Ремонт газоперекачувальних агрегатів типу ГПУ-16 станційні номери №1, №3, №4 на компресорній станції КС-33П "Гребінківська" із заміною газотурбінних двигунів типу ДЖ59Л2 на газотурбінні двигуни типу ДГ90Л2.1(Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів, металевих контейнерів і техніки)
Очікувана вартість
92 713 470,00 UAH
UA-2018-03-19-001642-c c979134aa2a8464ebe740aef286d7745
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Філія "УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ" ПАТ "УКРТРАНСГАЗ"
Код ЄДРПОУ: 23517243
Місцезнаходження замовника: 03065, Україна, Київська обл., Київ, проспект Космонавта Комарова, 44 , м. Київ
Контактна особа замовника: Страшинський Віктор Анатолійович
(044) 239-78-44
strashynskiy-va@utg.ua

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 23 квітня 2018 17:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 03 травня 2018 17:00
Початок аукціону: 04 травня 2018 15:02
Очікувана вартість: 92 713 470,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 463 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 463 567,35 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Ремонт газоперекачувальних агрегатів типу ГПУ-16 станційні номери №1, №3, №4 на компресорній станції КС-33П "Гребінківська" із заміною газотурбінних двигунів типу ДЖ59Л2 на газотурбінні двигуни типу ДГ90Л2.1
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 Роботи
Ремонт газоперекачувальних агрегатів типу ГПУ-16 станційні номери №1, №3, №4 на компресорній станції КС-33П "Гребінківська" із заміною газотурбінних двигунів типу ДЖ59Л2 на газотурбінні двигуни типу ДГ90Л2.1
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 листопада 2019
ДК 021:2015: 50500000-0 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів, металевих контейнерів і техніки

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Банківська гарантія
Дата подання: 05 квітня 2018 11:02
Дата відповіді: 11 квітня 2018 10:58
1. В п.2 додатку 7 до тендерної документації зазаначені вимоги щодо комерційної банківської установи, що надає банківську гарантію. Запитання: 1.1. Яким документом банківська установа має підтвердити довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою не нижче "ua АА"? 1.2. Чи потрібно подавати документи на підтвердження рейтингу?. 1.3. На яку дату має бути підтвердженно рейтинг?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Згідно Додатку 7 до тендерної документації банківська гарантія має бути надана банківською установою, в якій держава прямо чи опосередковано володіє часткою понад 75% статутного капіталу банку, або комерційною банківською установою, яка має довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою не нижче «uaАА». Перевірити рейтинг банку можливо на сайтах відповідних банків та/або на сайтах рейтингових компаній (уповноважені рейтингові агентства), які включені до Державного реєстру уповноважених рейтингових агентств.
У випадку відсутності рейтингу за національною рейтинговою шкалою у банків іноземних банківських груп, рейтинг материнських іноземних банківських груп від однієї з рейтингових компаній Fitch, Moody's, S&P має бути не нижче підвищеного інвестиційного класу (А-, або вищий), перевірити який також можливо на сайтах відповідних банків та на сайтах даних рейтингових компаній.
Учасник може надати копії документів на підтвердження кредитного рейтингу банку (зокрема свідоцтво про присвоєння кредитного рейтингу).

Кредитний рейтинг банку має бути чинний на дату надання банківської гарантії.
Наявність фінансової спроможності
Дата подання: 12 квітня 2018 12:13
Дата відповіді: 16 квітня 2018 15:12
Згідно п. 2.2.2. Додатку № 2 до тендерної документації необхідно надати копію Балансу підприємства за останній звітний квартал поточного року. Наше підприємство входить до складу ДК «УКРОБОРОНПРОМ» і надавати баланс до управління державної статистики ми можемо тільки після затвердження його в ДК «УКРОБОРОНПРОМ». Затвердження балансу за звітний квартал у Концерні здійснюється наприкінці місяця, наступного за звітним. Тому, отримання балансу за І квартал 2018р з відміткою про прийняття управлінням державної статистики можливо тільки після 26.04.18р. Тому, пропонуємо подовжити кінцевий строк прийняття тендерних пропозицій.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Згідно з пунктом 2.1 додатку 2 Документації Замовник вимагає Наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати), яке підтверджується, зокрема, копією Балансу підприємства (форма №1, для суб’єктів малого підприємництва - форма №1-М) за останній звітний період та за останній звітний квартал поточного року з відміткою про прийняття управлінням державної статистики за місцем знаходження учасника та копією Звіту про фінансові результати (форма №2, для суб’єктів малого підприємництва - форма №2-М) за останній звітний період та за останній звітний квартал поточного року з відміткою про прийняття управлінням державної статистики за місцем знаходження Учасника.
Відповідно до статті 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Проміжна фінансова звітність складається за результатами першого кварталу, першого півріччя, дев’яти місяців. Крім того, відповідно до облікової політики підприємства фінансова звітність може складатися за інші періоди.
Відповідно до п.5. Порядку подання фінансової звітності, затвердженого Постановою КМУ від 28.02.2000 р. № 419 квартальна фінансова звітність (крім зведеної та консолідованої) подається підприємствами органам, не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
Замовником визначено дату подання пропозицій 24.04.2018 р.
В зв’язку з вищевикладеним, Замовник не вважає за доцільне продовжувати строк подання тендерних пропозицій.
Наявність фінансової спроможності
Дата подання: 12 квітня 2018 12:13
Дата відповіді: 16 квітня 2018 15:13
Згідно п. 2.2.1. Додатку № 2 до тендерної документації необхідно надати копію Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) учасником на користь працівників і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ). Дана форма містить дані по кожному працівнику окремо. Оскільки на нашому підприємстві більше 10 000 працівників, обсяг даної форми дуже великий, тому існують проблеми в скануванні даної інформації та завантаженні її до системи PROZORRO. Крім того, дана довідка містить персональні дані працівників, і ми не можемо надавати її без отримання від кожного працівника дозволу на їх використання. Тому, пропонуємо надати копії першого та останнього листів форми N 1ДФ без зазначення персональних даних працівників з копією квитанції про прийняття ДФС України, або якійсь інший документ (звіт із праці, форма N1-ПВ, довідка податків, зборів тощо).
Розгорнути Згорнути
Відповідь: В п.2.2.1 Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю «Кваліфікаційні критерії та інші вимоги до учасника» визначено вимогу, щодо надання учасниками форми копій Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) учасником на користь платників податку (працівників) і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) за останній звітний період з відміткою та/або квитанцією ДФС про прийняття звітності.
Роз’яснюємо, що на підтвердження цих вимог Учасник може надати копію форми №1ДФ з інформацією, яка не підлягає обмеженню відповідно до чинного законодавства, шляхом ретушування персональних даних працівників учасника закупівлі у наданій формі № 1 ДФ, а саме - даних в графі 2 розділу 1, в якій зазначається Податковий номер або серія та номер паспорта працівника.
Крім того, якщо штатна чисельність працівників є більшою ніж 1000 осіб, можливе подання копії податкового розрахунку кількома порціями.
Банківська гарантія
Дата подання: 12 квітня 2018 12:14
Дата відповіді: 16 квітня 2018 15:15
Згідно п. 6. тендерної документації, а також п.10 Додатку 4 (Проекту договору) необхідно надати забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді банківської гарантії на суму 5% загальної вартості договору. Однак, згідно п. 6 проекту договору (порядок проведення розрахунків), замовник здійснює оплату для кожного ГПА у розмірі 20 % ціни Договору після доставки Підрядником обладнання до місця виконання робіт, а також 10% після складання Акту здачі-приймання ГПА з ремонту. Таким чином, після виконання робіт на всіх трьох ГПА залишаються 10% вартості договору, які сплачуються після оформлення кінцевого акту виконаних робіт. Ці остаточні 10% вартості договору сплачуються вже після того, як всі роботи вже виконані, а Підрядник поніс в повному обсязі всі витрати, пов’язані з виконанням робіт. Крім того, дана сума вдвічі більша за розмір банківської гарантії виконання договору (5%). Тому вважаємо що ця остаточна сума гарантує виконання договору Підрядником в повному обсязі, а застосування банківської гарантії підвищить фінансові витрати Підрядника, та, відповідно, вартість тендерної пропозиції та ціни Договору. Через вищезазначене, пропонуємо надання банківської гарантії для забезпечення договору про закупівлю не застосовувати.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), замовник має право вимагати від учасника-переможця внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору, якщо внесення такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
Відповідно до п. 1 ст. 546 ЦКУ виконання зобов'язання може забезпечуватися неустойкою, порукою, гарантією, заставою, притриманням, завдатком.
Таким чином, Замовник скористався правом, наданим ст.26 Закону та передбачив у ТД надання учасником –переможцем торгів забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії.
Звертаємо увагу, що способи забезпечення виконання договірних зобов'язань, у т. ч. і банківську гарантію слід відрізняти та відмежовувати від заходів оперативного впливу, умов договору щодо порядку проведення розрахунку та інше.
Встановлений в розділі 6 проекту договору порядок проведення розрахунку не виконує забезпечувальну функцію і тому не є способом забезпечення виконання зобов'язання, він обмежується виключно платіжною і засвідчувальною функціями. Крім цього, неналежне виконання умов договору (наприклад, прострочення виконання) не звільняє замовника від обов’язку оплати 10 % ціни договору після підписання уповноваженими представниками сторін акту здачі-приймання ГПА з ремонту.
В свою чергу, банківська гарантія, забезпечує не тільки виконання зобов’язання в повному обсязі, а й належність та своєчасність виконання зобов’язання за Договором.

Таким чином, за умовами ТД Замовник вимагає надання учасником - переможцем торгів банківської гарантії, як забезпечення виконання договору, такі вимоги є обов’язковими для виконання та відповідають нормам чинного законодавства України.
Охорона праці
Дата подання: 13 квітня 2018 08:29
Дата відповіді: 16 квітня 2018 15:08
В Додатку № 1 до тендерної документації (Технічні вимоги і якісні характеристики предмета закупівлі), в розділі 2 (Перелік робіт та обладнання), п 2.1.2 пропонуємо викласти у наступній редакції: «Розробити Технічний проект на «Ремонт газоперекачувальних агрегатів типу ГПУ-16 станційні номери №1, №3, №4 на компресорній станції КС-33П "Гребінківська" із заміною газотурбінних двигунів типу ДЖ59Л2 на газотурбінні двигуни типу ДГ90Л2.1» та узгодити його з Замовником та територіальним управлінням Держпраці за місцем знаходження Підрядника (розділ Технічного проекту - САК ГПА, розроблюється відповідно до Технічного завдання, розробленого Підрядником та попередньо узгодженого із Замовником – див. п.2.1.1)»
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Державна служба України з питань праці України (Держпраці) здійснює свої повноваження в тому числі через утворені в установленому порядку територіальні органи (Постанова Кабінету міністрів України від 11 лютого 2015 року). В зв’язку з цим, у Замовника відсутня потреба у внесенні змін до тендерної документації щодо прив’язки до конкретного територіального органу Держпраці, де буде узгоджуватись «Технічний проект» згідно вимог п.2.1.2 Додатку №1 «Технічні вимоги та якісні характеристики предмета закупівлі».
Вимоги до проведення робіт
Дата подання: 13 квітня 2018 08:44
Дата відповіді: 16 квітня 2018 15:09
В Додатку № 4 до тендерної документації (Проект договору про закупівлю), в розділі 2 (Перелік робіт та обладнання), в Додатку № 4 до договору (Технічні вимоги і якісні характеристики предмета закупівлі), в розділі 4 (Вимоги до проведення робіт), пропонуємо виключити: п. 1. НПАОП 60.3-1.01-10 Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів; п. 2. СОУ 49.5-30019801-115:2014 Правила технічної експлуатації магістральних газопроводів; п. 5. СОУ-Н МПЕ 60.3.006:2005 Правила безпечного виконання робіт в охоронних зонах магістральних та міжпромислових трубопроводів. Дані пункти пропонується виключити у зв’язку з тим, що роботи по заміні газотурбінних агрегатів будуть виконуватись відповідно до вимог розділу №8 СОУ 49.5-30019801-121:2014 «Порядку допуску працівників сторонніх організацій для виконання робіт (завдань) на обʼєктах ПАТ Укртрансгаз», тобто після виведення технологічного обладнання в ремонт та передачі експлуатуючою організацією для виконання робіт (п. 8.6. «Працівники сторонніх організацій не допускаються до самостійного виконання робіт на основному технологічному обладнанні, що не виведено в ремонт та не передане їм експлуатуючою організацією для виконання робіт, зазначених у договорі (виробничому завданні), пуску і зупинки основного і допоміжного технологічного обладнання компресорної станції, підземного сховища газу, газорозподільної станції, газовимірювальної станції та керування перекривною арматурою»).
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Роботи планується виконувати на діючому об’єкті ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», який знаходиться у охоронній зоні магістрального газопроводу – компресорній станції КС-33П Гребінківська, в складі якої знаходиться чотири ГПА. Роботи будуть проводитись під час почергового виводу одного з ГПА в ремонт, що не відміняє дію зазначених нормативних документів:
НПАОП 60.3-1.01-10 Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів;
СОУ 49.5-30019801-115:2014 Правила технічної експлуатації магістральних газопроводів;
СОУ-Н МПЕ 60.3.006:2005 Правила безпечного виконання робіт в охоронних зонах магістральних та міжпромислових трубопроводів.
Вимоги цих документів обов’язкові до виконання підприємствами, установами, організаціями, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форми власності, діяльність яких пов’язана з експлуатацією, технічним обслуговуванням, ремонтом, пусконалагоджувальними та діагностичними роботами на об’єктах магістральних газопроводів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та що знаходяться в охоронній зоні магістрального газопроводу. В зв’язку з цим, у Замовника відсутня потреба у внесенні змін до тендерної документації щодо виключення вищезазначених документів.
Вимоги до проведення робіт
Дата подання: 13 квітня 2018 08:57
Дата відповіді: 16 квітня 2018 15:10
Пропонуємо видалити з вимог до проведення робіт (містяться у Додатках до тендерної документації) документ «СОУ-Н МПЕ 60.3.006:2005 Правила безпечного виконання робіт в охоронних зонах магістральних та міжпромислових трубопроводів», оскільки він розроблений на основі втративши на даний час свою дію нормативно-правових актів по озороні праці. Втратили свою дію наступні документи: - Постанова Кабінету Міністрів України від 15.10.03 № 1631 „Порядок видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами"; - ДНАОП 0.00 -1.17-92 Єдині правила безпеки при вибухових роботах; - ДНАОП 0.00-1.35-03 Правила безпеки під час будівництва та реконструкції магістральних трубопроводів; - ДНАОП 0.00 - 4.12 - 99 Типове положення про навчання з питань охорони праці; - НАОП 1.1.21-1.02-85 Правила безпеки при експлуатації магістральних нафтопроводів, затверджені Міннафтопромом СРСР 07.12.85; - НАОП 1.1.21-1.19-78 Правила техніки безпеки та промислової санітарії при експлуатації магістральних нафтопродуктопроводів; - НПАОП 1.1.23 - 1.03 - 04 Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: СОУ-Н МПЕ 60.3.006:2005 «Правила безпечного виконання робіт в охоронних зонах магістральних та міжпромислових трубопроводів» введено в дію Наказом Мінпаливенерго України від 07.11.2005 № 562, наразі він є чинним. В зв’язку з цим, В зв’язку з цим, у Замовника відсутня потреба у внесенні змін до тендерної документації щодо видалення даного нормативного документу.
Розгорнути всі запитання: 7 Згорнути запитання

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 04 травня 2018 15:23

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" 92 703 870,00
UAH з ПДВ
92 703 870,00
UAH з ПДВ
Документи
ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" 92 713 470,00
UAH з ПДВ
92 713 470,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

02 травня 2018 10:31
1.9.1. Гарантія.pdf
27 квітня 2018 11:52
1.1. Технічні вимоги.pdf
27 квітня 2018 08:55
1.6.2.4. Статут.pdf
27 квітня 2018 08:55
1.3. Цінова пропозиція.pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.9.2. Баланс на 31.03.2018.pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.9.1. Баланс 2017р.pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.7. Сертифікат ISO 9001.pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.5.4. Акт 17.PDF
27 квітня 2018 08:55
1.2.5.3. Акт 16.PDF
27 квітня 2018 08:55
1.2.5.2. Акт 14.PDF
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.17. Толмачьов С.Ю..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.16. Міц К.Е..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.15. Малишев О.В..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.14. Корягін С.В..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.13. Колесник Д.В..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.12. Манухін О.Б..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.11. Ермалюк Е.О..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.10. Москаленко М.Л..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.9. Новак О.Д..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.8. Шиян С.М..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.7. Худояш О.О..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.6. Сухопара В.Г..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.5. Транін І.А..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.4. Кулинич О.С..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.3. Недбайлов Г.Ю..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.2. Порицький А.В..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.2.3.1. Чорний Г.В..pdf
27 квітня 2018 08:55
1.1. Технічні вимоги.pdf

Публічні документи

02 травня 2018 15:02
banking_licence_ПУМБ.pdf.p7s.p7s
02 травня 2018 15:02
banking_licence_ПУМБ.pdf
02 травня 2018 15:02
Довіреність_Малов Д.М..pdf
02 травня 2018 15:02
Гарантия 463 000,00.pdf.p7s.p7s
02 травня 2018 15:02
Гарантия 463 000,00.pdf
02 травня 2018 15:02
1.3. Цінова пропозиція.PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект"
#31821381
Переможець 92 703 870,00
UAH з ПДВ
11 травня 2018 15:55

Документи

11 травня 2018 15:55
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 11 травня 2018 15:55

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект"
#31821381
92 703 870,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

11 травня 2018 15:55
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
31 травня 2018 15:52
Ремонт ГПА_1805000696_31_05_2018_Зоря-Машпроект.pdf укладений
31 травня 2018 15:51
sign.p7s зміни до договору
23 серпня 2018 15:40
Додаткова угода №1 до Договору №1805000696 (1).pdf зміни до договору
23 серпня 2018 15:40
sign.p7s зміни до договору
23 серпня 2018 15:03
Додаткова угода №1 до Договору №1805000696.pdf зміни до договору
23 серпня 2018 15:03

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
21 серпня 2018
Дата публікації змін до договору:
23 серпня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Узгоджене зменшення ціни
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Проведення робіт з монтажу ГТД ДГ90Л2.1 на раму та монтажу кожуха на раму в умовах виробничої бази ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», що зменшить вартість робіт.
Номер договору про закупівлю: 1805000696
Договір:
Номер додаткової угоди: 1805000696
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
21 серпня 2018
Дата публікації змін до договору:
23 серпня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Узгоджене зменшення ціни
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): зменшення ціни договору №1805000696 від 31.05.2018 "Ремонт газоперекачувальних агрегатів типу ГПУ-16 станційні номери №1,№3,№4 на компресорній станції КС-33П "Гребінківська" із заміною газотурбінних двигунів типу ДЖ-59Л2 на газотурбінні двигуни типу ДГ90Л2.1 (Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів, металевих контейнерів і техніки за ДК 021:2015 - 50500000-00)" на 14 965,20 грн. у зв'язку із проведенням робіт з монтажу ГТД ДГ90Л2.1 на раму та монтажу кожуха на раму в умовах виробничої бази ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект»
Номер договору про закупівлю: 1805000696
Договір:
Номер додаткової угоди: 1805000696
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку