×

Почати роботу

Як Замовник

Як Постачальник

04.01.17 

Проект “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” запрошує до участі у торгах

Запрошення до участі у торгах

Україна

Проект “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”

Субпроект “Підтримка реформування системи охорони здоров’я в Дніпропетровській області”

Позика №: 8475- UA від 19.03.2015

 

Назва Договору: Реконструкція приміщень 1 поверху КЗ «Криворізької міської клінічної лікарні № 2» ДОР» під відділення (екстреної, невідкладної) медичної допомоги у м. Кривий Ріг, майдан 30-ти річчя Перемоги, 2.

Ідентифікаційний номер: №: НКТ – 1.1.1.1

 

  • Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» і має намір витратити частину цієї позики для платежів за договором на реконструкцію приміщень 1 поверху КЗ «Криворізької міської клінічної лікарні № 2» ДОР» під відділення (екстреної, невідкладної) медичної допомоги у м. Кривий Ріг, майдан 30-ти річчя Перемоги, 2.
  • Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації запрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на виконання робіт по наступному договору, фінансування якого планується з коштів позики: Реконструкція приміщень 1 поверху КЗ «Криворізької міської клінічної лікарні № 2» ДОР» під відділення (екстреної, невідкладної) медичної допомоги у м. Кривий Ріг, майдан 30-ти річчя Перемоги, 2.
  • Торги будуть проводитись згідно з процедурами Національних конкурсних торгів (НКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року (переглянуте у липні 2014 р.) («Керівництво з закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.
  • Зацікавлені правомочні учасники можуть отримати подальшу інформацію у консультантів Групи управління субпроектом та ознайомитись із тендерною документацією в робочий час з 10.00 до 17.00 за місцевим часом за адресою (1).
  • Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть придбати повний комплект документації для торгів українською мовою при подачі письмової заявки за адресою (1) цього запрошення, після сплати суми, що не підлягає відшкодуванню, у розмірі 20.00 (двадцять) доларів США, без ПДВ або еквівалент в українських гривнях за курсом НБУ на дату оплати.

 

Спосіб оплати – перерахунок коштів на вказаний банківський рахунок:

 

для ОТРИМУВАЧА – Управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА на рахунок № 35224298017816, в  Держказначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, код ЕДРПОУ 04011650, деталі для оплати “Відшкодування витрат за виготовлення тендерної документації НКТ-1.1.1.1” для платежів у національній валюті

або

для ОТРИМУВАЧА – Державна Казначейська Служба України, 01601, Україна, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, код ЕДРПОУ 37567646, на рахунок
№ 25133012855000, банк отримувача коштів Публічне акціонерне товариство “Державний експортно-імпортний банк України”, Київ, Україна, SWIFT: EXBSUAUX, МФО код банку 322313, деталі для оплати “До уваги Управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА, за тендерну документацію по закупівлі 1.1.1.1, код доходів бюджету 24060300” для платежів у доларах США.

 

Усі банківські збори і мита, пов’язані з банківським переказом, повинні сплачуватися Учасником торгів.

 

Представники учасників торгів можуть отримати Тендерну документацію у офісі Групи консультативної підтримки за вказаною нижче адресою (1) або кур’єром при умові, що ця послуга буде оплачена учасником торгів безпосередньо поштовому агенту, який її надає.

 

  • Тендерні пропозиції повинні бути доставлені за вказаною адресу (1) до 11 год. 00 хв. 27 лютого 2017 року за місцевим часом. Проведення торгів у електронному вигляді не дозволяється. Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за адресою (2) о 11 год. 15 хв. 27 лютого 2017 року за місцевим часом.
  • Тендерна пропозиція повинна супроводжуватись Гарантією тендерної пропозиції на суму: 1 000 000,00 (один мільйон) гривень.

Учасником може бути запропонована Гарантія еквівалентної суми у валюті країни учасника по курсу НБУ за 14 (чотирнадцять) днів до початку торгів.

  • Адреси, що згадуються вище:

Адреса (1)

Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Кушвід О.А.

пр. Олександра Поля, 1

Поверх/кабінет номер: кімната 207

Місто та країна: м. Дніпро, Україна

Телефон: +380 – (056) – 770-90-38

Електронна пошта: uks.oda@adm.dp.ua; dnipro_project@ukr.net

 

Адреса (2)

Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Кушвід О.А.

1-ий поверх, Конференц-зал Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Круглий зал), проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна

Телефон: +380 – (056) – 770-90-38

 

Начальник управління капітального будівництва

Дніпропетровської обласної державної адміністрації                                             О.А. Кушвід