вугілля кам’яне
Очікувана вартість
834 370,00 UAH
UA-2017-08-01-000454-c dedcf40a19c84566af089f8449111cbd
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: КП Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради
Код ЄДРПОУ: 40215304
Місцезнаходження замовника: 32600, Україна, Хмельницька обл., Нова Ушиця, вул. Гагаріна 40
Контактна особа замовника: Чорний Григорій Олексійович
+380384721132
nu-osvita@i.ua

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 07 серпня 2017 15:03
Оскарження умов закупівлі: до 13 серпня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 17 серпня 2017 15:03
Початок аукціону: 18 серпня 2017 12:06
Очікувана вартість: 834 370,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 25 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4 171,85 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
329 т
вугілля кам’яне
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, Хмельницька область, заклади освіти, Новоушицької селищної ради
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 18 серпня 2017  —  31 грудня 2017
ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

01 серпня 2017 15:43
Електронний цифровий підпис
01 серпня 2017 14:58
ТД вугілля В.О. Нова Ушиця.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

ВІстановлення замовником дискримінаційних вимог за для обмеження кола потенційних учасників
Дата подання: 01 серпня 2017 22:25
Дата відповіді: 03 серпня 2017 12:14
Розділ З пункт 6 останній абзац: Замовником встановлені дисримінаційні вимоги для штучного обмеження кола потенційних учасників : "...з метою дотримання вимог Закону України "Про санкції" , Указу Президента України від 16 вересня 2015 року № 549/2015 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України" та недопущення фінансування тероризму, запропоноване учасниками вугілля повинне мати походження із Львівсько-Волинського басейну." Поаідомляємо що переміщення вантажів, зокрема вугілля, через лінію зіткнення в зоні проведення АТО - взагалі не здійснюється, відтак поставки вугілля з тимчасово не підконтрольної території - фізично не можливі. Однак Вугілля марки Г (ДГ) що видобувається на підконтрольній території західного Донбасу або в Дніпровському вугільному бассейні має українське походження та немає нічого спільного з тероризмом. Тому своїми діями або бездіяльністю Замовник надає переваги окремим учасникам торгів. Дане рішення РНБО направлене на захист інтересів держави зокрема і на недопущення привласнення бюджетних коштів в таким цинічним способом. Вимагаємо привести документацію у відповідність. В разі ігнорування нашого звернення відповідна скарга буде направлена на розгляд до органу оскарження!!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Приміткою п.6 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі » розділу ІІІ ТД, Замовником торгів встановлено наступну вимогу «З метою дотримання вимог Закону України «Про санкції», Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», Указу Президента України від 16 вересня 2015 року № 549/2015 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України» та недопущення фінансування тероризму, запропоноване учасниками вугілля повинне мати походження із Львівсько-Волинського басейну».
Відповідно до п.3 ч.2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) тендерна документація повинна містити «інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля»
Згідно таблиці 1 (Якісні, технологічні та фізико – механічні показники вугілля) ДСТУ 7146:2010 поділяє марки вугілля Львівсько – Волинського басейну (умовна позначка **), марки вугілля Західного Донбасу (умовна позначка ***) та суміші вугілля з залученням вугілля марок Західного Донбасу (умовна позначка ****)
Тобто, ДСТУ розділяє марки вугілля та їхні характеристики за місцем походження, зокрема щодо їх зольності на сухий стан палива, загальної вологи на робочий стан, масової частки кусків розміром менше нижчої границі та нижчої теплоти згорання, а саме на вугілля із Львівсько – Волинського басейну та Західного Донбасу
Зазначення в тендерній документації марок вугілля ГКОМ 13-100, ДГР 0-200, ДГКО 25-80, це є посиланням на стандартні характеристики, що передбачені національними стандартами, у тому числі на ДСТУ 7146:2010 відповідно до місця їх видобування.
Тому, зазначення у тендерній документації вимоги, що вугілля марок ГКОМ 13-100, ДГР 0-200, ДГКО 25-80 повинно мати походження із Львівсько – Волинського басейну, не є дискримінаційною вимогою щодо місця знаходження постачальника чи виробника, а являється посиланням на тип марки вугілля, який передбачений ДСТУ 7146:2010 та ДСТУ 3472:2015, який видобувається на території Львівсько – Волинського басейну, та має відповідні технічні характеристики які притаманні тільки для таких марок вугілля, а саме зольність на сухий стан палива, загальна волога на робочий стан, масова частка кусків розміром менше нижчої границі та нижча теплота згорання.
Під час розробки тендерної документації, у тому числі технічних вимог, Замовник торгів, керуючись ДСТУ 7146:2010, здійснював розрахунок потреби вугілля кам’яного виходячи із типу марок за місцем його походження вугілля, а саме із Львівсько – Волинського басейну, оскільки таке кам’яне вугілля найкраще відповідає потребам закладів освіти Новоушицької селищної ради.

Також, враховуючи ситуацію яка виникла в Україні, керуючись Законом України «Про санкції», Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», Указом Президента України від 16 вересня 2015 року № 549/2015 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указом Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України» та недопущення фінансування тероризму, тендерним комітетом, в межах та відповідно до ДСТУ 7146:2010, встановлено вимогу, що запропоноване вугілля кам’яне повинно мати походження із Львівсько – Волинського басейну.
Дана вимога встановлено у зв’язку із тим, що Замовник торгів не бажає витрачати бюджетні кошти на придбання товару, який видобутий (вироблений) не зрозуміло ким та яким чином, відповідно до якого порядку, оскільки при проведенні перевірок контролюючі органи завжди вимагають підтвердження походження товару та його відповідність вимогам, встановленим ТД при проведенні торгів.
Враховуючи те, що більша частина Донецької та Луганської області, перебуває під контролем незаконних озброєних формувань, тому закупівля вугілля, яке має походження із Західного Донбасу, являється доволі ризикованою та може залишити заклади освіти Новоушицької селищної ради в опалювальний період без вугілля, що призведе до значних соціально – економічних негативних наслідків.
Єдиним підтвердженням походження вугілля, який надають учасники, являється сертифікат генетичних досліджень, який проводиться сертифікованими органами за їх місцезнаходженням, а не за місцем видобування вугілля виробником. Тому підтвердити точне походження вугілля в таких умовах не можливо.
Також, сертифікати генетичних досліджень які надаються Учасниками видані у 2013 або 2014 роках, а саме коли частина Донецької та Луганської області, не перебувала під контролем незаконних озброєних формувань.
Отже, враховуючи ситуацію яка склалася в Україні, спираючись на положення ДСТУ 7146:2010 та ст.22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерний комітет не вбачає дискримінації у вимогах Примітки п.6 розділу ІІІ ТД.
Ви вже визначили переможця торгів?
Дата подання: 04 серпня 2017 06:15
Дата відповіді: 08 серпня 2017 09:50
Дякую за Вашу відповідь, з тексту стає зрозумілим що Замовник вже визначив для себе потенційного переможця. Бажаємо приємних торгів!
Відповідь: Дана закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" з метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища та добросовісної конкуренції між учасниками.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 18 серпня 2017 12:45

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Паливторг 672 830,00
UAH з ПДВ
672 830,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Укрвугілляресурс" 744 755,00
UAH з ПДВ
744 755,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП" 826 400,00
UAH з ПДВ
826 400,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП Надра-Ресурс 834 370,00
UAH з ПДВ
830 093,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Вуглеторфзбагачення 834 000,00
UAH з ПДВ
834 000,00
UAH з ПДВ
Немає

Публічні документи

17 серпня 2017 14:47
sign.p7s
17 серпня 2017 14:23
Гарантия_873-17.pdf(1).zip
17 серпня 2017 14:23
технічна частина.rar
17 серпня 2017 14:23
пропозиція.rar

Публічні документи

17 серпня 2017 12:12
sign.p7s
17 серпня 2017 12:05
довідка субпідрядник.pdf
17 серпня 2017 12:05
Банківська ліцензія (1).7z
17 серпня 2017 12:05
Довіреність.7z
17 серпня 2017 12:05
Гарантия 883.pdf.zip
17 серпня 2017 12:05
Статут Копія.pdf
17 серпня 2017 12:05
право підпису.zip
17 серпня 2017 12:05
ПРОЕКТ Д_РУ + СПЕЦ..pdf
17 серпня 2017 12:05
ДГКО 25-80.zip
17 серпня 2017 12:05
ДГР 0-200.zip
17 серпня 2017 12:05
ГКОМ 13-100.zip
17 серпня 2017 12:05
гар.лист ст. 17.pdf
17 серпня 2017 12:05
мат.тех база.zip
17 серпня 2017 12:05
аналогічні д-ра.zip
17 серпня 2017 12:05
довідки ст.16.zip
17 серпня 2017 12:05
ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ.pdf
17 серпня 2017 12:05
РЕЄСТР.pdf

Публічні документи

17 серпня 2017 10:58
реєстр.PDF
17 серпня 2017 10:58
аналогічні договори 2.PDF
17 серпня 2017 10:58
аналогічні договори.pdf
17 серпня 2017 10:58
гарантійний лист.PDF
17 серпня 2017 10:58
договір.PDF
17 серпня 2017 10:58
ДГРДГКОГКОМ_Серт.pdf
17 серпня 2017 10:58
документи представник.PDF
17 серпня 2017 10:58
Статут оригінал.pdf
17 серпня 2017 10:58
паспорт.PDF

Публічні документи

31 серпня 2017 12:55
довідки МВС, ДПІ
29 серпня 2017 15:38
нова пропозиція
11 серпня 2017 12:34
договір.pdf
11 серпня 2017 12:34
договір з виробником.pdf
11 серпня 2017 12:34
ДГРДГКОГКОМ_Серт (2).pdf
11 серпня 2017 12:34
Гарантія Надра-Ресурс.zip
11 серпня 2017 12:34
інше.pdf
11 серпня 2017 12:34
кваліфікаційні.pdf
11 серпня 2017 12:34
пропозиція.pdf
11 серпня 2017 12:34
реєстр.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Паливторг
#40220890
Відхилено 672 830,00
UAH з ПДВ
23 серпня 2017 14:53
ТОВ "Укрвугілляресурс"
#39699912
Відхилено 744 755,00
UAH з ПДВ
23 серпня 2017 14:57
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
#39782701
Відхилено 826 400,00
UAH з ПДВ
23 серпня 2017 15:03
ПП Надра-Ресурс
#38662263
Переможець 830 093,00
UAH з ПДВ
29 серпня 2017 09:46

Документи

23 серпня 2017 14:53
sign.p7s
23 серпня 2017 14:51
Протокол відхилення

Документи

23 серпня 2017 14:57
sign.p7s
23 серпня 2017 14:55
Протокол відхилення

Документи

23 серпня 2017 15:03
sign.p7s
23 серпня 2017 15:00
Протокол відхилення

Документи

29 серпня 2017 09:46
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 29.08.2017 09:46

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП Надра-Ресурс
#38662263
830 093,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

29 серпня 2017 09:46
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
11 вересня 2017 13:17
Договір укладений
11 вересня 2017 12:51
sign.p7s зміни до договору
02 січня 2019 14:35
sign.p7s зміни до договору
28 грудня 2017 16:34
Додаткова угода вуг_лля 20_.pdf зміни до договору
28 грудня 2017 16:12
sign.p7s зміни до договору
16 листопада 2017 10:03
специфікація.pdf зміни до договору
16 листопада 2017 09:58
Додаткова угода.pdf зміни до договору
16 листопада 2017 09:58

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
16 листопада 2017
Дата публікації змін до договору:
16 листопада 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
Номер договору про закупівлю: 340
Договір:
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 грудня 2017
Дата публікації змін до договору:
28 грудня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер договору про закупівлю: 340
Договір:
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 11 вересня 2017 — 31 березня 2018
Сума оплати за договором: 829 026,10
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку