5 кроків як почати роботу Постачальнику в системі

Крок 1

Вибрати один з авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків, через які можна працювати учасникам на допорогах (спрощена закупівля) і на надпорогах.

Крок 2 

Зареєструватися в системі Prozorro через один з авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків. Перелік всіх Майданчиків Ви знайдете за  посиланням. Детально про те, як зареєструватися в системі Prozorro, ви знайдете за посиланням

Крок 3 

Знайти тендер.  на веб-порталі https://prozorro.gov.ua або на будь-якому електронному майданчику системи, або налаштувавши підписку в особистому кабінеті на майданчику, або через модуль аналітики bi.prozorro.

Крок 4

Здійснити оплату за участь у конкретній закупівлі. За подання учасником тендерної пропозиції оператором електронного майданчика з учасника справляється плата у розмірі в залежності від вартості закупівлі.

Крок 5 

Подати пропозицію, підготувавши необхідні документи, що відповідають вимогам тендерної документації замовника, та завантаживши онлайн через особистий кабінет і наклавши ЕЦП/КЕП. При подачі пропозиції можна скористатися  Порадами.

Тарифи

За подання учасником тендерної пропозиції оператором електронного майданчика з учасника справляється плата у розмірі в залежності від вартості закупівлі. 

У разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися - до моменту розкриття тендерних пропозицій, плата учаснику повертається.

Додатково про початок роботи в системі можна прочитати на інформаційному ресурсі infobox (Інфобокс).


Майданчики для спрощених закупівель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Майданчики для вciх видів закупiвель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Корисне для Постачальників

Як працює “Prozorro Market” (e-каталог)

Використовувати таку процедуру закупівлі можуть Замовники для здійснення закупівлі товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону. Детальніше

Як брати участь постачальнику

Потенційний бізнес-партнер держави бере участь у публічних торгах – плата стягується саме за подання тендерних пропозицій, тобто лише у разі реальної участі у конкретних торгах. Детальніше

Як знаходити цікаві тендери

Щоб знайти тендер можна користуватись пошуком на порталі prozorro.gov.ua, в модулі аналітики bi.prozorro.org та пошуком на майданчиках. Шукаючи тендер використовуйте декілька фільтрів (код CPV+тип процедури, код CPV+регіон+очікувана вартість тощо)

Участь в міжнародних тендерах

Ви можете взяти участь в закупівлях, що фінансуються за кошти міжнародних фінансових організацій в різних країнах. Щоб переглянути закупівлі та ознайомитись з їхніми умовами перейдіть на  за посиланням

Знайти оголошені тендери замовників країн ЄС можна на сайті ted.europa.eu

Як підготувати тендерну пропозицію

Секрети перемоги в закупівлях, типові помилки учасників під час завантаження тендерної пропозиції до системи Prozorro тощо за посиланням.

Як оскаржити результати закупівель

З тим, як оскаржити допорогові закупівлі ознайомтесь за посиланням. Як оскаржити понадпорогову закупівлі, в які часові рамки можна подавати скарги, як має виглядати скарга та про багато чого іншого можна прочитати тут