×

Почати роботу

Як Замовник

Як Постачальник

Майданчикам

Умови приєднання нових майданчиків

25-го грудня 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон “Про публічні закупівлі”, за яким заплановано поетапний перехід всіх закупівель до електронної форми. 16-го лютого 2016 року Закон був підписаний Президентом України та з 1-го квітня він набуває чинності. З 21 березня 2016 року Комісія із забезпечення здійснення авторизації електронних майданчиків починає прийом заявок від операторів електронних майданчиків на авторизацію.

Будь ласка, перед тим як подавати заявку на авторизацію майданчика ознайомтесь з  Порядком проходження авторизації. Для проходження авторизації необхідно подати заявку на адресу Уповноваженого органу (01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2) з додатками відповідно до Перелік документів для проходження авторизації, а також підтвердження оплати в розмірі 51 000 (п’ятдесят одна тисяча) гривень за реквізитами Адміністратора:

поточний рахунок 26009300394863 в ТВБВ № 10026/0166 філії ГУ по м. Києву та Київській обл. АТ “Ощадбанк”, МФО 322669, код ЄДРПОУ 02426097, отримувач ДП “ПРОЗОРРО” призначення платежу: «Проходження тестування на відповідність технічним вимогам функціонування електронної систем закупівель, в т.ч. ПДВ»  

Крім того на адресу Адміністратора (01601, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 22) необхідно подати адаптовані сценарії тестування. З організаційних питань проведення тестування просимо звертатися до Матвійчук Валентини, (044) 281-42-67, brokertest@prozorro.gov.ua.

Перелік документів:

Стандартні сценарії ручного тестування. Рівень акредитації- четвертий

Стандартні сценарії ручного тестування. Рівень акредитації- третій

Стандартні сценарії ручного тестування. Рівень акредитації- другий

Стандартні сценарії ручного тестування. Рівень акредитації- перший

Стандартний сценарій автоматизованого тестування. Інструкція

Порядок проходження авторизації

Схема проходження авторизації

Перелік документів для проходження авторизації

Попередні версії стандартних сценаріїв можна подивитись за посиланням.

Заявки на авторизацію

Заявка на авторизацію електронного майданчика Система електронних аукціонів “E.Trade” ТОВ “Е.ТРЕЙД”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика Тендер-online оператора електронного майданчика Приватного підприємства “Ві Ай Пі Департамент”.

Заявка на авторизацію електронного майданчика APS Market ІІІ рівнів акредитації оператора електронного майданчика Товариства з обмеженною відповідальністю “АПС Солюшнз”.

 

Висновки про тестування

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика АКЦЕПТ (І-ІV рівні акредитації) від 20.01.2017р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика TENDERMASTER (ІІІ, ІV рівні акредитації) від 21.12.2016р.

Висновок Адміністратора електронної системи за результатами тестування на відповідність технічним вимогам електронного майданчика Про Закупівлі (ІІІ, ІV рівні акредитації) від 21.12.2016р.

 

Рішення  Уповноваженого органу

Наказ Мінекономрозвикту України від 20.01.2017 №54 Про попередню авторизацію електронних майданчиків TENDERMASTER оператора ТОВ “Квадро Сервіс” III та IV рівен акредитації та про закупівлі оператора ТОВ “Про закупівлі”  III та IV рівен акредитації.

Наказ Мінекономрозвитку України від 15.12.2016 №2084 Про попередню авторизацію електронного майданчика ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ оператора ТОВ “ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ”.

Наказ Мінекономрозвитку України №1960 від 24 листопада 2016 про Попередню авторизацію електронних майданчиків TENDERMASTER – оператор ТОВ ” Квадро -сервіс” та OPEN TENDER – оператор ТОВ “Юкрейн проперті групп”.

 

Договірні документи

Інформація щодо технічних порушень в роботі майданчиків

Інформація щодо технічного порушення у роботі електронного майданчика Е-tender від 26.05.2016

Інформація щодо технічног порушення у роботі електронного майданчика ЗАКУПКИ.ПРОМ.ЮА від 23.06.2016

Інформація щодо технічного порушення у роботі електронного майданчика E-tender від 13.07.2016