Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

"Капітальний ремонт мосту через річку Ірша у м. Малин на автомобільній дорозі О061219 Народичі - Малин через Базар, км 67+015, Житомирської області" (ДК 021:2015 (CPV) – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Очікувана вартість
105 112 202,40 UAH
UA-2022-08-04-008514-a eee9f91cf8f84291af0fcad4f71384d0
Спрощена закупівля    Завершена    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Руслана Миколаївна Пархомець

+380412420784 tender2@drrdep.zht.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ДЕПАРТАМЕНТ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Код ЄДРПОУ: 39932654
Вебсайт: https://architect-zt.gov.ua/
Місцезнаходження: 10014, Україна , Житомирська обл., м. Житомир, МАЙДАН ІМ. С. П. КОРОЛЬОВА, буд. 12
Контактна особа: Руслана Миколаївна Пархомець
+380412420784
tender2@drrdep.zht.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 04 серпня 2022 16:07
Звернення за роз’ясненнями: до 10 серпня 2022 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 17 серпня 2022 00:00
Початок аукціону: 17 серпня 2022 14:44
Очікувана вартість: 105 112 202,40 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 525 561,01 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Вид та умови надання забезпечення пропозицій учасників: Учасник під час подання пропозиції одночасно надає забезпечення пропозиції (гарантія виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням пропозиції) - пропозиція обов’язково супроводжується документом, що підтверджує надання забезпечення пропозиції. Вимоги та умови до забезпечення пропозиції зазначаються у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення пропозиції / пропозиції» і Закону (далі - Вимоги)
Розмір надання забезпечення пропозицій учасників: 525561 UAH
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: Забезпечення виконання договору здійснюється шляхом надання банківської гарантії у розмірі 0,5 % від суми Договору, шляхом передачі електронного документу Замовнику. Учасник-переможець зобов’язаний передати Замовнику банківську гарантію не пізніше дати укладення Договору.

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Місцезнаходження замовника:10014, Житомирська обл., місто Житомир, МАЙДАН ІМ. С. П. КОРОЛЬОВА, будинок 12. Категорія замовника: відповідно до частини 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" - 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: українська.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
"Капітальний ремонт мосту через річку Ірша у м. Малин на автомобільній дорозі О061219 Народичі - Малин через Базар, км 67+015, Житомирської області"
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 11603, Україна, Житомирська область, автомобільна дорога О061219 Народичі - Малин через Базар, км 67+015, м. Малин, міст через річку Ірша у м. Малин
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Дата виставлення рахунку У разі необхідності Замовник може здійснити попередню оплату за даним Договором відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1070 та у порядку визначеним Постановою Кабінетів Міністрів від 22 липня 2020 № 641 (зі змінами та доповненнями) у розмірі, що не може перевищувати 30 відсотків від ціни Договору. Підрядник зобов’язаний надати підтверджуючі документи використання сплачених коштів не пізніше ніж за три місяці з дати оплати. Попередня оплата здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів Підряднику на небюджетні рахунки, відкриті на його ім’я в органах Державної казначейської служби у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів Підрядником виключно з таких рахунків на цілі, визначені даним Договорам. Попередня оплата здійснена за даним Договором є авансом. Підрядник зобов’язаний використовувати одержану попередню оплату відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1070. Якщо попередня оплата отримується Підрядником в останньому місяці поточного року, він має бути закритий не пізніше 27 числа зазначеного місяця відповідного року. Аванс 10 Банківські 30
Виконання робіт Поточні та остаточний розрахунки за виконані роботи Замовник здійснює лише при умові надходження коштів з джерел фінансування, на підставі актів форми КБ-2в, КБ-3, підписаних уповноваженими представниками Сторін. Акти приймання виконаних робіт готує Підрядник і передає їх для підписання Замовнику у строк не пізніше 20-го числа звітного місяця в паперовому вигляді та на електронному носії (в програмному комплексі їх складання – АВК). Пiсляоплата 30 Календарні 70

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Забезпечення тендерних пропозицій
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Учасник під час подання пропозиції одночасно надає забезпечення пропозиції (гарантія виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням пропозиції) - пропозиція обов’язково супроводжується документом, що підтверджує надання забезпечення пропозиції. Вимоги та умови до забезпечення пропозиції зазначаються у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення пропозиції / пропозиції» і Закону (далі - Вимоги)

Сума забезпечення: 525561 UAH
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Вид забезпечення пропозиції: електронна банківська гарантія.
Вимоги до документу: Гарантія надається за формою (далі - Форма), наведеною в Додатку 8 до цього Оголошення про проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель з урахуванням умов, викладених в даному пункті. Учасникам заборонено відступати від форми гарантії. Розмір забезпечення пропозиції складає 0,5% від очікуваної вартості закупівлі, а саме: 525 561,00 грн. (П'ятсот двадцять п'ять тисяч п'ятсот шістдесят одна гривня 00 копійок). Вид забезпечення пропозиції: електронна банківська гарантія. Строк дії забезпечення пропозиції учасника (банківської гарантії) має дорівнювати або перевищувати 90 (дев'яносто) днів із дати кінцевого строку подання пропозицій включно. При внесенні учасником забезпечення пропозиції у формі електронної банківської гарантії учасник завантажує в електронну систему закупівель електронну банківську гарантію, захищену кваліфікованим електронним підписом відповідальних осіб банку. Електронна банківська гарантія завантажується в електронну систему закупівель, безпосередньо Учасником через електронний майданчик, окремим PDF-файлом з роздільною здатністю не нижче 300 ppi. Документ підписаний КЕП та печаткою є оригінальним документом (накладання підпису на PDF-файл можливе без фізичного підпису і печатки). При оформленні гарантії, фінансовим установам рекомендовано вказувати у колонтитулах або тексті гарантії посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП. (ПК М.Е.Doc, ПК «ІІТ Користувач ЦСК-1», або інш.). Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення пропозиції, здійснюються за рахунок коштів Учасника. Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах». Детальні умови надання забезпечення пропозиції зазначені у Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі.

Умови укладання договору про закупівлю:

Умови укладання договору про закупівлю

Забезпечення виконання договору
Підтверджує: переможець
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю
Забезпечення виконання договору здійснюється шляхом надання банківської гарантії у розмірі 0,5 % від суми Договору, шляхом передачі електронного документу Замовнику. Учасник-переможець зобов’язаний передати Замовнику банківську гарантію не пізніше дати укладення Договору.
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Електронна банківська гарантія (документ виданий банком) оформлена згідно до діючого законодавства, на відповідну суму.
Вимоги до документу: Банківська гарантія повинна діяти протягом всього строку дії договору про закупівлю. Банківська гарантія має відповідати нормам статті 200 Господарського кодексу України, статті 560 Цивільного кодексу України, вимогам постанови Правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах». До банківської гарантії додаються копії банківських документів – документ, що підтверджує повноваження особи, яка підписала гарантію (витяг із Статуту, довіреність, тощо), завірені банком. Банк, яким видана гарантія, за офіційними даними НБУ повинен бути платоспроможним та не знаходитись в стадії ліквідації. Усі витрати пов’язані з наданням забезпечення виконання договору про закупівлю здійснюються за рахунок коштів Переможця. Інформація для оформлення банківської гарантії: Реквізити: розрахунковий рахунок Замовника: р/р UA 918201720355109049002091523, відкритий в органах Казначейської служби України. Замовник: Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації Юридична та фактична адреса: 10014 м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 12. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти - перераховуються на рахунок таких замовників. Детальні умови щодо надання забезпечення виконання договору зазначені у п. 6 Розділу 6 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Технічне завдання
Дата подання: 07 серпня 2022 15:20
Дата відповіді: 08 серпня 2022 17:23
Позиція 65 незрозумілий коефіцієнт? Ми віднімаємо більше ніж наносимо
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за уважність! До оголошення були внесені відповідні зміни.
Досвід
Дата подання: 08 серпня 2022 16:32
Дата відповіді: 08 серпня 2022 18:50
Замовником у Таблиця 1.6 вимагається вказати "1. Ціна договору, грн" та "2. Сума виконання договору, грн", разом з тим, у вимогах до відгуків на ці договори Ви хочете бачити "інформацію про суму договору" та "суми виконаних робіт". Просимо надати роз'яснення щодо зміту цих понять.
Відповідь: Доброго дня! Шановний учасник! Відповідно до ч. 1 ст. 189 ГКУ ціна — це форма грошового визначення вартості продукції (робіт, послуг), яку реалізують суб’єкти господарювання.
Отже, поняття “ціна” (договірна ціна) визначається як певна сума грошових коштів, які контрагент зобов’язується передати іншому контрагенту за виконання ним своїх зобов’язань за договором.
Враховуючи зазначене поняття «ціна» договору та «сума» договору за своєю сутністю є тотожними.
Досвід
Дата подання: 08 серпня 2022 16:32
Дата відповіді: 08 серпня 2022 18:50
Замовником у Таблиця 1.6 вимагається вказати "1. Ціна договору, грн" та "2. Сума виконання договору, грн", разом з тим, у вимогах до відгуків на ці договори Ви хочете бачити "інформацію про суму договору" та "суми виконаних робіт". Просимо надати роз'яснення щодо зміту цих понять.
Відповідь: Доброго дня! Шановний учасник! Відповідно до ч. 1 ст. 189 ГКУ ціна — це форма грошового визначення вартості продукції (робіт, послуг), яку реалізують суб’єкти господарювання.
Отже, поняття “ціна” (договірна ціна) визначається як певна сума грошових коштів, які контрагент зобов’язується передати іншому контрагенту за виконання ним своїх зобов’язань за договором.
Враховуючи зазначене поняття «ціна» договору та «сума» договору за своєю сутністю є тотожними.
Технічне завдання
Дата подання: 09 серпня 2022 09:46
Дата відповіді: 09 серпня 2022 16:50
Прохання пояснити позиція 495 технічного завдання. Укладання 120 метрів а самої труби 12 метрів?
Відповідь: Доброго дня! Відповідно до проектно-кошторисної документації, та позиції 495 Труби сталеві, діаметр 630 мм, товщина стінки 10 мм технічного завдання, обсяг враховано згідно ДСТУ-Н Б Д.2.2-48:2012 Додаток В, таблиця В1, Примітка 2 «Оборотність матеріалів та пристроїв, що застосовуються повторно». - витрати матеріалів при 10% відходів, що важко усуваються.
Технічне завдання
Дата подання: 09 серпня 2022 10:56
Дата відповіді: 09 серпня 2022 16:51
Позиція 498-499. Як можна виготовлення металоконструкцій 18 т а самих металоконстукцій 1,8т?
Відповідь: Доброго дня! Відповідно до проектно-кошторисної документації, та позиції 498-499 технічного завдання, обсяг враховано згідно ДСТУ-Н Б Д.2.2-48:2012 Додаток В, таблиця В1, Примітка 2 «Оборотність матеріалів та пристроїв, що застосовуються повторно». - витрати матеріалів при 10% відходів, що важко усуваються, тобто замовник сплачує лише 10 % за матеріал.
Технічне завдання
Дата подання: 09 серпня 2022 13:33
Дата відповіді: 09 серпня 2022 16:51
Шановний замовнику! З урахуванням важливості обєкту будівництва та значної кількості будівельних робіт у технічному завданні, просимо долучити до технічної частини тендерної документації інвесторський кошторис з нульовими цінами у формата imd (або іншому, який взаємодіє з АВК-5). Адже тендерна документація містить вимогу до учасників надати у складі пропозиції повний розрахунок вартості робіт. Проте строки підготовки пропозиції спрощених торгів дуже незначні для підготовки такого розрахунку з наявною інформацією, що істотно зменшує кількість учасників, які зможуть подати пропозицію. Просимо Вас врахувати, що умови війни у нашій країні вплинули на усі компанії, як замовників, так і виконавців робіт. Ми розуміємо, що для Вас є важливим провести закупівлю у максимально стислі строки, але просимо учасникам також надати можливість виконати Ваші вимоги. А тому просимо долучити нульовий кошторис до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Звертаємо Вашу увагу, що інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі оприлюднюється Замовником в системі електронних закупівель відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" № 922- VIII від 25.12.2015 (зі змінами), зокрема ст. 10 та ст. 14. Водночас, Законом не встановлено вимоги стосовно формату документів, які замовник оприлюднює в електронній системі закупівель. Слід зауважити, що формат в якому викладено Додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, в даному випадку, не впливає на можливість підготовки пропозиції потенційними учасникам торгів. Відповідно, відстутні об'єктивні підстави для викладення інформації про закупівлю або будь-якої її частини в іншому, відмінному від застосованого, форматі.
Тимчасові споруди
Дата подання: 09 серпня 2022 19:34
Шановний Замовнику! У розділі тимчасові споруди Технічного завдання до Оголошення передбачено перевезення на об'єкт, монтаж, демонтаж та перевезення з об'єкту на базу металоконструкцій в кількості 49 т. При цьому закупівлю таких конструкцій та зворотні матеріали при розбиранні не передбачено технічним завданням. Чи можна вважати, що дані конструкції надає Замовник? Якщо так, просимо відобразити у технічному завданні вичерпний перелік усіх матеріалів, які надає Замовник.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Тимчасові споруди (плити)
Дата подання: 09 серпня 2022 19:34
Шановний Замовнику! В розділі тимчасові споруди Технічного завдання до Оголошення передбачено влаштування, демонтаж та перевезення на базу З/б плит в кількості 359 м3, а вартість плит враховано 89 шт (120,15 м3). Просимо роз’яснити дану невідповідність та відсутність плит як зворотніх матеріалів. Чи потрібно вважати, що частину плит надає Замовник? Якщо так, просимо відобразити у технічному завданні вичерпний перелік усіх матеріалів, які надає Замовник.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Розгорнути всі запитання: 8 Згорнути запитання

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 17 серпня 2022 15:07

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Відповідність критеріям Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАГІСТРАЛЬ" 99 852 488,66
UAH з ПДВ
99 852 488,66
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи
ТОВ ПБС 104 880 000,00
UAH з ПДВ
104 880 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи

Публічні документи

16 серпня 2022 17:50
Електронний підпис
16 серпня 2022 17:46
Договірна ціна ч.1.pdf
16 серпня 2022 17:46
Договірна ціна ч.8.pdf
16 серпня 2022 17:46
Договірна ціна ч.5.pdf
16 серпня 2022 17:46
Договірна ціна ч.2.pdf
16 серпня 2022 17:46
Договірна ціна ч.4.pdf
16 серпня 2022 17:46
Договірна ціна ч.3.pdf
16 серпня 2022 17:46
Договірна ціна ч.7.pdf
16 серпня 2022 17:46
Договірна ціна ч.6.7z
16 серпня 2022 17:46
Автомагістраль_2247.rar
16 серпня 2022 17:46
6.Ліцензія та дозвіл.pdf
16 серпня 2022 17:46
5. Календарний графік.pdf
16 серпня 2022 17:46
3. Пропозиція.pdf
16 серпня 2022 17:46
12.Статут та Опис.pdf
16 серпня 2022 17:46
34. Техніка.7z
16 серпня 2022 17:46
9. Автомагістраль_2247.rar
16 серпня 2022 17:46
13.Витяг з ЄДР від 27.01.2022.pdf
16 серпня 2022 17:46
30.МТБ.7z
16 серпня 2022 17:46
33. Аналогічка.7z
16 серпня 2022 17:46
10. Лист -гарантія.pdf
16 серпня 2022 17:46
16. Гарантійний лист.pdf
16 серпня 2022 17:46
22. Гарантійний лист ОП.pdf
16 серпня 2022 17:46
32. Працівники.7z

Публічні документи

23 серпня 2022 16:25
Електронний підпис
16 серпня 2022 16:08
Електронний підпис
16 серпня 2022 15:54
18. Накази копія_compressed.pdf
16 серпня 2022 15:54
19. Скан-копії дипломів.pdf
16 серпня 2022 15:54
47. Протокол ЗБ копія.pdf
16 серпня 2022 15:54
64. Витяг з ПДВ.PDF
16 серпня 2022 15:54
73. Ліцензія АВК копія.pdf
16 серпня 2022 15:54
78. СОУ ТОВ ПБС.7z
16 серпня 2022 15:54
82. Банківська гарантія.7z

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАГІСТРАЛЬ"

Забезпечення виконання договору

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Підтверджую

Забезпечення тендерних пропозицій

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

ТОВ ПБС

Забезпечення виконання договору

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Підтверджую

Забезпечення тендерних пропозицій

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАГІСТРАЛЬ"
#31481658
Відхилено 99 852 488,66
UAH з ПДВ
19 серпня 2022 16:00
ТОВ ПБС
#32872788
Переможець 104 880 000,00
UAH з ПДВ
19 серпня 2022 16:01

Документи

19 серпня 2022 16:00
Електронний підпис
19 серпня 2022 15:58
Протокол УО № 241.pdf

Документи

19 серпня 2022 16:01
Електронний підпис
19 серпня 2022 16:01
Протокол УО № 242.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 19 серпня 2022 16:01

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ ПБС
#32872788
104 880 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

19 серпня 2022 16:01
Електронний підпис
19 серпня 2022 16:01
Протокол УО № 242.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис зміни до договору
25 березня 2024 15:31
Додаткова угода_8 від 25.03.2024 до Договору_1125-22.pdf зміни до договору
25 березня 2024 15:26
Електронний підпис зміни до договору
04 березня 2024 14:36
Додаткова угода_7 від 01.03.2024 до Договору_1125-22.pdf зміни до договору
04 березня 2024 14:34
Електронний підпис зміни до договору
19 грудня 2023 20:22
Додаткова угода_6 від 15.12.2023 до Договору_1125-22.pdf зміни до договору
19 грудня 2023 20:21
Електронний підпис зміни до договору
10 листопада 2023 11:07
Додаткова угода №5 від 10.11.2023 р..pdf зміни до договору
10 листопада 2023 11:00
Електронний підпис зміни до договору
04 жовтня 2023 09:48
Додаткова угода_4 від 29.09.2023.pdf зміни до договору
04 жовтня 2023 09:46
Електронний підпис зміни до договору
20 вересня 2023 12:53
Додаткова угода_3 від 20.09.2023.pdf зміни до договору
20 вересня 2023 12:53
Електронний підпис зміни до договору
04 травня 2023 14:26
Додаткова угода №2 до договору №1125-22 від 01.05.2023р..pdf зміни до договору
04 травня 2023 14:24
Електронний підпис зміни до договору
02 січня 2023 12:01
Додаткова угода №1 від 30.12.2022р..pdf зміни до договору
02 січня 2023 12:00
Електронний підпис укладений
25 серпня 2022 11:44
Електронний підпис укладений
25 серпня 2022 11:44
Договір_1125-22 від 24.08.2022.PDF укладений
25 серпня 2022 11:43

Ціни за одиницю:

Конкретна назва предмета закупівлі Кількість Одиниці виміру Ціна за одиницю
"Капітальний ремонт мосту через річку Ірша у м. Малин на автомобільній дорозі О061219 Народичі - Малин через Базар, км 67+015, Житомирської області" 1 роботи 104 880 000,00
UAH з ПДВ

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
30 грудня 2022
Дата публікації змін до договору:
02 січня 2023
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди продовжти емін дії договору та термін виконання робіт до 01.05.2023р. Додаток №2 викласти в новій редакції.
Номер договору про закупівлю: № 1125-22
Договір:
Номер додаткової угоди: № 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
01 травня 2023
Дата публікації змін до договору:
04 травня 2023
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди продовжити термін дії договору до 30.09.2023р. Додаток №2 викласти в новій редакції. Розділ XXIV викласти в новій редакції.
Номер договору про закупівлю: № 1125-22
Договір:
Номер додаткової угоди: №2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
20 вересня 2023
Дата публікації змін до договору:
20 вересня 2023
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди викласти пункт 15.21 розділу XV Договору "ОФОРМЛЕННЯ ТА ПРИЙМАННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ З ВИКОНАНИХ РОБІТ" в новій редакції.
Номер договору про закупівлю: № 1125-22
Договір:
Номер додаткової угоди: №3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 вересня 2023
Дата публікації змін до договору:
04 жовтня 2023
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору, а саме викласти в новій редакції пункт 21.1 Розділу XXII. "Строк дії договору" Договору. Викласти Додаток №2 до Договору (Календарний графік виконання робіт) в новій редакції, що додається.
Номер договору про закупівлю: № 1125-22
Договір:
Номер додаткової угоди: №4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
10 листопада 2023
Дата публікації змін до договору:
10 листопада 2023
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору, а саме викласти в новій редакції пункт 21.1 Розділу XXII. "Строк дії договору" Договору. Викласти Додаток №2 до Договору (Календарний графік виконання робіт) в новій редакції, що додається.
Номер договору про закупівлю: № 1125-22
Договір:
Номер додаткової угоди: №5
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
15 грудня 2023
Дата публікації змін до договору:
19 грудня 2023
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору, а саме викласти в новій редакції пункт 21.1 Розділу XXII. "Строк дії договору" Договору. Викласти Додаток №2 до Договору (Календарний графік виконання робіт) в новій редакції, що додається.
Номер договору про закупівлю: № 1125-22
Договір:
Номер додаткової угоди: №6
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
01 березня 2024
Дата публікації змін до договору:
04 березня 2024
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди викласти в новій редакції пункт 2.1 Розділу ІІ "Строк виконання робіт" Договору. Викласти в новій редакції пункт 21.1 Розділу ХХІІ "Строк дії Договору" Договору. Викласти Додаток №2 до Договору (Календарний графік виконання робіт) в новій редакції, що додається. Доповнити договір Додатком №3-24 до Договору (Протокол погодження договірної ціни на 2024 рік). Викласти Додаток №5 до Договору (План фінансування будівництва) в новій редакції, що додається.
Номер договору про закупівлю: № 1125-22
Договір:
Номер додаткової угоди: №7
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
25 березня 2024
Дата публікації змін до договору:
25 березня 2024
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди викласти Додаток №2 до Договору (Календарний графік виконання робіт) в новій редакції, що додається. Викласти Додаток №3-24 до Договору (Протокол погодження договірної ціни на 2024 рік) в новій редакції, що додається.
Номер договору про закупівлю: № 1125-22
Договір:
Номер додаткової угоди: №8
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Ціни за одиницю:

Конкретна назва предмета закупівлі Кількість Одиниці виміру Ціна за одиницю
"Капітальний ремонт мосту через річку Ірша у м. Малин на автомобільній дорозі О061219 Народичі - Малин через Базар, км 67+015, Житомирської області" 1 робота 104 880 000,00
UAH з ПДВ