Спробуйте новий дизайн сторінки тендера
Звернення до Держаудитслужби
Переглядайте статус на сторінці тендеру
Оголошення про проведення
Інформація про замовників
Найменування: | Кривоозерська селищна рада |
Код ЄДРПОУ: | 04375458 |
Місцезнаходження: | 55104, Україна , Миколаївська обл., Криве Озеро, 1 травня 15 |
Контактна особа: |
Пужанська Ольга Петрівна +380967677561 olgapuzhanska@ukr.net |
Категорія: | Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади |
Інформація про процедуру
Дата оприлюднення: | 03 березня 2025 09:16 |
Звернення за роз’ясненнями: | до 08 березня 2025 00:00 |
Оскарження умов закупівлі: | до 08 березня 2025 00:00 |
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: | 11 березня 2025 09:21 |
Очікувана вартість: | 1 320 000,00 UAH з ПДВ |
Розмір мінімального кроку пониження ціни: | 13 200,00 UAH |
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: | 1,00% |
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: | Мова тендерної пропозиції Мова тендерної пропозиції |
Інформація про предмет закупівлі
Вид предмету закупівлі: Товари
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:34110000-1: Легкові автомобілі
Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)
Подія | Опис | Тип оплати | Період, (днів) | Тип днів | Розмір оплати, (%) |
---|---|---|---|---|---|
Поставка товару | Автомобіль пікап JAC Т6 або еквівалент | Пiсляоплата | 14 | Робочі | 100 |
Тендерна документація
Критерії вибору переможця
Ціна: | 100% |
03 березня 2025 09:18 |
Електронний підпис | Друкувати оголошення PDF |
03 березня 2025 09:16 |
Додаток 4 Перелік документів учасника.docx | |
03 березня 2025 09:16 |
Додаток 5 Документи переможця.docx | |
03 березня 2025 09:16 |
ТД авто.docx | |
03 березня 2025 09:16 |
Додаток 3 Проект договору.docx | |
03 березня 2025 09:16 |
Додаток 1 Інформ про кваліф..docx | |
03 березня 2025 09:16 |
Додаток 2 техн характер.docx |
Інформація про моніторинг
- UA-M-2025-03-31-000140 ● 6a4e4c67caaa41e697139edeabe04022
- Статус: порушення виявлені
-
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
-
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: | 31 березня 2025 |
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: | 31 березня 2025 17:39 |
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
31.03.2025 № 30-З
Миколаїв
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу.
3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергія ЧЕРНОВОЛА від 31.03.2025.
Начальник Денис ЯКОВЛЄВ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області
від 31.03.2025 № 30-З
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ 11 UA-2025-03-03-000422-a 03.03.2025
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель
Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Запит замовнику на пояснення
Дата: 2025-04-01 09:54:07
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-03-03-000422-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1. Надати інформацію та відповідні документи (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати інформацію щодо оприлюднення на власному вебсайті чи офіційному вебсайті головного розпорядника бюджетних коштів обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставлених питань, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до вимог статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Відповідь замовника на пояснення
Дата: 2025-04-01 16:01:56
Відповідь
На Ваш Запит щодо надання пояснень від 01.04.2025 року та відповідно до ч.5 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі» зі змінами Кривоозерська селищна рада (далі - Замовник) повідомляє наступне:
По першому питанню:
Визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалось методом порівняння ринкових цін, а саме трьох комерційних (цінових) пропозицій (додаються).
До формування опису предмета закупівлі. технічних і якісних характеристик. були залучені відповідні фахівці замовника, які відповідають за подальше використання предмета закупівлі (додається).
У відповідності до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020р. № 275 (із змінами внесеними згідно з Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства № 649 від 07.04.2020р.) «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі»
Для розрахунку очікуваної вартості за методом порівняння ринкових цін було отримано комерційні пропозиції з 3х різних незалежних джерел. (комерційні пропозиції додаються)
1. Приведено всі ціни, отримані з вищезазначених джерел інформації, до єдиних умов, враховуючи валюту, податки, умови поставки, умови оплати, тощо;
2. Визначено очікувану ціну за одиницю, як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних, що розраховується за такою формулою:
Цод = (Ц1+…+Цк)/К, де:
Цод - очикувана ціна за одиницю;
Ц1+…+Цк – ціни, отримані з відкритих джерел інформації, приведені до єдиних умов;
К – кількість цін отриманих з відкритих джерел інформації
3. Визначити очікувану вартість, як добуток очікуваної ціни за одиницю на кількість товару/послуг, що розраховується за такою формулою:
ОВмрц = Цод * V, де:
ОВмрц - очікувана вартість, розрахована за методом порівняння ринкових цін;
Цод - очікувана ціна за одиницю товару/послуги;
V - кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується.
По другому питанню
2. Замовником на сайті Кривоозерської селищної ради (посилання на сторінку веб сайту https://krivoeozero-decentralization.gov.ua/ghfdhw65/ua було оприлюднено інформацію, щодо обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, щодо закупівлі в розділі «Інформація про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню»
Додаток комерційні пропозиції на 7 арк.
Додаток: 2 арк. в 1 прим.:
протокол щодо прийняття рішення Уповноваженою особою про визначення (розрахунок) очікуваної вартості предмета закупівлі від 03.03.2025р. № 8
Запит замовнику на пояснення
Дата: 2025-04-01 16:36:38
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-03-03-000422-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1. Надати інформацію стосовно джерела фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо), у тому числі із зазначенням відповідного КПКВК.
2. Надати інформацію, чи здійснювалося фінансування даної закупівлі на виконання заходів Плану України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 року № 244-р, відповідно до інструменту Ukraine Facility?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставлених питань, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до вимог статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Відповідь замовника на пояснення
Дата: 2025-04-02 14:27:42
відповідь
1.Кошти заплановані по КПКВК 0118240 "Заходи та роботи з територіальної оборони" по програмі "Підтримки Кривоозерською селищною радою збройних сил України та інших військових формувань на 2024-2025р." в сумі 1 500 000 гривень,згідно рішення сесії №81(дод.3 дод.5.пояснювальна записка) від 26,02,2025року.дод. дадаються.
2.Фінансування даної закупівлі на виконання заходів Плану України,затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024року №244-р до інструменту Ukraine Facility не здійснювалось.
Запит замовнику на пояснення
Дата: 2025-04-02 16:45:00
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-03-03-000422-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
Додатком 4 до тендерної документації (далі – Додаток 4) визначений «перелік документів, які обов’язково подаються учасниками у складі тендерної пропозиції».
Зокрема, відповідно до пункту 14 Додатку 4 учасниками подається «Скановане з оригіналу свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (для платників, які зареєстровані до 01.01.2014р.) або сканований з оригіналу витяг з реєстру платників податку на додану вартість, або скановане з оригіналу свідоцтво платника єдиного податку/витяг з реєстру платників єдиного податку (для платників єдиного податку)».
Враховуючи вищевказане, прошу пояснити, яким чином учасник ПП «Виробничо-комерційне підприємство «Альфатекс» виконав вище зазначену вимогу тендерної документації та надав вище перелічені документи, а його тендерна пропозиція відповідає вимогам тендерної документації в цій частині? У відповіді вказати назви файлів, в яких знаходяться зазначені документи.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого питання, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до вимог статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Відповідь замовника на пояснення
Дата: 2025-04-03 13:50:35
Пояснення по запиту
На Ваш запит від 02.04.2025 року Кривоозерська селищна рада повідомляє наступне:
В ході вивчення зазначеного питання, дійсно встановлено наявність зазначеної невідповідності, а саме відсутність в документації учасника ПП «ВКП «АЛЬФАТЕКС» сканованого з оригіналу витягу з реєстру платників податку на додану вартість, або сканованого з оригіналу свідоцтво платника єдиного податку/витягу з реєстру платників єдиного податку (для платників єдиного податку)».
Але хочемо зауважити, що в документації учасника ПП «ВКП «АЛЬФАТЕКС» (витяг, проект договору) міститься інформація про те, що ПП «ВКП «АЛЬФАТЕКС» є платником ПДВ, з посиланням на № витягу платника ПДВ.
Крім того, згідно чинного законодавства уповноважена особа має право перевіряти інформацію щодо учасника з використанням відкритих джерел інформації, що і було зроблено на загально доступних ресурсах https://youcontrol.com.ua, https://opendatabot.ua та інших, в результаті чого інформація що витягу з реєстру платників ПДВ стосовно ПП «ВКП «АЛЬФАТЕКС» була підтверджена.
З метою додаткової перевірки нами отримано від ПП «ВКП «АЛЬФАТЕКС» сканованй з оригіналу витягу з реєстру платників податку на додану вартість №1916034500077. (додається)
В свою чергу Кривоозерська селищна рада наголошує, що вказана помилка не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та не призводить до її спотворення та/або не стосується характеристики предмета закупівлі.
В той же час, повідомляємо, що, Замовник, з метою недопущення подібних помилок у майбутньому, провів роз’яснювальні заходи з детального вивчення законодавства у сфері публічних закупівель, для врахування та запобігання випадків порушення законодавства з питань публічних закупівель в подальшій роботі.
Запит замовнику на пояснення
Дата: 2025-04-03 10:08:32
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-03-03-000422-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1. Згідно з інформацією, розміщеною в електронній системі закупівель, Замовник закуповує «автомобіль пікап JAC Т6 або еквівалент» та визначив предмет закупівлі за кодом «ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі».
Разом з тим, відповідно до національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі - Єдиний закупівельний словник), автомобіль «пікап» за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника відноситься до класу мототранспортних вантажних засобів за кодом CPV «34130000-7: Мототранспортні вантажні засоби», або до категорії «34131000-4: Пікап».
Враховуючи вищезазначене, просимо пояснити, на підставі чого Замовник визначив код предмета даної закупівлі як «ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі», що за Єдиним закупівельним словником не відповідає товару «автомобіль пікап», що фактично закуплений замовником?
2. Відповідно до вимог пункту 3 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості) (в редакції на час проведення процедури закупівлі), положення пункту 6 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» не застосовуються замовниками у разі здійснення замовником закупівлі товару для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів на їх запит з подальшою передачею таких товарів на облік запитувача.
Враховуючи вищезазначене, а також відповідь Замовника на попередній запит, просимо надати документи, що підтверджують звернення військової частини А7352 до Кривоозерської селищної ради з запитом щодо придбання автомобіля пікап.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого питання, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до вимог статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Відповідь замовника на пояснення
Дата: 2025-04-03 14:27:30
Пояснення по суті запиту
На Ваш запит від 03.04.2025 року Кривоозерська селищна рада повідомляє наступне:
код «ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі» нами було визначено з наступних підстав:
1. Наявність юридичного прецеденту. Відповідно до даних системи PROZORRO в Україні проведено 127 закупівель з визначенням коду ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі» при закупівлі автомобілів типу «пікап».
2. В розшифровці розділу коду «ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі» є код 34113000-2 Повнопривідні транспортні засоби, який підпадає під визначення автомобіля пікап, призначеного головним чином для перевезення людей, а не вантажів, тоб-то якщо автомобіль є фактично є легковим, а не вантажним.
3. Відповідно до митного кодексу України, пікап є легковим автомобілем, якщо корисна довжина вантажного відсіку по підлозі не перевищує 50% від довжини колісної бази, що відповідає технічним характеристикам пікапу JAC T6, який планується до закупівлі (характеристики пікапу JAC T6 є у вільному доступі на сайтах офіційних імпортерів та дилерів в Україні).
4. Також у вільному доступі в мережі Інтернет є вантажно – митні декларації для автомобілів JAC T6 (додається), відповідно до яких, при розмитненні JAC T6 визначений, як «моторний транспортний засіб, призначений головним чином для перевезення людей, легковий автомобіль з кузовом типу «пікап»»
Хочемо зауважити, що визначення автомобіля типу пікап за кодом CPV «34130000-7: Мототранспортні вантажні засоби», або до категорії «34131000-4: Пікап» можливе виключно, якщо довжина вантажного відсіку по підлозі перевищує 50% від довжини колісної бази.
Зважаючи на вищевикладене, вважаємо, що код закупівлі ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі» нами визначено правильно та у відповідності до чинного законодавства України.
Також надаємо копію звернення військової частини А7352,яка виконує бойові завдання в Харківській області.
Надання інформації про усунення порушення замовником
. Враховуючи обставини пов’язані з виявленим порушенням, єдиний можливий захід щодо недопущення таких порушень у подальшому є особисте зобов’язання Замовника не вчиняти таких порушень, замовник з метою недопущення подібних помилок у подальшому, провів роз’яснювальні заходи з детального вивчення законодавства у сфері публічних закупівель, для врахування та запобігання випадків порушення законодавства з питань публічних закупівель в подальшій роботі, та притягнення до дисциплінарної відповідальності (із застосуванням до неї захід у вигляді попередження) уповноваженої особи. Уповноважена особа зобов’язується в подальшому не вчиняти таких порушень. До уповноваженої особи застосовано заходи дисциплінарної відповідальності у вигляді попередження що підтверджується доданими до даної відповіді документами. Кривоозерська селищна рада зобов’язується в подальшому не вчиняти таких порушеньТакож, Замовником буде направлено уповноважену особу з організації та проведення закупівель на онлайн навчання задля підвищення рівня знань, кваліфікації та професійних навичок уповноваженої особи, за спеціальною програмою з найактуальнішими темами стосовно проведення публічних закупівель. Сподіваємось на проявлення розуміння до ситуації що склалася. Додатки: -Розпоряження про притягнення до відповідальності на Пужанську Ольгу Петрівну. З повагою, Уповноважена особа Пужанська Ольга Петрівна.
2025-04-15 16:43:48
Висновок про результати моніторингу закупівлі
Дата публікації: | 11 квітня 2025 |
Кінцевий строк оскарження: | 26 квітня 2025 |
Порушення виявлено
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель (Інші порушення законодавства у сфері закупівель)
Підтвердження усунення порушення
Усунуто
Встановлено інші порушення законодавства у сфері закупівель (Інші порушення законодавства у сфері закупівель) • усунуто
-
2025-04-16 11:36:42
Реєстр пропозицій
Дата і час розкриття: 11 березня 2025 09:21
Учасник | Первинна пропозиція | Остаточна пропозиція | Відповідність критеріям | Документи |
---|---|---|---|---|
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс" |
1 320 000,00
UAH з ПДВ
|
1 320 000,00
UAH з ПДВ
|
Відповіді учасника | Документи |
Протокол розкриття
Учасник | Рішення | Пропозиція | Опубліковано |
---|---|---|---|
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс" #30481196 |
Переможець |
1 320 000,00
UAH з ПДВ
|
12 березня 2025 10:54
|
Укладений договір
Контракт | Статус | Опубліковано |
---|---|---|
Електронний підпис | укладений |
19 березня 2025 09:02
|
Договір 88.pdf | укладений |
19 березня 2025 08:59
|