×

Почати роботу

Як Замовник

Як Постачальник

 
Олег Зіновійович Витвицький

В лідери постачальників КМДА за 6 місяців: досвід Епіцентру

06.09.16 Олег Зіновійович Витвицький

Прозорі закупівлі КМДА: з досвіду постачальників*.

В лідери постальників КМДА за 6 місяців: досвід Епіцентру.

Успіх системи ProZorro залежить не лише від досконало розробленого IT продукту, але і від активної участі представників чесного та прозорого бізнесу в публічних закупівлях. Ми не втомлюємося розповідати: без участі нових бізнесменів у тендерах є великий ризик, що недобросовісні постачальники знайдуть спосіб перейти до електронної системи разом зі своїми корупційними схемами.

Щоб заохотити новий бізнес брати участь у торгах через ProZorro, ми починаємо серію інтерв’ю з підприємствами, які повірили в надійність електронної системи і успішно працюють з її допомогою. Найбільше тендерів в системі проводиться замовниками КМДА, тож розпочнемо саме з їхніх постачальників.

Першими поділитися досвідом роботи у системі ProZorro ми запросили керівників торговельного центру «Епіцентр» на вул. Полярній, 20-Д у місті Києві, який за 6 місяців роботи через електронну систему став лідером по участі в публічних закупівлях у торгах, що ініційовані замовниками КМДА. Одразу варто зазначити, що компанія «Епіцентр К» співпрацює не лише із вище зазначеними замовниками, але й бере участь в тендерах з усіх регіонів країни, маючи репутацію одного з найактивніших учасників торгів.

Особливо ефективним показником дієвості електронної системи є те, що до появи ProZorro Епіцентр практично не приймав участь у державних закупівлях через непрозорість процесу. Проте, з появою електронної системи  для торгів, керівництво компанії переглянуло своє рішення і вирішило все таки випробувати систему публічних закупівель ProZorro.

ТОВ «Епіцентр К» – це велика компанія, що представлена мережею із 43 торговельних центрів по всій країні. Кожний торговельний центр має повноваження самостійно вирішувати, як здійснювати господарську діяльність та отримувати прибуток.

Керівництво торговельного центру «Епіцентр» на Полярній першим вирішило спробувати виграти тендер, використовуючи Prozorro. Олег Зіновійович Витвицький, заступник директора, не приховує, що на початку виникали певні проблеми з користуванням системою, але згодом процес налагодився та уже не давав збою.

Невдовзі в Епіцентрі було створено цілий відділ по роботі з тендерами бюджетних організацій, тож на сьогодні процедура участі в публічних торгах чітко відпрацьована. Співробітники вказаного відділу компанії аналізують близько 1000 тендерів на місяць відповідно до предмету закупівель. Із них лише 30% виявляються цікавими та вигідними для підприємства. Після детальної експертної оцінки співробітниками відділу по роботі з тендерами бюджетних організацій компанія бере участь в середньому в 60 державних тендерах на місяць. Робота відбувається у тісній співпраці із юридичним відділом товариства, що забезпечує правову підтримку та допомагає із пакетом необхідних документів.

Наразі Епіцентр розцінює систему ProZorro не лише як інструмент, що дозволяє вийти на новий ринок публічних закупівель, але і як засіб внутрішнього контролю ефективності роботи тендерного відділу, що вказує на проблеми всередині компанії. Аналітики детально розбирають та опрацьовують кожний випадок програного через ціну тендеру і намагаються відслідкувати ситуацію на ринку та цінові пропозиції конкурентів.

Крім того, аналіз програних тендерів чітко показує прогалини в асортименті мережі торговельних центрів. Як наслідок, попит на той чи інший товар, що досі не був представлений в Епіцентрі, дає поштовх керівникам відділів закупівель налагоджувати співпрацю з новими постачальниками, товари яких цікавлять замовників системи ProZorro.

Замовникам подобається співпрацювати з Епіцентром через низку переваг. По-перше – це показники стабільності компанії та її розмір. Мережа забезпечує всеукраїнське покриття, тому швидко доставити товар можливо буквально у кожен куточок України. По-друге – Епіцентр завжди виступав надійною гарантією якості та ціни продукції, зокрема, через прямі домовленості з численними постачальниками. Якщо товар виявився пошкодженим чи не підійшов за іншими критеріями, замовники можуть розраховувати на заміну протягом 100 днів. Також не маловажливим є наявність сервісних центрів компанії по всій території України, що забезпечує вчасний ремонт товару, який вийшов з ладу. 

У компанії  «Епіцентр К» сподіваються, що з кожним роком в нашій країні ситуація для прозорих ринкових відносин покращуватиметься, а можливості для бізнесу та рівень платоспроможності громадян підвищуватимуться. На жаль, реформи не відбуваються швидко, проте, переформатування та зміна керівництва окремих державних структур дає великі надії на майбутній стрімкий розвиток економіки.

Новим учасникам державних закупівель керівництво Епіцентру побажало не боятися помилок, а ціленаправлено випробовувати систему Prozorro. Так, з першого разу шанс виграти в аукціоні не такий великий, проте, це надасть впевненості та досвіду для підготовки до наступних торгів. Крім того, не раз виникали ситуації, що замовники підписували договір саме з Епіцентром через помилки в документації інших учасників. Ще однією важливою порадою є настанова знайомитися та проводити презентації свого товару для замовників задовго до торгів або хоча б на етапі кваліфікації – щоб вони могли приїхати та побачити на власні очі те, що купують.  

Замовники КМДА провели 31 150 закупівель через систему ProZorro з очікованою вартістю 2,15 млрд грн. Загальна економія склала більше 250 млн грн. або 11,87%.

*Примітка: серію публікацій започатковано в рамках програми USAID «Технічна підтримка впровадження електронних тендерів».

КМДА