Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина) (Лот 1 – Ноутбук у комплекті із бездротовою мишкою та сумкою; Лот 2 – Комплект із комп'ютера в зборці, з клавіатурою, мишкою та монітором). Джерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету України – капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Очікувана вартість
46 500,00 UAH
UA-2019-09-18-001443-a 2c097ef9dc2644ca8cb8b4f14c0268d8
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
Код ЄДРПОУ: 02070812
Місцезнаходження: 87555, Україна , Донецька обл., Маріуполь, вул. Університетська, 7
Контактна особа: Обухова Наталя Олександрівна
+380629529922
obukhovanataly@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 18 вересня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 24 вересня 2019 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 30 вересня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 04 жовтня 2019 00:00
Очікувана вартість: 46 500,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина)


Документація

Тендерна документація

18 вересня 2019 16:41
Електронний цифровий підпис
18 вересня 2019 16:40
ТД комп.doc

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина) (Лот 1 – Ноутбук у комплекті із бездротовою мишкою та сумкою). Джерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету України – капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Статус: Торги відмінено
Очікувана вартість: 22 000,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 110,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

1 комп.
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина) (Лот 1 – Ноутбук у комплекті із бездротовою мишкою та сумкою). Джерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету України – капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)
Доставка: 87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, , вул. Університетська, 7
Дата доставки: 18 листопада 2019

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунки проводяться шляхом перерахування Покупцем коштів на реєстраційний рахунок Продавця протягом 10 (десяти) робочих днів, після отримання Товару на склад Покупця на підставі видаткової накладної. Пiсляоплата 10 Робочі 100

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 19 вересня 2019 09:58
Дата відповіді: 19 вересня 2019 11:52
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо Вам за запитання!
СТОСОВНО ВАШОГО ПЕРШОГО ЗАПИТАННЯ: «Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?» - повідомляємо наступне.
В тендерній документації Замовника (Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, п. 6 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі») зазначено: «Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником (технічні та якісні характеристики наведені в Додатку №2). Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений Технічними вимогами цієї тендерної документації (Додаток 2), даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками та характеристиками (мати характеристики не нижче зазначених). Просимо звернути увагу, що в Додатку № 2 Тендерної документації Замовника «Технічні вимоги (специфікація)» біля кожного конкретного найменування торгівельної марки чи моделі міститься обов’язкове посилання (або еквівалент що відповідає вказаним параметрам чи має кращі характеристики). Крім того, у Додатку № 2 Тендерної документації Замовника «Технічні вимоги (специфікація)» міститься Примітка: «У РАЗІ, КОЛИ В ОПИСІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ МІСТЯТЬСЯ ПОСИЛАННЯ НА КОНКРЕТНІ ТОРГІВЕЛЬНУ МАРКУ ЧИ ФІРМУ, ПАТЕНТ, КОНСТРУКЦІЮ АБО ТИП ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ДЖЕРЕЛО ЙОГО ПОХОДЖЕННЯ АБО ВИРОБНИКА, ТО РАЗОМ З ЦИМ ВРАХОВУВАТИ ВИРАЗ «АБО ЕКВІВАЛЕНТ» ( ЩО ВІДПОВІДАЄ ВКАЗАНИМ ПАРАМЕТРАМ ЧИ МАЄ КРАЩІ ХАРАКТЕРИСТИКИ)».
СТОСОВНО ВАШОГО ДРУГОГО ЗАПИТАННЯ: «Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"» - повідомляємо наступне.
У Додатку № 2 Тендерної документації Замовника «Технічні вимоги (специфікація)» (абзац «Вимоги щодо якості та гарантійні зобов’язання»), зазначено: «Товар, запропонований Учасником, повинен відповідати технічним та якісним характеристикам, встановленим в Технічних вимогах, викладеним у даному додатку до тендерної документації (далі ТД). Підтвердження відповідності технічним та якісним характеристикам запропонованого Учасником товару, викладеним у даному додатку до ТД, надається Учасником у технічній пропозиції у вигляді заповненої таблиці відповідності технічним та якісним характеристикам запропонованого обладнання згідно з формою, що наведена у "Додатку 3". ДОДАТОК 3 «ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ» МІСТИТЬ ТАБЛИЦЮ ВІДПОВІДНОСТІ ТЕХНІЧНИМ ТА ЯКІСНИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ ЗАПРОПОНОВАНОГО ОБЛАДНАННЯ, ЯКУ ЗАПОВНЮЮТЬ УЧАСНИКИ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ, ЗАЗНАЧАЮЧИ ЗОКРЕМА: НАЙМЕНУВАННЯ, ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ ЗАПРОПОНОВАНІ УЧАСНИКОМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ («ТАК» ЧИ «НІ») ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА, ЩОДО БАЖАНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТОВАРУ (з Додатку № 2 ТД). Додаток 3 «Технічна пропозиція» містить «Пояснення щодо заповнення таблиці відповідності технічним та якісним характеристикам запропонованого обладнання», а саме: «У графі «Характеристики товару запропоновані учасником процедури закупівлі» Учасником зазначається конкретна назва та характеристики запропонованого нового обладнання. У графі «Відповідність» необхідно зробити відмітку «Так», у разі якщо технічні та якісні характеристики запропоновані Учасником відповідають зазначеним технічним вимогам Замовника (або мають кращі характеристики), та відмітку «Ні», у разі якщо технічні та якісні характеристики нижче зазначених вимог (тобто не відповідають їм). Таблиця відповідності технічним та якісним характеристикам запропонованого обладнання повинна засвідчувати відповідність запропонованого Учасником нового обладнання всім вимогам Технічних вимог цієї ТД.
СТОСОВНО ВАШОГО ТРЕТЬОГО ЗАПИТАННЯ: «Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФОП неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?» - повідомляємо наступне.
В тендерній документації Замовника (Розділ 1. Загальні положення п. 5 Недискримінація учасників) зазначено: «ВІТЧИЗНЯНІ ТА ІНОЗЕМНІ УЧАСНИКИ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВИХ ФОРМ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОЦЕДУРАХ ЗАКУПІВЕЛЬ НА РІВНИХ УМОВАХ». Крім того, в тендерній документації Замовника (Розділ 5. Оцінка тендерної пропозиції, п. 1 Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію) зазначено: ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОВОДИТЬСЯ ЕЛЕКТРОННОЮ СИСТЕМОЮ ЗАКУПІВЕЛЬ АВТОМАТИЧНО НА ОСНОВІ КРИТЕРІЇВ І МЕТОДИКИ ОЦІНКИ, ЗАЗНАЧЕНИХ ЗАМОВНИКОМ У ТЕНДЕРНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ШЛЯХОМ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ. Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна. ЦІНА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ ПОВИННА БУТИ РОЗРАХОВАНА І ЗАЗНАЧЕНА З УРАХУВАННЯМ ВСІХ ВИТРАТ УЧАСНИКА, ВКЛЮЧАЮЧИ ВАРТІСТЬ САМОГО ТОВАРУ, ЯКИЙ Є ПРЕДМЕТОМ ЗАКУПІВЛІ, ВСІХ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ ТА МИТА, ЩО СПЛАЧУВАТИМУТЬСЯ СТОСОВНО ЦІЄЇ ПОСТАВКИ. Крім того, ціна тендерної пропозиції Учасника повинна бути надана з обов’язковим зазначенням ПДВ (податку на додану вартість) - для платників ПДВ. Перелік критеріїв та методика оцінки: Критерій «ціна» - питома вага – 100% (в т.ч. ПДВ). Розгляд пропозицій починається з пропозиції учасника, що запропонував в аукціоні найменшу ціну. Якщо подана учасником пропозиція повністю відповідає тим вимогам, що висувались замовником у тендерній документації, такий учасник визначається переможцем, а пропозиції інших учасників навіть не розглядаються. У разі якщо замовник бачить невідповідність пропозиції окремим вимогам, він відхиляє таку пропозицію та переходить до розгляду наступної. Цей процес повторюється до того моменту, поки замовник не визначить переможця або не відхилить всі подані тендерні пропозиції. ПЕРЕМОЖЦЕМ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ УЧАСНИК, ЯКИЙ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ НАДАВ ПРОПОЗИЦІЮ З НАЙМЕНШОЮ ЦІНОЮ (В Т.Ч. ПДВ), ТА ПРОПОЗИЦІЯ ЯКОГО НЕ БУЛА ВІДХИЛЕНА НА ПІДСТАВІ ВИМОГ ЗАКОНУ.
З повагою та найкращими побажаннями!

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" 20 500,00
UAH з ПДВ
20 500,00
UAH з ПДВ
Документи

Інформація про відміну

Дата відміни
04 жовтня 2019 00:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій

Актуальні тендери

До пошуку