На сьогодні в системі:

Як почати роботу постачальнику

Важливо: на сайті prozorro.gov.ua не існує функції реєстрації, інформація про закупівлі відкрита для всіх користувачів. Закупівлі проводяться на авторизованих майданчиках.

Щоб подавати пропозицію в торгах в системі Prozorro потенційному продавцю (згідно Закону називається «Учасник процедури закупівлі» і може бути фізичною особою, фізичною особою-підприємцем або юридичній особі (резидентом або нерезидентом)) варто:

 • Обрати зручний для себе Майданчик/Майданчики, зареєструватись та підписати з ним/ними Договір. Реєстрація на Майданчиках безкоштовна або складає символічну суму. Базові функції всіх авторизованих майданчиків однакові, тому обирайте Майданчик за зручністю користування та якістю сервісу підтримки.
 • Уважно заповнити дані про Ваше підприємство, включно з назвою компанії, кодом ЄДРПОУ, адресою та вказати категорію (код згідно ДК 021:2015), якій відповідає Ваш товар.

Додатково про початок роботи в системі можна прочитати на інформаційному ресурсі infobox (інфобокс).

Про роботу в системі ProZorro

Як працює система ProZorro

Учасники подають тендерні пропозиції зареєструвавшись на авторизованих електронних майданчиках. Інформація про всі тендери потрапляє до центральної бази даних та оприлюднюється одночасно. Детальніше

Як брати участь постачальнику

Потенційний бізнес-партнер держави бере участь у публічних торгах платню – плата стягується саме за подання тендерних пропозицій, тобто лише у разі реальної участі у конкретних торгах. Детальніше

Як знаходити цікаві тендери

Щоб знайти тендер можна користуватись пошуком на порталі prozorro.gov.ua, в модулі аналітики bi.prozorro.org та пошуком на майданчиках. Шукаючи тендер використовуйте декілька фільтрів (код CPV+тип процедури, код CPV+регіон+очікувана вартість тощо)

Як працює модуль Аукціон

Опис механізму та приклади того, як проходить тендерний аукціон, можна знайти на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Якими є строки проведення торгів

Кожен з типів процедур має свої етапи та строки проведення. Для того, щоб в них не плутатись, про кожну з процедур закупівель можна дізнатись на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Як оскаржити результати закупівель

З тим, як оскаржити допорогові закупівлі ознайомтесь за посиланням

Як оскаржити понадпорогову закупівлі, в які часові рамки можна подавати скарги, як має виглядати скарга та про багато чого іншого можна прочитати тут

Майданчики для допорогових закупiвель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Майданчики для вciх закупiвель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Типи закупівель в електронній системі ProZorro

 • Допорогова закупівля

  Закупівлі до 200 тис. грн для товарів та послуг (до 1.5 млн грн для робіт) регламентовані Наказом № 35 "Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель". Для замовників, що здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання, допороговими вважаються закупівлі до 1 млн грн для товарів та послуг (до 5 млн грн для робіт).

  Детальніше
 • Понадпорогова закупівля

  Закупівлі від 200 тис. грн на рік для товарів (від 1.5 млн грн для робіт) вважаються понадпороговими та регламентовані Законом Про публічні закупівлі. Для замовників, що здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання пороги складають: від 1 млн грн для товарів та послуг (від 5 млн грн для робіт).

  Детальніше

Щойно оголошенi закупiвлi

Тарифи

За подання учасником тендерної пропозиції оператором електронного майданчика з учасника справляється плата у розмірі в залежності від вартості закупівлі.

У разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися - до моменту розкриття тендерних пропозицій, плата учаснику повертається.

Поради від бізнесу, який бере участь у торгах ProZorro

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro
Блоги

Захист учасників

Якщо ваші права порушені, ви підозрюєте в зговорі державного замовника та свого конкурента або хабаря вимагають у вас - НЕ МОВЧІТЬ!  

Допоможіть нам очистити систему.