Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Роботи з технічного нагляду за будівництвом на об’єкті «Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 276+600 - км 283+861» (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Очікувана вартість
4 693 477,64 UAH
UA-2020-06-16-004801-b 884562c7d5bf477db468b484cb230ce8
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полякова Катерина Петрівна

+380966070662 TENDER@SAD-ZP.COM.UA

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
Код ЄДРПОУ: 25891336
Місцезнаходження: 69095, Україна , Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
Контактна особа: Полякова Катерина Петрівна
+380966070662
TENDER@SAD-ZP.COM.UA
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 16 червня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 01 липня 2020 19:00
Оскарження умов закупівлі: до 07 липня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 11 липня 2020 19:00
Початок аукціону: 13 липня 2020 13:14
Очікувана вартість: 4 693 477,64 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 23 467,39 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 23467.39 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб.
Роботи з технічного нагляду за будівництвом на об’єкті «Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 276+600 - км 283+861» (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Відповідно до документації, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 березня 2021
ДК 021:2015: 71520000-9 — Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Розрахунки за надані Послуги здійснюються Замовником протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати надходження бюджетного фінансування. Пiсляоплата 5 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-16-004801-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI, Код ЄДРПОУ:3100607433
Дата подання: 28 липня 2020 14:42
Вимого про надання додаткової інформації
Згідно протоколу № 5 від 22.07.2020р. засідання тендерного комітету Служби автомобільних доріг у Запорізькій області щодо розгляду тендерних пропозицій по закупівлі: Роботи з технічного нагляду за будівництвом на об’єкті «Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 276+600 - км 283+861» (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт) було прийнято рішення: «Тендерну пропозицію DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI визначити такою, що не відповідає умовам тендерної документації та відхилити її».
Щодо зауважень до тендерної пропозиції Учасника було зазначено наступне:
1. Учасником DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI було надано свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів – автомобілей, поданих відповідно до Довідки за таблицею 2, які видані офіційним органом Турецької Республіки і не містить положення про їх апостиль та/або листа-роз’яснення учасника з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Враховуючи практику Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, раніше не витребовувалося апостилю на свідоцтвах про право власності та відсутність листа-роз’яснення стосовно цього приводу не була підставою для відхилення учасника.
2. Також Учасником DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI не було надано кваліфікаційний сертифікат інженера-геодезиста.
Учасником у складі тендерної пропозиції було надано сертифікат про підвищення кваліфікації інженера-геодезиста, крім того, у відкритих реєстрах наявна інформація про наявність у даного спеціаліста дійсного кваліфікаційного сертифіката.
Згідно ч. 16 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі»:
«Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах:
1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону;
2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.
Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей повинно містити таку інформацію:
1) перелік виявлених невідповідностей;
2) посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності;
3) перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей».
Враховуючи вищезазначене, повідомляємо, що Учасник DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI був спроможний у зазначений Законом термін виправити невідповідності, а саме: надати лист-пояснення стосовно відсутності необхідності легалізації перекладів свідоцтв про право власності на техніку та копію кваліфікаційного сертифікату інженера-геодезиста,
але
Замовник - Служба автомобільних доріг у Запорізькій області не розмістив в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, тим самим не надав можливості учаснику DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI виправити невідповідності в тендерній документації, чим порушив ч. 16 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі».

Згідно ч.3 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», звертаємося до Замовника із вимогою надати додаткову інформацію, чому Замовником не було розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в електронній системі закупівель.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
31 липня 2020 13:55
1) Усі документи тендерної пропозиції, які підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою.
Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Отже, учасником не виконані умови тендерної документації стосовно свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів – автомобілів.

2) Відповідно п. 1.3 Додатку № 1 Тендерної документації, а саме:
Перелік обов’язкових працівників для виконання робіт, що є предметом закупівлі:
- Головний інженер або інша особа, яка здійснює технічне керівництво діяльністю організації - не менше 1 особи;
- сертифікований інженер з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом будівель та споруд об’єктів класу наслідків СС3 - не менше 1 особи;
- сертифікований інженер з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг об’єктів класу наслідків СС3 - не менше 2 осіб;
- сертифікований інженер-геодезист - не менше 1 особи ;
- сертифікований інженер-проектувальник на інженерно-будівельне проектування доріг - не менше 1 особи;
- сертифікований інженер-проектувальник на інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості- не менше 1 особи;
- сертифікований інженер-проектувальник на інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації - не менше 1 особи.

Згідно частини дев"ятої статті 26 Закону учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Відповідно до частини шістнадцятої статті 29 нової редакції Закону якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах:
1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону;
2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.
Отже, Законом встановлено вичерпний перелік інформації та/або документів, що подані у тендерній пропозиції, щодо яких можливо усунення невідповідностей учасниками протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.

Учасником, не було наданий документ, а саме не наданий сертифікат інженера –геодизиста, тим самим учасником порушено вимоги, передбачені тендерною документацією. Не наданий документ не може вважатися невідповідністю пропозиції у складі тендерної пропозиції учасника.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 13 липня 2020 13:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI 3 825 173,26
UAH з ПДВ
3 825 173,26
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Ежіс Україна 4 061 642,93
UAH з ПДВ
4 061 642,93
UAH з ПДВ
Документи
КОНСОРЦІУМ "ІНСІ" 4 693 477,60
UAH з ПДВ
4 400 000,00
UAH з ПДВ
Документи
КОНСОРЦІУМ "АЙСІ ІНФРАСТРУКТУРА УКРАЇНА" 4 612 196,00
UAH з ПДВ
4 612 196,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

11 липня 2020 15:19
Електронний підпис
11 липня 2020 15:10
Комп.та оргтехніка.pdf
11 липня 2020 15:10
Наявність АВК-5.pdf
11 липня 2020 15:09
Технічне завдання.pdf
11 липня 2020 15:09
Банковская гарантия.rar
11 липня 2020 15:09
Аналогічний договір.pdf
11 липня 2020 15:09
Статут Долсар.pdf
11 липня 2020 15:09
Проект договору.pdf

Публічні документи

11 липня 2020 12:05
Електронний підпис
11 липня 2020 11:46
МТБ.pdf
11 липня 2020 11:46
Лабораторія.pdf
11 липня 2020 00:40
Електронний підпис
10 липня 2020 23:56
Персонал.pdf
10 липня 2020 23:56
МТБ.pdf
10 липня 2020 23:56
Лабораторія.pdf
10 липня 2020 23:56
КАЛЬКУЛЯЦІЯ.pdf
10 липня 2020 23:56
Досвід_.pdf
10 липня 2020 23:56
Гарантія.pdf
10 липня 2020 23:56
Відповідність.pdf

Публічні документи

30 липня 2020 16:49
Електронний підпис
30 липня 2020 16:49
опис+чек_Запоріжжя.pdf
30 липня 2020 16:49
ІНСІ_ст 17 Запоріжжя.pdf
30 липня 2020 15:10
Електронний підпис
30 липня 2020 15:10
Dovidka_20196534080740723872.pdf.p7s
30 липня 2020 15:10
Dovidka_20196534080740723872.pdf
30 липня 2020 15:10
Довідка.zip
30 липня 2020 15:10
Довідка Лазаренко.zip
30 липня 2020 15:10
банкрутство.pdf
11 липня 2020 13:52
Електронний підпис
11 липня 2020 13:39
Електронний підпис
11 липня 2020 13:38
листи-гарантії.pdf.p7s
11 липня 2020 13:38
листи-гарантії.pdf
11 липня 2020 13:38
довідка ст.17.pdf (1).p7s
11 липня 2020 13:38
довідка ст.17.pdf
11 липня 2020 13:38
довідка офіс.pdf.p7s
11 липня 2020 13:38
довідка офіс.pdf
11 липня 2020 13:38
довідка обладнання.pdf
11 липня 2020 13:38
довідка обєднання.pdf.p7s
11 липня 2020 13:38
довідка обєднання.pdf
11 липня 2020 13:38
довідка Директор.pdf.p7s
11 липня 2020 13:38
довідка Директор.pdf
11 липня 2020 13:38
офіс, обладнання.rar
11 липня 2020 13:38
лицензия 36703.pdf
11 липня 2020 13:38
Т.С..pdf
11 липня 2020 13:38
Сертифікат.pdf
11 липня 2020 13:38
Договір_Mega-Adabag (1).pdf
11 липня 2020 13:38
Лист-4 (1).pdf
11 липня 2020 13:38
цпд.rar
11 липня 2020 13:38
працівники.rar
11 липня 2020 13:38
звіт про прибутки.pdf
11 липня 2020 13:38
Баланс.pdf
11 липня 2020 13:38
ІНСІ.rar
11 липня 2020 13:38
цінова пропозиція.pdf.p7s
11 липня 2020 13:38
цінова пропозиція.pdf
11 липня 2020 13:38
лист згода тз (2).pdf.p7s
11 липня 2020 13:38
лист згода тз (2).pdf
11 липня 2020 13:38
лист гарантія.pdf.p7s
11 липня 2020 13:38
лист гарантія.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI

ТОВ Ежіс Україна

КОНСОРЦІУМ "ІНСІ"

КОНСОРЦІУМ "АЙСІ ІНФРАСТРУКТУРА УКРАЇНА"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
DOLSAR MÜHENDISLIK ANONIM SIRKETI
#3100607433
Відхилено 3 825 173,26
UAH з ПДВ
22 липня 2020 17:23
ТОВ Ежіс Україна
#22916873
Відхилено 4 061 642,93
UAH з ПДВ
22 липня 2020 17:27
КОНСОРЦІУМ "ІНСІ"
#43670247
Переможець 4 400 000,00
UAH з ПДВ
22 липня 2020 17:30

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 22 липня 2020 17:30

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
КОНСОРЦІУМ "ІНСІ"
#43670247
4 400 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
03 серпня 2020 13:46
565-20.pdf укладений
03 серпня 2020 13:46
Електронний підпис зміни до договору
21 січня 2021 14:54
Електронний підпис зміни до договору
30 грудня 2020 14:24
ДУ 5 565-20 (1).pdf зміни до договору
30 грудня 2020 14:24
Електронний підпис зміни до договору
13 листопада 2020 13:58
ДУ № 2 565-20 (1).pdf зміни до договору
13 листопада 2020 13:58

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
12 листопада 2020
Дата публікації змін до договору:
13 листопада 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Відповідно до п.3 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та листа Консорціуму «ІНСІ» від 05.10.2020 року Вих. № 11-05/10
Номер договору про закупівлю: 565-20
Договір:
Номер додаткової угоди: ДУ №2/565-20
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
30 грудня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 1.На підставі листа Виконавця № 76/30 від 29.12.2020р. та за взаємною згодою сторін внести зміни до п. 5.1. договору № 565-20 від «03» серпня 2020 року та викласти у наступній редакції: «5.1. Цей Договір набуває чинності з дати його підписання Сторонами та діє до 31 грудня 2020 року» 2.На підставі листа Виконавця № 76/30 від 29.12.2020р. та за взаємною згодою сторін внести зміни до Додатку 3 «Календарний графік надання послуг» до Договору № 565-20 від «03» серпня 2020 року та викласти в редакції, що додається.
Номер договору про закупівлю: 565-20
Договір:
Номер додаткової угоди: Додаткова угода
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 03 серпня 2020 — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 4 194 612,96
UAH (в тому числі ПДВ 699 102,16 UAH)