Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: "Апарат штучної вентиляції легенів" - 1 шт. "Електрокардіограф - 1шт." "Монітор пацієнта" - 2 шт. "Операційний стіл з електро-гідравлічним приводом - 1 шт."
Очікувана вартість
1 743 000,00 UAH
UA-2019-11-07-000394-b eb593c5096e2453d9335ec1b06b3fbac
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Наугольний Віталій

+380506108635 novopskov_rtmo@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Новопсковське районне територіальне медичне об’єднання
Код ЄДРПОУ: 01983594
Місцезнаходження: 92302, Україна , Луганська обл., смт Новопсков Новопсковський район, вул. Українська, 101а
Контактна особа: Наугольний Віталій
+380506108635
novopskov_rtmo@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 07 листопада 2019 10:10
Звернення за роз’ясненнями: до 12 листопада 2019 11:00
Оскарження умов закупівлі: до 18 листопада 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 листопада 2019 11:00
Початок аукціону: 25 листопада 2019 11:59
Очікувана вартість: 1 743 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 8 715,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
5 штука
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: "Апарат штучної вентиляції легенів" - 1 шт. "Електрокардіограф - 1шт." "Монітор пацієнта" - 2 шт. "Операційний стіл з електро-гідравлічним приводом - 1 шт." Джерело фінансування: (Бюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 92302, Україна, Луганська область, смт.Новопсков, вул. Українська, 101а
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 15 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
07 листопада 2019 10:13
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
07 листопада 2019 10:11
проект договору.doc
07 листопада 2019 10:10
Тендерна документація МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-11-07-000394-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "Торгово-промислова компанія "Н.З.Техно", Код ЄДРПОУ:30682900
Дата подання: 08 листопада 2019 10:59
щодо технічної специфікації апарату штучної вентиляції легенів
Добрий день!
Просимо надати роз’яснення та/або внести зміни щодо ТЕХНІЧНОЇ СПЕЦИФІКАЦІЇ. Апарат штучної вентиляції легенів, а саме:
Пункт. Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легенів. Зображення (форма) легенів повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів. Не зрозуміло як і яким чином ця функція впливає на ефективність проведення процедури штучної вентиляції легень. Чому стан легеневої механіки має бути саме «у вигляді зображення легенів»? У різних виробників в апаратах ШВЛ стан легеневої механіки може бути відображеним при зміні податливості легеневої тканини, опору дихальних шляхів або при появі спонтанних вдихів у пацієнта іншим чином (цифровим, графічним тощо). Крім того, щоб побачити стан легеневої механіки зовсім не обов’язково заходити в додаткові вкладки або здійснювати спеціальні налаштування. Оскільки більшість сучасних апаратів ШВЛ сконструйовано із врахуванням мінімізації дій медичного персоналу, виробник зазвичай передбачає відображення показників для оцінки стану пацієнта самим доступним способом. До того ж саме «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton». Просимо, надати роз’яснення та внести зміни в даний пункт у вигляді передбачення можливості надання відображення оцінки стану пацієнта іншим способом ніж у вигляді «зображення легенів».
Пункт. Апарат повинен мати вбудовану турбіну з максимальним потоком не менше 250 л/хв. Просимо пояснити з яких розрахунків мінімальний потік повітря від турбіни має бути від 250 л/хв. Чому не підійде турбіна з потоком 249 л/хв. і менше?
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
12 листопада 2019 13:18
Тех. специфікація:
Пункт. Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легенів. Зображення (форма) легенів повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів.
Вимога:
Не зрозуміло як і яким чином ця функція впливає на ефективність проведення процедури штучної вентиляції легень. Чому стан легеневої механіки має бути саме «у вигляді зображення легенів»? У різних виробників в апаратах ШВЛ стан легеневої механіки може бути відображеним при зміні податливості легеневої тканини, опору дихальних шляхів або при появі спонтанних вдихів у пацієнта іншим чином (цифровим, графічним тощо). Крім того, щоб побачити стан легеневої механіки зовсім не обов’язково заходити в додаткові вкладки або здійснювати спеціальні налаштування. Оскільки більшість сучасних апаратів ШВЛ сконструйовано із врахуванням мінімізації дій медичного персоналу, виробник зазвичай передбачає відображення показників для оцінки стану пацієнта самим доступним способом. До того ж саме «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton». Просимо, надати роз’яснення та внести зміни в даний пункт у вигляді передбачення можливості надання відображення оцінки стану пацієнта іншим способом ніж у вигляді «зображення легенів».
Відповідь:
Сучасний дихальний апарат повинен давати можливість лікарю проводити високоякісну механічну вентиляцію легень. Для цього, прилад повинен мати широкі можливості моніторингу. Разом з тим загальновідомо, що наявність на екрані дихального апарату великої кількості показників, які моніторуються, у вигляді чисел та діаграм, не дає можливості медперсоналу швидко зорієнтуватися у критичних станах.
Передові виробники дихальних апаратів розробили графічне представлення основних показників моніторингу у вигляді зображення легень, діафрагми, дихальних шляхів, які змінюються в залежності від стану респіраторної механіки.
Функція «Стан легеневої механіки у вигляді зображення легень» наявна у дихальних апаратах наступних виробників, які представлені на ринку України, таких як: UTAS (Україна), Dräger (Німеччина), Hamilton (Швейцарія), eVent Medical (США), Mindray (КНР).

Тех. специфікація:
Пункт. Апарат повинен мати вбудовану турбіну з максимальним потоком не менше 250 л/хв.
Вимога:
Просимо пояснити з яких розрахунків мінімальний потік повітря від турбіни має бути від 250 л/хв. Чому не підійде турбіна з потоком 249 л/хв. і менше?
Відповідь:
Перш за все, слід зазначити, що вимога встановлена до «максимального потоку», який повинен бути «не менше 250 л/хв», а не до «мінімального потоку», як Ви вказуєте, оскільки це різні речі.
Щодо необхідності дихального апарату генерувати високий потік, то загальновідомо що при проведенні неінвазивної респіраторної підтримки через маску, пацієнту подається необхідний йому інспіраторний потік, а з метою компенсації витоків, які часто бувають між обличчям та маскою, особливо у «активних» пацієнтів, потік потрібно значно підвищити, для ефективної терапії.
Слід також зазначити, що один з принципів сучасної вентиляції полягає в тому, щоб синхронізувати не пацієнта з вентилятором, а вентилятор з пацієнтом. Це особливо важливо в ситуації, коли пацієнт починає самостійно активно дихати. У цей момент йому необхідно подати високий стартовий потік, який повинен перевищувати хвилинну вентиляцію принаймні у 4 рази, що можливо лише за умови наявності у дихального апарату високоефективної турбіни з потоком не менше 250 л/хв.

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 19 листопада 2019 15:43
Коментар щодо відміни: Неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (не зазначений додатковий код НК)
Документи:
19 листопада 2019 15:43
Електронний підпис