Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ»)
Очікувана вартість
41 860 800,00 UAH
UA-2022-05-27-004793-a b34089223dd94ca79e90f63d89f50848
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полівчук Володимир Володимирович

380631492871 v.polivchuk@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Полівчук Володимир Володимирович
380631492871
v.polivchuk@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Уповноваженій особі ДП «МПІУ» надійшла заявка № 184 від 23.05.2022 року на закупівлю від начальника відділу планування ефіру управління планування ефіру та заступника генерального директора з планування ефіру, стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ».
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, з метою посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту її інформаційного простору та інформування міжнародної спільноти про події, що відбуваються під час збройної агресії Російської Федерації, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» запущений телевізійний проект російською мовою «FREEДОМ» на каналі українського іномовлення.
На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України № 366 - р від 07 травня 2022 року «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету щодо забезпечення інформаційної безпеки та захисту інформаційного простору держави», телевізійний проект «FREEДОМ» виходитиме в ефір у вигляді цілодобового інформаційного марафону.
З метою якісного та оперативного висвітлення подій, ведення безперервного мовлення з актуальною інформацією ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецького конкурсу для реалізації інформаційного марафону «FREEДОМ» на Державному підприємстві «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 11 травня 2022 року № 162 та Статуту ДП «МПІУ», оголосило про початок проведення мистецького конкурсу з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ».
За результатами проведеного мистецького конкурсу з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ», який відбувся 23.05.2022р., переможцем визнано ІП «1+1 Продакшн».
Учасником була надана вичерпна інформація щодо проєкту з виробництва (створення) інформаційних передач та мовлення в прямому ефірі для інформаційного марафону «FREEДОМ».
ІП «1+1 ПРОДАКШН» надало інформацію про бачення блоку марафону, його структуру, можливість створення графічних, ілюстраційно-аналітичних матеріалів та тематичних інформаційно-аналітичних сюжетів та інше.
Виробництво телевізійного контенту та аудіовізуального продукту є основним видом діяльності ІП «1+1 Продакшн» з моменту заснування (з 09.08.1995). Досвід діяльності у сфері виробництва телевізійного контенту та аудіовізуального продукту на дату оголошення конкурсу – 26 років 9 місяців.
За період свого існування ІП «1+1 Продакшн» та його афілійованими особами створено десятки проєктів – інформаційні та інформаційно-аналітичні передачі, великі студійні шоу, серіали, документальні фільми, концертні шоу, реаліті, скріптед реаліті, в тому числі: «ТСН», «ТСН.Тиждень», «Твій день», «Твій вечір», «Сніданок з 1+1», «Право на владу», Спецпроєкти ТСН, та інші.
Редакція служби новин ТСН має значний досвід організації та проведення прямоефірних проектів. в тому числі в форматі марафонів (телемарафон, присвячений парламентським виборам в Україні; телемарафон, присвячений розстрілам на Євромайдані; телемарафон, присвячений ситуації в Україні; телемарафон, присвячений ситуації в Криму; телемарафон, присвячений президентським виборам в Україні; телемарафон «ТСН.Вибір країни», присвячений парламентським виборам в Україні; марафон-тур ТСН до Дня Незалежності України, в рамках якого випуски ТСН велися з різних міст України; телемарафон «ТСН», «Сніданку з 1+1» і «Твого дня» на всіх каналах «1+1 media» та інші).
ІП «1+1 Продакшн» володіє значним архівом відеоматеріалів про політичні, економічні, соціальні події в Україні, починаючи з 1995 року, як власного виробництва (виробництва афілійованих осіб), так зібраних з відкритих джерел.
Відеоматеріалів про політичні, економічні, соціальні та військові події в Україні, починаючи від початку воєнних дій РФ проти України з 2014 року в архіві наявно:
- відеоматеріалів, відзнятих власними знімальними групами ІП «1+1 Продакшн» та знімальними групами афілійованих осіб – близько 267 годин;
- відеоматеріалів з відкритих джерел - близько 80 годин.
ІП «1+1 Продакшн» була надана Довідка про наявність матеріально-технічної бази та наявність технічної бази для прямоефірного студійного виробництва в щоденному форматі. Студія та все технологічне обладнання використовує систему гарантованого електроживлення з використанням ДГУ та ДБЖ. Все ключове технологічне обладнання зарезервовано та підтримується технічним персоналом в режимі 24/7.
Також, ІП «1+1 Продакшн» має в наявності приміщення, в якому обладнана студія.
ІП «1+1 Продакшн» володіє достатньою кількістю професійних ведучих з досвідом роботи на телебаченні та вільним володінням державною та російською мовами, власних або залучених кореспондентів за кордоном, спеціальних кореспондентів, з досвідом висвітлення воєнних подій. ІП «1+1 Продакшн» надало перелік осіб, які будуть брати участь у створенні контенту для інформаційного марафону «FREEДОМ».
Також була надана інформація про наявність контактної бази з експертами, лідерами думок, що є авторитетними для російського глядача.
ІП «1+1 Продакшн», безпосередньо або через афілійованих осіб, має доступ до інформаційних баз, матеріалів іноформаційних агентсв та інших інформаційних баз для створення аудіовізуального продукту.
Проєкт ІП «1+1 Продакшн» повністю відповідає поставленим вимогам до передач та інформаційних матеріалів для інформаційного марафону «FREEДОМ», а саме:
- можливість створення інформаційного-аналітичних передач з орієнтуванням на російськомовного глядача по за межами України (Європа, Росія, світ);
- можливість ведення прямого ефіру зі студії (марафону) російською мовою щодня, прямі включення експертів, журналістів з місць подій, пряма трансляція брифінгу з перекладом на російську мову;
- можливість створення тематичних інформаційно-аналітичних сюжетів;
- можливість створення графічних та ілюстраційно-аналітичних матеріалів;
- можливість створення відеоряду для візуального сприйняття глядачем теми марафону, інтерв’ю ведучих з експертами;
- можливість створення інформаційно-публіцистичних, аналітичних передач;
- ведучі прямого ефіру мають досвід ведення прямих ефірів, підготовлені до ефіру, орієнтуються в темах ефіру, є впізнаваними та кваліфікованими;
- прямі ефіри будуть містити періодичні актуальні блоки новин;
- передачі будуть відповідати законодавству України, з обов’язковим дотриманням журналістської етики та Наказу Головнокомандувача Збройних сил України № 73 від 03.03.2022 року «Про організацію взаємодії між Збройними Силами України, іншими складовими сил оборони та представниками засобів масової інформації на час дії правового режиму воєнного стану».
ІП «1+1 Продакшн» дозволить задовольнити потребу ДП «МПІУ» у виробництві (створенні) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництві (створенні) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» для посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту її інформаційного простору та інформування міжнародної спільноти про події, що відбуваються під час збройної агресії Російської Федерації, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні».
Враховуючи вищезазначене, є необхідність в проведенні закупівлі послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» у кількості 612 годин з ІП «1+1 Продакшн» (ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги), відповідно до ч. 2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», шляхом проведення переговорної процедури з орієнтовною очікуваною вартістю – 41 860 800 (сорок один мільйон вісімсот шістдесят тисяч вісімсот) гривень 00 копійок з урахуванням ПДВ.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»

ВИРІШИВ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015:92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» у кількості 612 годин);
- прийняти рішення про намір укласти договір з ІП «1+1 Продакшн» (код ЄДРПОУ 23389360) (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 41 860 800 (сорок один мільйон вісімсот шістдесят тисяч вісімсот) гривень 00 копійок у тому числі ПДВ 20 % - 6 976 800 (шість мільйонів дев’ятсот сімдесят шість тисяч вісімсот) гривень 00 копійок;
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2022 року.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 27 травня 2022 16:27
Оскарження наміру укласти договір: 07 червня 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
612 Година
Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ»)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

27 травня 2022 16:23
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Інформація про моніторинг

  • UA-M-2022-06-22-000037 ● 321afa40af86442587ccf257fb47dcb4
  • Статус: завершено ● Дата: 26 липня 2022
  • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

    1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
  • Етапи закупівельного процесу:

    1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 22 червня 2022
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 22 червня 2022 15:52
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


22.06.2022 № 112

КиївПро початок моніторингу
процедур закупівель


Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТДодаток
до наказу Державної аудиторської служби України
«Про початок моніторингу процедур
закупівель»Витяг з переліку
процедур закупівель

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
9 UA-2022-05-27-004793-a 27.05.2022 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівельДиректор Департаменту моніторингу закупівель Сергій ЧЕРНЕГА

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDF
Дата публікації: 14 липня 2022
Кінцевий строк оскарження: 20 липня 2022

Порушення не виявлено

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1+1 ПРОДАКШН
#23389360
Переможець 41 860 800,00
UAH з ПДВ
27 травня 2022 16:27

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 27 травня 2022 16:27

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1+1 ПРОДАКШН
#23389360
41 860 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
19 січня 2023 12:32
Електронний підпис укладений
04 липня 2022 17:49
Підписаний договір №88_0107_22 від 01.07.22.pdf укладений
04 липня 2022 17:49

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2022
Сума оплати за договором: 41 860 800,00
UAH (в тому числі ПДВ 6 976 800,00 UAH)