На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

55 037
оголошених
тендерів
258 952
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

7 кроків як почати роботу Замовнику в системі

Крок 1

Вибрати один з авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків, через які можна працювати замовникам на допорогах (спрощена закупівля) і на надпорогах.

Крок 2

Зареєструватися в системі ProZorro через один з авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків. Перелік всіх Майданчиків Ви знайдете за  посиланням.

Крок 3

Спробувати протестувати роботу на електронному майданчику в тестовому режимі.

Крок 4

Затвердити положення про тендерний комітет або Уповноважену особу (Підказки, як це зробити, тут).

Крок 5

Отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП)/кваліфікований цифровий підпис (КЕП). 

Крок 6

Затвердити річні плани та опублікувати річні плани на Майданчику.

Крок 7

Оголосити закупівлю, скориставшись бібліотекою з конструктором специфікацій.


Важливо: на сайті prozorro.gov.ua не існує функції реєстрації, на ньому можливо лише переглядати інформацію. Всі дії Замовника здійснюються через особистий кабінет на електронному майданчику, на якому ви зареєструєтесь!

Додатково про початок роботи в системі можна прочитати на інформаційному ресурсі infobox (інфобокс).

Майданчики для допорогових (спрощених) закупівель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Майданчики для всіх видів закупівель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Типи закупівель в електронній системі ProZorro

 • Електронний каталог “Prozorro Мarket” (e-каталог)

  Закупівля до 200 тис. грн  на рік для товарів. Для замовників, які здійснюють діяльність у особливих сферах господарювання, до 1 млн грн для товарів.

  Детальніше
 • Допорогова (спрощена) закупівля

  Закупівля до 200 тис. грн  на рік для товарів та послуг (до 1.5 млн грн для робіт). Для замовників, які здійснюють діяльність у особливих сферах господарювання, допороговими (спрощеними) вважаються закупівлі до 1 млн грн для товарів та послуг (до 5 млн грн для робіт).

  Детальніше
 • Понадпорогова закупівля

  Закупівлі від 200 тис. грн на рік для товарів (від 1.5 млн грн для робіт) вважаються надпороговими. Для замовників, що здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання пороги складають: від 1 млн грн для товарів та послуг (від 5 млн грн для робіт).

  Детальніше

Корисне для Замовників

Як працює “Prozorro Мarket” (e-каталог)

Використовувати таку процедуру закупівлі можуть Замовники для здійснення закупівлі товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону. Детальніше

Як планувати закупівлі

Інформацію та поради з визначення предмету закупівлі, типу процедур, та з планування закупівельної діяльності можна знайти на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Як складати тендерну документацію

Інформацію та поради з складання тендерної документації, питання щодо тендерного забезпечення, та про нецінови критерії оцінки тендерних пропозицій можна знайти на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Як працює модуль Аукціон

Опис механізму та приклади того, як проходить тендерний аукціон, можна знайти на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Як відбуваються процедури закупівель


На Інфобоксі можна знайти інформацію щодо етапів всіх видів закупівель, а саме:

відкриті торги

допорогова закупівля 

переговорна процедура закупівлі

конкурентний діалог



Як відбувається процес оскарження

Дійзнатись, на що може бути подана скарга, про різни варіанти скарг та строки їх подання можна на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Пройти онлайн навчання

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» пропонує безкоштовний курс з питань публічних закупівель. Лекції представлені у відео-форматі з можливістью скачати конспекти та презентації. Курс розрахований на 6 тижнів і складається з двох рівнів: базового та поглибленого. Проходження кожного з рівнів дає можливість отримати сертифікат.

Примірні специфікації для оголошення торгів

Можливість придбати товар чи послугу з потрібними характеристиками за найнижчою ціною суттєво залежить від правильного опису предмета закупівлі. Саме тут в нагоді стає бібліотека з конструктором специфікацій. Цей ресурс має мету допомогти замовнику в процесі підготовки тендерної документації коректно описати предмет закупівлі. 

Пошук CPV-кодів та постачальників в ProZorro за описом товару

Центр вдосконалення закупівель Київської школи економіки розробив онлайн-інструмент для замовників. В ньому можна написати назву товару/послуги/роботи, який планується придбати, побачити за яким CPV-кодом його вже купували інші замовники найчастіше та за яким кодом закупівлі були більш успішними. Також є інформація про постачальників вибраного товару (ТОП-20 за кількістю переможних процедур).

Нормативна база

Ресурси про нормативно-правову базу щодо публічних закупівель, у тому числі національний класифікатор України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, ви можете знайти за посиланням на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс).

Залишились запитання?

Пропонуємо додаткові безкоштовні ресурси з отримання відповідей