Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Вугілля кам’яне ДГКО 25-80
Очікувана вартість
4 009 500,00 UAH
UA-2018-03-22-001249-a 35bc585c0f6b48ec9da78ee438098d22
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Захарюженков Дмитро Костянтинович

+380487221434 zakhariuzhenkov91@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ м. ОДЕСА
Код ЄДРПОУ: 08038284
Місцезнаходження: 65014, Україна , Одеська обл., місто Одеса, вулиця Єврейська, 13
Контактна особа: Захарюженков Дмитро Костянтинович
+380487221434
zakhariuzhenkov91@gmail.com
Категорія: Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 березня 2018
Звернення за роз’ясненнями: до 07 травня 2018 15:37
Оскарження умов закупівлі: до 13 травня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 17 травня 2018 15:37
Очікувана вартість: 4 009 500,00 UAH з ПДВ

Інформація про предмет закупівлі

Тендерна документація

02 травня 2018 16:43
Електронний підпис
02 травня 2018 16:38
ЗТД 1.docx
02 травня 2018 16:38
ЗТД_вугілля 1.doc
02 травня 2018 16:43
Електронний підпис
22 березня 2018 15:36
Електронний підпис
02 травня 2018 16:38
ЗТД 1.docx
02 травня 2018 16:38
ЗТД_вугілля 1.doc
22 березня 2018 15:33
ТД_вугілля.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Стосовно забезпечення
Дата подання: 26 березня 2018 14:47
Дата відповіді: 29 березня 2018 12:12
Однією із вимог тендерної документації Вами занзначено: - Учасник зобов’язаний надати сканований оригінал платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення учасником суми забезпечення тендерної пропозиції. Забезпеченням тендерної пропозиції згідно вимог є електронна банківська гарантія. Про яке платіжне доручення що підтверджує внесення учасником суми забезпечення тендерної пропозиції йде мова?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» та у відповідності з оголошенням про проведення процедури відкритих торгів передбачено надання забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (оформленої відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639). Додатково передбачено надання сканованого оригіналу платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення учасником суми забезпечення тендерної пропозиції.
Зазначена вимога передбачає надання банківської гарантії з грошовим покриттям, тобто сплати учасником (Принципалом) банку (Гаранту) згідно з договором та/або іншим документом, на підставі якого буде видаватися банківська гарантія, суми грошового забезпечення (покриття) у розмірі суми гарантії, визначеної згідно із вимогами тендерної документації. Для підтвердження виконання даної вимоги вимагається надання сканованого оригіналу платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення учасником суми забезпечення тендерної пропозиції. Крім того необхідно звернути увагу, що зазначена вимога не передбачає безпосереднього перерахування коштів Замовнику, а передбачає сплату суми грошового покриття банку.
Назаконна вимога
Дата подання: 28 березня 2018 18:18
Дата відповіді: 02 квітня 2018 14:18
Підпунктом 1.1. пункту 1 Додатку 2 до тендерної документації передбачено вимогу щодо надання довідки, що містить інформацію про досвід виконання аналогічних договорів за 2016 та 2017 рік та документи, що підтверджують виконання (оригінали відгуку, виданий установою із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук) та інформації про належне виконання договору стосовно якості і строків, та акти звіряння). Дана вимога є незаконною та дискримінуючою, оскільки зазначену вище вимогу зможуть виконати лише ті учасники, які мають досвід постачання щонайменше по двом виконаним аналогічним договорам за 2016 та 2017 роки. Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-«Закон») замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, зокрема, наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Статтею 3 Закону визначено, що закупівлі здійнюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. З викладеного вбачається, що замовник, встановивши у тендерній документації вимогу щодо надання інформації про досвід виконання аналогічних договорів за 2016 та 2017 рік, безпідставно звузив періоди виконання аналогічних договорів за певні роки та певною кількістю таких договорів, у зв’язку з чим звузив коло потенційних учасників. Таким чином, вимога щодо надання інформації із зазначенням виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів за 2016 та 2017 роки та підтверджуючих документів є обмежуючою та дискримінаційною і порушує принципи недискримінації, визначені Законом, та такою, що порушує право нашого підприємства на участь у вказаній процедурі закупівлі. Постійно діючою адміністративною колегію Антимонопольного комітету України неодноразово приймались рішення із зобов’язанням Замовника про усунення дискримінаційних вимог стосовно даного питання та внесення відповідних змін до документації (рішення АМКУ №2240-р/пк-пз від 26.04.2017 (оголошення №UA-2017-03-10-000350-а), рішення АМКУ 589-р/пк-ск від 30.05.2014). Просимо привести даний пункт документації у відповідність з чинним законодавством.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: відповідно до 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачено надання інформації та документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, згідно переліку документів, що викладені в додатку № 2 тендерної документації. Одним з кваліфікаційних критеріїв, а саме пункт 1.1. додатку 2 тендерної документації є надання довідки за власноручним підписом службової (посадової) особи учасника та завірена печаткою (в разі наявності), що містить інформацію про досвід виконання аналогічних договорів (договорів відповідно до даного предмета закупівлі) за 2016 та 2017 рік, датована не раніше дати виходу оголошення про проведення процедури закупівлі, за формою, що додається. Для підтвердження інформації учасник повинен надати копію договору щодо поставки вугілля кам’яного та документи, що підтверджують його виконання (оригінали відгуку, виданий установою із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук) та інформації про належне виконання договору стосовно якості і строків, та акти звіряння) Зазначена вимога передбачає надання довідки (зо формою, що додається) в якій буде міститися інформація про досвід виконання аналогічних договорів (договорів відповідно до даного предмета закупівлі) за 2016 та 2017. Для підтвердження наданої інформації учаснику досить додати хоча б один договір щодо поставки вугілля кам’яного вказаний у довідці та документи що підтверджують його виконання (оригінали відгуку, виданий установою із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук) та інформації про належне виконання договору стосовно якості і строків, та акти звіряння). Зазначена вимога, щодо надання документів повністю відповідає Закону України «Про публічні закупівлі» оскільки тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити та визначені замовником кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації. Окремо слід зазначити, що вугілля закуповуються для потреб військових частин Збройних Сил України і зрив такої закупівлі може неминуче призвести до підриву бойової готовності військ, тому замовником встановлюються такі вимоги, щоб забезпечити закупівлю в учасника, який має необхідний досвід та в змозі поставити вугілля належної якості, в оголошеній кількості та у зазначені строки.
дискримінаційна вимога
Дата подання: 29 березня 2018 08:57
Дата відповіді: 02 квітня 2018 16:01
Доброго дня! В Додатку 2 ТД Вами була встановлена вимога щодо копії договорів оренди об’єктів нерухомості для зберігання вугілля, засвідчені нотаріально. Це покладає на Учасника додаткові матеріальні витрати у вигляді оплати послуг. З урахуванням вищевказаного, Замовником порушено основний принцип здійснення закупівель, визначений статтею 3 ЗУ «Про здійснення державних закупівель», а саме – максимальна економія та ефективність. Просимо внести зміни в цій частині тендерної документації. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: відповідно до 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачено надання інформації та документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, згідно переліку документів, що викладені в додатку № 2 тендерної документації. Одним з кваліфікаційних критеріїв, а саме пункт 1.3. додатку 2 тендерної документації є довідка в довільній формі за власноручним підписом службової (посадової) особи учасника та завірена печаткою (в разі наявності), що містить інформацію про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, а також копії документів, що їх підтверджують. Однією з вимог є наявність складських приміщень (якщо споруди для зберігання вугілля належать Учаснику на праві власності, він повинен надати копії документів, що підтверджують право власності на відповідні будівлі. в іншому випадку – копії договорів оренди об’єктів нерухомості для зберігання вугілля, засвідчені нотаріально. Зазначена вимога повністю відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» оскільки тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити та визначені замовником кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації. Окремо слід зазначити, що вугілля закуповуються для потреб військових частин Збройних Сил України і зрив такої закупівлі може неминуче призвести до підриву бойової готовності військ, тому замовником встановлюються такі вимоги, щоб забезпечити закупівлю в учасника, який має необхідний досвід та в змозі поставити вугілля належної якості, в оголошеній кількості та у зазначені строки. Також слід зазначити, що закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» а не Закону України «Про здійснення державних закупівель».
уточення
Дата подання: 29 березня 2018 09:15
Дата відповіді: 02 квітня 2018 17:02
Доброго дня! В Додатку 2 тендерної документації Ви встановили перелік документів, які Учасник зобов’язаний надати, якщо він використовує власний автотранспорт і орендований. Питання наступне: які документи Учасник повинен надати якщо він використовує транспорт на підставі договору про перевезення, а також договору на підставі вантажно-розвантажувальні роботи. Зазделегідь вдячні!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: відповідно до 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачено надання інформації та документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, згідно переліку документів, що викладені в додатку № 2 тендерної документації. Одним з кваліфікаційних критеріїв, а саме пункт 1.3. додатку 2 тендерної документації є довідка в довільній формі за власноручним підписом службової (посадової) особи учасника та завірена печаткою (в разі наявності), що містить інформацію про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, а також копії документів, що їх підтверджують. Однією з вимог є наявність автотранспорту та технічного засобу для навантаження/розвантаження вугілля (у разі, якщо Учасник використовує власний автотранспорт та навантажувач він повинен надати: копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, яким буде постачатися товар; копію документу про реєстрацію технічного засобу для навантаження вугілля; копію діючого страхового полісу на транспортний засіб, яким буде постачатися товар. Якщо Учасник використовує орендований автотранспорт та навантажувач він повинен надати: копію договору оренди транспортного засобу та копію договору оренди технічного засобу для навантаження вугілля засвідчені нотаріально; копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на орендований автотранспорт, яким буде постачатись товар та копію документу про реєстрацію технічного засобу для навантаження вугілля засвідчені нотаріально; копію діючого страхового полісу на транспортний засіб, яким буде постачатись товар. Якщо використовується транспорт на підставі договору про перевезення, а також договору на підставі вантажно-розвантажувальні роботи необхідно надати такі саме документи як і для орендованого автотранспорту та навантажувача.
уточнення
Дата подання: 29 березня 2018 09:23
Дата відповіді: 02 квітня 2018 17:11
Надайте , будь ласка, роз"яснення з приводу заповненя тендерно пропозиції (Додаток 1). Якщо Учасник використовує пільгу по ПДВ, в полях "Ціна за одиницю товару з ПДВ (грн) і "загальна вартість товару з ПДВ " ставити ту ж сааму ціну /вартість, що і без ПДВ, чи ставити знак "-----"? ПДВ в такому випадку ставити 0,00 грн, чи "-----" Дякуємо.
Відповідь: якщо учасником використовується пільга з ПДВ в полях «Ціна за одиницю товару з ПДВ (грн.)» та «Загальна вартість товару з ПДВ2» необхідно ставити ту ж саме ціну/вартість, що і без ПДВ.
заповнення проекту договору
Дата подання: 29 березня 2018 09:23
Дата відповіді: 02 квітня 2018 17:20
Добрий день. Скажіть, будь ласка, які поля в проекті договору підлягають заповненню
Відповідь: відповідно до 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачено надання основних умовами договору додаток № 4 який погоджується та подається у складі тендерної пропозиції. Заповнення полів договору не обов’язкове.
стосовно додатку 5
Дата подання: 29 березня 2018 14:33
Дата відповіді: 02 квітня 2018 17:27
добрий день. Чи потрібно у скаладі тендерної пропозиції надати Додаток 5 на фірмовому бланку і за підписом керівникв? якщо так, то вищевказаним Додатком передбачена закупівля вугілля у кількості 810 тонн. Тобто на кожен лот потрібно надавати окрему технічну специфікацію на 610 тон (лот 1) і на 200 тонн(2 лот) окремо ? тобто самостіно змінити цей додаток?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: відповідно до 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачено надання описа предмета закупівлі, інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, згідно вимог які наведені у додатоку № 5 який погоджується та подається у складі тендерної пропозиції. Учаснику не потрібно його змінювати, а лише погодити.
стосвоно забезпечення
Дата подання: 29 березня 2018 16:15
Дата відповіді: 02 квітня 2018 17:37
Доброго дня. Відповідно до 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» та у відповідності з оголошенням про проведення процедури відкритих торгів передбачено надання забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (оформленої відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639). Додатково передбачено надання сканованого оригіналу платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення учасником суми забезпечення тендерної пропозиції. Просимо надати пояснення, який документ надати разом з банківською гарантією у випадку наявності необхідної суми коштів на власному рахунку у банківській установі? Зазначені кошти будуть взяті банком в забезпечення виконання умов гарантії. Тобто, ми ,як учасник, не будемо сплачувати додатково кошти та відповідно банк внутрішньою транзакцією перерахує необхідну суму на наш спец. рахунок в якості забезпечення виконання умов гарантії.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: відповідно до 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» та у відповідності з оголошенням про проведення процедури відкритих торгів передбачено надання забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (оформленої відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639). Додатково передбачено надання сканованого оригіналу платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення учасником суми забезпечення тендерної пропозиції. Зазначена вимога передбачає надання банківської гарантії з грошовим покриттям, тобто сплати учасником (Принципалом) банку (Гаранту) згідно з договором та/або іншим документом, на підставі якого буде видаватися банківська гарантія, суми грошового забезпечення (покриття) у розмірі суми гарантії, визначеної згідно із вимогами тендерної документації. Для підтвердження виконання даної вимоги вимагається надання сканованого оригіналу платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення учасником суми забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути всі запитання: 8 Згорнути запитання

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2018-03-22-001249-a.c1
Статус:
Порушення усунуто
Скаржник: ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД", Код ЄДРПОУ:41750087
Дата подання: 03 квітня 2018 16:02
Копія договору
Копія договору
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 06 квітня 2018 16:19
рішення від 05.04.2018 № 3171 + лист замовнику.pdf
Дата публікації: 06 квітня 2018 16:19
Рішення від 24.04.2018 № 3886.pdf
Дата публікації: 27 квітня 2018 21:04
Коментар замовника щодо усунення порушення: Відповідні зміни було внесено
Дата виконання рішення замовником: 02 травня 2018 16:47

Документи подані скаржником

03 квітня 2018 16:02
Скарга
03 квітня 2018 16:02
Копія Виписки
03 квітня 2018 16:02
Копія договору

Документи подані замовником

02 травня 2018 16:46
протокол

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Вугілля кам’яне ДГКО 25-80 (Одеса)
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 3 019 500,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 30 000,00 UAH з ПДВ

Аукціон

Початок: 18 травня 2018 11:07
Закінчення: 18 травня 2018 11:52
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

610 т.
Вугілля кам’яне ДГКО 25-80 (Одеса)
ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
Доставка: 65085, Україна, Одеська область, місто Одеса, , станція Застава-1
Дата доставки: 31 серпня 2018

Електронна документація лоту

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 18 травня 2018 11:52

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Вербена 2 726 700,00
UAH з ПДВ
2 665 700,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ СЛАВРЕСУРС 2 708 400,00
UAH з ПДВ
2 647 400,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Укрвугілляресурс" 2 562 000,00
UAH з ПДВ
2 196 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг" 2 342 400,00
UAH з ПДВ
2 195 390,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПРЕМІУМІНВЕСТ" 2 336 300,00
UAH з ПДВ
2 067 900,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД" 2 711 450,00
UAH з ПДВ
2 025 200,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

16 травня 2018 15:55
Електронний підпис
16 травня 2018 15:52
звітність банк.PDF
16 травня 2018 15:52
платіжне доручення.PDF
16 травня 2018 15:52
довіреність.PDF
16 травня 2018 15:52
ліцензія.PDF
16 травня 2018 15:52
дов ліцензія.PDF
16 травня 2018 15:52
тех вимоги лот 1.PDF
16 травня 2018 15:52
проект договору.PDF
16 травня 2018 15:52
дов субпідрядники.PDF
16 травня 2018 15:52
Підписаний_G0518-7250-GL_tender.pdf
16 травня 2018 15:52
специфікація.PDF
16 травня 2018 15:52
дов поставка.PDF
16 травня 2018 15:52
дов розмір податку.PDF
16 травня 2018 15:52
дов ст 17.PDF
16 травня 2018 15:52
дов банк.pdf
16 травня 2018 15:52
дов бенефіціар.PDF
16 травня 2018 15:52
Статут.PDF
16 травня 2018 15:52
дог залізниця.PDF
16 травня 2018 15:51
мат тех база.pdf
16 травня 2018 15:51
дов працівники.PDF
16 травня 2018 15:51
досвід постачання.PDF
16 травня 2018 15:51
наказ та паспорт.PDF
16 травня 2018 15:51
пропозиція лот 1.PDF

Публічні документи

17 травня 2018 13:44
Електронний підпис
17 травня 2018 13:42
Licenziya (7).zip
17 травня 2018 13:42
Dovirenist_Dmytrenko 271217 (10).zip
17 травня 2018 13:42
BG 2788-18G TOV SLAVRESURS.zip
17 травня 2018 13:42
7 інші документи.pdf
17 травня 2018 13:42
6 технічний опис.pdf
17 травня 2018 13:42
3 специфікація.pdf
17 травня 2018 13:42
1 тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

17 травня 2018 12:50
Електронний підпис
17 травня 2018 12:46
Електронний підпис
17 травня 2018 09:25
12ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА_.zip
17 травня 2018 09:25
10ст 16_.zip
08 квітня 2018 22:00
Електронний підпис
06 квітня 2018 22:36
Електронний підпис
06 квітня 2018 16:38
ПРОПОЗИЦІЯ _ЛОТ1_610 т+.pdf
06 квітня 2018 16:38
Підписаний_G0418-5543-GL_tender.pdf
06 квітня 2018 16:38
звітність приватбанк.pdf
06 квітня 2018 16:38
85000.pdf
06 квітня 2018 16:38
14ПРОЕКТ ДОГОВОРА+.pdf
06 квітня 2018 16:38
13УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ.zip
06 квітня 2018 16:38
12ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА.zip
06 квітня 2018 16:38
11СТ 17.zip
06 квітня 2018 16:38
10ст 16.zip
06 квітня 2018 16:38
9ПРАВО ПІДПИСУ.zip

Публічні документи

16 травня 2018 19:59
Електронний підпис
16 травня 2018 19:58
сертиф.ДГКО.pdf
16 травня 2018 19:58
про захист довкілля.pdf
16 травня 2018 19:58
тех.специфікація.jpg
16 травня 2018 19:58
про відповідність.jpg
16 травня 2018 19:58
гарант.від Оптіми.jpg
16 травня 2018 19:58
дог.Оптіма.pdf
16 травня 2018 19:58
згода з технічними.jpg
16 травня 2018 19:58
специфікація 1.jpg
16 травня 2018 19:58
пропозиція 1.jpg
16 травня 2018 19:58
Гарантия_1929.zip
16 травня 2018 19:58
2017 годовой.pdf
16 травня 2018 19:58
копія паспорту.pdf
16 травня 2018 19:58
основні умови.pdf
16 травня 2018 19:57
FinZvit_1_kv_2018.pdf
16 травня 2018 19:57
ст.17.jpg
16 травня 2018 19:57
субпідрядники.pdf
16 травня 2018 19:57
страховий поліс.jpg
16 травня 2018 19:57
про ПДВ.pdf
16 травня 2018 19:57
про товар з України.jpg
16 травня 2018 19:57
про працівників.pdf
16 травня 2018 19:57
про несудимість.jpg
16 травня 2018 19:57
оренда складу нотар.pdf
16 травня 2018 19:57
договір з залізницею.pdf
16 травня 2018 19:57
про МТБ.jpg
16 травня 2018 19:57
про банкрутство.jpg
16 травня 2018 19:57
про аналогічні.jpg
16 травня 2018 19:57
про податки і збори.jpg
16 травня 2018 19:57
неподання на ФОУ.jpg
16 травня 2018 19:57
Ліцензія.PDF
16 травня 2018 19:57
купівля ваг накладна .jpg
16 травня 2018 19:57
Ліцензія.zip
16 травня 2018 19:57
копія Статуту.pdf
16 травня 2018 19:57
договір Жидачів 93.pdf
16 травня 2018 19:57
згода з основними.jpg
16 травня 2018 19:57
згода про ліцензію.jpg
16 травня 2018 19:57
відгук Жидачів 102.jpg
16 травня 2018 19:57
договір Жидачів 102.pdf
16 травня 2018 19:57
бенефіціар.jpg
16 травня 2018 19:57
Довіреність банк.PDF
16 травня 2018 19:57
Довіреність.pdf
16 травня 2018 19:57
довідки банк04.05.pdf
16 травня 2018 19:57
довідки банк 04.05.jpg
16 травня 2018 19:57
Довідка РВС Банк.PDF
16 травня 2018 19:57
Довереность Рыжий.zip
16 травня 2018 19:57
акт звірки.jpg
16 травня 2018 19:57
виписка з протоколу.jpg

Публічні документи

16 травня 2018 22:44
UA38645_3_ПРЕМИУМІНВЕСТ_ДГ.pdf
16 травня 2018 22:44
ч2 ст 17.pdf
16 травня 2018 22:44
тех пасп113М.pdf
16 травня 2018 22:44
тех пасп Р93Н.pdf
16 травня 2018 22:44
п10 ч1 ст 17.pdf
16 травня 2018 22:44
п9 ч1 ст 17.pdf
16 травня 2018 22:44
п8 ч1 ст 17.pdf
16 травня 2018 22:44
п6 ч1 ст 17.pdf
16 травня 2018 22:44
п5 ч1 ст 17.pdf
16 травня 2018 22:44
п4 ч1 ст 17.pdf
16 травня 2018 22:44
п3 ч1 ст 17.pdf
16 травня 2018 22:44
п2 ч1 ст17.pdf
16 травня 2018 22:44
мат база.pdf
16 травня 2018 22:44
Копія статуту.pdf
16 травня 2018 22:44
згода перс дані.pdf
16 травня 2018 22:44
дог транс 2.jpg
16 травня 2018 22:44
дог транс 1.jpg
16 травня 2018 22:44
дог склад веси 2.jpg
16 травня 2018 22:44
дог склад веси 1.jpg
16 травня 2018 22:43
дов уповн особа.pdf
16 травня 2018 22:43
дов аналог дог.pdf
16 травня 2018 22:43
відомості.pdf
16 травня 2018 22:43
Відгук.pdf
16 травня 2018 22:43
Витяг єдр.rtf
16 травня 2018 22:43
аналог дог.pdf

Публічні документи

29 травня 2018 12:00
Документи переможця
29 травня 2018 12:00
Тендерна пропозиція-2
17 травня 2018 08:29
Електронний підпис
16 травня 2018 20:20
Електронний підпис
16 травня 2018 20:15
Kovalenko_1948-K-O_20180427_copy.pdf
16 травня 2018 20:15
zv_liz.pdf
16 травня 2018 20:15
Довідка_ліцензія.PDF
16 травня 2018 20:15
Специфікація_Лот 1.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_довкілля.PDF
16 травня 2018 20:15
Лист-згода_лаборат.PDF
16 травня 2018 20:15
Технічна специфікація.PDF
16 травня 2018 20:15
Гарантійний лист_Лот 1.PDF
16 травня 2018 20:15
Гарантійний лист.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_поставка.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_ст.17_1_10.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_ст.17_1_2.PDF
16 травня 2018 20:15
Лист-пояснення_ст.17.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_ст.17_1_6.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_ПДВ.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_ст.17_1_4.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_ст.17_1_3.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_ст.17_1_8.PDF
16 травня 2018 20:15
Довідка_ст.17_2.PDF
16 травня 2018 20:15
Накази_директор.pdf
16 травня 2018 20:15
Виписка з протоколу.PDF
16 травня 2018 20:15
Лист-пояснення_квед.PDF
16 травня 2018 20:14
Довідка_ст.17_1_9.PDF
16 травня 2018 20:14
Копія Витягу_ПДВ.PDF
16 травня 2018 20:14
Опис.PDF
16 травня 2018 20:14
Копія Статуту.PDF
16 травня 2018 20:14
Довідка_навантажувач.PDF
16 травня 2018 20:14
Довідка_МТБ.PDF
16 травня 2018 20:14
Довідка_працівники.PDF
16 травня 2018 20:14
Акти звіряння.PDF
16 травня 2018 20:14
Відгуки.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ Вербена

ТОВ СЛАВРЕСУРС

ТОВ "Укрвугілляресурс"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"

ТОВ "ПРЕМІУМІНВЕСТ"

ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
#41750087
Переможець 2 025 200,00
UAH з ПДВ
25 травня 2018 17:36

Документи

25 травня 2018 17:36
Електронний підпис
25 травня 2018 17:34
Протокол

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 25 травня 2018 17:36

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
#41750087
2 025 200,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

25 травня 2018 17:36
Електронний підпис
25 травня 2018 17:34
Протокол

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
15 червня 2018 16:36
Договір укладений
15 червня 2018 16:34
Електронний підпис зміни до договору
03 січня 2019 13:56
Електронний підпис зміни до договору
19 вересня 2018 10:09
додаткова угода зміни до договору
19 вересня 2018 10:08
Електронний підпис зміни до договору
31 серпня 2018 15:14
додаткова угода зміни до договору
31 серпня 2018 15:13
Електронний підпис зміни до договору
29 серпня 2018 14:41
додаткова угода зміни до договору
29 серпня 2018 14:40
Електронний підпис зміни до договору
23 серпня 2018 14:54
додаткова угода зміни до договору
23 серпня 2018 14:48

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
23 серпня 2018
Дата публікації змін до договору:
23 серпня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Зміна ціни за одиницю товару
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків
Номер договору про закупівлю: 158
Договір:
Номер додаткової угоди: 158
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 серпня 2018
Дата публікації змін до договору:
29 серпня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Подовження строків поставки до 30.09.2018 року
Номер договору про закупівлю: 158
Договір:
Номер додаткової угоди: 158
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
31 серпня 2018
Дата публікації змін до договору:
31 серпня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): доповнення до додаткової угоди №1
Номер договору про закупівлю: 158
Договір:
Номер додаткової угоди: 158
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
19 вересня 2018
Дата публікації змін до договору:
19 вересня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Доповнення пункту 6.2. договору підпунктом 6.2.6. в якому зазначається, що Замовник має право при поставці кожної окремої партії вугілля вимагати проведення незалежної експертизи та лабораторних досліджень щодо якісних та технічних показників вугілля та їх відповідності вимогам замовника за рахунок Учасника. В такому випадку Учасник зобов’язаний вжити заходів щодо забезпечення доставки проб вугілля до лабораторії та здійснити оплату відповідних лабораторних досліджень на умовах та у строки, визначені замовником. Замовник залишає за собою право вибору лабораторії, що здійснюватиме дослідження вугілля щодо технічних та якісних показників.
Номер договору про закупівлю: 158
Договір:
Номер додаткової угоди: 158
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 14 червня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 2 025 198,82
UAH з ПДВ