Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Додаткові роботи по об’єкту:«Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» (коригування) (додаткові роботи), за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація.
Очікувана вартість
4 126 265,40 UAH
UA-2024-12-19-024233-a a5bce7e0e469446f99985974de1344f2
Закупівля без використання електронної системи    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Ірина Мільська

+380955637522 sl-ugkh@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Дата оприлюднення: 19 грудня 2024
Друкувати звіт про договір про закупівлю PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області
Код ЄДРПОУ: 44617077
Вебсайт: http://www.slavrada.gov.ua/
Місцезнаходження: 84122, Україна , Донецька обл., м. Слов'янськ, пл. Соборна,буд. 3
Контактна особа: Ірина Мільська
+380955637522
sl-ugkh@ukr.net
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 робота
Додаткові роботи по об’єкту:«Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» (коригування) (додаткові роботи), за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 84100, Україна, Донецька область, м. Слов'янськ, Шевченка,44
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 16 грудня 2024  —  30 липня 2025
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Тендерна документація

19 грудня 2024 21:31
Електронний підпис Друкувати оголошення PDF
19 грудня 2024 21:31
Протокол 101.Шевченка, 44 дод.роб.pdf
19 грудня 2024 21:31
обгрунтування 16.12.24.pdf
19 грудня 2024 21:31
Розпорядження110.pdf

Інформація про моніторинг

  • UA-M-2025-03-28-000003 ● d2dca912a5b845beb4cbb466ea565de0
  • Статус: порушення виявлені
  • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

    1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
  • Етапи закупівельного процесу:

    1. Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 28 березня 2025
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 28 березня 2025 14:24
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ СХІДНОГО ОФІСУ
ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

27.03.2025 16-з


Маріуполь


Про початок
моніторингу закупівель

На підставі частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до пункту 3,10 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області(із змінами), затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3 (із змінами).



НАКАЗУЮ:

1.Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2.Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівлі, зазначеного у пункті 1 цього наказу.



Начальник управління
Східного офісу Держаудитслужби
в Донецькій області Дмитро ВОРОБЙОВ

Додаток
до наказу від 27.03.2025
№ 16-з

Перелік
процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі замовник унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1. Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області UA-2024-12-19-024233-a 19.12.2024 п.4 ч.2 ст.8 Закону України "Про публічні закупівлі" - виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2025-04-01 16:30:03

питання для пояснень

У межах проведення моніторингу процедури закупівлі з придбання Додаткових робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» (коригування) (додаткові роботи), за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація. (інформацію оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2024-12-19-024233-a, очікуваною вартістю 4 126 265,40 грн.) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань:
1. Прошу надати інформацію та відповідні документи (технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти, локальні кошториси, розрахунки до договірної ціни, пояснюючу записку, тощо) на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Прошу надати вичерпну інформацію та відповідні підтверджуючи документи у разі отримання Замовником коштів на проведення даної закупівлі за номером UA-2024-12-19-024233-a, виділені для виконання Плану України в межах виконання програми фінансової підтримки України від Європейського Союзу Ukraine Facility, зокрема щодо бюджетної підтримки на післявоєнне відновлення та розвиток України, спрямованих на реалізацію реформ та здійснення інвестицій відповідно до індикаторів Плану України.
3. Прошу зазначити КПКВК, за якими Замовником отримано кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров'я та співфінансування заходів що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров я з наданням відповідних підтверджуючих документів ?
4. Прошу зазначити Постанову КМУ, згідно якої Замовником було отримано субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що спрямовується на реалізацію проектів на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я?
5. Прошу обґрунтувати необхідність виконання додаткових робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» та причини їх виникнення в процесі виконання будівельних робіт ?
6. Прошу надати інформацію щодо стану взаєморозрахунків між Замовником та підрядником за укладеним договором підряду № 210 від 16.12.2024 із завантаженням до електронної системи підтверджуючих документів?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту з питань, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження (інформацію, документи).
Разом з тим повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або апробаційним наглядом на строк до трьох років або обмеженням волі на той самий строк.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2025-04-03 19:48:21

На виконання норми частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю


1.  Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації №1439 від 30.07.2024р. «Про внесення змін до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 18.12.2023 №2459 «Про бюджет Слов’янської міської територіальної громади на 2024рік» (зі змінами) 0554100000 (код бюджету)», розпорядження начальника Слов’янської військової адміністрації від 27.11.2024 №2143 «Про внесення змін до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 18.12.2023 №2459 «Про бюджет Слов’янської міської територіальної громади на 2024рік» (зі змінами) 0554100000 (код бюджету)», розпорядження КМУ від 12.07.2024 № 650-р «Про розподіл у 2024 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я» та відповідно до індикатору Плану для України Ukraine Facility 2024-2027 (Розділ Плану України - Людський капітал, Реформи та інвестиції - Інвестиція 2. Інвестиції в охорону здоров’я).
Очікувану вартість предмета закупівлі визначено
з урахуванням видів робіт, що планується закупити, відповідно до Кошторисних Норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», що затверджено наказом Міністерством розвитку громад та територій України №281 від 01.11.2021р. «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві», згідно проектній документації, що затверджено наказом управління ЖКГ Слов’янської міської ВА №108 від 11.12.2024р. «Про внесення змін в наказ управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації № 114 від 10.10.2023р. «Про затвердження проектної документації» на підставі позитивного експертного звіту Східної філії Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» №764/е/24 від 31 жовтня 2024 р.
Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі обумовлені відкоригованою кошторисною документацією, якою передбачено необхідність виконання додаткових робіт на зазначеному об’єкті.
Додаються файли:
Розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації №1439 від 30.07.2024р. «Про внесення змін до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 18.12.2023 №2459 «Про бюджет Слов’янської міської територіальної громади на 2024рік» (зі змінами) 0554100000 (код бюджету)»
Розпорядження начальника Слов’янської військової адміністрації від 27.11.2024 №2143 «Про внесення змін до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 18.12.2023 №2459 «Про бюджет Слов’янської міської територіальної громади на 2024рік» (зі змінами) 0554100000 (код бюджету)»
Наказ управління ЖКГ Слов’янської міської ВА №108 від 11.12.2024р. «Про внесення змін в Наказ управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації № 114 від 10.10.2023р. «Про затвердження проектної документації».
Позитивний експертний звіт Східної філії Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» №764/е/24 від 31 жовтня 2024 р
Кошторисна документація
Розпорядження КМУ від 12.07.2024 № 650-р «Про розподіл у 2024 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я»
Індикатор Плану для України Ukraine Facility 2024-2027

2. Закупівлю додаткових робіт управлінням ЖКГ проведено в межах виконання Плану України, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 року №244-р, Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility та відповідно до розпорядження КМУ від 12.07.2024 № 650-р «Про розподіл у 2024 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я» згідно індикатору Плану для України Ukraine Facility 2024-2027 (Розділ Плану України - Людський капітал, Реформи та інвестиції - Інвестиція 2. Інвестиції в охорону здоров’я).
Додаються файли:
Розпорядження КМУ від 12.07.2024 № 650-р «Про розподіл у 2024 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я».
Індикатор Плану для України Ukraine Facility 2024-2027

3. Замовником отримано кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров'я та співфінансування заходів що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я за КПКВК 2311590 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я» (повідомлення № 33 від 24.07.2024р. ГУДКСУ у Донецький області про зміни до помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету (міжбюджетні трансферти) на 2024 р.) . Додається файл:
Повідомлення № 33 від 24.07.2024 р. ГУДКСУ у Донецькій області.

4. Відповідно до постанови КМУ від 2 квітня 2024 р. № 374 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я» та розпорядження КМУ від 12.07.2024 № 650-р «Про розподіл у 2024 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я» Замовником отримано кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що спрямовується на реалізацію проектів на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я.
Додаються файли:
Постанова КМУ від 2 квітня 2024 р. № 374 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я». Розпорядження КМУ від 12.07.2024 № 650-р «Про розподіл у 2024 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я».

5. Додаткові роботи на об’єкті «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м.Слов’янськ» виникли у зв’язку зі зміною національних стандартів та нормативів (в т.ч. з урахуванням ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту» (зі змінами)), проєктних рішень (зокрема перепланування приміщень сховища).
З підрядною організацією ПП «ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ВЕКТОР» укладено договір підряду на виконання будівельних робіт №374 від 15.12.2023 року за результатами проведення відкритих торгів (Ідентифікатор закупівлі:UA-2023-11-22-018543-a). На підставі підпункту 8 пункту 13, придбання замовниками робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі робіт у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт у того самого виконавця робіт здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення торгів.
Відповідно до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації №1439 від 30.07.2024р. «Про внесення змін до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 18.12.2023 №2459 «Про бюджет Слов’янської міської територіальної громади на 2024рік» (зі змінами) 0554100000 (код бюджету)», розпорядження начальника Слов’янської військової адміністрації від 27.11.2024 №2143 «Про внесення змін до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 18.12.2023 №2459 «Про бюджет Слов’янської міської територіальної громади на 2024рік» (зі змінами) 0554100000 (код бюджету)», згідно проектній документації, що затверджено наказом управління ЖКГ Слов’янської міської ВА №108 від 11.12.2024р. «Про внесення змін в наказ управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації № 114 від 10.10.2023р. «Про затвердження проектної документації» на підставі позитивного експертного звіту Східної філії Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» №764/е/24 від 31 жовтня 2024 р., проведена закупівля додаткових робіт по об’єкту без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Обгрунтування щодо підстави для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 8 пункту 13 Особливостей затверджено 16.12.2024р., розпорядженням №110 від 16.12.2024р. та протоколом уповноваженої особи №101 від 16.12.2024р.
Додаються файли: Експертний звіт Східної філії Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» №764/е/24 від 31 жовтня 2024 р.
Наказ управління ЖКГ Слов’янської міської ВА №108 від 11.12.2024р. «Про внесення змін в Наказ управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації № 114 від 10.10.2023р. «Про затвердження проектної документації». Обгрунтування щодо підстави для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 8 пункту 13 Особливостей затверджено 16.12.2024р. Розпорядження управління ЖКГ №110 від 16.12.2024р. Протокол уповноваженої особи №101 від 16.12.2024р. Договір підряду на виконання будівельних робіт №374від 15.12.2023р.

6. Станом на 02.04.2025р. за Договором підряду №210 від 16.12.2024 року, Підрядною організацією виконано робіт на суму 2514750,00грн., профінансовано Замовником - 2514750,00грн.
Додається файл:
Платіжні інструкції (Договір 210).

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2025-04-11 11:33:40

питання для пояснення

У межах проведення моніторингу процедури закупівлі з придбання Додаткових робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» (коригування) (додаткові роботи), за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація. (інформацію оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2024-12-19-024233-a, очікуваною вартістю 4 126 265,40 грн.) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань:
1.Прошу пояснити щодо позицій за однаковими видами робіт при співставленні локального кошторису на будівельні роботи №02-01-01 до договору підряду №374 та локального кошторису на будівельні роботи №02-01-01 до договору підряду №210 (Додаткові роботи), зокрема: відбивання штукатурки по цеглі та бетону зі стін та стель, площа відбивання в одному місці більше 5м2; демонтаж дверних коробок в кам’яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах?
2.Прошу зазначити, що спричинило виникнення підстав для необхідного проведення у додаткових роботах здійснених по об’єкту: «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ? Які саме додаткові роботи (з наведенням їх переліку) були здійсненні по об’єкту?
3. Прошу надати договір на розробку проєктної документації та проходження експертизи № 157 від 11.10.2024 між ТОВ «ІК «АРКОН» та Управлінням житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області та додаткову угоду №1 від 26.11.2024?
4. Прошу надати завдання на проєктування (Додаток №4 до договору № 157 від 11.10.2024) та довідку від 30.10.2024 № 01-30/1221 про фактично понесені витрати по об’єкту станом на 30.10.2024?
5. Прошу надати відомість обсягів виконаних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище №19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м.Слов’янськ», яка надана Управлінням житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області?
6. Прошу зазначити у зв’язку, з якими саме змінами національних стандартів та нормативної бази проєктування, уточненням вартості матеріальних ресурсів було проведено коригування проєктної документації ?
7. Прошу обгрунтувати доцільність вимог ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту» (зі змінами) застосовані при проведенні додаткових видів будівельно-монтажних робіт на об’єкті, у той час, коли умовами ДБН В.2.2-5:2023 зазначено, що ці норми слід застосовувати при новому будівництві та реконструкції захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів) та споруд подвійного призначення із захисними властивостями сховищ або протирадіаційних укриттів?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту з питань, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження (інформацію, документи).
Разом з тим повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або апробаційним наглядом на строк до трьох років або обмеженням волі на той самий строк.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2025-04-16 16:47:12

На виконання норми частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю

1. В локальному кошторисі на будівельні роботи №02-01-01 до договору підряду №374 від 15.12.2023 включено обсяги робіт за основним проектом. Обсяги виконаних робіт у відкоригованому проекті відображено у відомості обсягів виконаних робіт (станом на 30.10.2024). В локальному кошторисі на будівельні роботи №02-01-01 до договору підряду №210 від 16.12.2024 (Додаткові роботи) включено додаткові обсяги робіт зокрема: відбивання штукатурки по цеглі та бетону зі стін та стель, площа відбивання в одному місці більше 5м2; демонтаж дверних коробок в кам’яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах.
Додається файл:
Відомість обсягів виконаних робіт (станом на 30.10.2024)

2. Підставою для виникнення додаткових робіт є зміни технічних рішень (Протокол № 1 від 03.09.2024 р. технічної наради по об’єкту «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» додається), виявлення прихованих робіт підчас виконання будівельних робіт за проектом.
Додаткові роботи перелічені у кошторисній документації по об’єкту «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» (коригування) у локальних кошторисах із позначкою «додаткові роботи».
Додаються файли:
Протокол № 1 від 03.09.2024 р. технічної наради по об’єкту «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ»
Кошторисна документація

3. Надаємо договір на розробку проєктної документації та проходження експертизи №157 від 11.10.2024 між Управлінням житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області та ТОВ «ІК «АРКОН» та додаткову угоду №1 від 26.11.2024.
Додаються файли:
Договір №157 від 11.10.2024
Додаткова угода №1 від 26.11.2024 до Договору №157 від 11.10.2024

4. Надаємо завдання на проєктування (Додаток №4 до договору № 157 від 11.10.2024) та довідку від 30.10.2024 № 01-30/1221 про фактично понесені витрати по об’єкту станом на 30.10.2024.
Додаються файли:
Бухгалтерська довідка від 30.10.2024 № 01-30/1221
Договір №157 від 11.10.2024 з додатковою угодою №1 (з додатками №4 у новій і старий редакції)

5. Відомість обсягів виконаних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище №19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м.Слов’янськ» станом на 30.10.2024 року, надана Управлінням житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області проектній організації ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «АРКОН» для врахування виконаних робіт під час коригування проектної документації по зазначеному об’єкту, додається.
Додається файл:
Відомість обсягів виконаних робіт (станом на 30.10.2024)

6. Коригування проектної документації проведено у зв’язку із набуттям чинності 01.11.2023 р. ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту», а саме: зміни в рішення проектної документації в частині об’ємно-планувальних рішень, рішень щодо водопостачання та каналізування, електротехнічних рішень, технологічних рішень, конструктивних рішень та рішень щодо доступності об’єкту для маломобільних груп населення.
Уточнення вартості матеріальних ресурсів відбулося у зв’язку із тим, що від дати експертного звіту по об’єкту будівництва, а саме з 15.09.2023 р. до дати коригування проектної документації 11.10.2024 р. минуло майже 12 місяців, що у свою чергу призвело до зміни вартості матеріальних ресурсів з урахуванням інфляційних процесів у державі.

7. Доцільність застосування вимог ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту» (зі змінами) при проведені коригування проекту зумовлено пунктом 1.4 зазначеного ДБН, в якому визначено, що «вимоги цих норм можуть повністю або частково використовуватися для: - проєктування капітального ремонту захисних споруд, СПП (сховищ, протирадіаційних укриттів), інженерних систем та конструкцій з метою відновлення їх експлуатаційних показників».
Крім того, ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту» передбачено, що під час проектування капітального ремонту вимоги цих норм у частині інклюзивності, а за технічної неможливості їх виконання – у частині заходів щодо розумного пристосування, є обов'язковими.»

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2025-04-15 12:36:42

питання для пояснення

У межах проведення моніторингу процедури закупівлі з придбання Додаткових робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» (коригування) (додаткові роботи), за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація. (інформацію оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2024-12-19-024233-a, очікуваною вартістю 4 126 265,40 грн.) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань:
1.Умовами п.3 статті 5 Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX (далі – Рамкова угода) встановлено, що усі поставки та матеріали, які фінансуються та закуповуються Україною або суб’єктами під її контролем для реалізації заходів Плану, повинні походити із прийнятних країн, зазначених у пункті 1(a) та (b) цієї Статті, крім випадків, коли поставки та матеріали не можуть бути отримані на розумних умовах у жодній із таких країн. Крім того, застосовуються правила щодо обмежень у пункті 7 цієї Статті.
Згідно інформації про ціни на матеріальні ресурси на об’єкті будівництва, наведеної у Додатку №4 до договору №210 від 16.12.2024 у позиціях: 9,10,84,99,129,173,183,187,188,212,224,251 зазначено, що країна виробник матеріальних ресурси за зазаченими позиціями – Китай.

Прошу пояснити, чому не враховано умови щодо обмежувальних заходів до поставок та матеріалів, що походять з неприйнятних країн, зазначених у статті 5 Рамкової угоди, та як наслідок при укладені договору оплачено за рахунок коштів субвенції матеріальні ресурси, вироблені в Китаї, що не належить до переліку прийнятних країн?

2.Яким чином Замовником виконано вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону в частині оприлюднення договору про закупівлю у машинозчитувальному форматі (враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»)?

Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту з питань, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження (інформацію, документи).
Разом з тим повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або апробаційним наглядом на строк до трьох років або обмеженням волі на той самий строк.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2025-04-18 14:55:08

На виконання норми частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю

1.Щодо вимог обмежувальних заходів до поставок та матеріалів, що походять з неприйнятних країн, зазначених у статті 5 Рамкової угоди пояснюємо наступне.
На момент складання проектно-кошторисної документації та проходження експертизи по об’єкту «Капітальний ремонт та облаштування об’єкту захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) сховище № 19433 КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» по вул.Шевченка, 44, корпус 1, м. Слов’янськ» Замовник не мав інформації щодо джерел фінансування будівництва (договір на розробку проєктної документації та проходження експертизи № 39 від 02.05.2023р.). Враховуючи наявність матеріалів та устаткування на ринку України, в період дії правового режиму воєнного стану в країні, дана вимога не була врахована при розробки проектно-кошторисної документації в частині країни виробника матеріальних ресурсів.
Виконання умови щодо обмежувальних заходів до постачання та матеріалів, що походять з неприйнятних країн, зазначених у статті 5 Рамкової угоди, яким є Китай, призведе до збільшення вартості матеріальних ресурсів, що в свою чергу призведе до збільшення вартості об’єкта будівництва.
2. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2024-12-19-024233-a сформовано 19 грудня 2024р. Зміни до Пункт 10 частини першої статті 10 в редакції Закону № 3988-IX від 19.09.2024 в частині оприлюднення додатку до Договору про закупівлю, що містить інформацію про ціни на матеріальні ресурси у машинозчитувальному форматі набули чинності з 22.12.2024р. Враховуючи настанови листа Міністерство економіки України, як Уповноваженого органу, №3323-04-76642-07 від 28.10.2024р. та термін дії Договору, Замовником додатковою угодою №2 від 15.04.2025р. внесені зміни до Договору і завантажено додаток №4 “Інформація про ціни на матеріальні ресурси”, який завантажено до електронної системи 19 грудня 2024р. о 21:31 файлом в форматі pdf.
Щодо виконання Замовником вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону в частині оприлюднення договору про закупівлю та всіх додатків до нього у машинозчитувальному форматі, 16.04.2025р. разом з додатковою угодою №2 від 15.04.2025р. завантажено додаток №4 до Договору, що містить інформацію про ціни на матеріальні ресурси у машинозчитувальному форматі (файл в формате XLS.) та протокол уповноваженої особи управління.
Додаються файли:
Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2024-12-19-024233-a
Додаткова угода №2 від 15.04.2025р.
Протокол УО щодо прийняття рішення №45 від 16.04.2025р.

Надання інформації про усунення порушення замовником

З метою виконання зобов’язання щодо усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку про результати моніторингу закупівлі повідомляємо наступне. Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації в умовах воєнного стану у місті забезпечує реалізацію державної політики у сфері житлово-комунального господарства, діє у надскладних умовах, зумовлених вимогами воєнного часу. Ця діяльність включає в себе забезпечення належних умов для життя мешканців, розробляє ефективні програми та контролює їх виконання, забезпечує доступність та якість комунальних послуг для населення, облік споживання комунальних послуг, утримання і ремонт житлових будинків, управління водопостачанням та водовідведенням, енергопостачанням, вивезенням сміття, збереження і підтримання інфраструктури, вирішення питань пов'язаних з використанням ресурсів. Фахівці управління враховують соціальні потреби громадян, працюють над покращенням житлових умов, як мешканців громади так і внутрішньо переміщених осіб. Спеціалісти управління ефективно працюють, встановлюють чіткі цілі, пріоритети, використовують продуктивні інструменти, запроваджують ефективні робочі процеси та оперативні заходи для отримання перемоги. Для виконання зобов’язання щодо усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку про результати моніторингу закупівлі, висновок відпрацьовано. Наказом начальника управління ЖКГ Слов'янської міської ВА “Про проведення роз’яснювальної роботи “від 25.04.2025р. №38 здійснені заходи, направлені на недопущення встановлених порушень шляхом проведення роз’яснювальної роботи. За результатами аналізу питання відповідності умов договору про закупівлю умовам Рамкової угоди встановлення замовником вимог щодо обмежувальних заходів ЄС, правил щодо прийнятності осіб, передбачених статтею 5, Рамкової угоди укладено додаткову угоду №3 від 28.04.2025р. до договору підряду №210 від 16.12.2024 з додатками, яку оприлюднено через електронну систему закупівель. З метою недопущення порушень у подальшому закупівель в рамках виконання заходів Плану України згідно з інструментом Ukraine Facility відпрацьовані та визначені ключові аспекти реалізації інструменту Ukraine Facility, нормативно-правові акти, листи, роз’яснення Мінекономіки. Уповноважена особа прийняла участь у опитуванні потреби навчання у сфері закупівель, що проводяться в рамках Ukraine Facility, маркування об’єктів Ukraine Facility та звітності в рамках програми, щоб долучиться до навчального курсу. Надалі вчасно та ретельно слідкуватиме за змінами законодавства в сфері публічних закупівель і закупівель, з правовими вимогами, інструкціями, протоколами, що проводяться в рамках реалізації інструменту Ukraine Facility і застосовувати їх при здійсненні закупівель. . Повідомляємо, що виявлені зауваження, які мали місце, та результати моніторингу закупівлі враховані і в подальшому допущені не будуть. В майбутніх закупівлях зобов’язуємось забезпечити дотримання відповідних правил та законодавства у сфері публічних закупівель. Прозорість і підзвітність є ключовими для забезпечення чесного та законного проведення процесів державних закупівель.

2025-04-28 12:23:06


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDF
Дата публікації: 22 квітня 2025
Кінцевий строк оскарження: 07 травня 2025

Порушення виявлено

  1. Інші порушення законодавства у сфері закупівель (Інші порушення законодавства у сфері закупівель)

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ВЕКТОР"
#37131764
Переможець 4 126 265,40
UAH з ПДВ
19 грудня 2024 21:31

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис зміни до договору
28 квітня 2025 11:57
Додаток 4 допи (1).xls зміни до договору
28 квітня 2025 11:55
дод.4 сховище до ДУ №3.pdf зміни до договору
28 квітня 2025 11:55
ДУ 3Договор 210 доп работи.pdf зміни до договору
28 квітня 2025 11:55
Електронний підпис зміни до договору
16 квітня 2025 14:56
ДУ 2 сховище вул.Шевченка, 44 дод.роб.pdf зміни до договору
16 квітня 2025 14:55
протокол 45.pdf зміни до договору
16 квітня 2025 14:55
Додаток 4 допи.xls зміни до договору
16 квітня 2025 14:55
Електронний підпис зміни до договору
03 квітня 2025 13:14
ДУ 1 кап.рем. сховище вул.Шевченка, 44 дод.роботи (1).pdf зміни до договору
03 квітня 2025 13:13
Договір 210 кап.рем. сховище вул.Шевченка, 44 дод.роб.pdf укладений
19 грудня 2024 21:31

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
02 квітня 2025
Дата публікації змін до договору:
03 квітня 2025
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): викласти вновій редакції додатки 2,3 договору
Номер договору про закупівлю: 210
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
15 квітня 2025
Дата публікації змін до договору:
16 квітня 2025
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): додати п.4.11 до розділу IV “Порядок здійснення оплати” та додаток 4 до договору викласти в машиносчитувальном форматі XLS
Номер договору про закупівлю: 210
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 квітня 2025
Дата публікації змін до договору:
28 квітня 2025
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): на виконання вимоги, встановлені статтями 3, 5, 7, 16, 17 рамкової Угоди вирішили додати п.8.5, п.8.6 п.8.7 п.8.8 п.8.9 до розділу VIІІ “Права и обов’язки сторін “ та викласти в новій редакції
Номер договору про закупівлю: 210
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML