20:31
д.у.1.pdf
16 грудня 2019 20:31
iso.pdf
16 грудня 2019 20:31
HACCP.pdf
16 грудня 2019 20:31
файницкая.pdf
16 грудня 2019 20:31
позняк.pdf
16 грудня 2019 20:31
штатний розпис.pdf
16 грудня 2019 20:31
Палига І.Я. 08.05.20.pdf
16 грудня 2019 20:31
акти1.pdf
16 грудня 2019 20:31
акти.pdf
16 грудня 2019 20:31
потужність школа.pdf
16 грудня 2019 20:31
договір.pdf
16 грудня 2019 20:31
дод.угода №4.pdf
16 грудня 2019 20:31
дод.угода № 3.pdf
16 грудня 2019 20:31
додаткова угода.pdf
16 грудня 2019 20:31
дод.угода № 5.pdf
16 грудня 2019 20:31
Відгук.pdf
16 грудня 2019 20:31
дод.угода №2.pdf
16 грудня 2019 20:31
акт 447.pdf
16 грудня 2019 20:31
акт 446.pdf
16 грудня 2019 20:31
Договір Арт Синтез.pdf
16 грудня 2019 20:31
Гарантійні листи.jpg
16 грудня 2019 20:31
д.у..pdf
16 грудня 2019 20:31
потужність.pdf
16 грудня 2019 20:31
IMG-e144add7e665c6e709a83ba93a52e32e-V.jpg
16 грудня 2019 20:31
IMG-39bf76421b34ceb69a694ab0b0921933-V.jpg
16 грудня 2019 20:31
IMG-538f82089b7833a385c0784cc57fe23d-V.jpg
16 грудня 2019 20:31
IMG-d83939b40b6c6c6057b2e3985a02845b-V.jpg

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
#35601826
Переможець 1 197 000,00
UAH
23 грудня 2019 16:45

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 23 грудня 2019 16:45

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
#35601826
1 197 000,00
UAH
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
10 січня 2020 19:19
договір №292С від 08.01.2020.pdf укладений
10 січня 2020 19:18

Актуальні тендери

До пошуку