Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ»)
Очікувана вартість
32 999 805,00 UAH
UA-2022-05-27-003178-a 0f4cdd2e98a94bf0b410f9ef9eced3ff
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Матіос Іван

380445864190 i.matios@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Матіос Іван
380445864190
i.matios@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Уповноваженій особі ДП «МПІУ» надійшла заявка № 180 від 23.05.2022 року на закупівлю від начальника відділу планування ефіру управління планування ефіру та заступника генерального директора з планування ефіру, стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ».
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, з метою посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту її інформаційного простору та інформування міжнародної спільноти про події, що відбуваються під час збройної агресії Російської Федерації, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» запущений телевізійний проект російською мовою «FREEДОМ» на каналі українського іномовлення.
На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України № 366 - р від 07 травня 2022 року «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету щодо забезпечення інформаційної безпеки та захисту інформаційного простору держави», телевізійний проект «FREEДОМ» виходитиме в ефір у вигляді цілодобового інформаційного марафону.
З метою якісного та оперативного висвітлення подій, ведення безперервного мовлення з актуальною інформацією ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецького конкурсу для реалізації інформаційного марафону «FREEДОМ» на Державному підприємстві «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 11 травня 2022 року № 162 та Статуту ДП «МПІУ», оголосило про початок проведення мистецького конкурсу з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ».
За результатами проведеного мистецького конкурсу з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ», який відбувся 23.05.2022 р., переможцем визнано ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР».
Учасником була надана вичерпна інформація щодо проекту з виробництва (створення) інформаційних передач та мовлення в прямому ефірі для інформаційного марафону «FREEДОМ».
Це унікальний новинний проект, що працює у режимі news & talk 24/7 та забезпечує мовлення в режимі інформаційного марафону із висвітленням головних подій українського опору російській агресії проти України, тлумаченням подій в Україні, Росії та світі з точки зору України та цивілізованого світу.
Мета проекту: створити реальну картину світу для російськомовної аудиторії та стати альтернативним джерелом достовірної та збалансованої інформації російською мовою на противагу пропагандистським медіа, контрольованим владою РФ; сприяння посиленню санкційного тиску на Росію, міжнародній військовій та гуманітарній допомозі України, відмові від російських енергоносіїв у світі, європейській інтеграції України, міжнародній ізоляції РФ; зниження рівня підтримки російської влади, зміна злочинного державного режиму в Росії, посилення зростання антивійськових настроїв в РФ, зрив мобілізації, завершення російської агресії проти України, виведення російських військ з окупованих територій та покаяння за військові злочини, вчинені російськими військовослужбовцями; спонукання опозиційно налаштованої частини російського суспільства та російської діаспори за межами РФ до активних дій зі зміни влади та соціально-політичного устрою РФ на такий, що не становитиме загрози Україні та світу.
Функції проекту: надання об’єктивної та правдивої інформації про перебіг війни, розв’язаної путінською Росією в Україні, правдивих даних про втрати російської армії, успіхи Збройних сил України; просування демократичних цінностей у російськомовній аудиторії, антивоєнна пропаганда серед населення Росії; правдиве висвітлення військових злочинів, вчинених російськими військовослужбовцями в Україні та формування думки серед російськомовної аудиторії в світі про необхідність та невідворотність міжнародного трибуналу над російськими злочинцями; розгортання у російському суспільстві здорової політичної дискусії про неприпустимість війни з Україною.
Цільова аудиторія проекту: росіяни, які виступають відверто чи особисто дотримуються позиції проти війни, які сумніваються у правильності політики чинної влади РФ, здатні сприймати іншу інформацію, ніж поширює РФ; російськомовні діаспори за межами РФ (Європа, Америка, Азія, Близький Схід), у тому числі ті, які не дотримуються антивоєнної позиції, але втратили доступ до російськомовного телебачення завдяки санкціям, запровадженим урядами різних країн до російських телеканалів; емігранти з Росії «нової хвилі», які покинули РФ через початок повномасштабної агресії Росії в Україні.
Ядро аудиторії – вікова група 35-64 (тематика: жахи війни, мобілізація молоді, брехня, спротив пропаганді, падіння рівня життя, невизначеність майбутнього) та вікова група 18-35 (мобілізація, воєнні втрати, санкції, світова ізоляція, позиція світових зірок проти війни та проти РФ).
ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» надало інформацію про бачення блоку марафону, його структуру, можливість створення графічних, ілюстраційно-аналітичних матеріалів та тематичних інформаційно-аналітичних сюжетів та інше.
Досвід діяльності ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» більше 25 років (з 20 жовтня 1996 року). За роки діяльності Телеканал «ІНТЕР» створив сотні телевізійних проектів різних жанрових спрямувань: інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі, науково-просвітницькі передачі, розважальні та музичні передачі, художні та документальні фільми та серіали.
ПРАТ «Телеканал «ІНТЕР» має ліцензії на мовлення: Серія НР №00290-М, строк дії – до 23 серпня 2025 року (багатоканальне телебачення, територія розповсюдження – загальнонаціональне); Серія НР №00443-м, строк дії – до 18 червня 2030 року (міжнародна версія – телеканал «ІНТЕР+», супутникове телебачення, територія розповсюдження – закордонне). Також Телеканалу «ІНТЕР» видані ліцензії на ефірне та супутникове телебачення.
Телеканал «ІНТЕР» має досвід організації мовлення за кордоном – існує міжнародна версія – супутниковий телеканал «ІНТЕР+», який розпочав мовлення в 2003 році. Територія мовлення: вся територія Європи, Туреччина, західна частина РФ, Казахстану та Середньої Азії, північна частина Африки та Близького Сходу, вся територія США, південна частина Канади та північна частина Мексики.
ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» має значний архів відеоматеріалів, присвячених воєнним діям Росії проти України з 2014 року.
Так, протягом останніх 8 років та до 24 лютого 2022 року Телеканал «ІНТЕР» організовував щоденне інформаційно-аналітичне мовлення, системно висвітлюючи факти військової агресії на Донбасі та події в анексованому Криму. Щоденно на Телеканалі «ІНТЕР» виходило до 5 випусків новин, а також інформаційно-аналітичні програми «Подробиці» та «Подробиці тижня».
ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» була надана Довідка про наявність матеріально-технічної бази та технічної бази для прямоефірного студійного виробництва в щоденному форматі.
ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» для виробництва інформаційного марафону «FREEДОМ» залучатиме висококваліфікованих працівників, як тих, що прийняті до штату Телеканалу «ІНТЕР», так і працівників афілійованих осіб. ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» надало перелік осіб, які будуть брати участь у створенні контенту для інформаційного марафону «FREEДОМ» (вказана посада, освіта, стаж, рівень володіння українською та російською мовами досвід ведення прямих ефірів та інше).
При створенні інформаційно-новинних матеріалів, Телеканал «ІНТЕР» використовує широку базу українських та закордонних експертів, аналітиків та лідерів думок з різних сфер.
Створення інформаційно-новинних матеріалів для Телеканалу «ІНТЕР» здійснюється із застосуванням інформації та матеріалів українських та міжнародних інформаційних агентств.
ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» повністю відповідає поставленим вимогам до передач та інформаційних матеріалів для інформаційного марафону «FREEДОМ», а саме:
- можливість створення інформаційного-аналітичних передач з орієнтуванням на російськомовного глядача по за межами України (Європа, Росія, світ);
- можливість ведення прямого ефіру зі студії (марафону) російською мовою щодня, прямі включення експертів, журналістів з місць подій, пряма трансляція брифінгу з перекладом на російську мову;
- можливість створення тематичних інформаційно-аналітичних сюжетів;
- можливість створення графічних та ілюстраційно-аналітичних матеріалів;
- можливість створення відеоряду для візуального сприйняття глядачем теми марафону, інтерв’ю ведучих з експертами;
- можливість створення інформаційно-публіцистичних, аналітичних передач;
- ведучі прямого ефіру мають досвід ведення прямих ефірів, підготовлені до ефіру, орієнтуються в темах ефіру, є впізнаваними та кваліфікованими;
- прямі ефіри будуть містити періодичні актуальні блоки новин;
- передачі будуть відповідати законодавству України, з обов’язковим дотриманням журналістської етики та Наказу Головнокомандувача Збройних сил України № 73 від 03.03.2022 року «Про організацію взаємодії між Збройними Силами України, іншими складовими сил оборони та представниками засобів масової інформації на час дії правового режиму воєнного стану».
Реалізація проекту ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» дозволить задовольнити потребу ДП «МПІУ» у виробництві (створенні) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництві (створенні) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» для посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту її інформаційного простору та інформування міжнародної спільноти про події, що відбуваються під час збройної агресії Російської Федерації, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні».
Враховуючи вищезазначене, є необхідність в проведенні закупівлі послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» у кількості 459 годин з ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» (ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги), відповідно до ч. 2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», шляхом проведення переговорної процедури з орієнтовною очікуваною вартістю - 32 999 805,00 грн. (тридцять два мільйона дев'ятсот дев'яносто дев'ять тисяч вісімсот п'ять гривень 00 копійок), з урахуванням ПДВ.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
ВИРІШИВ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015:92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ» у кількості 459 годин);
- прийняти рішення про намір укласти договір з ПРАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» (код ЄДРПОУ 23507865) (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 32 999 805 (тридцять два мільйона дев'ятсот дев'яносто дев'ять тисяч вісімсот п'ять) гривень 00 копійок у тому числі ПДВ 20 % - 5 499 967 (п’ять мільйонів чотириста дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот шістдесят сім) гривень 50 копійок.
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2022 року.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 27 травня 2022 14:00
Оскарження наміру укласти договір: 07 червня 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
459 Година
Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ»)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у Договорі, протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання Сторонами Актів наданих послуг. Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

27 травня 2022 13:45
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Інформація про моніторинг

  • UA-M-2022-06-22-000028 ● 46d794de691743c78f70b0c7ab3ddaca
  • Статус: порушення не виявлені
  • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

    1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
  • Етапи закупівельного процесу:

    1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 22 червня 2022
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 22 червня 2022 15:57
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


22.06.2022 № 112

КиївПро початок моніторингу
процедур закупівель


Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТДодаток
до наказу Державної аудиторської служби України
«Про початок моніторингу процедур
закупівель»Витяг з переліку
процедур закупівель

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
12 UA-2022-05-27-003178-a 27.05.2022 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівельДиректор Департаменту моніторингу закупівель Сергій ЧЕРНЕГА

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDF
Дата публікації: 14 липня 2022
Кінцевий строк оскарження: 20 липня 2022

Порушення не виявлено

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕЛЕКАНАЛ "ІНТЕР"
#23507865
Переможець 32 999 805,00
UAH з ПДВ
27 травня 2022 14:00

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 27 травня 2022 14:00

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕЛЕКАНАЛ "ІНТЕР"
#23507865
32 999 805,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
17 січня 2023 10:22
Електронний підпис укладений
04 липня 2022 18:41
ІНТЕР_87_0107_22.pdf укладений
04 липня 2022 18:19

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2022
Сума оплати за договором: 32 999 805,00
UAH (в тому числі ПДВ 5 499 967,50 UAH)