Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Препарати для профілактики та лікування опортуністичних інфекцій
Очікувана вартість
17 896 416,92 UAH
UA-2019-01-29-004730-b 236c2db9eb1641bba8bcb0ac94c6bdfe
Спрощена закупівля    Торги відмінено
Електронний підпис не накладено

Контакти

Надія Бігун

+380672201711 nadezhda.begun@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Код ЄДРПОУ: 42574629
Вебсайт: https://www.facebook.com/uamedpro/
Місцезнаходження: 01601, Україна , Київ обл., м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
Контактна особа: Надія Бігун
+380672201711
nadezhda.begun@gmail.com
Категорія: Державне або комунальне підприємство, яке не належить до замовників

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 29 січня 2019 21:46
Звернення за роз’ясненнями: до 01 березня 2019 22:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 березня 2019 00:00
Очікувана вартість: 17 896 416,92 UAH без ПДВ

Фінансування

Закупівля за кошти: Глобальний фонд

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:33600000-6: Фармацевтична продукція


Лот 1: Ганцикловір, ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг у фл.
Лот 2: Валацикловір, капс./табл., 500 мг
Лот 3: Азитроміцин, капс./табл. 500 мг
Лот 4: Цефтріаксон, порошок для приготування розчину для ін'єкцій по 1,0 г у фл.
Лот 5: Кліндаміцин, розчин для ін'єкцій - відмінений
Лот 6: Триметоприм/ сульфаметоксазол, концентрат для приготування розчину для інфузій (80 мг+16 мг)/мл по 5 мл в ампулі
Лот 7: Флуконазол, капс./табл., 100 мг
Лот 8: Флуконазол, розчин для інфузій 2 мг/мл
Лот9: Триметоприм/ сульфаметоксазол, капс./табл., 480 мг
Розгорнути Згорнути

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Питання
Дата подання: 30 січня 2019 12:20
Дата відповіді: 30 січня 2019 17:33
Можливо подача декількох договорів, сума яких буде не менше 100% від оголошеної очікуваної вартості в цьому конкурсі??? Підтвердження досвіду виконання аналогічних* договорів. На підтвердження надається лист довільної форми з зазначенням суми аналогічного договору, найменування та контактних даних контрагента (телефон, ПІБ та посада), для якого був договір виконаний, а також лист-відгук щодо якості виконання договору від зазначеного контрагента. *Під аналогічним договором мається на увазі договір на постачання лікарських засобів на суму не менше 100% від оголошеної очікуваної вартості в цьому конкурсі.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику, дякуємо Вашу зацікавленність до нашої закупівлі! За результатами розгляду Вашого питання, прийнято рішення внести зміни до конкурсної документації, та розширити поняття аналогічних договорів, а саме: "*Під аналогічним договором мається на увазі виконаний договір на постачання лікарських засобів на суму не менше 100% від оголошеної очікуваної вартості в цьому конкурсі, або декілька аналогічних договорів, що були виконані протягом 2018 року і сума яких не менше не менше 100% від оголошеної очікуваної вартості в цьому конкурсі".
Запит
Дата подання: 04 лютого 2019 12:18
Дата відповіді: 04 лютого 2019 17:46
Просимо надати роз'яснення щодо ціноутворення, якщо учасник - платник ПДВ? Поставку товарів без ПДВ зробити не зможемо.
Відповідь: Шановний учаснику, вітаємо!
Дякуємо Вам за увагу до нашої закупівлі, та у відповідь на Ваше питання даємо Вам витяг з роз'яснення Мінистерства доходів та зборів:

Відповідно до пункту 26 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України (далі - Кодекс) тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні (далі - ГФ), що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм ГФ (далі - грантів).
Порядок здійснення таких операцій визначено постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. N 284 (далі - Порядок N 284).
Пунктом 4 Порядку N 284 встановлено, що у договорі між постачальником товарів та послуг і основним реципієнтом (субреципієнтом) обов'язково зазначається дата і номер договору про надання гранту.
Згідно з пунктом 5 Порядку N 284 постачальник товарів та послуг для підтвердження звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання товарів та послуг, здійснених відповідно до договору, не пізніше ніж протягом п'яти робочих днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду, в якому здійснювалися такі операції, подає Міністерству охорони здоров'я України:
- заяву про видачу довідки-підтвердження, що товари та послуги оплачуються за рахунок грантів;
- завірені в установленому законодавством порядку копії:
- договору між постачальником і основним реципієнтом (субреципієнтом);
- довідки про включення постачальника товарів та послуг до ЄДРПОУ або документа про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків;
- свідоцтва про реєстрацію постачальника товарів та послуг як платника податку на додану вартість;
- податкових накладних, виданих постачальником товарів та послуг у звітному (податковому) періоді у межах виконання договору між постачальником і основним реципієнтом (субреципієнтом), без урахування податку на додану вартість.
Міністерство охорони здоров'я України протягом п'яти робочих днів з дати отримання документів, зазначених у пункті 5 цього Порядку, видає довідку-підтвердження, що товари та послуги оплачуються за рахунок грантів, за формою згідно з додатком 2 або надсилає обґрунтовану відмову у письмовій формі (пункт 6 Порядку N 284).
Довідка-підтвердження оформляється у трьох примірниках, підписується уповноваженою особою та скріплюється гербовою печаткою. Два примірники довідки-підтвердження видаються постачальникові товарів та послуг, один з яких подається органам податкової служби, другий - залишається у постачальника. Третій примірник довідки-підтвердження залишається у МОЗу (пункт 7 Порядку N 284).
Таким чином, звільнення від оподаткування, передбачене пунктом 26 підрозділу 2 розділу XX Кодексу, може бути застосоване виключно до операцій з постачання тих товарів (послуг), які перераховані в складених постачальником податкових накладних, що були додані до заяви про видачу довідки-підтвердження.

Що стосується сум податку на додану вартість, що були сплачені при придбанні (ввезенні) товарів, які використані в операціях, звільнених від оподаткування згідно з пунктом 26 підрозділу 2 розділу XX Кодексу, то відповідно до підпункту "б" пункту 198.5 статті 198 розділу V Кодексу платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, за товарами/послугами, необоротними активами, під час придбання або виготовлення яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи починають використовуватися в операціях, звільнених від оподаткування відповідно до цього Кодексу, міжнародних договорів (угод) (крім випадків проведення операцій, передбачених підпунктом 197.1.28 пункту 197.1 статті 197 цього Кодексу).
Податковий облік сум податкових зобов'язань, нарахованих згідно з вимогами пункту 198.5 статті 198 розділу V Кодексу, здійснюється на підставі податкових накладних, порядок складання яких встановлено пунктом 8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 р. N 1379 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 р. за N 1333/20071).
З урахуванням вимог даного пункту у разі використання товарів/послуг, за якими суми ПДВ попередньо були включені до податкового кредиту, в операціях, які звільняються від оподаткування, платником податку в доповнення до податкової накладної, складеної при постачанні звільненого від оподаткування товару (послуги), виписується додаткова податкова накладна на суму донарахованого податку. Обидва примірники цієї податкової накладної залишаються в особи, що їх виписала, а в рядках "Індивідуальний податковий номер покупця" та "Номер свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ (покупця)" проставляється нуль.
У верхній лівій частині оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка "Х" та зазначається тип причини: "09 - Постачання для операцій, які звільнені від оподаткування ПДВ".
Питання
Дата подання: 05 лютого 2019 12:54
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:25
5.2.1. Представники Підприємства протягом 1-го (одного) робочого дня з дати постачання товару, проводять приймання-передачу поставленого Товару на складі в присутності представника Постачальника. До моменту підписання накладної Підприємство зобов’язано забезпечити зберігання Товару відповідно до умов, визначених виробником та зазначених у супровідних документах. 5.2.2. За умови відсутності недоліків та нестач Товару представник Підприємства підписує накладні на поставлений Товар. 5.2.3. Факт передачі Постачальником та приймання Підприємством Товару підтверджується видатковою накладною за підписом із зазначенням прізвища та ініціалів уповноважених осіб Сторін та довіреністю, яка підтверджує повноваження особи, на отримання Товару від імені та в інтересах Покупця." Не зрозуміло, хто є покупцем. По всьому тексту договору звучить фраза Підприємство. Можливо, це описка? акож, питання з приймання та підписання накладної. У тексті приймання товару проводиться в присутності представника Підприємства. Не зрозуміло, з якої причини накладна підписується не відразу. Представник повинен приймати товар тільки при наявності довіреності на таку дію. В іншому випадку він не буде мати прав на приймання товару. Можливо, різночитання виникло в частині забезпечення зберігання до моменту - і тут питання - підписання накладної або приймання товару представником Підприємства? Просто справа в тому, що водій, який привозить товар, не залишить його на складі, якщо товар ніхто не прийме, і не залишить, якщо йому не підтвердили повноваження приймаючої сторони і не підтвердили приймання. Виходить, що пропозиція "До моменту підписання накладної Підприємство зобов’язано забезпечити зберігання Товару відповідно до умов, визначених виробником та зазначених у супровідних документах."викликає різночитання і забезпечує неможливість здачі-отримання товару згідно існуючих правил.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику, дякуємо за Ваше питання та увагу до нашої закупівлі! Стосовно Ваших питань: Питання по пункту 5.2.3. "Покупцем" - є описка. Сторона договору - Підприємства. Питання щодо пропозиції "До моменту підписання накладної Підприємство зобов’язано забезпечити зберігання Товару відповідно до умов, визначених виробником та зазначених у супровідних документах." по пункту 5.2.1.: У відповідності до умов Договору: 2.1. Постачальник зобов’язується забезпечити поставку Товару Підприємству у строк, що зазначається у Специфікації, на умовах DDР .... на склад в межах Києва, .... 2.2. Розвантаження доставленого Товару здійснюється силами та за рахунок Постачальника не пізніше, ніж протягом 1 (одного) календарного дня з моменту здійснення доставки Товару Підприємству .... 2.3. Перехід права власності на Товар відбувається у порядку, передбаченому Розділом 5 цього Договору. 5.2. Приймання-передача Товару за кількістю та якістю здійснюється в порядку, визначеному цим Договором та чинним законодавством України. 5.2.1. Представники Підприємства протягом 1-го (одного) робочого дня з дати постачання товару, проводять приймання-передачу поставленого Товару на складі в присутності представника Постачальника. До моменту підписання накладної Підприємство зобов’язано забезпечити зберігання Товару відповідно до умов, визначених виробником та зазначених у супровідних документах. 5.2.2. За умови відсутності недоліків та нестач Товару представник Підприємства підписує накладні на поставлений Товар. 5.2.3. Факт передачі Постачальником та приймання Підприємством Товару підтверджується видатковою накладною за підписом із зазначенням прізвища та ініціалів уповноважених осіб Сторін та довіреністю, яка підтверджує повноваження особи, на отримання Товару від імені та в інтересах Покупця. Виходячи з умов Договору 5.2.1. - " з дати постачання товару", навіть один робочий день забовязує зберігати товар згідно визначених умов зберігання, а саме температурні режими.
Повне найменування Замовника
Дата подання: 05 лютого 2019 14:33
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:26
Доброго дня! У пп.2.1 п. 2 р. І Конкурсної документації зазначено повне найменування Замовника – ДП «Медичні закупівлі України». Можливо, повне найменування - Державне підприємство «Медичні закупівлі України»? Просимо внести зміни до Конкурсної документації.
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Вашу уважність! Зміни будуть внесені.
Місце поставки Товару
Дата подання: 05 лютого 2019 14:34
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:26
У пп.4.3 п.4 р. І Конкурсної документації зазначено «МІСЦЕ НАДАННЯ ПОСЛУГ: постачання товарів на склад логістичного партнера Замовника в межах Києва». Але предметом закупівлі є не послуги, а товар. Просимо внести зміни до Конкурсної документації.
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Вашу уважність! Зміни будуть внесені.
Документи Переможця
Дата подання: 05 лютого 2019 14:35
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:26
Конкурсна документація містить вимогу до переможця конкурсу – надати певні документи. Яким чином Переможець надає документи – у паперовій або в електронній формі?
Відповідь: Ми очікуємо отримати документи в паперовому вигляді.
Засвідчення документів пропозиції (копій документів)
Дата подання: 05 лютого 2019 14:36
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:27
Яким чином мають бути засвідчені документи (копії документів), які учасник завантажує у складі пропозиції в електронній системі закупівель (документація містить лише вимогу до засвідчення копій документів, які має надати переможець конкурсу)?
Відповідь: Ідентифікація користувача відбувається на майданчику, під час входу в персональний кабінет. Таким чином при поданні документів пропозиції ми не потребуємо додаткової ідентифікації (завірення) документів.
Чи буде проводитись аукціон?
Дата подання: 05 лютого 2019 14:38
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:27
Згідно з п.1 р. ІV Конкурсної документації: «Електронна система визначає найкращою пропозицію з найнижчою ціною. Після оцінки пропозицій замовник розглядає пропозиції на відповідність вимогам конкурсної документації з переліку Учасників, починаючи з Учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною». Чи буде проводитись аукціон?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Так, електронна система визначає найкращу пропозицію за результатами аукціону.
Пп. 4.4.3, пп. 7.5 Проекту договору
Дата подання: 05 лютого 2019 14:40
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:28
Звертаємо Вашу увагу, що у пп. 4.4.3 Проекту договору (додаток 3 до Конкурсної документації) НЕ ДОПИСАНО РЕЧЕННЯ у абз. 3: «… щодо якого є рішення (ухвала, постанова) суду, якою обмежено…». Просимо внести зміни до Проекту договору. А також просимо прокоментувати пп.7.5 п.7 Проекту договору: «У разі, якщо Постачальником здійснено перереєстрацію Товару відповідно до п.4.7., але при цьому мали місце затримки під час перереєстрації Товару, які зумовили неможливість його використання у повному обсязі відповідними закладами України державної або комунальної форм власності або якщо перереєстрацію Товару не здійснено взагалі, то в такому випадку Постачальник має сплатити на користь Підприємства штраф у розмірі 100% від вартості Товару, використання якого є неможливим з огляду на закінчення строку дії свідоцтва про державну реєстрацію або терміну придатності. Під неможливістю використання слід вважати зменшення терміну придатності Товару до рівня, що є меншим, ніж зазначено у п.4.3. Відповідно, обчислення штрафу здійснюється наступним чином: Загальна вартість Товару : 540 календарних днів = х; х * кількість календарних днів, на які зменшується термін придатності Товару згідно п.4.3.». Як бути, якщо Постачальник не є виробником товару (його представником) і не здійснює перереєстрацію лікарських засобів? Що Ви маєте на увазі під «затримками під час перереєстрації Товару, які зумовили неможливість його використання у повному обсязі відповідними закладами України державної або комунальної форм власності» (тобто в який саме термін повинен бути перереєстрований лікарський засіб)? Поясніть, будь ласка, НА ПРИКЛАДІ, як буде розраховуватись сума штрафу.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1. Дякуємо, п.4.4.3 виправимо. 2. Ми розуміємо, що постачальник може бути не виробником товару, у той самий час ми маємо забезпечити використання та списання лікарських засобів, у строк що складає не менше 75% від загального строку придатності. Таким чином ми закладаємо ризики в договір, а постачальник має ці ризики або взяти на себе або перекласти на виробника, який поставляє йому товар. 3. Приклад: строк придатності ЛЗ 12 місяців, товар куплений 1 квітня, реєстрація закінчується 1 вересня. Таким чином 75% від загального строку придатності 9 місяців і у разі якщо не перереєструвати препарат вчасно ліки можуть використовуватися та списуватися лікарнями протягом 4х місяців, що залишаються до завершення 75% гарантованого строку придатності. Якщо товар, який залишився не використаний, куплений за 10000 грн. то штраф буде дорівнювати 10000/540*122(4 міс)=2259,26 грн.
Технічна специфікація
Дата подання: 05 лютого 2019 16:07
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:29
В кінці додатку 2 "Технічна специфікація" до Конкурсної документації міститься вказівка на посаду уповноваженої особи Учасника, підпис з печаткою та прізвище, ініціали. Це означає, що Технічна специфікація має бути надана як окремий документ у складі документів пропозиції Учасника (у "Переліку документів, які повинні бути завантажені учасником у складі пропозиції" згідно з додатком 1 вона не зазначена)?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Наразі немає окремої вимоги як має бути подана пропозиція одним загальним файлом або окремими файлами. Ви можете подавати провозицію як Вам буде зручно.
Цінова пропозиція
Дата подання: 05 лютого 2019 16:21
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:32
У додатку 6 до Конкурсної документації ("Цінова пропозиція") зазначено: "Форма подається Переможцем закупівлі на фірмовому бланку та не може бути змінена (після аукціону)". У який термін після аукціону учасник повинен надати цю форму? Чи потрібно учаснику надати цю форму у складі документів Пропозиції до аукціону (у додатку 1 вона не зазначена)?
Відповідь: Ми не просимо обов'язково надавати цінову пропозицію в паперовому/сканованому вигляді до аукціону, оскільки вважаємо що ціна за результатами аукціону може змінитися і такий документ втрачає свою актуальність.
Переможець має надати оригінал протягом 5 робочих днів від дати публікації повідомлення про намір укласти договір.
Форма "Цінова пропозиція"
Дата подання: 05 лютого 2019 16:32
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:35
У формі "Цінова пропозиція" (додаток 6) зазначено: "Форма подається Переможцем закупівлі на фірмовому бланку та не може бути змінена (після аукціону)". Якщо учасник бере участь лише в одному лоті закупівлі, йому потрібно таблицю цієї форми залишати у такому вигляді, як є (з рядками по всім лотам) чи можливо видалити рядки з лотами, у яких він не бере участь (те ж саме стосується і рядків "Загальна вартість пропозиції" після таблиці)?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Малося на увазі, що пропозиція (ціна) не може бути змінена після аукціону. Щодо форми документу - то одназначно мають подаватися пропозиції лише по лотам, де учасник брав участь.
Аналогічний договір
Дата подання: 06 лютого 2019 09:34
Дата відповіді: 08 лютого 2019 19:38
В п. 7 Додатку №1 Конкурсної документації "Перелік документів, які повинні бути завантажені учасником у складі пропозиції" зазначено необхідність надання аналогічного договору та листа-відгуку про виконання даного договору. Просимо надати роз'яснення стосовно даної вимоги: 1. Які часові рамки виконання договору? Чи підійде договір, який було виконано в 2015 році? 2. Під аналогічним договором мається на увазі договір, що було виконано за результатами проведених конкурсних торгів (відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля через міжнародні організації, благодійні фонди і т.д.) чи будь-який договір на поставку лікарських засобів? 3. Просимо взяти до уваги той факт, що виробники лікарських засобів зазвичай пропонують найнижчі ціни. Також хочемо зазначити, що виробники майже не приймають участь в торгах де в одному лоті декілька лікарських засобів так як дані торги розраховані на дистриб'юторів, а виробник не може запропонувати весь перелік предмету закупівлі. Тому виробники найчастіше приймають участь в торгах по принципу 1 МНН = 1 ЛОТ. Суми договорів, що підписані за результатами торгів 1 МНН = 1 ЛОТ складають десятки або сотні тисяч гривень. Тому вимога надання договору або на суму не менше 100% від оголошеної очікуваної вартості в цьому конкурсі, жорстко обмежує конкуренцію між учасниками, особливо по лотам №1 - 4,460 млн. грн. та №2 - 6,418 млн. грн. Просимо додати альтернативні способи підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів: наприклад 2 виконані договори за 2017-2018 роки, або 1 договір на суму не менше 100% від оголошеної очікуваної вартості в цьому конкурсі.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1. Рамок немає, договір міг бути укладений і виконаний в будь-якому році.
2. Будь-який договір на поставку лікарських засобів, без обмежень.
3. Ми розглянемо Ваше питання та приймемо рішення щодо можливості внесення змін.
п.п. 2.5. Проекту договору
Дата подання: 06 лютого 2019 09:51
Дата відповіді: 17 лютого 2019 22:00
Звертаємо вашу увагу на те, що у пп. 4.4.3 Проекту договору (додаток 3 до Конкурсної документації) зазначено, що "Постачальник Товару зобов’язується за 5 (п’ять) робочих днів до затвердженої Сторонами дати поставки за кожною окремою Специфікацією надати для попереднього ознайомлення Підприємству наступні документи, завірені печаткою Постачальника:...; копії висновків про якість ввезеного в Україну лікарського засобу; ...". Висновки про якість ввезеного в Україну лікарського засобу надаються лише в разі імпорту лікарських засобів. Вироблені на території України лікарські засоби не можуть мати таких документів. Просимо внести відповідні зміни.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за Ваше запитання! Будуть внесені зміни в проект договру.
Дата поставки
Дата подання: 12 лютого 2019 10:50
Дата відповіді: 17 лютого 2019 22:01
Прохання внести зміни у кінцеву дату поставки препаратів за договором з 31.05.2019 на 30.06.2019 з наступних причин: 1. виготовлення препарату триває 3 місяці. 2. доставка препарату в Україну та отримання висновку від держлікінспекції займає ще 4 тижні. З огляду на вищевикладене, іноземні виробники перебувають у дискримінованому положенні відносно місцевих українських виробників (логістика займає набагато менше часу, а розмитнення та необхідність отримання висновку відсутні).
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за Ваше запитання! Просимо дати коментар, чи дана ситуація стосується усіх лотів?
Вимоги до термінів інвентаризації згідно проекту Договору
Дата подання: 12 лютого 2019 10:51
Дата відповіді: 17 лютого 2019 22:02
Просимо внести наступні зміни у параграф 3 пункту 5.2.3 проекту Договору: «Представники Підприємства протягом 2-х (двох) робочих днів з дати постачання товару, проводять інвентаризацію поставленого Товару на складі. У випадку виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у видатковій накладній, та фактично поставленим Товаром, Підприємство зобов’язане викликати представника Постачальника протягом 2 (двох) робочих днів з дати здійснення поставки для підписання двостороннього Акту про виявлені дефекти, який складається по факту поставки та підписується уповноваженими особами Підприємства і Постачальника та зробити фотографії невідповідного Товару. На фотографії повинно бути чітко видно назву лікарського засобу, номер серії, номер укладальника-пакувальника групового коробу та відповідні недоліки. Відсутність представника Постачальника не є підставою вважати результати інвентаризації недійсними» та замінити на «Представники Підприємства проводять інвентаризацію поставленого Товару на складі в день поставки Товару. У випадку виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у видатковій накладній, та фактично поставленим Товаром, Сторони зобов’язані підписати двосторонній Акт про виявлені дефекти, який складається по факту поставки та підписується уповноваженими особами Підприємства і Постачальника, та зробити фотографії невідповідного Товару. На фотографії повинно бути чітко видно назву лікарського засобу, номер серії, номер укладальника-пакувальника групового коробу та відповідні недоліки. Відсутність представника Постачальника не є підставою вважати результати інвентаризації недійсними»
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за Ваше запитання! Ми розглянемо Вашу пропозцію.
Пункт 8.1. проектк Договору
Дата подання: 12 лютого 2019 10:52
Дата відповіді: 17 лютого 2019 22:02
Внести такі зміни в п.8.1 проекту Договору: «- Повернути рахунок та накладну Постачальнику без здійснення оплати в разі неналежного оформлення документів (відсутність печатки, підписів тощо)» замінити на «- Повернути рахунок та накладну Постачальнику в разі неналежного оформлення документів (відсутність печатки, підписів тощо) для подальшого виправлення». Крім того у п.8.1 проекту Договору двічі вказано право на дострокове розірвання Договору. Просимо виправити.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за Ваше запитання! Ми розглянемо Вашу пропозцію.
Вимоги до перерєстрації Товару
Дата подання: 12 лютого 2019 10:53
Дата відповіді: 17 лютого 2019 22:03
Прохання нормативно обґрунтувати вимоги пунктів 7.5. та 4.7. оскільки відповідно до статті 9 закону України «Про лікарські засоби»: «Лікарські засоби, випущені в обіг під час строку, протягом якого лікарський засіб було дозволено до застосування в Україні, можуть застосовуватися в Україні до закінчення їх терміну придатності…» Або видалити ці вимоги з Договору як такі, що не відповідають вимогам закону України «Про лікарські засоби».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за Ваше запитання! Ми розглянемо Вашу пропозцію.
Технічна помилка в теехнічній специфікації
Дата подання: 12 лютого 2019 10:56
Дата відповіді: 17 лютого 2019 22:05
Виправити дату в пункті 3.2. Вимоги щодо якості "...закінчується раніше 31.04.2019" на "...закінчується раніше 30.04.2019..."
Відповідь: Дякуємо за Ваше запитання! Буде виправлено на 30.05.2019.
Аналогічний договір
Дата подання: 12 лютого 2019 17:53
Дата відповіді: 17 лютого 2019 22:07
У конкурсній документації зазначено: "Під аналогічним договором мається на увазі договір на постачання лікарських засобів на суму не менше 100% від оголошеної очікуваної вартості в цьому конкурсі". Якщо учасник бере участь тільки в одному лоті, він повинен підтвердити досвід виконання аналогічного договору на суму всієї закупівлі (по всім лотам сумарно) чи на суму даного лоту?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за Ваше запитання! Аналогічний договір має бути на суму лота, також ми розглядаємо можливість внести зміни в даний пункт та розширити поняття аналогічних договорів.
Аналогічний договір
Дата подання: 18 лютого 2019 09:47
Дата відповіді: 18 лютого 2019 10:48
В листі від Мінекономіки та Мінохорони здоров'я від 19.12.2018 №3301-04/55905-03/01.7/33810 надано рекомендації для учасників державних закупівель, а саме: " У тендерній документації не рекомендується встановлювати кваліфікаційні вимоги до учасника, які можуть призвести довстановлення дискримінаційних умов закупівлі, зокрема, такі як: наявність виконання аналогічних договорів,вартість яких перевищує очікувану вартість закупівлі." В конкурсній документації до даних торгів наявна така вимога.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику, дякуємо за увагу до нашої закупівлі. Відповідно до вимог конкурсної документації "*Під аналогічним договором мається на увазі договір на постачання лікарських засобів на суму не менше 100% від оголошеної очікуваної вартості в цьому конкурсі." Наразі оскільки вимога щодо очікуваної вартості стосувалася суми лоту, а не всього конкурсу, в документацію будуть внесені відповідні зміни.
Пункт 2, підпункт 2.5. проекту Договору
Дата подання: 19 лютого 2019 17:24
Дата відповіді: 21 лютого 2019 10:16
Прохання замінити слова "- накладна на Товар, що буде постачатися;" підпункту 2.5. пункту 2 проекту Договору на "- проект накладної на Товар, що буде постачатися;" оскільки накладна виписується в день відвантаження і не може бути надана за п'ять днів до дати поставки Товару.
Відповідь: Дякуємо за запитання, ми врахуємо Ваші коментарі.
Термін поставки
Дата подання: 26 лютого 2019 09:18
Дата відповіді: 01 березня 2019 18:17
У зв'язку з перенесенням дати тендеру прохання розглянути можливість зміни кінцевої дати поставки препаратів за договором з 31.05.2019 на 31.07.2019 з наступних причин: 1.виготовлення препарату триває 3 місяці. 2. доставка препарату в Україну та отримання висновку від держлікінспекції займає ще 4 тижні. Таким чином для іноземного виробника необхідно не менше 4 місяців для здійснення логістики. З огляду на вищевикладене, іноземні виробники перебувають у дискримінованому положенні відносно місцевих українських виробників (логістика займає набагато менше часу, а розмитнення та необхідність отримання висновку відсутні).
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за запитання! Ми щиро сподіваємося, що Ви встигнете забезпечити постачання в строк до 31.06.2019р.
Розгорнути всі запитання: 23 Згорнути запитання

Лоти


Інформація про лот

Предмет закупівлі: Ганцикловір
Статус: Скасований
Очікувана вартість: 4 460 960,64 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 921,92 UAH без ПДВ
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

5968 флак
Ганцикловір, ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг у фл.
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
МНН: Ganciclovir
АТХ: J05AB06
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01601, Україна, Київ, Київ, Грушевського,7
Дата доставки: 01 квітня 2019  —  31 травня 2019

Електронна документація лоту

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Запитання до процедури

Прохання внести зміни у кінцеву дату поставки препаратів
Дата подання: 18 лютого 2019 09:20
Дата відповіді: 18 лютого 2019 10:44
Прохання внести зміни у кінцеву дату поставки препаратів за договором з 31.05.2019 на 30.06.2019 з наступних причин: 1. виготовлення препарату триває 3 місяці. 2. доставка препарату в Україну та отримання висновку від держлікінспекції займає ще 4 тижні. З огляду на вищевикладене, іноземні виробники перебувають у дискримінованому положенні відносно місцевих українських виробників (логістика займає набагато менше часу, а розмитнення та необхідність отримання висновку відсутні).
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику, дякуємо за увагу до нашої закупівлі. Завершення тендеру планується на початок березня, таким чином на виконання договору надається майже 3 місяці. Проте ми розглянемо Ваше прохання та, у разі наявності такої можливості, внесемо відповідні зміни.

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 02 березня 2019 11:32
Коментар щодо відміни: У зв’язку з технічною неможливісттю внести зміни в дану закупівлю, була оголошена нова закупівля UA-2019-03-02-000015-a з аналогічними умовами. Змінений проект договору (за результатами процедури стороною договору буде ДУ "ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"), строки постачання збільшено до 30.06.19. Всі інші умови залишені без змін.
Документи:
02 березня 2019 11:32
Відміна та нове оголошення_OI.docx