Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ»)
Очікувана вартість
48 498 034,00 UAH
UA-2022-05-27-005027-a 16ab54eec2354bdea53aeea6c2f4a27b
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Матіос Іван

380445864190 i.matios@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Матіос Іван
380445864190
i.matios@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Уповноваженій особі ДП «МПІУ» надійшла заявка № 182 від 23.05.2022 року на закупівлю від начальника відділу планування ефіру управління планування ефіру та заступника генерального директора з планування ефіру, стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ».
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, з метою посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту її інформаційного простору та інформування міжнародної спільноти про події, що відбуваються під час збройної агресії Російської Федерації, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» запущений телевізійний проєкт російською мовою «FREEДОМ» на каналі українського іномовлення.
На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України № 366 - р від 07 травня 2022 року «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету щодо забезпечення інформаційної безпеки та захисту інформаційного простору держави», телевізійний проект «FREEДОМ» виходитиме в ефір у вигляді цілодобового інформаційного марафону.
З метою якісного та оперативного висвітлення подій, ведення безперервного мовлення з актуальною інформацією ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецького конкурсу для реалізації інформаційного марафону «FREEДОМ» на Державному підприємстві «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 11 травня 2022 року № 162 та Статуту ДП «МПІУ», оголосило про початок проведення мистецького конкурсу з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ».
За результатами проведеного мистецького конкурсу з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ», який відбувся 23.05.2022 р., переможцем визнано ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА».
Учасником була надана вичерпна інформація щодо проєкту з виробництва (створення) інформаційних передач та мовлення в прямому ефірі для інформаційного марафону «FREEДОМ».
Мета марафону: інформування багатомільйонної російськомовної аудиторії по всьому світу про реальну картину подій у світі, правду про війну, злочини російської федерації як в Україні, так і на території самої Росії та в інших країн.
Аудиторія марафону і тематичні акценти: російськомовна аудиторія в Росії, світі, в Україні, в окупованих частинах Донецької і Луганської областей та АР Крим.
Вікова група: 35-64р.
Основні спікери марафону: західне експертне товариство; російські опозиційні політики та лідери думок; представники української влади та експертного співтовариства.
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» надало інформацію про бачення блоку марафону, його структуру, можливість створення графічних, ілюстраційно-аналітичних матеріалів та тематичних інформаційно-аналітичних сюжетів, створення відеоряду для візуального сприйняття глядачем теми марафону та інше.
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» (вихідні дані (логотип): «УКРАЇНА 24») здійснює свою діяльність на території України та поза її межами на підставі ліцензій на мовлення (Серія НР №00150-м від 26.08.2018р. (багатоканальне мовлення), Серія НР №01604-м від 30.01.2020р. (супутникове мовлення)).
«УКРАЇНА 24» – загальнонаціональний інформаційно-аналітичний телеканал, що розпочав мовлення у грудні 2019 року та впевнено завойовує свого глядача.
Телеканал використав найкращі практики та надбання новинного проєкту «Сьогодні» телеканалу «УКРАЇНА» (веде мовлення з 13 березня 1993 року) та має регіональні представництва по всій Україні та декілька міжнародних редакцій, за допомогою яких новинна команда першою повномасштабно розповідає глядачам про актуальні події оперативно у прямому ефірі. За час свого існування канал провів десятки спецефірів і марафонів про актуальні події в Україні та за її межами.
До повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року телеканал «УКРАЇНА 24» працював у форматі прямоефірного інформаційного марафону, а також показував ток-шоу, інтерв'ю, аналітичні проєкти та новини щогодини. «УКРАЇНА 24» постійно вдосконалюється, розробляє нові цікаві формати й транслює виключно якісний контент, щоб бути для глядачів справжнім інформаційним лідером, каналом, якому довіряє глядач.
«УКРАЇНА 24» працює за стандартами новинної та аналітичної журналістики. Інформаційна команда завжди висвітлює неупереджено, незалежно та справедливо усі важливі події для України й світу.
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» має успішний досвід створення аудіовізуального продукту новинного та новинно-аналітичного спрямування та досвід роботи у прямому ефір.
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» надало довідку про наявність архіву про події в Україні від початку воєнних дій РФ проти України з 2014 року. У відділі архіву Товариства є вичерпна кількість відеоматеріалу про події в Україні.
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» була надана довідка про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, що будуть використовуватися під час реалізації проєкту «Інформаційний марафон «FREEДОМ» та довідку про наявність приміщень, в яких обладнані студії та технічні потужності для продукування прямоефірного мовлення у форматі багатогодинного інформаційного марафону у м. Варшава, м. Львів та м. Київ.
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» має власну студію у м. Київ для прямоефірних проєктів, яка може бути бекапом для студії у Варшаві та орендує дві студії з АСБ у Львові, з можливістю виходити у прямий ефір в режимі марафону.
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» має працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виробництва (створення) інформаційних передач та мовлення в прямому ефірі для інформаційного марафону «FREEДОМ». Був наданий перелік осіб, які братимуть участь у створенні контенту, вказана посада, освіта, стаж, рівень володіння українською та російською мовами та досвід ведення прямих ефірів.
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» має потужну контактну базу експертів, лідерів думок, які є авторитетними для російського глядача. Також, у цій базі сформовані контакти українських спікерів, зокрема представників державних органів влади, донесення думки яких є важливим для російськомовної аудиторії в усьому світі.
Контактні бази складаються з підрозділів: представники державних органів влади; керівники місцевих органів влади; експерти з воєнних питань; експерти з політичних, економічних, соціальних питань; історики та науковці; закордонні лідери думок, що володіють російською мовою та є авторитетними для російськомовної аудиторії.
Проєкт ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» повністю відповідає поставленим вимогам до передач та інформаційних матеріалів для інформаційного марафону «FREEДОМ», а саме:
- можливість створення інформаційно-аналітичних передач з орієнтуванням на російськомовного глядача по за межами України (Європа, Росія, світ);
- можливість ведення прямого ефіру зі студії (марафону) російською мовою щодня, прямі включення експертів, журналістів з місць подій, пряма трансляція брифінгу з перекладом на російську мову;
- можливість створення тематичних інформаційно-аналітичних сюжетів;
- можливість створення графічних та ілюстраційно-аналітичних матеріалів;
- можливість створення відеоряду для візуального сприйняття глядачем теми марафону, інтерв’ю ведучих з експертами;
- можливість створення інформаційно-публіцистичних, аналітичних передач;
- ведучі прямого ефіру мають досвід ведення прямих ефірів, підготовлені до ефіру, орієнтуються в темах ефіру, є впізнаваними та кваліфікованими;
- прямі ефіри будуть містити періодичні актуальні блоки новин;
- передачі будуть відповідати законодавству України, з обов’язковим дотриманням журналістської етики та Наказу Головнокомандувача Збройних сил України № 73 від 03.03.2022 року «Про організацію взаємодії між Збройними Силами України, іншими складовими сил оборони та представниками засобів масової інформації на час дії правового режиму воєнного стану».
ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» дозволить задовільнити потребу ДП «МПІУ» у виробництві (створенні) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництві (створенні) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» для посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту її інформаційного простору та інформування міжнародної спільноти про події, що відбуваються під час збройної агресії Російської Федерації, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні».
Враховуючи вищезазначене, є необхідність в проведення закупівлі послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» у кількості 754 години з ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» (ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги), відповідно до ч. 2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», шляхом проведення переговорної процедури з орієнтовною очікуваною вартістю – 48 498 034 (сорок вісім мільйонів чотириста дев'яносто вісім тисяч тридцять чотири) гривні 00 копійок з урахуванням ПДВ.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
ВИРІШИВ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015:92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» у кількості 754 годин);
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ «НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 37716726) (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 48 498 034 (сорок вісім мільйонів чотириста дев'яносто вісім тисяч тридцять чотири) гривні 00 копійок у тому числі ПДВ 20 % - 8 083 005, 67 (вісім мільйонів вісімдесят три тисячі п’ять) гривень 67 копійок.
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2022 року.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 27 травня 2022 18:05
Оскарження наміру укласти договір: 07 червня 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
754 Година
Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ»)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у Договорі, протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання Сторонами Актів наданих послуг. Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

27 травня 2022 17:46
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Інформація про моніторинг

  • UA-M-2022-06-22-000025 ● ba6909e93e2442eea811ec4cc81d666e
  • Статус: порушення не виявлені
  • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

    1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
  • Етапи закупівельного процесу:

    1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 22 червня 2022
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 22 червня 2022 15:58
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


22.06.2022 № 112

КиївПро початок моніторингу
процедур закупівель


Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ


Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
«Про початок моніторингу процедур
закупівель»Витяг з переліку
процедур закупівель

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
6 UA-2022-05-27-005027-a 27.05.2022 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівельДиректор Департаменту моніторингу закупівель Сергій ЧЕРНЕГА

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDF
Дата публікації: 14 липня 2022
Кінцевий строк оскарження: 20 липня 2022

Порушення не виявлено

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА"
#37716726
Переможець 48 498 034,00
UAH з ПДВ
27 травня 2022 18:05

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 27 травня 2022 18:05

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВИННА ГРУПА УКРАЇНА"
#37716726
48 498 034,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
28 липня 2022 15:59
ДУ 1 до Договору 85_0107_22.pdf укладений
28 липня 2022 11:07
Електронний підпис укладений
04 липня 2022 18:07
ТОВ НГ _УКРАЇНА_85_0107_22.pdf укладений
04 липня 2022 18:00

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 22 липня 2022
Сума оплати за договором: 0
з ПДВ
Причини розірвання договору: керуючись ч. 1 ст. 651, 654 Цивільного кодексу України та відповідно до п. 11.1 до Договору про надання послуг за рахунок бюджетних коштів № 85/0107/22 від «01» липня 2022 року (надалі – «Договір») уклали Додаткову угоду (надалі – Додаткова угода) до Договору про наступне: 1. Сторони дійшли згоди достроково розірвати Договір про надання послуг за рахунок бюджетних коштів № 85/0107/22 від «01» липня 2022 р. з 22 липня 2022 року. 2. З моменту набрання чинності цією Додатковою угодою зобов'язання Сторін, що виникли з Договору, припиняються, і Сторони не вважають себе пов'язаними будь-якими правами та обов'язками, що виникли із Договору. 3. Сторони, з питань неврегульованих Додатковою угодою, керуються чинним законодавством України. 4. Додаткова угода укладена українською мовою у двох примірниках, по одному для кожної із Сторін, які мають однакову юридичну силу і є невід’ємною частиною Договору. 5. Додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання і скріплення печатками Сторін. Сторони погодили, що умови Додаткової угоди застосовуються до відносин між ними, які виникли до її укладання, на підставі частини третьої статті 631 Цивільного кодексу України, а саме з 22 липня 2022 року.