Послуги з інвентаризації земель (код ДК 021:2015 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га.
Очікувана вартість
110 000,00 UAH
UA-2017-09-08-000415-a 45f86216d6534793851b944e403bb2f4
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСНИХ ПЛАТЕЖІВ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 40456009
Вебсайт замовника: http://dresurs.smr.gov.ua/
Місцезнаходження замовника: 40009, Україна, Сумська обл., Суми, місто Суми, вулиця Садова, 33
Контактна особа замовника: Середа-Вакулішина Н.А.
+380501049951
SMROE31@GMAIL.COM

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 14 вересня 2017 16:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 18 вересня 2017 16:00
Початок аукціону: 19 вересня 2017 13:29
Очікувана вартість: 110 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 550,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Послуги з інвентаризації земель (код ДК 021:2015 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 посл.
Послуги з інвентаризації земель (код ДК 021:2015 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 40009, Україна, Сумська обл., Суми, Садова, 33
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 25 вересня 2017  —  23 листопада 2017
ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

08 вересня 2017 10:42
Технічне завдання Додаток 1.docx
08 вересня 2017 10:42
ОГОЛОШЕННЯ закупівлі.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо вимоги надання окремого сертифікату інженера-геодезиста
Дата подання: 12 вересня 2017 16:47
Дата відповіді: 14 вересня 2017 15:30
В оголошення про проведення допорогової закупівлі «Виконання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з виготовленням топографо-геодезичної основи М 1:500 (м. Суми, район заводу «Центроліт», орієнтовна площа земельної ділянки - 24 га )», Замовником якої виступає Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради для підтвердження кваліфікаційних даних Учасник у складі своєї Пропозиції надає наступні документи, зокрема, завірені Учасником копії сертифікатів інженера-геодезиста, відповідального за якість виконання топографо-геодезичних робіт в рамках даної пропозиції. Однак, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ст. 1 Закону України «Про землеустрій» види робіт із землеустрою – це обстежувальні, вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи, що виконуються з метою складання документації із землеустрою. Відповідно до ст. 25 Закону України «Про землеустрій» одним із видів документації із землеустрою є технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель. Враховуючи викладене розробка даної документації є видом роботи, які стосуються землеустрою, а не топографо-геодезичної діяльності. Згідно ст. 34 Закону України «Про землеустрій» Топографо-геодезичні та картографічні роботи проводяться з метою створення і своєчасного поновлення планово-картографічної основи при здійсненні землеустрою в порядку, визначеному Законом України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність». Суб’єктами землеустрою є юридичні та фізичні особи, які здійснюють землеустрій (ст. 4 Закону України «Про землеустрій»). Пункт 2 ст. 26 Закону України «Про землеустрій» встановлює, що розробниками документації із землеустрою є фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою. Отже, шляхом ґрунтовного аналізу норм Закону України «Про землеустрій» приходимо до висновку, що сертифіковані інженери-землевпорядники мають повноваження виконувати роботи із землеустрою, а саме – обстежувальні, вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи, що виконуються з метою складання документації із землеустрою Тобто, якщо виконавець має сертифікат інженера-землевпорядника, то він може самостійно (без залучення інших осіб) виконувати топографо-геодезичні і картографічні роботи, тому додаткова вимога надання окремого сертифіката інженера-геодезиста порушує право виконавця на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з виготовленням топографо-геодезичної основи. Враховуючи викладене, просимо надати уточнення щодо документації, яка подається для підтвердження кваліфікації учасників, а саме завіреної копії сертифікату інженера-геодезиста, відповідального за якість виконання топографо-геодезичних робіт в рамках даної пропозиції.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: В рамках виконання заходу з інвентаризації земель (код ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми, в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га планується виконання робіт з виготовлення топографо-геодезичної основи М 1:500 (матеріали минулих років застарілі і не підлягають оновленню).
Пунктом ґ) статті 57 Закону України «Про землеустрій» встановлено, що технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель включає матеріали топографо-геодезичних вишукувань.
Частина перша статті 34 Закону України «Про землеустрій» встановлює, що топографо-геодезичні та картографічні роботи проводяться з метою створення і своєчасного поновлення планово-картографічної основи при здійсненні землеустрою в порядку, визначеному Законом України "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність".
Частиною шостою статті 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» встановлено, що суб'єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.
Враховуючи вищевикладене, не вбачається порушенням прав виконавця на розробку документації із землеустрою вимога з надання окремого сертифіката інженера-геодезиста.
Додатково повідомляємо, що відповідно до пункту 2.1 розділу II Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11.04.2013 № 255, виконавець (розробник) робіт із землеустрою повинен володіти (мати у власності або в користуванні) такими засобами обчислювальної та інформаційної техніки, технічними засобами для виконання геодезичних та інших робіт при здійсненні землеустрою:
- геодезичні інструменти та обладнання для вимірювання відстаней, горизонтальних та вертикальних кутів з метою визначення координат і висот точок місцевості або геодезичний супутниковий приймач для визначення координат точок місцевості (не вимагається для виконавців робіт із землеустрою, які розробляють документацію із землеустрою, що не потребує визначення координат точок місцевості та/або координат поворотних точок меж);
- комп’ютерна, обчислювальна та інша інформаційна техніка і ліцензійне програмне забезпечення, необхідне для забезпечення технологічного процесу виконання робіт із землеустрою.
Виконання заходу з інвентаризації земель передбачає визначення координат точок місцевості та координат поворотних точок меж, в тому числі з їх прив’язкою до Державної геодезичної мережі за допомогою апаратури СРНС.
Пунктом 7 Порядку використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 1998 р. № 1075, встановлено, що виконання топографо-геодезичних робіт з використанням апаратури СРНС, обробка результатів вимірювань, отриманих за допомогою апаратури СРНС, здійснюється юридичними та фізичними особами, що мають необхідне технічне і технологічне забезпечення та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, відповідальний за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт, дотримання технічних вимог до них, норм та правил їх виконання, встановлених Мінагрополітики, за наявності Реєстраційного посвідчення (свідоцтва) установленого зразка.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-09-08-000415-a.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Грицик Г.О., Код ЄДРПОУ:2810201014
Дата подання: 25 вересня 2017 14:26
СКАРГА
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради від 21 вересня 2017 року відхилено як таку, що не відповідає умовам закупівлі, пропозицію фізичної особи- підприємця Грицика Г.О. (реєстраційний номер облікової картки платника податків - 2810201014, 40000, Сумська обл., місто Суми, вулиця Лучанська, будинок 45, квартира 21) - Учасника допорогової закупівлі послуг з інвентаризації земель (код ДК 021:2015 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії) - роботи по виконанню технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га.
Протокольне рішення тендерного комітету Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради від 21 вересня 2017 року вважаємо незаконним та таким, що порушує права учасника – ФОП Грицика Г.О. виходячи з наступного.

По-перше, тендерний комітет Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради вказує, що всупереч пунктам № 3, 5 та 6 Вимог до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження (додаток 2 до тендерної документації) не надано завіреної копії сертифіката інженера-геодезиста, відповідального за якість виконання топографо - геодезичних робіт в рамках даної пропозиції.
Однак, ФОП Грицика Г.О. як додаток до своєї пропозиції надав довідку в якій пояснював, що ФОП ГРИЦИК ГЕННАДІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ відповідно до кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника № 000840 від 23 січня 2013 року може самостійно (без залучення інших осіб) виконувати топографо-геодезичні і картографічні роботи.
Відповідно до ст. 25 Закону України «Про землеустрій» одним із видів документації із землеустрою є технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель. Враховуючи викладене розробка даної документації є видом роботи, які стосуються землеустрою, а не топографо-геодезичної діяльності.
Згідно ст. 34 Закону України «Про землеустрій» Топографо-геодезичні та картографічні роботи проводяться з метою створення і своєчасного поновлення планово-картографічної основи при здійсненні землеустрою в порядку, визначеному Законом України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність».
Суб’єктами землеустрою є юридичні та фізичні особи, які здійснюють землеустрій (ст. 4 Закону України «Про землеустрій»).
Пункт 2 ст. 26 Закону України «Про землеустрій» встановлює, що розробниками документації із землеустрою є фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.
Отже, сертифікований інженер-землевпорядник ФОП ГРИЦИК ГЕННАДІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ має повноваження виконувати роботи із землеустрою, а саме – обстежувальні, вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи, що виконуються з метою складання документації із землеустрою.

По-друге, тендерний комітет Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради вказує, що всупереч пунктам № 3, 5 та 6 Вимог до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження (додаток 2 до тендерної документації) не надано завіреної копії реєстраційного посвідчення апаратури СРНС.
Відповідно до Порядку використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок, затвердженого Постановою КМ України від 13 липня 1998 р. № 1075 апаратура СРНС - апаратно-програмний комплекс, призначений для визначення координат точок земної поверхні за сигналами супутникових радіонавігаційних систем GPS NAVSTAR (США), ГЛОНАСС (Російська Федерація) та інших.
Згідно пункту 1.1.8. Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 затвердженої Наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 9 квітня 1998 р. N 56 (далі – Інструкція) топографічні плани масштабів 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 створюються шляхом топографічних знімань або картоскладанням (крім масштабу 1:500) за матеріалами топографічних знімань більшого масштабу. Одним із методів, згідно п. 1.1.8 Інструкції, яким виконується топографічне знімання є тахеометричне знімання.
Крім того, відповідно до п. 1.5.1 визначено, що Геодезичною основою топографічних знімань у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 і 1:500 є:
- державна геодезична мережа;
- розрядні геодезичні мережі згущення;
- знімальні геодезичні мережі.
Відповідно до п. 1.5.3 Інструкції розрядні геодезичні мережі згущення є основою топографічних знімань у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 і 1:500 та інженерних робіт, які виконують у містах, селищах, на майданчиках промислового та житлового будівництва, при будівництві підземних комунікацій, в маркшейдерських роботах, при землевпорядкуванні, меліорації земель, земельному кадастрі тощо.
П. 2.13 Інструкції чітко встановлено, що координати пунктів геодезичних мереж визначають методом тріангуляції, полігонометрії, трилатерації або іншими геодезичними побудовами та із GPS-спостережень.
Отже, оскільки відповідно до умов Технічне завдання на закупівлю послуг з інвентаризації земель (код ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії) у нас поставлено завдання створення топографо-геодезичної основи М 1:500 (а не розробка геодезичних мереж згущення ) ФОП Грицик Г.О. може виконати вказане завдання методом тахеометричного знімання.
Крім того, на підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази для виконання послуг з інвентаризації земель (код ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми, в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га. ФОП Грицик Г.О. надавав копію свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки № 695 та копію свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки № 694.

Також, вважаємо, що пропозиція учасника ФОП Ковальчук В. С. не відповідає пунктам № 3, 5 та 6 Вимог до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження (додаток 2 до тендерної документації).
По-перше, відповідно до Технічне завдання на закупівлю послуг з інвентаризації земель (код ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми, в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га особи, відповідальні за якість робіт, повинні мати досвід виконання аналогічних робіт та відповідно надати довідку у довільній формі, в якій вказати кількість виконаних робіт за спеціальністю, які було виконано на території м. Суми або затверджені Сумською міською радою.
Відповідно до пункт 2 ст. 26 Закону України «Про землеустрій» встановлює, що розробниками документації із землеустрою є фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.
Говорити про наявність досвіду роботи у ФОП Ковальчук В. С. з надання послуг з інвентаризації земель не має підстав, адже кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника № 013786 він отримав лише 10 серпня 2017 року.
Звертаємо Вашу увагу, що за період з 10 серпня 2017 року 08 вересня 2017 року (період наявності у ФОП Ковальчук В. С. сертифікату інженера-землевпорядника) ФОП Ковальчук В. С. не надав жодного підтверджуючого документу про наявність у нього досвіду виконання аналогічних робіт з інвентаризації земель.
По-друге, відповідно до ч. 2 ст. 26 ЗУ «Про землеустрій» розробниками документації із землеустрою є юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою.
Згідно інформації отриманої з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників основним місцем роботи фізичної особи Ковальчук В. С. є ТОВ «Новий Вимір» (код 35171852). Законом не передбачена праця за основним місцем роботи у двох та більше місцях одночасно ( або у складі юридичної особи, або як фізична особа-підприємець, ст. 26 ЗУ “Про землеустрій”). Отже, для участі в допороговій закупівлі необхідно було подати документи на підтвердження наявності не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою.
По-третє, відповідно до Технічне завдання на закупівлю послуг з інвентаризації земель (код ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми, в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га особи Виконавець зобов’язується своїми силами та засобами виконати всі роботи в обсязі, передбаченому умовами договору (без залучення інших виконавців робіт).
Однак, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до довідки про наявність в Учасника обладнання та матеріально технічної бази, необхідної для надання послуг, виданої ФОП Ковальчук В. С. Виконавець повідомляє, що залучає до виконання послуг пов’язаних осіб (ТОВ «НОВИЙ ВИМІР») та надає на підтвердження угоду про співробітництво.
Відповідно до Договору оренди обладнання № 1/2017 наданого ФОП Ковальчук В. С. ТОВ «Новий Вимір» надає ФОП Ковальчук В. С. в користування приймач супутникових радіонавігаційних систем Topcon Positioning Systems GRS-1 № 824-10125.
Враховуючи викладене, приходимо до висновку, що шляхом залучення інших осіб до виконання робіт ФОП Ковальчук В. С. грубо порушує вимоги, які ставляться Замовником - Департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради.

Отже, вважаємо, що пропозиція ФОП Грицик Г.О. була безпідставно відхилена Замовником. Крім того, визначаючи переможця Тендерний комітет Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради своїми діями грубо порушив право ФОП Грицик Г.О. на визнання саме його переможцем закупівель, оскільки саме його пропозиція є найбільш економічно вигідною та відповідає вимогам поставленими відповідно до Технічного завдання на закупівлю послуг з інвентаризації земель (код ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми, в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га.
На підставі наведеного,
ПРОШУ:
1. Прийняти цю скаргу до розгляду.
2. На строк до винесення рішення за цією скаргою призупинити процедуру допогорової закупівлі, що проводиться Департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради за предметом Послуги з інвентаризації земель (код ДК 021:2015 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га.
3. Зобов’язати тендерний комітет Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради скасувати протокольне рішення про визначення переможцем закупівлі ФОП Ковальчук В. С.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
28 вересня 2017 11:13
Розглянувши Вашу скаргу щодо визнання протокольного рішення тендерного комітету департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради від 21.09.2017 незаконним та таким, що порушує права учасника ФОП Грицик Г.О., вважаємо, що вона є безпідставною та необґрунтованою, виходячи з наступного.
До початку торгів департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради надійшло зауваження щодо внесення змін в тендерну документацію стосовно вилучення вимог з надання сертифікату інженера-геодезиста, на що департаментом було надано детальну відповідь про відхилення відповідного зауваження у зв’язку з його необгрунтованістю. Втім, всупереч даній відповіді, Ви надаєте довідку про відсутність у Вас сертифіката інженера-геодезиста, чим не виконуєте умови закупівлі, при цьому посилаючись на ті ж вимоги нормативно-правових актів, що і в зауваженні до закупівлі, опублікованому в системі Prozorro.
В рамках виконання заходу з інвентаризації земель (код ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії) – роботи по виконанню технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Суми, в районі заводу «Центроліт», орієнтовною площею 24 га планується виконання робіт з виготовлення плану М 1:500 методами топографо-геодезичних знімань з послідуючим визначенням меж земельної ділянки, що інвентаризується.
В своїй скарзі Ви зазначаєте, що відповідно до пункту 1.5.1 Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500, затвердженої Наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 9 квітня 1998 р. № 56 (далі – Інструкція), Геодезичною основою топографічних знімань у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 і 1:500 є:
- державна геодезична мережа;
- розрядні геодезичні мережі згущення;
- знімальні геодезичні мережі.
Таким чином без застосування в своїй роботі геодезичної основи ні інженер-геодезист, ні інженер-землевпорядник не зможе виконати жодних геодезичних робіт.
Умовами закупівлі не вимагалась розробка геодезичної мережі згущення, але, як встановлено вище, без застосування геодезичної основи виконати умови закупівлі з виготовлення топографо-геодезичної основи не вбачається можливим.
Застосувати в своїй роботі геодезичну мережу для досягнення результатів, заявлених замовником, Ви за допомогою виключно електронного тахеометра не зможете, так як згідно з пунктом 19 Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 513, для забезпечення необхідної точності відображення прийнятої облікової одиниці площі гранична похибка поворотних точок меж земельних ділянок відносно найближчих пунктів державної геодезичної мережі не повинна перевищувати: у мм. Києві, Севастополі та містах обласного підпорядкування - 0,1 метра. Таким чином, згідно з ієрархією нормативних актів, у разі виконання топографо- геодезичних робіт при проведенні інвентаризації земель, Ваше посилання на п. 1.1.18 «Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98)» щодо можливого використання у якості геодезичної основи не тільки державної геодезичної мережі (ДГМ), а також розрядних та знімальних мереж, є необґрунтованим. При використанні наземних методів побудови знімальної мережі за допомогою електронних тахеометрів, відповідно до п.5.1.14 і таблиці 11а Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98) для плану масштабу 1:500, виготовлення якого вимагається технічним завданням (необхідно для подальшого встановлення обмежень на використання земельної ділянки), допустима довжина теодолітних ходів складає 2,0 км... (повний текст відповіді на Вимогу прикріплено окремим файлом, у зв'язку з обмеженою кількістю знаків для вводу у цьому полі).

Документи подані скаржником

25 вересня 2017 14:25
скарга

Документи

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 19 вересня 2017 13:50

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Грицик Г.О. 108 000,00
UAH з ПДВ
95 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП КОВАЛЬЧУК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ 110 000,00
UAH з ПДВ
100 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

18 вересня 2017 14:16
Пропозиція.jpg
18 вересня 2017 14:16
Метрология 6.jpg
18 вересня 2017 14:16
Метрология 5.jpg
18 вересня 2017 14:16
Метрология 4.jpg
18 вересня 2017 14:16
Метрология 3.jpg
18 вересня 2017 14:16
Лист-гарантія.jpg
18 вересня 2017 14:16
Довідка 3.jpg
18 вересня 2017 14:16
Довідка 2.jpg
18 вересня 2017 14:16
Довідка 1.jpg
18 вересня 2017 14:08
виписка ФОП Грицик 02.jpg
18 вересня 2017 14:08
виписка ФОП Грицик 01.jpg
18 вересня 2017 14:08
аналогічний договір2.jpg
18 вересня 2017 14:08
аналогічний договір1.jpg
18 вересня 2017 14:01
sign.p7s

Публічні документи

17 вересня 2017 16:58
sign.p7s
17 вересня 2017 16:57
sign.p7s
17 вересня 2017 16:57
sign.p7s
17 вересня 2017 16:56
лист-гарантiя.pdf
17 вересня 2017 16:56
оренда_обладнання.pdf
17 вересня 2017 16:56
посвiдчення_СРНС.pdf
17 вересня 2017 16:56
довiдка_СРНС.pdf
17 вересня 2017 16:56
довiдка_обладнання.pdf
17 вересня 2017 16:56
лист-згода.pdf
17 вересня 2017 16:56
довiдка_досвiд.pdf
17 вересня 2017 16:56
сертифiикат_геодезиста.pdf
17 вересня 2017 16:56
конкурсна_пропозицiя.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Грицик Г.О.
#2810201014
Відхилено 95 000,00
UAH з ПДВ
21 вересня 2017 16:25
ФОП КОВАЛЬЧУК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
#2698409654
Переможець 100 000,00
UAH з ПДВ
21 вересня 2017 16:29

Документи

21 вересня 2017 16:25
Протокол 28 від 21.09.17.pdf

Документи

21 вересня 2017 16:29
Протокол 29 від 21.09.17.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 21 вересня 2017 16:29

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП КОВАЛЬЧУК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
#2698409654
100 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

21 вересня 2017 16:29
Протокол 29 від 21.09.17.pdf

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
Договір № 104 від 02.10.17.pdf укладений
03 жовтня 2017 16:14

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 02 жовтня 2017 — 31 грудня 2017
Сума оплати за договором: 100 000,00
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку