×

Почати роботу

Як Замовник

Як Постачальник

 
Наталія Юріївна Бичкова

Переваги ProZorro: порівяння старої “паперової” системи з новою від ЗнакиUA

14.09.16 Наталія Юріївна Бичкова

Прозорі закупівлі КМДА: з досвіду постачальників*

Переваги ProZorro: порівяння старої “паперової” системи з новою від ЗнакиUA.

 

На минулому тижні ми запустили серію інтерв’ю з підприємствами, які взяли в систему ProZorro і успішно беруть участь в тендерах замовників КМДА. Поділитися своїм досвідом роботи в системі ProZorro ми попросили керівників відділу продажів компанії “ЗнакиUA” Наталію Бичкову .

ЗнакиUA є лідерами з виробництва дорожних знаків, розмітки та світлофорних об’єктів. Географія тендерів компанії не обмежується Київщиною, але 37% тендерів, в яких взяло участь підприємство, це тендери замовників саме КМДА.

ЗнакиUA – не новачки в державних закупівлях. Компанія брала участь в старих “паперових” тендерах,  тож має право на власному прикладі порівнювати, як було і як є. Довіри державним закупівлям стало більше, кажуть у компанії, прозорість всієї документації позитивно впливає на рівень довіри з боку бізнесу. В допорогові закупівлі ЗнакиUA прийшли ще на початку пілотного проекту. Підкупила інноваційність та зручність в використанні. Пакет документів не настільки об’ємний, як в надпорогових закупівлях, що робить участь в тендерах простішою.  Оскільки основні замовники перевели свої надпороги в електронну систему лише місяць тому, значної статистики поки немає. Наталія відмічає, що за надпороговими закупівлями пакет документів не змінився. На її думку, суттєвою перевагою є те, що з приходом електронної системи відпала потреба прямого спілкування з замовником: запитання та вимоги можна подавати в режимі онлайн, не треба їхати на розкриття тендерних пропозицій, можна моніторити всі кроки замовника самостійно, не виходячи з офісу. Все це економить час.

Серед інших переваг Наталія бачить можливість аналізувати пропозиції конкурентів. Звичайно, конкуренти також бачать всі документи та ціни компанії, але це нікого не лякає, бо, як каже Наталія, “в нас все прозоро”.

Із зауважень Наталія відмітила потребу проводити навчання для представників бізнесу з залученням співробітників Департаменту регулювання державних закупівель. Також, на жаль не всі держзамовники слідують наказу №35 ДП “Зовнішторгивидав” та виставляють дискримінаційні вимоги. Ситуацію може виправити чітке регулювання, щоб замовники знали, що будь-які маніпуляції будуть каратися.

Що радить компанія новачкам? По-перше, пробувати. Адже ринок збуту відкритий, і він чималий. Зрозуміло, що є певна недовіра щодо можливості заробити на державних закупівлях, але спростувати це можна лише власною спробою. По-друге, електронна система насправді цікава та зручна. Давайте реальні ціни ще при подачі пропозицій, і хай Вам щастить.

*Примітка: серію публікацій започатковано в рамках програми USAID «Технічна підтримка впровадження електронних тендерів»