На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

55 037
оголошених
тендерів
258 952
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

5 кроки як почати роботу Постачальнику в системі

Крок 1

Вибрати один з авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків, через які можна працювати учасникам на допорогах (спрощена закупівля) і на надпорогах.

Крок 2 

Зареєструватися в системі ProZorro через один з авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків. Перелік всіх Майданчиків Ви знайдете за  посиланням. Детально про те, як зареєструватися в системі ProZorro, ви знайдете за посиланням

Крок 3 

Знайти тендер.  на веб-порталі https://prozorro.gov.ua або на будь-якому електронному майданчику системи, або налаштувавши підписку в особистому кабінеті на майданчику, або через модуль аналітики bi.prozorro.

Крок 4

Здійснити оплату за участь у конкретній закупівлі. За подання учасником тендерної пропозиції оператором електронного майданчика з учасника справляється плата у розмірі в залежності від вартості закупівлі.

Крок 5 

Подати пропозицію, підготувавши необхідні документи, що відповідають вимогам тендерної документації замовника, та завантаживши онлайн через особистий кабінет і наклавши ЕЦП/КЕП. При подачі пропозиції можна скористатися  Порадами.

Тарифи

За подання учасником тендерної пропозиції оператором електронного майданчика з учасника справляється плата у розмірі в залежності від вартості закупівлі. 

У разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися - до моменту розкриття тендерних пропозицій, плата учаснику повертається.

Додатково про початок роботи в системі можна прочитати на інформаційному ресурсі infobox (Інфобокс).


Майданчики для допорогових (спрощених) закупiвель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Майданчики для вciх видів закупiвель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Корисне для Постачальників

Як працює “Prozorro Market” (e-каталог)

Використовувати таку процедуру закупівлі можуть Замовники для здійснення закупівлі товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону. Детальніше

Як брати участь постачальнику

Потенційний бізнес-партнер держави бере участь у публічних торгах – плата стягується саме за подання тендерних пропозицій, тобто лише у разі реальної участі у конкретних торгах. Детальніше

Як знаходити цікаві тендери

Щоб знайти тендер можна користуватись пошуком на порталі prozorro.gov.ua, в модулі аналітики bi.prozorro.org та пошуком на майданчиках. Шукаючи тендер використовуйте декілька фільтрів (код CPV+тип процедури, код CPV+регіон+очікувана вартість тощо)

Як працює модуль Аукціон

Опис механізму та приклади того, як проходить тендерний аукціон, можна знайти на навчально-інформаційному ресурсі infobox (інфобокс) за посиланням

Як підготувати тендерну пропозицію

Секрети перемоги в закупівлях, типові помилки учасників під час завантаження тендерної пропозиції до системи Prozorro тощо за посиланням.

Як оскаржити результати закупівель

З тим, як оскаржити допорогові закупівлі ознайомтесь за посиланням. Як оскаржити понадпорогову закупівлі, в які часові рамки можна подавати скарги, як має виглядати скарга та про багато чого іншого можна прочитати тут

Типи закупівель в електронній системі ProZorro

 • Електронний каталог “Prozorro Мarket” (e-каталог)

  Закупівля до 200 тис. грн  на рік для товарів. Для замовників, які здійснюють діяльність у особливих сферах господарювання, до 1 млн грн для товарів.

  Детальніше
 • Допорогова (спрощена) закупівля

  Закупівля до 200 тис. грн  на рік для товарів та послуг (до 1.5 млн грн для робіт). Для замовників, які здійснюють діяльність у особливих сферах господарювання, допороговими (спрощеними) вважаються закупівлі до 1 млн грн для товарів та послуг (до 5 млн грн для робіт).
  Детальніше

  Детальніше
 • Понадпорогова закупівля

  Закупівлі від 200 тис. грн на рік для товарів (від 1.5 млн грн для робіт) вважаються надпороговими. Для замовників, що здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання пороги складають: від 1 млн грн для товарів та послуг (від 5 млн грн для робіт).
  Детальніше

  Детальніше

Щойно оголошенi закупiвлi

Захист учасників

Якщо ваші права порушені, ви підозрюєте в зговорі державного замовника та свого конкурента або хабаря вимагають у вас - НЕ МОВЧІТЬ!  

Допоможіть нам очистити систему.