Спробуйте новий дизайн сторінки тендера
Звернення до Держаудитслужби
Переглядайте статус на сторінці тендеру
Оголошення про проведення
Інформація про замовників
Найменування: | ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ |
Код ЄДРПОУ: | 14322859 |
Місцезнаходження: | Україна , |
Контактна особа: |
Юлія Шеляшкова +380661116246 y.sheliashkova@ngu.gov.ua |
Категорія: | Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони |
Інформація про процедуру
Дата оприлюднення: | 25 березня 2025 09:45 |
Звернення за роз’ясненнями: | до 31 березня 2025 08:00 |
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: | 03 квітня 2025 08:00 |
Очікувана вартість: | 1 941 003,00 UAH з ПДВ |
Розмір мінімального кроку пониження ціни: | 9 705,02 UAH |
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: | 0,50% |
Інформація про предмет закупівлі
Вид предмету закупівлі: Товари
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:09210000-4: Мастильні засоби
* На підставі пункту «г» підпункту 195.1.2 пункту 195.1 статті 195 розділу V Податкового Кодексу України та Постанови КМУ №178 від 02.03.2022 року, застосовується нульова ставка ПДВ. Порядок застосування цієї норми регулює Постанова № 178, пунктом 1 якої встановлено, що до припинення чи скасування воєнного стану операції з постачання товарів для заправки (дозаправки) або забезпечення транспорту Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів військових формувань, їх з'єднань, військових частин, підрозділів, установ або організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладають податком на додану вартість за нульовою ставкою. Операції з придбання будь-яких товарів, що використовуються для забезпечення транспорту (інші паливно-мастильні матеріали, запасні частини для ремонту автомобільної техніки, комплектуючі, автомобільні шини, охолоджуючі рідини, паливний, повітряний та масляні фільтра, свічки запалювання, акумуляторні батареї для автомобілів, номерні знаки та колісні на колісні транспортні засоби, фарба автомобільна інструменти та додаткове обладнання, визначені відповідними нормативними та технічними документами, операції з постачання таких товарів для визначених Постановою №178 категорій суб’єктів оподатковуються за нульовою ставкою податку на додану вартість.
Проведення спрощеної закупівлі відповідно Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням положень, визначених Особливостями здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (із змінами й доповненнями).
Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)
Подія | Опис | Тип оплати | Період, (днів) | Тип днів | Розмір оплати, (%) |
---|---|---|---|---|---|
Поставка товару | Розрахунки за Товар, що поставляється, Замовником проводяться шляхом оплати за фактично поставлену кількість Товару протягом 7 банківських днів з можливою відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дати документального підтвердження Виконавцем поставки Товару Замовнику. До Товару, що постачається, Виконавець обов’язково надає Замовнику накладну, акт прийому-передачі (у двох примірниках), який підтверджує належну якість та комплектність та рахунок-фактуру на оплату Товару, завірені печаткою та підписом особи Виконавця уповноваженої на підписання господарських та фінансових документів, а також документ, що підтверджує якість Товару, що поставляється. | Пiсляоплата | 7 | Банківські | 100 |
Тендерна документація
Критерії вибору переможця
Ціна: | 100% |
25 березня 2025 09:47 |
Електронний підпис | Друкувати оголошення PDF |
25 березня 2025 09:46 |
Оголошення про проведення СП .doc | |
25 березня 2025 09:46 |
Додаток 1. Проєкт договору оливи (в систему).doc | |
25 березня 2025 09:46 |
Додатки 4,5,6,7.docx | |
25 березня 2025 09:46 |
Додаток 2. Цінова пропозиція.docx | |
25 березня 2025 09:46 |
Додаток 3. Технічні_якісні вимоги.docx |
Роз’яснення до процедури
Запитання до процедури
8. Державні замовники здійснюють оборонні закупівлі товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн. гривень (крім закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становлять державну таємницю, а також закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин та послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин, товарів, робіт і послуг для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд), в електронній системі закупівель в один із таких способів:
1) у порядку проведення відкритих торгів, що визначений особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176; 2023 р., № 51, ст. 2834);
2) у порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями;
3) у порядку відбору постачальника шляхом запиту пропозицій постачальників відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 75, ст. 2407);
4) шляхом застосування рамкової угоди відповідно до цих особливостей.
Відповідно абзацу першого п. 8 Замовник має право обрати для проведення закупівлі на свій розсуд в який спосіб проводити закупівлю в електронній системі закупівель.
Відповідно абз. 2 п. 4 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами)
У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників.
Враховуючи трактацію даного абзацу Закону, зауважимо, що Замовник «може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників», але це не є обов’язком Замовника!
Стосовно використання олив виробництва NYCO S.A. не можемо коментувати ваше запитання оскільки перелік олив, що допущені до застосування на авіаційній техніці НГУ визначався рішенням відповідного управління, що організовує експлуатацію авіаційної техніки. Найменування зазначені в оголошені були обрані керуючись внутрішніми нормативними документами, а саме:
1. Наказом Міністерства оборони України від 08 грудня 2016 року № 662 «Про затвердження Інструкції з контролю якості пально-мастильних матеріалів та спеціальних рідин у державній авіації України».
2. Вказівкою головного інженера авіації – начальника відділу інженерного – авіаційного забезпечення управління авіації ГУ НГУ від 06.06.2016 № 270.
3. Вказівкою головного інженера авіації – начальника відділу інженерного – авіаційного забезпечення управління авіації ГУ НГУ від 18.10.2022 № 800.
4. Вказівкою головного інженера авіації – начальника відділу інженерного – авіаційного забезпечення управління авіації ГУ НГУ від 02.01.2023 № 850.
Щодо вимоги назвати техніку, вузли, агрегати та двигуни на яких планується застосування мастильних матеріалів, Замовник зауважує, що дана інформація, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці та порядку. З метою посилення заходів безпеки, Замовник не вважає доцільним зазначати дану інформацію. Дякуємо за запитання!
Протокол розкриття
Учасник | Рішення | Пропозиція | Опубліковано |
---|---|---|---|
ТОВ "ТД НЬЮ ЕНЕРДЖІ" #44322191 |
Переможець |
1 889 025,50
UAH з ПДВ
|
08 квітня 2025 09:57
|
Укладений договір
Контракт | Статус | Опубліковано |
---|---|---|
Електронний підпис | укладений |
21 квітня 2025 11:28
|
Дог.№103_ПММ від 21.04.2025.pdf | укладений |
21 квітня 2025 11:26
|
Перерахунок ціни (на оливи).pdf | укладений |
21 квітня 2025 11:26
|