×

Почати роботу

Як Замовник

Як Постачальник

Переваги електронної системи закупівель


Прозорий вибір
переможця

Новий
ринок збуту

Можливість збільшити
власний прибуток

Типи закупівель в електронній системі

Допорогова закупівля

Закупівлі до 200 тис. грн. на рік для товарів (1.5 млн. грн. для робіт) вважаються допороговими. 

 

Надпорогова закупівля

Закупівлі від 200 тис. грн. на рік для товарів (від 1.5 млн. грн. для робіт) вважаються надпороговими. Для замовників, що здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання пороги складають: 1 млн.грн. для товарів та послуг, 5 млн.грн. для робіт. 

 • Закон “Про публічні закупівлі” вводиться в дію в 2 етапи

  з 01 квітня 2016 року

  – для центральних органів виконавчої влади; – для замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. з 01 серпня 2016 року – для всіх замовників.

  Процедури, розпочаті до вступу нового Закону в дію, мають бути завершені на порталі tender.me.gov.ua. З моменту вступу Закону в дію подавати оголошення про всі нові процедури потрібно через один з майданчиків.Найпопулярніші категорії

Найпопулярніші категорії

Ваші конкуренти вже заробляють, приєднуйтесь до системи ProZorro!!


5 кроків до перемоги в аукціоні

Screen Shot 2016-07-07 at 8.21.53 AM

 1. Переконайтесь, що ви зайшли на сторінку аукціону в режимі учасника, а не спостерігача. Усі ваші конкуренти будуть називатись «Учасник 1», «Учасник 2»…, а ваш рядок повинен називатись «Ви». Якщо ви себе серед учасників не знайшли, негайно зателефонуйте до служби підтримки.
 2. Перевірте час початку аукціону. Зробіть так, щоб у вас у цей період був стабільний Інтернет. Кожен аукціон триватиме від 30 хвилин до години.
 3. Останній хід кожного раунду робить той Учасник, який подав пропозицію з найнижчою ціною.Спробуйте під час прийому пропозицій одразу подати пропозицію не по плановій ціні закупки, визначеній Замовником, а по нижчій.
 4. Стежте за часом вашого ходу. Коли прийде час вашого ходу, внизу екрана відкриється форма введення цінової пропозиції. Для здійснення ходу вам пропонується 2 хвилини. Переконайтесь, що отримали повідомлення «Ваша пропозиція прийнята».
 5. Якщо конкурент ставить нереально низьку ціну, не залишайте аукціон. Під час розгляду пропозицій замовник може відхилити пропозицію конкурента, якщо вона не відповідатиме умовам закупівлі. Тоді замовник розглядатиме наступну за ціною пропозицію.

Як відбувається понижуючий аукціон

 

 


тарифи ProZorro

Таріфи прозорро ФЕЙСБУК  

Участь у міжнародних публічних закупівлях

Україна в 2015 році приєдналася до Угоди про державні закупівлі Світової Організації Торгівлі (WTO GPA) та 18 травня 2016 року стала повноправною Стороною цієї Угоди. Приєднання до Угоди взаємовигідно відкриває ринки публічних закупівель 46 – країн, зокрема таких, як США, країн ЄС, Канади, Японії, що є Сторонами GPA та дає доступ українським компаніям до ринку збуту з річним обсягом закупівель 1.7 трильйонів доларів США. Мінекономрозвитку разом з партнерами створено пілотний проектний офіс GPAinUA, мета якого  – забезпечення підтримки та надання консультації  українським компаніям  під час  участі у міжнародних  публічних закупівлях країн GPA та імпортерів з країн – учасниць GPA щодо їх участі в публічних закупівлях в Україні, а також аналіз перепон та допомогу у вирішенні спірних питань при порушенні країнами умов GPA.   Офіс забезпечує наступну підтримку бізнесу:

 • надання доступу до інформації про міжнародні тендери;
 • надання допомоги під час підготовки тендерної пропозиції;
 • консультування щодо виконання тендерних вимог;
 • здійснення аналізу ринків публічних закупівель країн GPA;
 • підтримка в оскарженні міжнародних тендерів.

2016_04_13_First Steps for Pilot FIN Заповнити форму зворотного зв’язку можна за цим посиланням: http://goo.gl/forms/y0nVORfgu8 Додаткову інформацію щодо участі у міжнародних тенднрах можно отримати тут: http://bit.ly/1VfxzvT


Блоги


Ольга Галицька

Комунікаційний менеджер проекту «Є-Data»
 ДетальнішеMore

Галина Джандан

Начальник управління розвитку продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»
 ДетальнішеMore