Спробуйте новий дизайн сторінки тендера
Звернення до Держаудитслужби
Переглядайте статус на сторінці тендеру
«Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва», (код 71310000-4 за ДК 021:2015) (Проведення експертизи щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки з оформленням висновків експертизи, отриманням дозвільних документів та їх реєстрацією)
Очікувана вартість
40 000,00 UAH
UA-2024-01-29-011116-a ● ebfeb94b4bd6454a8f7335ad8aa6c78b
Відкриті торги з особливостями
Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити
Оголошення про проведення
Інформація про замовників
Найменування: | АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" |
Код ЄДРПОУ: | 31570412 |
Вебсайт: | https://www.ukrtransnafta.com |
Місцезнаходження: | 01010, Україна , м. Київ обл., Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2 |
Контактна особа: |
Юлія Чорнобривка +380442015750 y.chornobryvka@ukrtransnafta.com |
Категорія: | Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання |
Інформація про процедуру
Дата оприлюднення: | 29 січня 2024 15:51 |
Звернення за роз’ясненнями: | до 03 лютого 2024 00:00 |
Оскарження умов закупівлі: | до 03 лютого 2024 00:00 |
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: | 06 лютого 2024 17:00 |
Початок аукціону: | 07 лютого 2024 12:33 |
Початок аукціону: | 07 лютого 2024 12:33 |
Очікувана вартість: | 40 000,00 UAH з ПДВ |
Розмір мінімального кроку пониження ціни: | 200,00 UAH |
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: | 0,50% |
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: | Мова тендерної пропозиції українська |
Інформація про предмет закупівлі
Вид предмету закупівлі: Послуги
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:71310000-4: Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Проведення експертизи щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки з оформленням висновків експертизи, отриманням дозвільних документів та їх реєстрацією
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг:
Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:
31 жовтня 2024
ДК 021:2015: 71310000-4 — Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)
Подія | Опис | Тип оплати | Період, (днів) | Тип днів | Розмір оплати, (%) |
---|---|---|---|---|---|
Iнша подія | - платежі здійснюються Замовником шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати складання електронного первинного документа, підписаного Сторонами. | Пiсляоплата | 30 | Календарні | 100 |
Тендерна документація
Критерії вибору переможця
Ціна: | 100% |
Роз’яснення до процедури
Запитання до процедури
Технічна специфікація
Дата подання: 02 лютого 2024 10:51
Дата відповіді: 05 лютого 2024 16:46
1. Шановний Замовнику, чому у Додатку 1 до тендерної документації не зазначено інформацію щодо кількості одиниць обладнання та кількості працівників, які обслуговують дане обладнання. Просимо вказати вище зазначену інформацію.
п. 1.1.4. Додатку 1 до тендерної документації передбачає "отримати для АТ «Укртранснафта» у встановленому порядку дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки;"
Ставимо Вас до відома, що згідно ПОРЯДКУ видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого Постановою КМУ № 1107 від 26.10.2011р. зі змінами і доповненнями визначено наступне:
- п.6 Дозвіл за формою згідно з додатком 1 видається:
роботодавцеві - на виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у групі А переліку видів робіт підвищеної небезпеки (додаток 2), або на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у групі А переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. № 77;
виробникові або постачальникові машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі - виробник або постачальник) - на застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у групі А переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. № 77, якщо інша форма оцінки його відповідності, яка є обов’язковою вимогою до нього, не встановлена технічними регламентами.
- п.7 Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки видається територіальним органом Держпраці за місцем державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.
- п.9 Для одержання дозволу роботодавець, виробник або постачальник подає особисто, через Портал електронних сервісів Мінекономіки, уповноважену ним особу або надсилає поштою до територіального органу Держпраці чи адміністратора центру надання адміністративних послуг у паперовій формі або в електронній формі через Портал електронних сервісів Мінекономіки, Єдиний державний веб-портал електронних послуг, у тому числі через Портал електронних сервісів Мінекономіки, інтегровану з ним інформаційну систему Держпраці, заяву за формою згідно з додатком 4, до якої додається:
- на виконання робіт підвищеної небезпеки - висновок експертизи щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час виконання робіт підвищеної небезпеки;
- на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки - висновок експертизи щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки;
- на застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки - висновок експертизи щодо відповідності машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.
Враховуючи вище викладене, просимо Вас вилучити п.п. 1.1.3. та 1.1.4. Додатку 1 тендерної документації "Технічна специфікація" , як такі , що суперечить чинному в Україні законодавству.
Розгорнути
Згорнути
Відповідь: Шановний Учасник! На Ваше запитання повідомляємо, що отримання дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки згідно вимог Закону України «Про охорону праці» та Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки» необхідно для однієї контейнерної автозаправної станції (КАЗС) в Дніпропетровській області, відповідальним за експлуатацію якої є один працівник Товариства.
АТ «Укртранснафта» не вбачає суперечності чинному в Україні законодавству положення підпунктів 1.1.3 та 1.1.4 пункту 1 Додатку 1 до Тендерної документації (Технічна специфікація).
Оспорювані Учасником пункти не підлягають вилученню з Додатку 1 «Технічна специфікація» до Тендерної документації з огляду на наступне. Відповідно до п. 9 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого Постановою КМУ від 26.10.2011 №1107 (зі змінами та доповненнями), далі – Порядок, роботодавець, виробник або постачальник для одержання дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки подає заяву за формою згідно з додатком 4, до якої додається висновок експертизи щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
При цьому, положення пункту 9 Порядку передбачають свободу вибору способу подання такої заяви роботодавцем, виробником або постачальником, в т.ч. як особисто так і через уповноважену ним особу.
Керуючись нормами глави 17 Цивільного кодексу України (ЦК України), що регулюють правовідносини представництва, в т.ч. яке здійснюється на підставі довіреності (ч.1 ст. 244 ЦК України), Замовник передбачив у пп. 1.1.3 та 1.1.4 п.1 Технічної специфікації отримання Виконавцем повноважень на вчинення дій від імені Замовника (АТ «Укртранснафта») на підставі довіреності, а саме: на одержання дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та подання відповідної заяви в установленому порядку.
АТ «Укртранснафта» не вбачає суперечності чинному в Україні законодавству положення підпунктів 1.1.3 та 1.1.4 пункту 1 Додатку 1 до Тендерної документації (Технічна специфікація).
Оспорювані Учасником пункти не підлягають вилученню з Додатку 1 «Технічна специфікація» до Тендерної документації з огляду на наступне. Відповідно до п. 9 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого Постановою КМУ від 26.10.2011 №1107 (зі змінами та доповненнями), далі – Порядок, роботодавець, виробник або постачальник для одержання дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки подає заяву за формою згідно з додатком 4, до якої додається висновок експертизи щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
При цьому, положення пункту 9 Порядку передбачають свободу вибору способу подання такої заяви роботодавцем, виробником або постачальником, в т.ч. як особисто так і через уповноважену ним особу.
Керуючись нормами глави 17 Цивільного кодексу України (ЦК України), що регулюють правовідносини представництва, в т.ч. яке здійснюється на підставі довіреності (ч.1 ст. 244 ЦК України), Замовник передбачив у пп. 1.1.3 та 1.1.4 п.1 Технічної специфікації отримання Виконавцем повноважень на вчинення дій від імені Замовника (АТ «Укртранснафта») на підставі довіреності, а саме: на одержання дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та подання відповідної заяви в установленому порядку.
Реєстр пропозицій
Дата і час розкриття: 07 лютого 2024 12:56
Учасник | Первинна пропозиція | Остаточна пропозиція | Відповідність критеріям | Документи |
---|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПЕРТНО ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" |
38 000,00
UAH з ПДВ
|
38 000,00
UAH з ПДВ
|
Відповіді учасника | Документи |
ТОВ "СОЛАР ВЕЙВ ЕНЕРДЖИ" |
39 000,00
UAH з ПДВ
|
39 000,00
UAH з ПДВ
|
Відповіді учасника | Документи |
Протокол розкриття
Учасник | Рішення | Пропозиція | Опубліковано |
---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПЕРТНО ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" #42823131 |
Переможець |
38 000,00
UAH з ПДВ
|
13 лютого 2024 15:51
|
Укладений договір
Контракт | Статус | Опубліковано |
---|---|---|
Електронний підпис | укладений |
31 жовтня 2024 10:38
|
Протокол 14УОВ-3 від 30.08.2024 щодо технічної помилки.doc.asice (1).zip | укладений |
31 жовтня 2024 10:18
|
Електронний підпис | зміни до договору |
30 серпня 2024 13:31
|
ДУ №1_від_30.08.2024 до дог №31-01_04-24.zip | зміни до договору |
30 серпня 2024 11:01
|
Електронний підпис | укладений |
23 лютого 2024 14:13
|
Договір №31-01_04-24 від 23.02.2024.zip | укладений |
23 лютого 2024 13:13
|
Зміни до договору
Дата внесення змін до договору: | 30 серпня 2024 |
Дата публікації змін до договору: | 30 серпня 2024 |
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: |
|
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): | покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю (зміна строку надання послуг) |
Номер договору про закупівлю: | 31-01/04-24 |
Договір: | |
Номер додаткової угоди: | 1 |
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: | PDF ● HTML |