Спробуйте новий дизайн сторінки тендера
Звернення до Держаудитслужби
Переглядайте статус на сторінці тендеру
Послуги з озброєної охорони музейних предметів Державної частини Музейного фонду України, а саме: скульптурної групи у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа
Очікувана вартість
1 590 500,00 UAH
UA-2021-02-15-005116-a ● 1b2b3ea6335e4518b820227448bd936b
Переговорна процедура
Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити
Оголошення про проведення
Інформація про замовників
Найменування: | УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ОБ'ЄКТІВ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (УПООКС ОМР) |
Код ЄДРПОУ: | 26343789 |
Місцезнаходження: | 65026, Україна , Одеська обл., Одеса, ВУЛИЦЯ КАТЕРИНИНСЬКА, будинок 14 |
Контактна особа: |
Ліпська Олена Савівна 380487227598 k.nasledie@omr.gov.ua |
Категорія: | Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади |
Обґрунтування застосування переговорної процедури
Пункт закону
Відсутність конкуренції з технічних причин
Обґрунтування
Відповідно до ч. 4. ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) відносини, пов’язані із сферою публічних закупівель, регулюється виключно цим Законом і не можуть регулюватися іншими законами, крім випадків, встановлених цим Законом.
Відповідно до ч. 10 ст. 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом.
Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі, як виняток, та відповідно до умов, визначених у ч. 2 ст. 40 Закону.
Згідно з п. 2. ч. 2. ст. 40 Закону замовник має право застосувати переговорну процедуру закупівлі у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності відсутності конкуренції з технічних причин.
При проведенні процедури закупівлі управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини керувалось Законом України «Про публічні закупівлі», Законом України «Про музеї та музейну справу», Постановою КМУ від 02.02.2000р. №209 «Про затвердження переліку музеїв, в яких зберігаються музейні колекції та музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України», Постановою КМУ від 20.07.2000р. №1147 «Про затвердження Положення про Музейний фонд України», Постановою КМУ від 21.11.2018р. №975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», Постановою КМУ від 13.10.2015р. №834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ».
Відповідно до Закону України «Про музеї і музейну справу»: законодавство України про музеї та музейну справу базується на Конституції України і складається з Основ законодавства України про культуру, цього Закону та інших нормативно-правових актів (ч. 1 ст. 4); музеї можуть засновуватися на будь-яких формах власності, передбачених законами. Засновниками музеїв можуть бути відповідні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи. Для створення музею засновники повинні забезпечити умови для охорони музею, оснащення його засобами охоронної та пожежної сигналізації (ч. 1, 3 абз. 3 ст. 7); сума витрат на забезпечення охорони музеїв обов'язково визначається в державному та місцевих бюджетах і вноситься до переліку захищених статей видатків загального фонду бюджетів (ч. 3 ст. 13); до державної частини Музейного фонду України належать музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що є державною власністю, зберігаються у державних музеях, у тому числі музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що зберігаються в музеях, які належать до сфери управління місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 15-1); перелік музеїв, у яких зберігаються музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України, затверджується Кабінетом Міністрів України (ч. 3 ст. 15-2); державне управляння музеями здійснює центральний орган виконавчої влади у сфері культури і туризму. Інші центральні та місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування здійснюють керівництво музеями, що перебувають у сфері їх управління (ч. 1, 3 ст. 26); держава гарантує забезпечення охорони музеїв державної та комунальної форм власності (ч. 3 ст. 29).
Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2000 року № 209 (зі змінами) затверджено перелік музеїв, в яких зберігаються музейні колекції та музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України. До переліку включено також Муніципальний музей приватних колекцій імені О. Блещунова (КУ «Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова»).
Згідно договору 100 від 29.12.2020р.управлінню з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради від КУ «Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова» було передано на тимчасове зберігання музейні предмети державної частини музейного фонду України у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», а саме: скульптури: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436).
Відповідно до Постанови КМУ від 13.10.2015р. №834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ» (із змінами) органи поліції охорони, утворені як територіальні органи Національної поліції, є правонаступниками Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ та відповідних державних установ Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ. До органів поліції охорони перейшло виконання функцій з обов’язкової охорони об’єктів культури, де зберігаються історичні та культурні цінності загальнодержавного значення. На території Одеської області таким органом є Управління поліції охорони в Одеській області як територіальний орган поліції охорони.
Таким чином, державою, в особі Кабінету Міністрів України, в імперативному порядку встановлена обов’язковість здійснення органами поліції охорони функцій з охорони об’єктів культури, де зберігаються історичні та культурні цінності загальнодержавного значення. Визначено також, що зазначені охоронні функції виконуються на договірній основі.
У зв’язку з тим, що скульптури, які входять до складу пам'ятника «Засновникам Одеси» є музейними предметами державної частини Музейного фонду України, то вони підлягають обов’язковій охороні органами поліції охорони на договірних засадах.
На підставі вищезазначеного, озброєну охорону музейних предметів державної частини Музейного фонду України, а саме: скульптурної групи: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа може здійснювати лише Управління поліції охорони в Одеській області.
Отже, враховуючи вищевикладене, та згідно п. 2. ч. 2. ст. 40 Закону замовник має право застосувати переговорну процедуру закупівлі у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності відсутності конкуренції з технічних причин.
Враховуючи відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи, дану закупівлю можна здійснити шляхом застосування переговорної процедури закупівлі та на підставі проведеної процедури укласти договір з Управлінням поліції охорони в Одеській області.
Ознайомившись з документами, які надало Управління поліції охорони в Одеській області (надалі – Учасник), Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини підтверджує, що Учасник, надав відповідні документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, які вимагались Замовником.
Відповідно до частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України строк надання послуг з 01 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року (включно).
Відповідно до ч. 10 ст. 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом.
Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі, як виняток, та відповідно до умов, визначених у ч. 2 ст. 40 Закону.
Згідно з п. 2. ч. 2. ст. 40 Закону замовник має право застосувати переговорну процедуру закупівлі у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності відсутності конкуренції з технічних причин.
При проведенні процедури закупівлі управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини керувалось Законом України «Про публічні закупівлі», Законом України «Про музеї та музейну справу», Постановою КМУ від 02.02.2000р. №209 «Про затвердження переліку музеїв, в яких зберігаються музейні колекції та музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України», Постановою КМУ від 20.07.2000р. №1147 «Про затвердження Положення про Музейний фонд України», Постановою КМУ від 21.11.2018р. №975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», Постановою КМУ від 13.10.2015р. №834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ».
Відповідно до Закону України «Про музеї і музейну справу»: законодавство України про музеї та музейну справу базується на Конституції України і складається з Основ законодавства України про культуру, цього Закону та інших нормативно-правових актів (ч. 1 ст. 4); музеї можуть засновуватися на будь-яких формах власності, передбачених законами. Засновниками музеїв можуть бути відповідні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи. Для створення музею засновники повинні забезпечити умови для охорони музею, оснащення його засобами охоронної та пожежної сигналізації (ч. 1, 3 абз. 3 ст. 7); сума витрат на забезпечення охорони музеїв обов'язково визначається в державному та місцевих бюджетах і вноситься до переліку захищених статей видатків загального фонду бюджетів (ч. 3 ст. 13); до державної частини Музейного фонду України належать музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що є державною власністю, зберігаються у державних музеях, у тому числі музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що зберігаються в музеях, які належать до сфери управління місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 15-1); перелік музеїв, у яких зберігаються музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України, затверджується Кабінетом Міністрів України (ч. 3 ст. 15-2); державне управляння музеями здійснює центральний орган виконавчої влади у сфері культури і туризму. Інші центральні та місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування здійснюють керівництво музеями, що перебувають у сфері їх управління (ч. 1, 3 ст. 26); держава гарантує забезпечення охорони музеїв державної та комунальної форм власності (ч. 3 ст. 29).
Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2000 року № 209 (зі змінами) затверджено перелік музеїв, в яких зберігаються музейні колекції та музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України. До переліку включено також Муніципальний музей приватних колекцій імені О. Блещунова (КУ «Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова»).
Згідно договору 100 від 29.12.2020р.управлінню з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради від КУ «Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова» було передано на тимчасове зберігання музейні предмети державної частини музейного фонду України у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», а саме: скульптури: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436).
Відповідно до Постанови КМУ від 13.10.2015р. №834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ» (із змінами) органи поліції охорони, утворені як територіальні органи Національної поліції, є правонаступниками Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ та відповідних державних установ Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ. До органів поліції охорони перейшло виконання функцій з обов’язкової охорони об’єктів культури, де зберігаються історичні та культурні цінності загальнодержавного значення. На території Одеської області таким органом є Управління поліції охорони в Одеській області як територіальний орган поліції охорони.
Таким чином, державою, в особі Кабінету Міністрів України, в імперативному порядку встановлена обов’язковість здійснення органами поліції охорони функцій з охорони об’єктів культури, де зберігаються історичні та культурні цінності загальнодержавного значення. Визначено також, що зазначені охоронні функції виконуються на договірній основі.
У зв’язку з тим, що скульптури, які входять до складу пам'ятника «Засновникам Одеси» є музейними предметами державної частини Музейного фонду України, то вони підлягають обов’язковій охороні органами поліції охорони на договірних засадах.
На підставі вищезазначеного, озброєну охорону музейних предметів державної частини Музейного фонду України, а саме: скульптурної групи: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа може здійснювати лише Управління поліції охорони в Одеській області.
Отже, враховуючи вищевикладене, та згідно п. 2. ч. 2. ст. 40 Закону замовник має право застосувати переговорну процедуру закупівлі у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності відсутності конкуренції з технічних причин.
Враховуючи відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи, дану закупівлю можна здійснити шляхом застосування переговорної процедури закупівлі та на підставі проведеної процедури укласти договір з Управлінням поліції охорони в Одеській області.
Ознайомившись з документами, які надало Управління поліції охорони в Одеській області (надалі – Учасник), Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини підтверджує, що Учасник, надав відповідні документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, які вимагались Замовником.
Відповідно до частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України строк надання послуг з 01 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року (включно).
Інформація про процедуру
Дата оприлюднення: | 15 лютого 2021 17:10 |
Оскарження наміру укласти договір: | 26 лютого 2021 00:00 |
Інформація про предмет закупівлі
Вид предмету закупівлі: Послуги
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79710000-4: Охоронні послуги
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з озброєної охорони музейних предметів Державної частини Музейного фонду України, а саме: скульптурної групи: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, Катерининська площа
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:
31 грудня 2021
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги
Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)
Подія | Опис | Тип оплати | Період, (днів) | Тип днів | Розмір оплати, (%) |
---|---|---|---|---|---|
Надання послуг | Оплата за надані послуги здійснюється на підставі акту приймання-передачі послуг. Оплата за послуги здійснюється в національній валюті України. | Пiсляоплата | 5 | Робочі | 100 |
Тендерна документація
15 лютого 2021 17:05 |
Електронний підпис | Друкувати оголошення PDF |
15 лютого 2021 17:05 |
Електронний підпис
Друкувати оголошення PDF
|
Протокол розкриття
Учасник | Рішення | Пропозиція | Опубліковано |
---|---|---|---|
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ #40108934 |
Переможець |
1 590 500,00
UAH з ПДВ
|
15 лютого 2021 17:10
|
Укладений договір
Контракт | Статус | Опубліковано |
---|---|---|
Електронний підпис | зміни до договору |
31 грудня 2021 09:49
|
Електронний підпис | зміни до договору |
31 грудня 2021 09:48
|
Додаткова угода_охорона_31.12.2021.pdf | зміни до договору |
31 грудня 2021 09:46
|
Електронний підпис | укладений |
02 березня 2021 08:49
|
договір №Б-1-1-21.pdf | укладений |
02 березня 2021 08:47
|
Зміни до договору
Дата внесення змін до договору: | 31 грудня 2021 |
Дата публікації змін до договору: | 31 грудня 2021 |
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: |
|
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): | Відповідно до вимог ст. 651, 653 та 654 Цивільного кодексу України, ч. 6. ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», п. 11.3. розділу X Договору Сторони домовились укласти цю Додаткову угоду до Договору, продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, та домовились внести зміни до Договору, а саме: 1.1. Друге речення п. 10.1. Договору, викласти в наступній редакції: «10.1. Цей Договір набирає чинності з дня його підписання Сторонами та діє по 31.03.2022 року включно, але до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань по Договору. |
Номер договору про закупівлю: | Б-1/1-21 |
Договір: | |
Номер додаткової угоди: | Додаткова угода № 1 від 31.12.2021 року |
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: | PDF ● HTML |