Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Код ДК 021:2015: 15850000-1 - Макаронні вироби (Макаронні вироби з твердих сортів пшениці та/або з твердих сортів пшениці - 50 %, борошна вищого сорту - 50 % (15851100-9 - Макаронні вироби сирі))
Очікувана вартість
9 000,00 UAH
UA-2022-08-22-006117-a eaaea889cfa64724a4929590d91d4aa7
Запит ціни пропозицій    Торги не відбулися
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Віра Ковальова

+380996241112 veraleks_kov@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Дата оприлюднення: 22 серпня 2022

Інформація про замовників

Найменування: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 44206927
Місцезнаходження: 38762, Україна , Полтавська обл., с. Терешки, вул. Шевченка, 1-а
Контактна особа: Віра Ковальова
+380996241112
veraleks_kov@ukr.net
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:15850000-1: Макаронні вироби


Макаронні вироби з твердих сортів пшениці та/або з суміш борошна з твердих сортів пшениці - 50 % та борошна вищого сорту - 50 % в асортименті (трубчасті, ниткоподібні, стрічкоподібні та фігурні).
Макарони з твердих сортів пшениці мають бути цілі, відповідного забарвлення, без цвілі, тухлого запаху, герметично запаковані. Смак і запах: властиві даному товару, без сторонніх запахів і присмаків. Продукція не повинна містити небезпечні для організму речовини, в тому числі штучні барвники, консерванти, ароматизатори. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Макарони фасовані у прозору упаковку, вагою по 0,4 - 0,8 та/або 1 кг. Макаронні вироби не повинні склеюватись при варці.

Поставка Товару 1 – 2 рази на тиждень, дрібнооптовими партіями за заявками уповноважених осіб Замовника. Графік постачання Товару може бути змінено в залежності від реальних потреб Замовника.

Об'єкти постачання - заклади освіти Відділу освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
Назви об'єктів та адреси постачання:
1. Терешківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) „Барвінок” - вул. Шевченка, 7-А, с. Терешки, Полтавський р-н., Полтавська обл.
2. Копилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) „Ялинка” - вул. Горького, 70-Я, с. Копили, Полтавський р-н., Полтавська обл.
3. Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти - вул. Кобзаря, 58, с. Головач, Полтавський р-н., Полтавська обл.
4. Заворсклянський заклад дошкільної освіти „Волошка” - вул. Соборна, 7-А, с. Заворскло, Полтавський р-н., Полтавська обл.

Оплата за фактично поставлений Товар здійснюється Замовником у національній валюті України (гривні) в безготівковій формі на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 7 (семи) банківських днів з моменту отримання Товару, на підставі належно оформлених первинних документів (рахунку на оплату та видаткової накладної), наданих Постачальником при оформленні поставки.
У разі затримки бюджетного фінансування, оплата здійснюється протягом 5 (пʼяти) банківських днів з дати надходження грошових коштів на рахунок Замовника.
У разі підписання Договору, Постачальник підтверджує, що з Замовником досягнуто істотної умови Договору в частині проведення розрахунків в порядку казначейського обслуговування Замовника, як особливою умовою господарювання (порядок використання коштів Замовником, як розпорядника бюджетних коштів).
Постачальник погоджується що за Договором не має права застосовувати штрафні санкції до Замовника за несвоєчасне проведення розрахунків, якщо Замовником фінансові зобов’язання в органах казначейства були зареєстровані своєчасно, але органом казначейства такі зобов’язання не були виконані (тобто кошти з казначейського рахунку Замовника своєчасно не надійшли на розрахунковий рахунок Постачальника, що є не виною Замовника, в тому числі і на момент пред’явлення претензії та виключають можливість застосування штрафних санкцій Постачальником).
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
375 штуки
Макарони фігурні, група А, 400г
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 38762, Україна, Полтавська область, с. Терешки; с. Копили; с. Заворскло; с. Головач, вул. Шевченка, 7-А; вул. Горького, 70-Я; вул. Соборна, 7 а; вул. Кобзаря, 58
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 вересня 2022  —  31 грудня 2022
ДК 021:2015: 15850000-1 — Макаронні вироби

Тендерна документація

Назва параметру Значення Одиниці виміру
Технічні характеристики предмета закупівлі
Маса нетто від 400 грам
Група А
Клас Не стосується
Відповідність ДСТУ 7043 Ні
Форма Фігурні
Упаковка Пакет пластиковий
Фасовка Фасовані

Інформація про відміну

Торги відмінено
Причина відміни
відсутність пропозицій