Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги лікувальних закладів
Очікувана вартість
9 130 044,00 UAH
UA-2016-10-27-001186-b bb986b6975854fa89280f60af2985e39
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Балицький Валерій Васильович

380679419501 w762545@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Міністерство охорони здоров'я України
Код ЄДРПОУ: 00012925
Місцезнаходження: 01021, Україна , Київ обл., Київ, М. Грушевського,7
Контактна особа: Балицький Валерій Васильович
380679419501
w762545@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обґрунтування
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування переговорної процедури закупівлі

1. Замовник:
1.1. Найменування: Міністерство охорони здоров'я України.
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 00012925.
1.3. Місцезнаходження: м. Київ, вул. Грушевського, 7, 01601.
1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail):
Микитюк Олена Миколаївна – начальник відділу організації та забезпечення державних закупівель Департаменту економіки і фінансової політики, член Тендерного комітету, м. Київ, вул. Грушевського, 7, 01601, (+38 044) 200-08-47, о.mikityuk@moz.gov.ua.
1.5. Головний розпорядник коштів або орган, до сфери управління якого належить замовник (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Міністерство охорони здоров'я України, 00012925.
1.6. Дата прийняття Тендерним комітетом замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: 21.09.2016.
2. Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України.
3. Інформація про предмет закупівлі.
3.1. Найменування предмета закупівлі:
86.10.1 Послуги лікувальних закладів (85100000-0-Послуги у сфері охорони здоров’я, послуги з реабілітації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, хворих на дитячий церебральний параліч).
3.2 Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: Послуги з реабілітації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, хворих на дитячий церебральний параліч у кількості 492 дітей пільгових категорій.
3.3 Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Львівська область, м. Трускавець, вул. Помірецька, 37, 82200.
3.4 Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 2016 року.
4. Інформація про учасника процедури закупівлі:
4.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна клініка відновного лікування».
4.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 31003551.
4.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс:
Львівська область, м. Трускавець, вул. Помірецька, 37, 82200, тел. (03247) 65200, факс (03247) 65220.

5. Умови застосування переговорної процедури закупівлі:
Відповідно до пункту другого частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

6. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури закупівлі:
Бюджетною програмою КПКВК ДБ 2301510 «Заходи із реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч у Міжнародній клініці відновного лікування» на 2016 рік передбачено 9130044,00 грн. на реабілітацію дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, зокрема реабілітацію дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, хворих на дитячий церебральний параліч шляхом використання високоефективної інноваційної медичної технології (Метод В.І. Козявкіна).
Дитячий церебральний параліч – це група психо-мовленнєвих та моторних не прогресуючих синдромів, спричинених ураженням мозку у внутрішньому, інтранатальному та ранньому постнатальному періодах.
Впровадження з 01.01.2007 порядку реєстрації випадків народження та смертності дітей віком до 1 року відповідно до рекомендацій ВООЗ та реалізація заходів щодо виживання новонароджених передбачають зростання чисельності дітей-інвалідів. Зазначена ситуація потребує розроблення та запровадження заходів на підставі визначення проблеми дитячої інвалідності не як медичної, а як соціальної, що відповідає сучасному визначенню ВООЗ даної проблеми, запровадження заходів спрямованих на розширення доступності до якісних реабілітаційних послуг дітей-інвалідів, забезпечення їх лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
У структурі дитячої інвалідності хворобам нервової системи належить провідне місце. Понад 70% хворих на ДЦП – важкі інваліди, що вимагають значних фінансових затрат на їх лікування, утримання та соціальну допомогу. Поширеність дитячих церебральних паралічів в Україні становить 2,5 на 1000 дітей.
Діагноз церебрального паралічу зазвичай установлюється наприкінці 1-го або на 2-му році життя дитини за умови виявлення в неї стійких рухових порушень (парезів, паралічів), які призводять до соціальної дезадаптації.
Інвалідність у разі спастичних форм дитячого церебрального паралічу пов’язана з патологічним збільшенням тонусу мязів, що утруднює рухи хворих, спричиняє розвиток туго рухливості суглобів і, зрештою, призводить до нездатності рухатися. Ефективною для зниження м’язового тонусу є система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації.
Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації – метод Козявкіна В.І. визначає принципово новий напрям в реабілітації дітей з церебральним паралічем, а також інших неврологічних, ортопедичних захворювань. Професор Нітард у підручнику з ортопедії «Kinderorthopadie» (Fritz U.Niethard, 1997) включив цю систему до переліку чотирьох класичних консервативних методів лікування ДЦП «Метод Козявкіна».
Про високу ефективність даного методу свідчить визнання його багатьма установами та закладами Німеччини, створення в Німеччині міжнародного товариства сприяння реабілітації за методом проф. Козявкіна В.І., проведення навчальних семінарів за цим методом у Німецькій Академії реабілітації і розвитку, в Мюнхенському дитячому реабілітаційному центрі, в Університетській клініці Шаріте (Берлін), в ортопедичній Університетській клініці в Гейдельберзі (Німеччина), в Базелі (Швейцарія), Бріксоні (Італія).
Важливо, що в методиці В.І. Козявкіна цілеспрямовано проводяться дії на ціле (усе) патологічне коло дитячого церебрального паралічу: спастичні м’язи, контрактурні суглоби, м’язові атрофії, деформації і функціональні блокади хребта, вегетативні и соматичні розлади.
Біомеханічна полісегментарна корекція хребта, деблокуючи його суглоби, приводять до відновлення рухливості хребта і кінцівок. Вона впливає не тільки на хребет і оточуючи його структури, але і нормалізує м’язовий тонус, покращує кровообіг у великих та дрібних судинах, відновлює трофічні функції. Мануально-терапевтичний вплив на суглоби в поєднанні з комплексом масажу, рефлексо, фізіо, апітерапії, активних і пасивних рухів під час занять лікувальною фізкультурою допомагає пацієнтові набути новий руховий стереотип.
Нормалізація м’язового тонусу і створення нового функціонально-рухового стану у хворих з різними формами дитячого церебрального паралічу відкриває можливості для вертикалізації тіла та швидкого моторного розвитку, що в свою чергу призводить до ранньої та ефективної соціалізації таких хворих.
Традиційні методи відновного лікування дитячого церебрального паралічу поєднуючи відомі методики масажу, лікувального масажу, фізіотерапії, намагаючись змінити патологічний руховий стереотип хворих з ДЦП, очікують зміни стану м’язового тонусу в них після курсу лікування. Принципова відмінність «Методу Козявкіна В.І.» полягає в тому, що ця технологія лікування дозволяє спочатку нормалізувати м’язовий тонус, а потім, застосовуючи різноманітні традиційні і нетрадиційні терапевтичні впливи на пацієнта поліпшити його руховий та психомовний статус.
Інтенсивне коригування проводять в умовах реабілітаційного центру, воно триває протягом двох тижнів. У період стабілізації та потенціювання ефекту лікування продовжується, згідно з рекомендаціями, в домашніх умовах. Цей період триває від шести до дванадцяти місяців, після чого проводять повторно курс інтенсивного коригування.
Міжнародна клініка відновного лікування (м. Трускавець) є базовою установою, де застосовуються система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації – «Метод Козявкіна В.І.», базовими підрозділом кафедри реабілітації, фізіотерапії та курортології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, на її базі більше 350 українських лікарів пройшли цикл тематичного вдосконалення за темою «Нові технології в медичній реабілітації».
Метою закупівлі є забезпечення реабілітації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, хворих на дитячий церебральний параліч у Міжнародній клініці відновлювального лікування (м. Трускавець).
У разі здійснення централізованої закупівлі лікувальних путівок для реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування у 2016 році 492 дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів з малозабезпечених і багатодітних сімей, хворих на дитячий церебральний параліч пройдуть курс реабілітації з використанням системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації – «Метод Козявкіна» за державні кошти, що дозволить покращити якість життя хворих.

7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі:
1. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання у 2016 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення у Міжнародній клініці відновного лікування заходів з реабілітації дітей, хворих на дитячий церебральний параліч» від 28.03.2011 №325, із змінами внесеними від 06.04.2016 №262.
2. Патент на корисну модель №61866 від 25.07.2011, видане Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.
3. Патент на корисну модель №66711 від 10.01.2012, видане Державною службою інтелектуальної власності України.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 27 жовтня 2016 18:20
Оскарження наміру укласти договір: 07 листопада 2016 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Послуги з реабілітації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, хворих на дитячий церебральний параліч
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
86.10.1 Послуги лікувальних закладів (85100000-0-Послуги у сфері охорони здоров’я, послуги з реабілітації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, хворих на дитячий церебральний параліч).
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01601, Україна, Київ, Київ, вул. Грушевського, 7
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 07 листопада 2016  —  31 грудня 2016
ДК 021:2015: 85100000-0 — Послуги у сфері охорони здоров’я
ДК 016:2010: 86.10.1 — Послуги лікувальних закладів

Тендерна документація

27 жовтня 2016 18:22
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна клініка відновного лікування»
#31003551
Переможець 9 130 044,00
UAH
27 жовтня 2016 18:20

Документи

27 жовтня 2016 18:19
Електронний підпис
27 жовтня 2016 18:16
Док.прот.doc
27 жовтня 2016 18:10
Док.прот.doc

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 27 жовтня 2016 18:20

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна клініка відновного лікування»
#31003551
9 130 044,00
UAH
Документи

Документи

27 жовтня 2016 18:19
Електронний підпис
27 жовтня 2016 18:16
Док.прот.doc
27 жовтня 2016 18:10
Док.прот.doc

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
14 березня 2017 21:45
Дод. Угода _2 в_д 13.03.2017.pdf зміни до договору
14 березня 2017 21:39
Електронний підпис укладений
12 січня 2017 15:45
111111.png зміни до договору
12 січня 2017 15:43
Електронний підпис укладений
14 листопада 2016 15:12
Догов_р Д_ти ДЦП _ 61 в_д 11.11.2016.pdf укладений
14 листопада 2016 15:12

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
30 грудня 2016
Дата публікації змін до договору:
12 січня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): З метою проведення на початку 2017 року лікування дітей пільгових категорій, хворих на дитячий церебральний параліч, керуючись підпунктом 11.1 пункту ХІ договору №61 від 11.11.2016 року сторони дійшли згоди продовжити дію Договору до 31.03.2017 р.
Номер договору про закупівлю: 61
Договір:
Номер додаткової угоди: 61
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
13 березня 2017
Дата публікації змін до договору:
14 березня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): вiдповiдно до частини п'ятоi cтaттi 36 Закону Украiни "Про пyблiчнi закупiвлi" здiйснити закупiвлю послуг у межах коштiв, видiлених iз Державного бюджеry Украiни на 2017, piк, згiдно з перелiком вapтocтi послуг (Додаток 1) в обсязi 1 818 586 грн. 00 коп. (один мiльйон вiciмcoт вiсiмнадцять тисяч п'ятсот вiсiмдесят шiсть грн. 00 коп.) без ПДВ, що не перевищуе 20 вiдсоткiв суми, визначеноi у договорi № 61 вiд 11.11.2016 року
Номер договору про закупівлю: 61
Договір:
Номер додаткової угоди: 61
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML