Устаткування для операційних блоків (Лапароскопічний хірургічний комплекс)
Очікувана вартість
367 000,00 UAH
UA-2018-09-07-002270-c 94ef9dca316947c5b1acbf04bb275ff1
Відкриті торги    Подання пропозицій
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Комунальний Заклад "Знам'янська міська лікарня імені А.В. Лисенка"
Код ЄДРПОУ: 01111227
Вебсайт замовника: http://e-tender.biz
Місцезнаходження замовника: 27400, Україна, Кіровоградська обл., Знам'янка, вулиця Михайла Грушевського, 15
Контактна особа замовника: Лифар Олена Миколаївна
380953054611
e.lifar@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 16 вересня 2018 23:00
Оскарження умов закупівлі: до 22 вересня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 26 вересня 2018 23:00
Початок аукціону: 27 вересня 2018 15:05
Очікувана вартість: 367 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 835,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Технічні вимоги до предмету закупівлі в тендерній документації торгів.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 комплект
Лапароскопічний хірургічний комплекс
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, М.Грушевського, буд. 15
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 22 жовтня 2018
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Запитання
Дата подання: 13 вересня 2018 16:06
Дата відповіді: 19 вересня 2018 20:09
Шановний тендерний комітет. Прохання відповісти на наші уточнюючі запитання. 1.) Чи можемо ми запропонувати апарат для аспірації та іригації з вакуумом у каналі аспірації 300 мм рт. ст. та бути визначеним переможцем у цьому випадку? Даний параметр немає ніякого реального практичного значення на виході, він є лише одним зі складових основного параметру "Швидкість забору рідини (л/хв)". Тому запропонований нами аспіратор-іригатор з параметром 300 мм рт. ст. насправді може бути значно потужніший і коштувати дешевше ніж із 700 мм рт. ст., а даний параметр є суто дискримінаційним. 2.) Чи можемо ми запропонувати апарат для аспірації та іригації без педалі та бути визначеним переможцем у цьому випадку? Даний тип аспіратора-іригатора (з педаллю) є технічно застарілим. Сучасні апарати повністю автоматизовані і не потребують використання будь-яких додаткових маніпуляторів, що значно спрощує роботу з приладом, тому даний параметр є суто дискримінаційним. 3.) Чи можемо ми запропонувати інсуфлятор з діапазоном підтримуваного тиску в черевній порожнині до 25 мм рт.ст. та бути визначеним переможцем у цьому випадку? Оскільки величина 30 мм рт.ст. є надзвичайно великою та небезпечною для життя людини. В багатьох країнах інсуфлятори з величиною 30 мм рт.ст. заборонені до використання, тому даний параметр є суто дискримінаційним. Замість цього ми можемо пропонувати інсуфлятор з максимальною компенсованою швидкістю витоку газу з черевної порожнини 40 л/хв, що має реальну практичну користь. До даних уточнюючих питань ми надали детальні обґрунтування на рахунок дискримінаційності вказаних параметрів, тому у випадку відмови на дані питання, також просимо надати детальні обґрунтування вибору самих таких параметрів, дотримуючись принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, недискримінації учасників згідно частини 1 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі". Дякуємо.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику, на Ваш запит повідомляємо наступне:
1. Стосовно апарату для аспірації та іригації:
- Не може апарат вакуумом у каналі аспірації 300 мм рт. ст. бути більш потужним ніж з вакуумом 700 мм рт. ст.
- Аспірується не тільки рідина можуть бути часточки тканин або згустки крові які можуть застрягнути чи в інструменті, чи в трубках апарату при занизькому тиску в каналі аспірації.
2. При виборі апарату з автоматичним керуванням, чи керуванням за допомогою педалі зупинилися на другому варіанті як біль надійному, бо у разі пошкодження інструменту апарат стає некерованим.

3. Інсуфлятор:
Діапазон підтримуваного тиску в черевній порожнині складає від 1 до 30 мм рт.ст., установка абдомінального тиску здійснюється з кроком 1 мм рт.ст., в більшості випадків робочий тиск в черевній порожнині 10-12 мм рт. який
підтримується автоматично.

При розробці технічних вимог до обладнання було проведено ретельне порівняння характеристик різних виробників та апаратів, данні параметри є найбільш поширені. Тому прописані характеристики не є дискримінаційними.

В будь якому разі всі пропозиції будуть розглянуті. Просимо дотримуватися умов тендерної документації. Остаточне рішення буде приймати тендерний комітет.


Згідно ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» у тендерній документації ми вказали на право Учасника запропонувати еквівалентний товар. Тобто, згідно п 6 розділу III. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: «В разі подачі еквіваленту товару, Учасник подає порівняльну характеристику запропонованого ним товару та товару, що визначений в документації»

Таким чином, при заповненні медико-технічних вимог Ви повинні зазначити параметри, які відрізняються та можете дати пояснювальний опис, чому саме ці характеристики є еквівалентними.

Актуальні тендери

До пошуку