Коригування проектної документації за проектом «Комплексний проект з рекультивації полігону, с. Грибовичі, Жовківського району, Львівської області, Реконструкція
Очікувана вартість
1 700 000,00 UAH
UA-2018-04-27-000301-b f715ce7333da4470acd4b6234e25426d
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: КП Львівське комунальне підприємство "Збиранка"
Код ЄДРПОУ: 13807617
Вебсайт замовника: http://city-adm.lviv.ua/lmr/utilities/lkp-zbyranka
Місцезнаходження замовника: 79019, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Жовківська,18
Контактна особа замовника: Герус Христина Богданівна
+380960547864
zburanka@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 04 травня 2018 09:00
Оскарження умов закупівлі: до 10 травня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 14 травня 2018 09:00
Початок аукціону: 15 травня 2018 14:18
Очікувана вартість: 1 700 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 17 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Коригування проектної документації за проектом «Комплексний проект з рекультивації полігону, с. Грибовичі, Жовківського району, Львівської області, Реконструкція
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Коригування проектної документації за проектом «Комплексний проект з рекультивації полігону, с. Грибовичі, Жовківського району, Львівської області, Реконструкція
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 80380, Україна, Львівська область, c. Великі Грибовичі, с. Великі Грибовичі, Жовківський р-н, Львівська обл.
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 21 грудня 2018
ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 70%
Строки виконання робіт: 30%
Строк виконання робіт до 2 (двох) місяців: 30%
Строк виконання робіт від 2 (двох) до 4 (чотирьох) місяців: 20%
Строк виконання робіт від 4 (чотирьох) до 6 (шести) місяців: 10%
Строк виконання робіт від 6 (шести) до 8 (восьми) місяців: 0%

Тендерна документація

27 квітня 2018 10:52
Електронний цифровий підпис
27 квітня 2018 10:48
Протокол Коригування.pdf
27 квітня 2018 10:48
Лист-згода.pdf
27 квітня 2018 10:48
2013_Girhimprom Design.rar
27 квітня 2018 10:48
24.04.2018_Technical Design_v4_EGIS.docx
27 квітня 2018 10:48
Тендерна документація. Коригування проекту рекультивації.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо тендерної документації
Дата подання: 27 квітня 2018 16:44
Дата відповіді: 02 травня 2018 15:19
Враховуючи складність проекту і з метою забезпечення якості робіт і стислих термінів виконання проекту, а також враховуючи, на наш погляд, певні неточності в тендерній документації, просимо в установленому порядку уточнити наступне: 1. В назві проекту відсутнє слово "реконструкція", що не відповідає останній редакції проекту та висновку ДП "Укрдержбудекспертиза", що схвалено Мінрегіонбудом. 2. В Технічному завданні п.15 передбачено виготовлення макету, що не вимагається ДБН на проектно-кошторисну документацію. 3. Проектом Договору передбачається порядок оплати і передачі роботи п.п. 4.1; 4.2; 4.5, що оплата буде здійснюватися одноразово після виконання та затвердження проектно-кошторисної документації КМУ згідно Постанови №560. - проектна організація не може і не має ніякого впливу на затвердження КМУ, оскільки це є функція Замовника; - виконання проектно-кошторисної документації протягом тривалого часу, а також період проходження експертизи та затвердження, залучення спеціалізованих організацій і використання спеціальної техніки без авансового платежу або поетапної оплати за виконані роботи згідно календарного плану є неможливим. Пропонуємо внести зміни в Проект Договору в частині авансування згідно Постанови КМУ від 23.04.2014р. №117. 4. В Технічному завданні відсутній перелік об'єктів проектування, в т. ч. чи передбачаються роботи, пов'язані з кислими гудронами, збір та утилізація біогазу, а також очистка фільтрату. 5. На нашу думку, питома вага нецінового критерію оцінки тендерних пропозицій 30% лише за рахунок термінів виконання без врахування відповідності учасників технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам предмета закупівлі, установленим Замовником, є не зовсім коректним. 6. В Технічному завданні п.10 приводяться геолого-гідрогеологічні дані по об'єкту 2013 року, що втратили чинність і повинні бути поновлені. 7. В Технічному завданні п.12 передбачено, що в даному проекті використовуються містобудівні умови і обмеження, а також технічні умови, що були отримані при розробці проекту. 8. В зв'язку зі змінами основних технічних рішень і, відповідно показників, містобудівні умови повинні бути поновлені Замовником.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня!
Дякуємо за запитання!
1. В назві проекту відсутнє слово "реконструкція", що не відповідає останній редакції проекту та висновку ДП "Укрдержбудекспертиза", що схвалено Мінрегіонбудом.
Коментар:
В назві звіту ГП «Укрдержбудекспертиза» немає слова «реконструкція», при цьому коригування відбувається документації, що складена та скоригована за зауваженнями експертизи. З огляду на це, вбачається доцільним внести зміни до тендерної пропозиції в частині назви проекту.
2. В Технічному завданні п.15 передбачено виготовлення макету, що не вимагається ДБН на проектно-кошторисну документацію.
Відповідь:
Відповідно до п. 15.4 Додатку Б ДБН А.2.2-3-2-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» Замовник має право давати вказівки про необхідність виконання демонстраційних матеріалів, макетів тощо.
3. Проектом Договору передбачається порядок оплати і передачі роботи п.п. 4.1; 4.2; 4.5, що оплата буде здійснюватися одноразово після виконання та затвердження проектно-кошторисної документації КМУ згідно Постанови №560. - проектна організація не може і не має ніякого впливу на затвердження КМУ, оскільки це є функція Замовника; - виконання проектно-кошторисної документації протягом тривалого часу, а також період проходження експертизи та затвердження, залучення спеціалізованих організацій і використання спеціальної техніки без авансового платежу або поетапної оплати за виконані роботи згідно календарного плану є неможливим. Пропонуємо внести зміни в Проект Договору в частині авансування згідно Постанови КМУ від 23.04.2014р. №117.
Відповідь:
Відповідно до п. 3 Розділу VI Тендерної документації основні (істотні) умови договору наведено у проекті Договору про закупівлю, відповідно до Додатку 5 до Тендерної документації. Погодження Учасника з основними умовами договору – є обов’язковим. Разом з тим, якщо Учасник має пропозиції щодо внесення змін/уточнень/корегувань до проекту Договору, то він подає лист у складі Тендерної пропозиції, в якому зазначає умови з якими він не згідний та викладає свої пропозиції, а також обов'язково вказує про решту умов, з якими він погоджується. Такий документ подається замість листа щодо погодження запропонованого проекту Договору. При цьому, звертаю Вашу увагу, що такий порядок оплати був визначений Замовником як істотною умовою та залишається такою надалі, оскільки слугуватиме додатковою гарантією якісного виконання Виконавцем робіт та буде стимулювати швидко та якісно усувати всі можливі недоліки, в тому числі які можуть бути виявлені в ході проходження процедури затвердження проектно-кошторисної документації КМУ згідно Постанови № 560 від 11.05.2011 року.
Крім цього, звертаємо Вашу увагу, що п. 1 Постанови КМУ № 117 від 23.04.2014 року передбачає можливість попередньої оплати у разі такої необхідності, а не обов’язок для Замовника. У зв’язку з бажанням виконання робіт в максимально короткі строки, а також з огляду на відсутність у штаті Замовника достатньо кваліфікованого персоналу для належної оцінки відкоригованої проектної документації, було визначено вказаний порядок оплати.
4. В Технічному завданні відсутній перелік об'єктів проектування, в т. ч. чи передбачаються роботи, пов'язані з кислими гудронами, збір та утилізація біогазу, а також очистка фільтрату.
Відповідь:
Технічні рішення, що передбачаються до впровадження наведені у технічному звіті «Проект рекультивації полігона в с. Грибовичі», «Egis», Франція, що є Додатком до технічного завдання тендерної документації.
5. На нашу думку, питома вага нецінового критерію оцінки тендерних пропозицій 30% лише за рахунок термінів виконання без врахування відповідності учасників технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам предмета закупівлі, установленим Замовником, є не зовсім коректним.
Відповідь:
Встановлення питомої ваги нецінового критерію оцінки тендерних пропозицій 30 % лише за рахунок термінів виконання зумовлена необхідністю швидкого досягнення поставлених цілей реалізації комплексного проекту в найкоротші строки. При цьому, необхідність такого пов'язана з недопущення можливих негативних явищ, які можуть мати місце у разі необґрунтованого зволікання.
Крім цього, звертаю Вашу увагу, що встановлення такого критерію як строки виконання робіт жодним чином не дискримінує та не обмежує право будь-якого Учасника примати участь у відкритих торгах, а лише слугує механізмом визначення Виконавця, який зможе виконати найкращим чином поставлене перед ним завдання в межах цілей, якій прагне досягнути Замовник.
До процедури закупівлі допускаються всі Учасники, що відповідають кваліфікаційним критеріям та вимогам, встановленими ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
6. В Технічному завданні п.10 приводяться геолого-гідрогеологічні дані по об'єкту 2013 року, що втратили чинність і повинні бути поновлені.
Відповідь:
Відповідно до п. 4.13 ДБН А.2.1-1-2014 «Інженерні вишукування для будівництва» строк використання матеріалів вишукувань минулих років, без виконання досліджень та коректури для інженерно-геологічних та інших вишукувань становить не більше 5 років. Станом на сьогодні такий строк ще не минув.
Разом з тим, у випадку необхідності Виконавець зможе звернутися до Замовника для прийняття рішення про проведення додаткових досліджень.
7. В Технічному завданні п.12 передбачено, що в даному проекті використовуються містобудівні умови і обмеження, а також технічні умови, що були отримані при розробці проекту. 8. В зв'язку зі змінами основних технічних рішень і, відповідно показників, містобудівні умови повинні бути поновлені Замовником.
Відповідь:
Відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки (далі - містобудівні умови та обмеження) - це документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об’єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією. При цьому, згідно з ч. 8 ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта незалежно від зміни замовника. На сьогоднішній день, видані раніше містобудівні умови та обмеження є чинними та ніким не були скасовані. Оскільки реалізації комплексного проекту ще не завершена, наявні містобудівні умови та обмеження будуть залишатися чинними до моменту завершення виконання всього комплексу будівельних робіт на об'єкті, що також включає можливе коригування проектної документації. У зв'язку з цим, необхідності у повторному отримані містобудівних умов та обмежень немає.
Питання по тендерній документації
Дата подання: 29 квітня 2018 09:19
Дата відповіді: 02 травня 2018 15:21
1. Просимо уточнити, чи входить в термін виконання робіт по тендеру період держекспертизи, схвалення Мінрегіонбудом і затвердження КМ України. 2. Яким пунктом передбачається відповідальність Замовника за несвоєчасне подання проекту на державну експертизу, схвалення та затвердження, адже Проект Договору передбачає лише разову оплату після завершення всіх цих процедур ? 3. Якщо в графі "Генпроектна організація" Технічного завдання вказано ТзОВ "Інститут "ГІРХІМПРОМ", а не організація, яка буде визначена тендером, то для чого проводити тендерні процедури ? 4. Вкажіть, хто оплачує вартість експертизи, адже вона очікується значною. 5. Хто несе відповідальність, якщо держекспертиза видасть негативний висновок з причин, не залежних від проектної організації, наприклад відсутність оновлених містобудівних умов та обмежень, враховуючи, що змінюються технічні рішення, а також детальних пропозицій по очистці та переробці фільтрату відповідно до нормативної бази. 6. Чи передбачається проектом ліквідація споруд та рекультивація порушених земель, які знаходяться за межами земельного відводу, оскільки Технічне завдання передбачає виконання робіт тільки в межах земельного відводу. Якщо так, та потрібна згода власника земель на виконання робіт за межами земельного відводу.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня!
Дякуємо за запитання!
1. Просимо уточнити, чи входить в термін виконання робіт по тендеру період держекспертизи, схвалення Мінрегіонбудом і затвердження КМ України.
Відповідь:
Не входять.
2. Яким пунктом передбачається відповідальність Замовника за несвоєчасне подання проекту на державну експертизу, схвалення та затвердження, адже Проект Договору передбачає лише разову оплату після завершення всіх цих процедур ?
Відповідь:
Відповідальність Замовника за вчинення наведених дій не передбачена.
При цьому, звертаю Вашу увагу, що відповідно до п. 3 Розділу VI Тендерної документації основні (істотні) умови договору наведено у проекті Договору про закупівлю, відповідно до Додатку 5 до Тендерної документації. Погодження Учасника з основними умовами договору – є обов’язковим. Разом з тим, якщо Учасник має пропозиції щодо внесення змін/уточнень/корегувань до проекту Договору, то він подає лист у складі Тендерної пропозиції, в якому зазначає умови з якими він не згідний та викладає свої пропозиції, а також обов'язково вказує про решту умов, з якими він погоджується. Такий документ подається замість листа щодо погодження запропонованого проекту Договору. Що стосується оплати виконаних робіт, то такий порядок оплати був визначений Замовником як істотною умовою та залишається такою надалі, оскільки слугуватиме додатковою гарантією якісного виконання Виконавцем робіт та буде стимулювати швидко та якісно усувати всі можливі недоліки.
3. Якщо в графі "Генпроектна організація" Технічного завдання вказано ТзОВ "Інститут "ГІРХІМПРОМ", а не організація, яка буде визначена тендером, то для чого проводити тендерні процедури ?
Відповідь:
Під наведеною у п. 6 Технічного завдання інформацією слід розуміти «Автор проекту». Проектні роботи по коригуванню проекту буде здійснювати Учасник, що буде визначений Переможцем за результатом процедури закупівлі робіт.
Коментар:
У випадку внесення змін до тендерної документації, назву п. 6 Технічного завдання слід змінити на «Автор проекту».
4. Вкажіть, хто оплачує вартість експертизи, адже вона очікується значною.
Відповідь:
Замовник.
5. Хто несе відповідальність, якщо держекспертиза видасть негативний висновок з причин, не залежних від проектної організації, наприклад відсутність оновлених містобудівних умов та обмежень, враховуючи, що змінюються технічні рішення, а також детальних пропозицій по очистці та переробці фільтрату відповідно до нормативної бази.
Відповідь:
Відповідно до умов закупівлі підтвердженням якості виконаних робіт щодо проектної документації виступає саме позитивний висновок експертної організації. У випадку негативного висновку, така документація буде вважатися неналежно виконаною та не буде прийнята Замовником, з огляду на те, що проектні рішення повинні в повній мірі відповідати та узгоджуватись з дійсними містобудівними умовами та обмеженнями, технічними умовами та законодавством України. Належне виконання проектувальником робіт передбачає відсутність у експертної організації підстав для надання негативного висновку.
6. Чи передбачається проектом ліквідація споруд та рекультивація порушених земель, які знаходяться за межами земельного відводу, оскільки Технічне завдання передбачає виконання робіт тільки в межах земельного відводу. Якщо так, та потрібна згода власника земель на виконання робіт за межами земельного відводу.
Відповідь:
Технічне завдання передбачає повернення об’єкта в рамки відведеної земельної ділянки, що, у свою чергу, передбачає розробку проектних рішень по очистці суміжних земельних ділянок. Погодження з законними володільцями суміжних земельних ділянок буде здійснюватися на основі розроблених проектних рішень, а також в рамках процедури громадських слухань.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 15 травня 2018 14:39

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Коефіціент Приведена ціна Документи
ТОВ "Компанія "Центр ЛТД" 1 690 000,00
UAH з ПДВ
1 350 000,00
UAH з ПДВ
1 1 350 000 Документи
ТОВ "Діпрокомунбуд" 1 499 848,45
UAH з ПДВ
1 499 848,45
UAH з ПДВ
1.4285714286 1 049 893.91 Документи

Публічні документи

10 травня 2018 12:09
Скан ЛКП Збиранка.rar

Публічні документи

13 травня 2018 17:46
sign.p7s
13 травня 2018 17:34
02.2 Кошторис.pdf
13 травня 2018 17:34
03 Про строк виконання.pdf
13 травня 2018 17:34
01 Тендерна пропозиція.pdf
13 травня 2018 17:34
05.1 Додатки до довідки.rar
13 травня 2018 17:34
06.1 Полігон ТПВ Дергачі.rar
13 травня 2018 17:34
02.1 Договірна ціна.pdf
13 травня 2018 17:34
07 Статут.pdf
13 травня 2018 17:34
05 Фахівці.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Діпрокомунбуд"
#22692926
Переможець 1 499 848,45
UAH з ПДВ
21 травня 2018 09:37

Документи

21 травня 2018 09:36
sign.p7s
21 травня 2018 09:35
Протокол рішення

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 21.05.2018 09:37

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Діпрокомунбуд"
#22692926
1 499 848,45
UAH з ПДВ
Документи

Документи

21 травня 2018 09:36
sign.p7s
21 травня 2018 09:35
Протокол рішення

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
07 червня 2018 08:07
Підписаний контракт укладений
07 червня 2018 08:03

Актуальні тендери

До пошуку