Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Спеціалізований автомобіль згідно з ДК 021:2015:34110000-1 Легкові автомобілі
Очікувана вартість
2 163 675,00 UAH
UA-2023-06-29-001980-a 8ccad3a828ee420898765ace7b848a4c
Відкриті торги з особливостями    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Халецька Лілія Миколаївна

380445357341 tc2603@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
Код ЄДРПОУ: 25283364
Місцезнаходження: 02097, Україна , м. Київ обл., вул. Будищанська, 4
Контактна особа: Халецька Лілія Миколаївна
380445357341
tc2603@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 29 червня 2023 10:23
Звернення за роз’ясненнями: до 04 липня 2023 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 04 липня 2023 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 липня 2023 00:00
Очікувана вартість: 2 163 675,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 10 820,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова тендерної пропозиції українська

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:34110000-1: Легкові автомобілі


Обґрунтування доцільності закупівлі
Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (далі – Територіальний центр) є надавачем соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», від 01 червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», Положення про Територіальний центр, затвердженого розпорядженням Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 28 грудня 2022 року № 640, Територіальний центр надає 9 соціальних послуг, у тому числі транспортні послуги. В структурі Територіального центру функціонує два відділення соціальної допомоги вдома, які надають транспортні послуги.
Відповідно до підпункту 4 пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 185 «Про затвердження критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг» спеціальними критеріями діяльності надавачів соціальних послуг є, серед іншого, наявність автотранспортних засобів, що підтверджується інформацією про діяльність надавача соціальних послуг, – для надавачів соціальної послуги екстреного (кризового) втручання і транспортних послуг.
Відповідно до пункту 4 частини другої статті 16 Закону України «Про соціальні послуги» транспортні послуги належать до допоміжних соціальних послуг, що надаються у вигляді технічних послуг. Згідно з частиною першою статті 23 цього Закону транспортні послуги надаються екстрено (кризово) у разі наявності загрози життю чи здоров’ю особи та у разі введення надзвичайного або воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях. Відповідно до Класифікатору соціальних послуг, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 23 червня 2020 року № 429, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 липня 2020 року за № 643/34926, транспортні послуги – перевезення осіб з числа маломобільних груп населення з використанням спеціального транспортного засобу (мікроавтобуса), соціального таксі, з супроводжуючим або придбання (компенсація) вартості палива, одноразова транспортна послуга для осіб, які з об’єктивних (обґрунтованих) причин не можуть скористатись громадським транспортом, щоб дістатись до закладу, який надає соціальні, адміністративні послуги медичну допомогу, здійснює реабілітацію.
У зв’язку з ліквідацією з 01 січня 2023 року в структурі Територіального центру відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю, були здійснені організаційно-правові заходи щодо передачі майна відділення, у тому числі спеціалізованого автомобіля, новоствореному Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Деснянського району міста Києва. У зв’язку з цим Територіальний центр, позбавлений спеціалізованого автомобіля, для надання транспортних соціальних послуг залучав легковий автомобіль Daewoo Lanos, який не пристосований для перевезення осіб з обмеженими можливостями. Тим не менш, Територіальним центром з січня по травень 2023 року було надано 136 транспортних послуг 50 отримувачам соціальних послуг.
Внаслідок широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну в місті Києві значно зросла кількість внутрішньо переміщених осіб (з них велика кількість – це особи з інвалідністю, особи пенсійного віку, малозабезпечені особи) та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій та потребують реабілітації. Відтак зросла потреба отримувачів соціальних послуг у транспортних послугах. Проблемою осіб з інвалідністю із стійкими порушеннями опорно-рухового апарату (1 та 2 груп, які пересуваються на інвалідних візках; 1 групи з діагнозом ДЦП або з відсутністю нижніх кінцівок) є те, що вони не мають можливості вільно пересуватися містом. На користування послугами приватного таксі просто не вистачає соціальних виплат, тому такі особи перебувають в обставинах, що негативно впливають на їхнє життя, стан здоров’я та розвиток, і вони не можуть їх подолати самостійно.
На балансі Територіального центру на сьогоднішній день немає спеціалізованого автотранспортного засобу, який обладнаний спеціальними підйомниками та пандусами, для надання транспортних послуг отримувачам соціальних послуг, які полягають у перевезенні осіб з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з захворюваннями опорно-рухового апарату, пересуваються на візках або милицях, до об’єктів міської інфраструктури. У зв’язку з відсутністю спеціалізованого автомобіля та великою кількістю замовлень на перевезення, Територіальний центр щодня змушений відмовляти в наданні транспортних послуг таким особам, чим порушує конституційне право громадян на соціальний захист.
Придбання спеціалізованого автотранспортного засобу сприятиме реалізації завдань і функцій Територіального центру щодо профілактики, подолання або мінімізації негативних наслідків складних життєвих обставин, зокрема надасть можливість забезпечити транспортною послугою значну кількість осіб із захворюваннями опорно-рухового апарату, осіб з інвалідністю, осіб з обмеженою мобільністю (користувачів інвалідними візками), підвищить якість надання соціальної транспортної послуги. Окрім того, закупівля спеціалізованого автомобіля надасть можливість надавати транспортну послугу киянам-захисникам та захисницям України, які позбавлені або обмежені в можливості пересуватися громадським транспортом до об’єктів міської інфраструктури.

Обґрунтування обсягів закупівлі
Станом на 01 червня 2023 року в Територіальному центрі перебувають на обліку 1940 осіб, які мають право на надання соціальних послуг, у тому числі особи похилого віку, особи з інвалідністю, особи з частковою або повною втратою рухової активності, пам’яті, з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), особи, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям (зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу), шкодою, яка заподіяна пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), середньомісячний сукупний дохід сімей яких нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
На сьогодні потребують перевезення 644 отримувача соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду, з них 151 особа з IV групою рухової активності, а також 140 осіб з інвалідністю, з них 51 особа на кріслах колісних, 31 особа з вадами зору.
Для надання транспортних послуг такій кількості отримувачів соціальних послуг необхідно здійснити закупівлю спеціалізованого автомобіля.
Обґрунтування якісних характеристик закупівлі
Предмет закупівлі за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам Територіального центру. Спеціалізований автомобіль призначений для перевезення осіб з інвалідністю, осіб з обмеженою мобільністю (користувачів інвалідними візками) та супроводжуючих осіб, забезпечує можливість підйому та перевезення не менше двох осіб з обмеженою мобільністю (користувачів інвалідними візками) та не менше 5-ти (з числа осіб з інвалідністю та супроводжуючих осіб). Товар, у тому числі обладнання у його складі, що постачається, повинні відповідати нормам і стандартам, законодавчо встановленим на території України, вимогам заводу-виробника, технічним та якісним характеристикам, заявленим замовником, екологічним стандартам, іншим вимогам до якості товару, які містяться у договорі про закупівлю.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі
З метою забезпечення дотримання принципів здійснення публічних закупівель проведено моніторинг цін. Очікувана вартість базових автомобілів визначена з урахуванням узагальнених технічних характеристик на підставі сайтів офіційних дилерів Peugeot, Volkswagen, Citroen та веб-порталу auto.ria.com.
Для обґрунтування середньої ціни переобладнаного базового автомобіля (мікроавтобуса) в автомобіль спеціалізований, призначений для перевезення осіб з інвалідністю, осіб з обмеженою мобільністю (користувачів інвалідними візками) та супроводжуючих осіб, Територіальний центр направив не менше 3-х письмових запитів цінових пропозицій виробникам, офіційним представникам та дилерам, постачальникам такого виду товару та отримав комерційні пропозиції від ТОВ «ЗАВОД АВТОСНАБ» (43605212), ТОВ «ХЕЛС ДИЗАЙН» (38605305), ТОВ «ІЛТА ЛЬВІВ» (20797696), які є експертами з виготовлення спеціалізованих транспортних засобів, виробниками автомобільної техніки для людей з обмеженими можливостями, з наступними цінами спеціалізованого автомобіля, призначеного для перевезення осіб з обмеженими можливостями.
Варто додати, що в процесі виробництва спеціалізованого автомобіля (згідно з технічною специфікацією замовника) проводиться комплекс робіт по встановленню термо - шумоізоляції, додаткового зовнішнього та внутрішнього освітлення, вентиляції та кондиціюванню салону, автономного обігріву, установки стекол, які відповідають пожежним і екологічним нормам. В оздобленні бокових панелей та стелі салону використовуються зносостійкий, легкий пластик, а також високоякісний карпет. Для забезпечення притоку повітря встановлюється примусова приточно-витяжна вентиляція.
Для можливості комфортного перебування пасажирів в салоні та вільного доступу до обслуговування місць кріплення крісел-візків за основу взята подовжена база автомобіля. Це дозволяє розмістити в салоні три зручні місця для супроводжуючого персоналу та установити два місця для кріплення крісел-візків. Місця для перевезення осіб з обмеженими можливостями обладнані сучасними плечовими пасами з механізмом натяжіння та можливістю регулювання по висоті. Вздовж бокової стіни, де передбачені місця для перевезення осіб на візках, встановлені горизонтальні поручні.
В спеціалізованому автомобілі реалізована функція автоматичного вмикання зовнішнього освітлення при відкриванні дверей: над задніми та зсувними боковими дверима. Внутрішнє освітлення салону забезпечується за рахунок енергоефективних діодних світильників.
В проймі задніх дверей встановлений гідро-електричний підйомний пристрій, вантажопідйомністю 400 кг та зручною платформою з дистанційним керуванням за допомогою пульта та джойстика-маніпулятора вбудованого в правий поручень. Для комфортного підйому в салон встановлена повнорозмірна підніжка під зсувними дверима. Керування системами додаткового обладнання ергономічно розташоване в зоні водія.
Усі роботи та матеріали по оздобленню салону складатимуть додаткову вартість спеціального автомобілю. Обладнання має бути сертифіковане, що також складає додаткові витрати для постачальника.
Усі ці основні процедури складатимуть додаткову середню (допустиму) вартість спеціалізованих автомобіля, яка викладена у обґрунтуванні.
Таким чином, очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах бюджетних призначень головного розпорядника на цю мету і становить 2 163 675,00 грн (два мільйони сто шістдесят три тисячі шістсот сімдесят п’ять гривень 00 копійок).

Обґрунтування вибору процедури закупівлі
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), з урахуваннями постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості) замовники, визначені статтею 2 Закону здійснюють закупівлю товарів, робіт і послуг відповідно до Закону та Особливостей.
Пунктом 10 Особливостей встановлено, що замовники здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 штуки
Спеціалізований автомобіль
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 02097, Україна, м. Київ, вул. Будищанська, 4
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 вересня 2023
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунок здійснюється в безготівковій формі, шляхом перерахування Замовником коштів на розрахунковий банківський рахунок Постачальника. Датою оплати за Товар є дата списання грошових коштів з рахунку Замовника. Оплата за поставлений Товар здійснюється протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту підписання відповідної видаткової накладної та/або Акту приймання-передачі Товару, за умов відсутності будь-яких зауважень до Товару з боку Замовника. Попередня оплата Товару не передбачається. Замовник має право на відстрочку платежу без застосування до нього будь-яких штрафних санкцій, у разі затримки та/або відсутності фінансування, до отримання такого фінансування. У разі затримки фінансування понад строк для оплати Товару, Замовник протягом 2 (двох) робочих днів з моменту, коли це стало відомо, повідомляє Постачальника про таку затримку. Після отримання відповідного фінансування після його затримки Замовник проводить оплату Товару протягом 10 (десяти) робочих днів. Пiсляоплата 30 Робочі 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі:

Підстави для відмови в участі

1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
Стаття 44, пункт 6
Стаття 44, пункт 5
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
Учасник юридична особа підтверджує, що
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 44, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
Стаття 44, пункт 2
Стаття 44, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 44, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 44, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 44, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
Стаття 44, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 44, пункт 9
Стаття 44, пункт 10
Стаття 44, пункт 11
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
Стаття 44, пункт 6
Стаття 44, пункт 5
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
Учасник юридична особа підтверджує, що
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 44, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
Стаття 44, пункт 2
Стаття 44, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 44, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 44, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 44, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
Стаття 44, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 44, пункт 9
Стаття 44, пункт 10
Стаття 44, пункт 11
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 29 червня 2023 10:23

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Мова тендерної пропозиції українська

29 червня 2023 10:28
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
29 червня 2023 10:28
Додаток 5_Форма ТП.xlsx
29 червня 2023 10:23
ТД_Спеціалізований автомобіль.docx
29 червня 2023 10:21
Оголошення про проведення процедури закупівлі.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 07 липня 2023 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Відповідність критеріям Документи
ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС" 1 980 000,00
UAH з ПДВ
1 980 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи

Публічні документи

10 липня 2023 11:36
Електронний підпис
10 липня 2023 11:34
Витяг МВС.zip
10 липня 2023 11:34
Довідка.zip
10 липня 2023 11:34
Довідка (1).zip
06 липня 2023 09:38
Електронний підпис
06 липня 2023 09:36
20. МВС на торгівлю.PDF
06 липня 2023 09:36
13. Проєкт договору.pdf
06 липня 2023 09:36
21. Витяг з ЄДР.pdf
06 липня 2023 09:36
18. Довідка про товар.pdf
06 липня 2023 09:36
19. МВС на виробництво.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Підтверджую

Вчинення економічних правопорушень

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС"
#31778059
Переможець 1 980 000,00
UAH з ПДВ
07 липня 2023 14:01

Документи

07 липня 2023 14:02
Довідка НАЗК
07 липня 2023 14:01
Електронний підпис
07 липня 2023 00:00
Звіт з ЄДР (припинено)

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 07 липня 2023 14:01

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС"
#31778059
1 980 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

07 липня 2023 14:02
Довідка НАЗК
07 липня 2023 14:01
Електронний підпис
07 липня 2023 00:00
Звіт з ЄДР (припинено)

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
16 листопада 2023 13:22
Фактична калькуляція собівартості товару.PDF укладений
16 листопада 2023 13:17
Електронний підпис укладений
17 липня 2023 11:57
Документи при підпис.договору.PDF укладений
17 липня 2023 11:57
№44_17.07.2023_спец.автомобіль.PDF укладений
17 липня 2023 11:56

Ціни за одиницю:

Конкретна назва предмета закупівлі Кількість Одиниці виміру Ціна за одиницю
Спеціалізований автомобіль 1 штуки 1 980 000,00
UAH з ПДВ

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2023
Сума оплати за договором: 1 980 000,00
UAH (в тому числі ПДВ 330 000,00 UAH)