Сир кисломолочний
Очікувана вартість
297 609,00 UAH
UA-2017-10-19-001967-a fd5971beea4c41b69f8038bb447ff23e
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Відділ освіти Бориспільської районної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ: 02143904
Вебсайт замовника: http://metodbr.at.ua
Місцезнаходження замовника: 08301, Україна, Київська обл., місто Бориспіль, вулиця Героїв Небесної Сотні, 8
Контактна особа замовника: Кацан Марія Валентинівна
+380459550616
marichka8806@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 27 жовтня 2017 16:53
Оскарження умов закупівлі: до 02 листопада 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 06 листопада 2017 15:53
Початок аукціону: 07 листопада 2017 12:33
Очікувана вартість: 297 609,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 100,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,03 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
3420 кг
Сир кисломолочний
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, Київська область, Бориспільський район, дошкільні навчальні заклади та, навчально-виховні об'єднання
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 27 листопада 2017  —  31 грудня 2017
ДК 021:2015: 15540000-5 — Сирні продукти

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

19 жовтня 2017 15:54
Електронний цифровий підпис
19 жовтня 2017 15:48
Додаток_5.pdf
19 жовтня 2017 15:48
Додаток_4.pdf
19 жовтня 2017 15:48
Додаток_3.pdf
19 жовтня 2017 15:48
Додаток_2.pdf
19 жовтня 2017 15:48
Додаток_1.pdf
19 жовтня 2017 15:48
ТД.pdf

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-10-19-001967-a.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "Стартрейдінг", Код ЄДРПОУ:38390363
Дата подання: 07 листопада 2017 19:04
вимога
Оскарження

Відповідно до інформації розміщеної в системі електронних закупівель ProZorro , Замовником Відділом освіти Бориспільської районної державної адміністрації Київської області, було проведено закупівлю згідно ДК 15540000-5 сирні продукти. Ідентифікатор закупівлі UA-2017-10-19-001967-a.
Відповідно до протоколу розкриття у закупівлі взяли участь учасники:
1. ПП «Чілдрен-продукт»
2. ТОВ «Стартрейдінг»
3. ФОП Отрошко Інна Василівна

Детально ознайомившись з тендерною пропозицією (поданими документами) учасника ПП «Чілдрен-продукт» зазначаємо, що тендерна документація учасника не відповідає умовам закупівлі, не відповідає вимогам викладеним Замовником в тендерній документації.
Зокрема, не надання всіх необхідних документів, передбачених тендерною документацією Замовника.
1.Зазначаємо, що відповідно до умов тендерної документації Замовника, а саме ч. 1, Документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів (повноваження щодо підпису документів (тендерної пропозиції учасника закупівлі та договору за результатами проведення процедури закупівлі) підтверджується оригіналом виписки з протоколу засновників, копією наказу про призначення, оригіналом або нотаріально завіреною копією довіреності, оригіналом або нотаріально завіреною копією доручення або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів тендерної пропозиції та/або договору за результатами проведення процедури закупівлі.
Як вбачається із пропозиції учасника ПП «Чілдрен-продукт», у складі пропозиції якого, надано копію рішення засновника ПП «Чілдрен-продукт», у зв’язку із чим відповідна вимога замовника, щодо надання оригіналу виписки з протоколу, копії наказу про призначення - не виконана учасником, та пропозиція учасника є такою, що не відповідає умовам закупівлі.
2. Разом з тим, слід зазначити, що відповідно до умов тендерної документації Замовника, а саме Додатку № 4 до тендерної документації в примітках до подання Проекту договору про закупівлю учасника, визначена умова щодо заповнення всіх пунктів договору, що передбачено замовником для заповнення, окрім номеру договору, дати договору, ціни договору та специфікації.
Як вбачається із пропозиції учасника ПП «Чілдрен-продукт», у складі пропозиції якого надано заповнений Проект договору про закупівлю, але в п. 5.1 даного Проект договору не заповнено Строк (термін) поставки (передачі) товару. Відповідна інформація міститься в тендерній документації Замовника ( з 27.11.2017 р.- 31.12.2017 р.) У зв’язку із чим відповідна вимога щодо заповнення всіх пунктів договору не виконана учасником, та пропозиція учасника є такою, що не відповідає умовам закупівлі.
3. Слід зазначити, що відповідно до умов тендерної документації Замовника, учасник повинен накласти електронний цифровий підпис.
Як вбачається із пропозиції учасника ПП «Чілдрен-продукт» - електронний підпис не накладено, відповідна відмітка та типовий файл sign.p7s відсутні, у зв’язку із чим відповідна вимога щодо накладення електронного цифрового підпису не виконана учасником, та пропозиція є такою, що не відповідає умовам закупівлі.
Слід зазначити, що у випадку якщо про позиція ПП «Чілдрен-продукт» не буде відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації, замовник здійснить порушення п. 4 ст. 30 Закону, дискримінацію по відношенню до учасника ТОВ «Стартрейдінг», який повністю виконав вимоги тендерної документації Замовника.
Виходячи з вищезазначеного Замовник порушує ЗУ «Про публічні закупівлі», ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а також порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 ЗУ "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів, а також проявляються випадки принципу взаємної економічної вигоди та здійснення дискримінації до іншого постачальника, а це є порушення ЗУ «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» та ЗУ «Про запобігання корупції».

ПРОСИМО:
1. Переглянути зазначені порушення Умов тендерної документації Замовника та відхилити учасника ПП «Чілдрен-продукт» на підставі ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» і перейти до розгляду наступного, та під час здійснення публічних закупівель діяти виключно у рамках Законодавства України.
2. Розглянути це звернення та надати письмову відповідь у встановлені Законом строки (ст. 10 цього Закону «Відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу, несуть голова та секретар тендерного комітету Замовника або уповноважена особа»).
І на останок зауважуємо, що при ігноруванні на порушення Законодавства, зазначені оскарженні, призведе до подання Скарги до контролюючих органів, а саме до Прокуратури, Національної поліції та Антимонопольного комітету України.

З повагою та розумінням,
Директор А. М. Лях
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
10 листопада 2017 15:55
Детально вивчивши зауваження ТОВ «СТАРТРЕЙДІНГ» до тендерної пропозиції ПП «Чілдрен-Продукт» Замовник прийшов до наступних висновків.

1) Відповідно до п. 1 Розділу 3 Тендерної документації замовника, документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів (повноваження щодо підпису документів (тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та договору за результатами проведення процедури закупівлі) підтверджується оригіналом виписки з протоколу засновників, копією наказу про призначення, оригіналом або нотаріально завіреною копією довіреності, оригіналом або нотаріально завіреною копією доручення або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів тендерної пропозиції та/або договору за результатами проведення процедури закупівлі).

Вивчивши тендерну пропозицію ПП «Чілдрен-Продукт», Замовник встановив, що вказаний учасник надав у складі своєї тендерної пропозиції наступні документи на підтвердження повноважень директора:
- копію виписки з протоколу засновника;
- копію виписки з ЄДР;
- копію наказу про призначення директора.

Копії вказаних документів належним чином завірені учасником. Оскільки тендерною документацією вимагався один з запропонованих документів, для підтвердження повноважень директора, а учасник надав 3 документи, замовник приходить до висновків, що повноваження директора підтверджено належним чином, в тому числі копією наказу та копією виписки з ЄДР. А отже, в цій частині тендерна пропозиція відповідає вимогам тендерної пропозиції замовника.

2) Додатком №4 до тендерної документації затверджена форма проекту договору. Учасникам запропоновано заповнити всіх пунктів договору окрім номеру договору, дати договору, ціни договору та специфікації. Що стосується строків поставки продукції, то ці строки залежать від дати підписання договору та будуть вказані в договорі який буде укладатись з переможцем процедури закупівлі.
Розділом 3 Тендерної документації Замовника визначено опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками в тендерних пропозиціях не призведе до відхилення їх пропозицій.
Зокрема, формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки, несуттєві помилки, які за рішенням тендерного комітету не впливають на зміст тендерної пропозиції.
Рішення про віднесення допущеної учасником помилки до формальної (несуттєвої) ухвалюють колегіально на засіданні тендерного комітету.
Під час вивчення тендерної документації ПП «Чілдрен-Продукт» тендерним комітетом ухвалено рішення про віднесення допущеної ПП «Чілдрен-Продукт» помилки, а саме: не заповнення дати початку поставки продукції в проекті договору до формальних (несуттєвих) помилок, оскільки зазначена помилка не впливає на зміст пропозиції.

А отже, в цій частині тендерна пропозиція ПП «Чілдрен-Продукт» не суперечить умовам тендерної документації замовника.

3) Відповідно до розділу 3 Тендерної документації Замовника, під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг». Під час подання (завантаження в електронну систему закупівель) документів тендерної пропозиції учасник повинен накласти електронний цифровий підпис.

Як зазначено вище, розділом 3 Тендерної документації Замовника визначено опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками в тендерних пропозиціях не призведе до відхилення їх пропозицій.
Зокрема, формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки, несуттєві помилки, які за рішенням тендерного комітету не впливають на зміст тендерної пропозиції.
Рішення про віднесення допущеної учасником помилки до формальної (несуттєвої) ухвалюють колегіально на засіданні тендерного комітету.
Під час вивчення тендерної документації ПП «Чілдрен-Продукт» тендерним комітетом ухвалено рішення про віднесення допущеної ПП «Чілдрен-Продукт» помилки, а саме: відсутність електронного цифрового підпису до несуттєвих помилок оскільки зазначена помилка не впливає на зміст пропозиції.

Документи подані скаржником

07 листопада 2017 19:03
оскарження.PDF

Документи

10 листопада 2017 15:55
Відповідь

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2017-10-19-001967-a.b2
Статус:
Розглянута
Скаржник: ТОВ "Стартрейдінг", Код ЄДРПОУ:38390363
Дата подання: 20 листопада 2017 17:59
Скарга
Скарга
Документи
Рішення Органу оскарження: Не задоволена
Прийнято до розгляду: 23 листопада 2017 21:00
Дата рішення: 11 грудня 2017 21:33
рішення від 23.11.2017 №8241.pdf
Дата публікації: 23 листопада 2017 21:00
рішення від 06.12.2017 № 8590.pdf
Дата публікації: 11 грудня 2017 21:32

Документи подані скаржником

20 листопада 2017 17:58
скарга АМКУ.PDF
20 листопада 2017 17:58
платіжне доручення.PDF

Документи подані замовником

01 грудня 2017 15:00
Пояснення
01 грудня 2017 15:00
Додаток до пояснення

Документи Органу Оскарження

23 листопада 2017 21:00
рішення від 23.11.2017 №8241.pdf
11 грудня 2017 21:32
рішення від 06.12.2017 № 8590.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 07 листопада 2017 13:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ЧІЛДРЕН-ПРОДУКТ" 170 316,00
UAH з ПДВ
170 316,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Стартрейдінг" 222 231,60
UAH з ПДВ
221 889,60
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Отрошко Інна Василівна 273 600,00
UAH з ПДВ
222 129,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

03 листопада 2017 16:03
Проект договору сир.pdf
03 листопада 2017 16:03
Лист погодження.pdf
03 листопада 2017 16:03
Інші документи.pdf
03 листопада 2017 16:03
Інші довідки.pdf
03 листопада 2017 16:03
Додаток 6 сир.pdf
03 листопада 2017 16:03
Додаток 1.1 сир кисл..pdf
03 листопада 2017 16:03
Додаток 1 сир кисл..pdf
03 листопада 2017 16:03
Цінова сир.pdf

Публічні документи

06 листопада 2017 15:42
sign.p7s
06 листопада 2017 15:41
sign.p7s
06 листопада 2017 15:41
sign.p7s
06 листопада 2017 15:41
sign.p7s
06 листопада 2017 15:41
sign.p7s
06 листопада 2017 15:38
Пропозиція !.pdf
06 листопада 2017 15:38
протокол статут (2017).PDF
06 листопада 2017 15:38
Протокол виписка наказ.PDF
06 листопада 2017 15:38
повірка засобів обліку.PDF
06 листопада 2017 15:38
про сертифікацію.pdf
06 листопада 2017 15:38
Медичні книжки копії 4.PDF
06 листопада 2017 15:38
Копія статуту завірена.PDF
06 листопада 2017 15:38
Копія паспорт+код Директор.PDF
06 листопада 2017 15:38
копія Оренда ТЗ.PDF
06 листопада 2017 15:38
Копія свідоцтва ТЗТЗ3.PDF
06 листопада 2017 15:38
копія протоколу Заснов.PDF
06 листопада 2017 15:38
Копія наказу по директору.PDF
06 листопада 2017 15:38
Копія додаткової транспорт.PDF
06 листопада 2017 15:38
Заповнений проект договору.PDF
06 листопада 2017 15:38
Копія витягу.PDF
06 листопада 2017 15:38
договір ветеринари.PDF
06 листопада 2017 15:38
Копія виписки.PDF
06 листопада 2017 15:38
Заповнений додаток № 1.pdf
06 листопада 2017 15:38
Дозвіл_Фасування.Pdf
06 листопада 2017 15:38
Довідка_Висновки СЕЕ.PDF
06 листопада 2017 15:38
Довідка_про довіреність.PDF
06 листопада 2017 15:38
Довідка_субпідрядника.PDF
06 листопада 2017 15:38
Довідка по Закону ст 17-2.pdf
06 листопада 2017 15:38
Декларація_Творог_1.PDF
06 листопада 2017 15:38
довідка (фото) транспорт 3.pdf
06 листопада 2017 15:38
Довідка (фото) транспорт 2.pdf
06 листопада 2017 15:38
Довідка аналогічні.pdf
06 листопада 2017 15:38
довідка (фото) транспорт 1.pdf
06 листопада 2017 15:38
Відгук сир.PDF

Публічні документи

04 листопада 2017 14:43
sign.p7s
04 листопада 2017 14:43
sign.p7s
04 листопада 2017 14:40
Реквізити.pdf
04 листопада 2017 14:40
Витяг з реєстру.pdf
04 листопада 2017 14:40
Довідка 5.pdf
04 листопада 2017 14:40
Гарантійний лист 3.pdf
04 листопада 2017 14:40
Лист - відгук 2.pdf
04 листопада 2017 14:40
Довідка 3.pdf
04 листопада 2017 14:39
Санн. паспорт 2.pdf
04 листопада 2017 14:39
ОМК ІВО 2.pdf
04 листопада 2017 14:39
Санн. паспорт 1.pdf
04 листопада 2017 14:39
Мед. книжка 1.pdf
04 листопада 2017 14:39
Лист - відгук 1.pdf
04 листопада 2017 14:39
ОМК ІВО 1.pdf
04 листопада 2017 14:39
Мед. книжка 2.pdf
04 листопада 2017 14:39
Довідка 4.pdf
04 листопада 2017 14:39
Гарантійний лист 4.pdf
04 листопада 2017 14:39
Довідка 2.pdf
04 листопада 2017 14:39
Гарантійний лист 1.pdf
04 листопада 2017 14:39
Гарантійний лист 2.pdf
04 листопада 2017 14:39
Довідка 1.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 5-1.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 4-7.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 4-2.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 4-8.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 4-4.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 5-2.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 4-3.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 4-5.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 4-6.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 4-1.pdf
04 листопада 2017 14:39
Посвідчення про якість.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 3-1.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 3-2.pdf
04 листопада 2017 14:39
Додаток 3-3.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ЧІЛДРЕН-ПРОДУКТ"
#38182390
Переможець 170 316,00
UAH з ПДВ
10 листопада 2017 16:03

Документи

10 листопада 2017 16:03
sign.p7s
10 листопада 2017 16:01
Протокол
07 листопада 2017 13:00
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 10 листопада 2017 16:03

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП "ЧІЛДРЕН-ПРОДУКТ"
#38182390
170 316,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

10 листопада 2017 16:03
sign.p7s
10 листопада 2017 16:01
Протокол
07 листопада 2017 13:00
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
14 грудня 2017 15:45
Договір укладений
14 грудня 2017 15:42
sign.p7s зміни до договору
03 січня 2018 17:20

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 14 грудня 2017 — 31 грудня 2017
Сума оплати за договором: 0
з ПДВ
Причини розірвання договору: Відпала потреба у закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку