Спробуйте новий дизайн сторінки тендера
Звернення до Держаудитслужби
Переглядайте статус на сторінці тендеру
Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить») (ефірна назва – «Презумпція провини» («Презумпция вины»)), що включає в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва)
Очікувана вартість
1 209 246,26 UAH
UA-2022-01-19-005634-c ● 3239e8eb8a724e689f2971f7b35edced
Переговорна процедура
Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити
Оголошення про проведення
Інформація про замовників
Найменування: | Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" |
Код ЄДРПОУ: | 40235671 |
Місцезнаходження: | 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26 |
Контактна особа: |
Матіос Іван 380445864190 i.matios@uatv.ua |
Категорія: | Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади |
Обґрунтування застосування переговорної процедури
Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Уповноваженій особі ДП «МПІУ» надійшла заявка № 34/06-09 від 11.01.2022 року на закупівлю від начальника творчо-виробничого відділу та заступника генерального директора з питань планування ефіру стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить») (ефірна назва – «Презумпція провини» («Презумпция вины»)), що включає в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» - нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва. ДП «МПІУ» піклується про якість контенту, що виходить на власних телеканалах з ефірним логотипом «ДОМ» та «UA», урізноманітнює сітку, закуповує різножанровий контент. Проте «обличчя» каналу – це перш за все продукти, виготовлені власними силами. Згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними компанією «Рейтинг», у цільової аудиторії є великий запит на розважальний та освітній контент. Це стосується будь-якого українського телеканалу, у тому числі телеканалів з ефірним логотипом «ДОМ» та «UA».
Відповідно до службової записки заступника генерального директора з питань планування ефіру від 29.09.2021р. № 405, станом на ІІ півріччя 2021 року у ДП «МПІУ» є гостра нестача вищевказаного контенту, оскільки такі проєкти вимагають значного бюджету, знань, наявність висококваліфікованого персоналу і найголовніше – часу. Тому, у зв’язку з виробничою та програмною необхідністю, з метою збільшення обсягів власного виробництва якісного, освітнього, розважального контенту, виникла необхідність у розробці та створенні щоденних та щотижневих телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин (прямого ефіру та у запису). Реалізація вищезазначених розважальних програм має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб і виконанню поставленої мети.
ДП «МПІУ» докладає всіх можливих зусиль для збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту.
Для організації створення вищезазначених щоденних та щотижневих телепрограм різноманітних жанрів, виявлена недостатня кількість виробничого персоналу. Матеріально-технічна база телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ» використовується для виробництва інших проєктів, а саме: «Новини України», «Офіційна розмова», «Неофіційна розмова», «Насправді», «Право на право» та інші. (службова записка начальника творчо-виробничого відділу № 406 від 29.09.2021р.).
12.10.2021р. ДП «МПІУ», відповідно до Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого наказом ДП «МПІУ» від 07.10.2021р. № 105 та Статуту ДП «МПІУ», був оголошений мистецький конкурс з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва.
За результатами проведеного мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва, який відбувся 01.11.2021р., переможцем визнано ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» з проєктом «Звільнити не можна залишити» - щотижневого політичного ток-шоу, тривалістю 49 випусків по 120 хвилин/випуск. (Протокол № 28 від 01.11.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В результаті презентації проєкту та наданих матеріалів, комісія дійшла висновку, що проєкт цікавий. Небанальна можливість «притягнути до відповідальності» українських політиків. Актуальна взаємодія з глядачем. Можливість зробити роботу майбутніх політиків більш прозорою. Дуже «гостре» для українців шоу. Цікаве рішення з інтерактивною участю самих глядачів. Аналіз виконання обіцянок, наданих політиком. Акцент на досягненнях та провалах кожного з героїв допоможуть зрозуміти наскільки був правильний вибір їх обранця. Програма розкриває образ політика чесно та відкрито, без прикрас.
Конкурсною комісією було донесено до учасника конкурсу ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС», що послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору, політичного ток-шоу «Звільнити не можна залишити» включають в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво ток-шоу, яке передбачає частковий технологічний цикл, а саме: ДП «МПІУ» самостійно завершує технологічний цикл створення проєкту, що включає виготовлення пакету графіки (із врахуванням айдентики мовлення ДП «МПІУ»: анонсна графіка, шапка та фінальні заставки, відбивки, плашки, титри, фінальна адаптація звуку випусків) тощо.
ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» було повідомлено, що в 2021 році вони готові надати послуги з часткового виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проєкту) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» першого етапу виробництва згідно кошторису витрат на виробництво зазначеної телевізійної програми.
Так, у грудні 2021 року була проведена процедура закупівлі послуг з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить»), а саме першого етапу виробництва згідно кошторису витрат на виробництво зазначеної телевізійної програми.
Враховуючи наявні фінансові видатки ДП «МПІУ», є змога провести закупівлю послуг другого етапу виробництва згідно кошторису витрат зазначеної телевізійної програми у кількості 6 випусків.
Відтак, існує необхідність розгляду можливості проведення закупівлі послуг другого етапу виробництва згідно кошторису витрат зазначеної телевізійної програми у кількості 6 випусків, а саме: послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить») (ефірна назва – «Презумпція провини» («Презумпция вины»)), що включає в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва з ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» (Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги), відповідно до ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», шляхом проведення переговорної процедури з орієнтовною очікуваною вартістю - 1 209 246 (один мільйон двісті дев’ять тисяч двісті сорок шість) гривень 26 копійок, з урахуванням ПДВ.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
ВИРІШИВ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015:92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить») (ефірна назва – «Презумпція провини» («Презумпция вины»)), що включає в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва);
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 1 209 246 (один мільйон двісті дев’ять тисяч двісті сорок шість) гривень 26 копійок, у тому числі ПДВ 20 % - 201 541 (двісті одна тисяча п’ятсот сорок одна) гривня 04 копійки.
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2022 року.
Уповноваженій особі ДП «МПІУ» надійшла заявка № 34/06-09 від 11.01.2022 року на закупівлю від начальника творчо-виробничого відділу та заступника генерального директора з питань планування ефіру стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить») (ефірна назва – «Презумпція провини» («Презумпция вины»)), що включає в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» - нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва. ДП «МПІУ» піклується про якість контенту, що виходить на власних телеканалах з ефірним логотипом «ДОМ» та «UA», урізноманітнює сітку, закуповує різножанровий контент. Проте «обличчя» каналу – це перш за все продукти, виготовлені власними силами. Згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними компанією «Рейтинг», у цільової аудиторії є великий запит на розважальний та освітній контент. Це стосується будь-якого українського телеканалу, у тому числі телеканалів з ефірним логотипом «ДОМ» та «UA».
Відповідно до службової записки заступника генерального директора з питань планування ефіру від 29.09.2021р. № 405, станом на ІІ півріччя 2021 року у ДП «МПІУ» є гостра нестача вищевказаного контенту, оскільки такі проєкти вимагають значного бюджету, знань, наявність висококваліфікованого персоналу і найголовніше – часу. Тому, у зв’язку з виробничою та програмною необхідністю, з метою збільшення обсягів власного виробництва якісного, освітнього, розважального контенту, виникла необхідність у розробці та створенні щоденних та щотижневих телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин (прямого ефіру та у запису). Реалізація вищезазначених розважальних програм має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб і виконанню поставленої мети.
ДП «МПІУ» докладає всіх можливих зусиль для збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту.
Для організації створення вищезазначених щоденних та щотижневих телепрограм різноманітних жанрів, виявлена недостатня кількість виробничого персоналу. Матеріально-технічна база телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ» використовується для виробництва інших проєктів, а саме: «Новини України», «Офіційна розмова», «Неофіційна розмова», «Насправді», «Право на право» та інші. (службова записка начальника творчо-виробничого відділу № 406 від 29.09.2021р.).
12.10.2021р. ДП «МПІУ», відповідно до Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого наказом ДП «МПІУ» від 07.10.2021р. № 105 та Статуту ДП «МПІУ», був оголошений мистецький конкурс з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва.
За результатами проведеного мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва, який відбувся 01.11.2021р., переможцем визнано ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» з проєктом «Звільнити не можна залишити» - щотижневого політичного ток-шоу, тривалістю 49 випусків по 120 хвилин/випуск. (Протокол № 28 від 01.11.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В результаті презентації проєкту та наданих матеріалів, комісія дійшла висновку, що проєкт цікавий. Небанальна можливість «притягнути до відповідальності» українських політиків. Актуальна взаємодія з глядачем. Можливість зробити роботу майбутніх політиків більш прозорою. Дуже «гостре» для українців шоу. Цікаве рішення з інтерактивною участю самих глядачів. Аналіз виконання обіцянок, наданих політиком. Акцент на досягненнях та провалах кожного з героїв допоможуть зрозуміти наскільки був правильний вибір їх обранця. Програма розкриває образ політика чесно та відкрито, без прикрас.
Конкурсною комісією було донесено до учасника конкурсу ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС», що послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору, політичного ток-шоу «Звільнити не можна залишити» включають в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво ток-шоу, яке передбачає частковий технологічний цикл, а саме: ДП «МПІУ» самостійно завершує технологічний цикл створення проєкту, що включає виготовлення пакету графіки (із врахуванням айдентики мовлення ДП «МПІУ»: анонсна графіка, шапка та фінальні заставки, відбивки, плашки, титри, фінальна адаптація звуку випусків) тощо.
ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» було повідомлено, що в 2021 році вони готові надати послуги з часткового виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проєкту) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» першого етапу виробництва згідно кошторису витрат на виробництво зазначеної телевізійної програми.
Так, у грудні 2021 року була проведена процедура закупівлі послуг з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить»), а саме першого етапу виробництва згідно кошторису витрат на виробництво зазначеної телевізійної програми.
Враховуючи наявні фінансові видатки ДП «МПІУ», є змога провести закупівлю послуг другого етапу виробництва згідно кошторису витрат зазначеної телевізійної програми у кількості 6 випусків.
Відтак, існує необхідність розгляду можливості проведення закупівлі послуг другого етапу виробництва згідно кошторису витрат зазначеної телевізійної програми у кількості 6 випусків, а саме: послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить») (ефірна назва – «Презумпція провини» («Презумпция вины»)), що включає в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва з ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» (Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги), відповідно до ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», шляхом проведення переговорної процедури з орієнтовною очікуваною вартістю - 1 209 246 (один мільйон двісті дев’ять тисяч двісті сорок шість) гривень 26 копійок, з урахуванням ПДВ.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
ВИРІШИВ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015:92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить») (ефірна назва – «Презумпція провини» («Презумпция вины»)), що включає в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва);
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 1 209 246 (один мільйон двісті дев’ять тисяч двісті сорок шість) гривень 26 копійок, у тому числі ПДВ 20 % - 201 541 (двісті одна тисяча п’ятсот сорок одна) гривня 04 копійки.
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2022 року.
Інформація про процедуру
Дата оприлюднення: | 19 січня 2022 17:31 |
Оскарження наміру укласти договір: | 30 січня 2022 00:00 |
Інформація про предмет закупівлі
Вид предмету закупівлі: Послуги
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (циклу телевізійних програм) під робочою назвою «Звільнити не можна залишити» («Уволить нельзя оставить») (ефірна назва – «Презумпція провини» («Презумпция вины»)), що включає в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва)
Розгорнути
Згорнути
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг:
04073, Україна, Київська область, Київ, провулок Куренівський, буд. 19/5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:
31 грудня 2022
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)
Подія | Опис | Тип оплати | Період, (днів) | Тип днів | Розмір оплати, (%) |
---|---|---|---|---|---|
Надання послуг | Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у Договорі, протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання Сторонами Актів наданих послуг. | Пiсляоплата | 10 | Банківські | 100 |
Тендерна документація
19 січня 2022 17:26 |
Електронний підпис | Друкувати оголошення PDF |
Протокол розкриття
Учасник | Рішення | Пропозиція | Опубліковано |
---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВАВАВЕЙВ ФІЛМС» #41711692 |
Переможець |
1 209 246,26
UAH з ПДВ
|
19 січня 2022 17:31
|
Укладений договір
Контракт | Статус | Опубліковано |
---|---|---|
Електронний підпис | укладений |
02 травня 2022 11:08
|
ду вававейв_Презумпція провини.pdf | укладений |
02 травня 2022 10:58
|
Електронний підпис | укладений |
31 січня 2022 16:17
|
ТОВ ВАВАВЕЙВ_20_3101_22_Презумпція провини.pdf | укладений |
31 січня 2022 16:16
|
Виконання договору
Строк дії за договором: | не вказанa — 29 квітня 2022 |
Сума оплати за договором: |
0
з ПДВ
|
Причини розірвання договору: | керуючись ч. 1 ст. 651, 654 Цивільного кодексу України та відповідно до п. 11.1 до Договору про надання послуг за рахунок бюджетних коштів № 20/3101/22 від «31» січня 2022 року (надалі – «Договір») та з урахуванням настання обставин непереборної сили: військової агресії Російської Федерації проти України, що стало підставою для введення воєнного стану в Україні, що підтверджується листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, які унеможливлюють виконання Договору, уклали цю Додаткову угоду (надалі – Додаткова угода) до Договору про наступне: 1. Сторони дійшли згоди достроково розірвати Договір про надання послуг за рахунок бюджетних коштів № 20/3101/22 від «31» січня 2022 р. 2. З моменту набрання чинності цією Додатковою угодою зобов'язання Сторін, що виникли з Договору, припиняються, і Сторони не вважають себе пов'язаними будь-якими правами та обов'язками, що виникли із Договору. 3. Сторони, з питань неврегульованих Додатковою угодою, керуються чинним законодавством України. 4. Додаткова угода укладена українською мовою у двох примірниках, по одному для кожної із Сторін, які мають однакову юридичну силу і є невід’ємною частиною Договору. 5. Додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання і скріплення печатками Сторін. |