×

Почати роботу

Як Замовник

Як Постачальник

Публічний моніторинг

Кожен громадянин України може бачити, як Держава витрачає його податки

Модуль аналітики – це інструмент, завдяки якому суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її удосконалення.


ВІДКРИТИЙ МОНІТОРИНГ ДЕРЖАВНИХ ВИТРАТ

 

Ефективність відкритих торгів

Виконуючи статтю 8 Закону України “Про публічні закупівлі” та на звернення Транспаренсі Інтернешнл Україна, нами було розроблено коефіцієнт “Ефективність торгів”. Коефіцієнт розраховується автоматично за трьома критеріями:

  • Абсолютне відхилення від очікуваної економії в грн: Яка сума економії в групі товарів є мінімально очікуваною, розраховується на підставі мінімально очікуваного історичного % економії, що був в групі товарів;
  • Конкуренція: кількість учасників торгів, що не були дискваліфіковані;
  • Відсоток економії:відношення суми заощаджених коштів за результатами аукціону до очікуваної суми закупівлі.

Детально методологія розрахунку описана за посиланням. Зазначений коефіцієнт ранжує торги, в яких економія після аукціону перевищує середнє (очікуване) значення, та торги в яких середня економія значно нижча цього значення. За допомогою коефіцієнту ефективності торгів ми хочемо привернути увагу до високоефективних, висококонкурентних закупівель, щоб замовники могли вивчити позитивний досвід колег та використати його у власній практиці. В той самий час закупівлі з низькою ефективністю можуть бути цікаві представникам громадськості з точки зору дослідження причин, що вплинули на низький результат. Screen Shot 2016-06-13 at 6.13.21 PM Screen Shot 2016-06-13 at 6.22.48 PMScreen Shot 2016-06-13 at 6.26.32 PM

Рейтинг замовників

 

Всі данні про закупівлі ProZorro


Перегляньте, будь ласка, відео, щоб дізнатися як користуватися Модулем аналітики.

Як це працює

Модуль аналітики в режим он-лайн відображає усі закупівлі, що проводяться через електронну систему Prozorro.

Перейти ДО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ

Якщо виникли проблеми з доступом до модуля аналітики, пройдіть за посиланням.


Велика подяка

Представники NGO, великих замовників та контролюючих органів мають можливість отримати розширені права доступу до модуля аналітики. Права доступу надаються за рішенням Transparency International Україна відповідно до Регламенту надання доступу до розширеного модулю бізнес-аналітики ProZorro. Ви можете подати заявку на отримання доступу заповнивши форму. Рішення про надання доступу надійде на Вашу електронну адресу протягом тижня.