Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги з озброєної охорони музейних предметів Державної частини Музейного фонду України, а саме скульптурної групи: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа.
Очікувана вартість
2 170 000,00 UAH
UA-2022-02-15-001387-a 7e9aed317b2c4e9f85201fb5e4bc4475
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Ліпська Олена Савівна

380487227598 k.nasledie@omr.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ОБ'ЄКТІВ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (УПООКС ОМР)
Код ЄДРПОУ: 26343789
Місцезнаходження: 65026, Україна , Одеська обл., Одеса, ВУЛИЦЯ КАТЕРИНИНСЬКА, будинок 14
Контактна особа: Ліпська Олена Савівна
380487227598
k.nasledie@omr.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Відсутність конкуренції з технічних причин
Обґрунтування
Відповідно до ч. 4. ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) відносини, пов’язані із сферою публічних закупівель, регулюється виключно цим Законом і не можуть регулюватися іншими законами, крім випадків, встановлених цим Законом.
Відповідно до ч. 10 ст. 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом.
Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі, як виняток, та відповідно до умов, визначених у ч. 2 ст. 40 Закону.
Згідно з п. 2. ч. 2. ст. 40 Закону замовник має право застосувати переговорну процедуру закупівлі у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності відсутності конкуренції з технічних причин.
При проведенні процедури закупівлі управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини керувалось Законом України «Про публічні закупівлі», Законом України «Про музеї та музейну справу», Постановою КМУ від 02.12.2021 року № 1388 «Про затвердження переліку музеїв та заповідників, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України», Постановою КМУ від 20.07.2000 року № 1147 «Про затвердження Положення про Музейний фонд України», Постановою КМУ від 21.11.2018 року № 975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», Постановою КМУ від 13.10.2015 року № 834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ», Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 01.09.2015 року № 1053 «Про затвердження Критеріїв, відповідно до яких об’єкти включаються до переліку окремих особливо важливих об’єктів права державної власності, охорона яких здійснюється виключно державними підприємствами та організаціями на підставі договорів про надання охоронних послуг».
Відповідно до Закону України «Про музеї і музейну справу»: законодавство України про музеї та музейну справу базується на Конституції України і складається з Основ законодавства України про культуру, цього Закону та інших нормативно-правових актів (ч. 1 ст. 4); музеї можуть засновуватися на будь-яких формах власності, передбачених законами. Засновниками музеїв можуть бути відповідні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи. Для створення музею засновники повинні забезпечити умови для охорони музею, оснащення його засобами охоронної та пожежної сигналізації (ч. 1, 3 абз. 3 ст. 7); сума витрат на забезпечення охорони музеїв обов'язково визначається в державному та місцевих бюджетах і вноситься до переліку захищених статей видатків загального фонду бюджетів (ч. 3 ст. 13); до державної частини Музейного фонду України належать музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що є державною власністю, зберігаються у державних музеях, у тому числі музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що зберігаються в музеях, які належать до сфери управління місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 15-1); перелік музеїв, у яких зберігаються музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України, затверджується Кабінетом Міністрів України (ч. 3 ст. 15-2); державне управляння музеями здійснює центральний орган виконавчої влади у сфері культури і туризму. Інші центральні та місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування здійснюють керівництво музеями, що перебувають у сфері їх управління (ч. 1, 3 ст. 26); держава гарантує забезпечення охорони музеїв державної та комунальної форм власності (ч. 3 ст. 29).
Постановою КМУ від 02.12.2021 року № 1388 «Про затвердження переліку музеїв та заповідників, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України» Затверджено перелік музеїв та заповідників, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України. До переліку включено також Муніципальний музей приватних колекцій імені О. Блещунова (КУ «Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова») (п. 7 Переліку).
Згідно договору №б/н від 28.12.2021 року Управлінню з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради від КУ «Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова» на підставі наказу Департаменту культури та туризму Одеської міської ради № 41 від 27.12.2021 року було передано на тимчасове зберігання музейні предмети державної частини музейного фонду України у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», а саме: скульптури: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436).
Відповідно до Постанови КМУ від 21.11.2018 року № 975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах». Вказаною Постановою КМУ установлено, що у разі відповідності категоріям, затвердженим цією постановою, такі об’єкти охороняються органами поліції охорони на договірних засадах (ч. 2).
Музейні заклади, в яких зберігаються музейні предмети державної частини Музейного фонду України, внесені до Державного реєстру національного культурного надбання включені до затвердженого Постановою КМУ від 21.11.2018 року № 975 переліку категорії об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах (п.10).
Відповідно до Постанови КМУ від 13.10.2015 року №834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ» (із змінами) органи поліції охорони, утворені як територіальні органи Національної поліції, є правонаступниками Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ та відповідних державних установ Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ. До органів поліції охорони перейшло виконання функцій з обов’язкової охорони об’єктів культури, де зберігаються історичні та культурні цінності загальнодержавного значення. На території Одеської області таким органом є Управління поліції охорони в Одеській області як територіальний орган поліції охорони.
Таким чином, державою, в особі Кабінету Міністрів України, в імперативному порядку встановлена обов’язковість здійснення органами поліції охорони функцій з охорони об’єктів культури, де зберігаються історичні та культурні цінності загальнодержавного значення. Визначено також, що зазначені охоронні функції виконуються на договірній основі.
У зв’язку з тим, що скульптури, які входять до складу пам'ятника «Засновникам Одеси» є музейними предметами державної частини Музейного фонду України, то вони підлягають обов’язковій охороні органами поліції охорони на договірних засадах.
На підставі вищезазначеного, озброєну охорону музейних предметів державної частини Музейного фонду України, а саме: скульптурної групи:
Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437);
Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа може здійснювати лише Управління поліції охорони в Одеській області.
Отже, враховуючи вищевикладене, та згідно п. 2. ч. 2. ст. 40 Закону замовник має право застосувати переговорну процедуру закупівлі у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності відсутності конкуренції з технічних причин.
Враховуючи відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи, дану закупівлю можна здійснити шляхом застосування переговорної процедури закупівлі та на підставі проведеної процедури укласти договір з Управлінням поліції охорони в Одеській області.
Ознайомившись з документами, які надало Управління поліції охорони в Одеській області (надалі – Учасник), Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини підтверджує, що Учасник, надав відповідні документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, які вимагались Замовником.
Відповідно до частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України строк надання послуг з 01 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року (включно).
Документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин є:
1. Закон України «Про музеї та музейну справу».
2. Постанова КМУ від 21.11.2018 року № 975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах».
3. Постанова КМУ від 02.12.2021 року № 1388 «Про затвердження переліку музеїв та заповідників, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України»
4. Закон України «Про охоронну діяльність» від 22 березня 2012 року
№ 4616-VI.
5. Наказ МВС України від 07.07.2017 року № 577 «Про організацію службової діяльності поліції охорони з питань забезпечення фізичної охорони об’єктів».
6. Постанова КМУ від 13.10.2015 року № 834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ».
7. Постанова КМУ від 20.07.2000 року № 1147 «Про затвердження Положення про Музейний фонд України».
8. Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 01.09.2015 року
№ 1053 «Про затвердження Критеріїв, відповідно до яких об’єкти включаються до переліку окремих особливо важливих об’єктів права державної власності, охорона яких здійснюється виключно державними підприємствами та організаціями на підставі договорів про надання охоронних послуг».

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 лютого 2022 11:54
Оскарження наміру укласти договір: 26 лютого 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79710000-4: Охоронні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з озброєної охорони музейних предметів Державної частини Музейного фонду України, а саме скульптурної групи: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 65026, Україна, Одеська область, Одеса, Катерининська площа
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Оплата за надані послуги здійснюється на підставі акту приймання-передачі послуг. Оплата за послуги здійснюється в національній валюті України. Пiсляоплата 5 Робочі 100

Тендерна документація

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2022-09-07-000013 ● 0c1673a1bfbf46b7bf723ee657c1cfc4
 • Статус: порушення виявлені
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  2. Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 07 вересня 2022
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 07 вересня 2022 15:49
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ
07.09.2022 №49-з
Вінниця

Про початок моніторингу
закупівель

Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами, доручення Державної аудиторської служби України від 05 вересня 2022 року №003100-18/6851-2022,
НАКАЗУЮ:

1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.

В.о.начальника Управління Північного офісу Держаудитслужби
у Вінницькій області Сергій КОЛІСНИК

Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 07.09.2022 №49-з
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
11. UA-2022-02-15-001387-a 15.02.2022 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2022-09-08 11:11:17

Про надання пояснення

У межах проведення моніторингу закупівлі послуги з озброєної охорони музейних предметів державної частини Музейного фонду України, а саме скульптурної групи: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2022-02-15-001387-a), здійсненої Управлінням з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснення з питання:
Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість? Також надати посилання на сторінку власного вебсайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Відповідні пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2022-09-13 13:37:18

Пояснення на запит UA-M-2022-09-07-000013

На запит що надійшов від органу Держаудитслужби у Вінницькій області щодо надання пояснень по тендеру UA-2022-02-15-001387 у межах проведення моніторингу закупівлі послуг з озброєної охорони предметів культурної спадщини на території Центрального історичного ареалу міста Одеси на 2022 – 2024 роки Управлінням з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради було проведено закупівлю Послуг з озброєної охорони музейних предметів Державної частини Музейного фонду України, а саме скульптурної групи: Й.М де-Рибас (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волан (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкін-Таврійський (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубов (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам’ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа та укладено договір про закупівлю послуг № Б-1/4-22 від 03 березня 2022 року з Управлінням поліції охорони в Одеській області на суму 2 170 000, 00 грн. (З текстом договору можна ознайомитись на тендерному майданчику «Prozorro» за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-02-15-001387-a ).
Для обгрунтування розміру витрат на предмет закупівлі, долучається Додаток № 2 (на 1.арк) до вищезазначеного договору від 03.03.2022 р. Розрахунок вартості послуг охорони (додається) наданий Управлінням поліції охорони в Одеській області.
Відповідно до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 16 травня 2022 року № 58 «Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 08 грудня 2021 року № 797-VIII «Про бюджет Одеської міської територіальної громади на 2022 рік» з Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради були зняті бюджетні призначення у поточному році та зменшене фінансування.
У зв’язку з цим Управлінням було зменшено суму договору про закупівлю послуг № Б-1/4-22 від 03.03.2022 року на 1 218 900,00 грн та укладено Додаткову угоду № 2 від 26 квітня 2022 року. Нова зменшена ціна договору склала 951 100, 00 грн, а термін надання послуг: по 09 червня 2022 року включно. Розрахунок вартості послуг охорони (додається) наданий Управлінням поліції охорони в Одеській області.

Надання інформації про усунення порушення замовником

Щодо висновку що надійшов від органу Держаудитслужби у Вінницькій області щодо надання пояснень по тендеру UA-2022-02-15-001387 у межах проведення моніторингу закупівлі послуг з озброєної охорони музейних предметів Державної частини Музейного фонду України, а саме скульптурної групи: Й.М де-Рибаса (інв. № ЖГС-1438); Ф.В. де-Волана (інв. № ЖГС-1437); Г.А. Потьомкіна-Таврійського (інв. № ЖГС-1439); П.А Зубова (інв. № ЖГС- 1436) у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа, Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради зазначає наступне. В Управлінні проведено робочу нараду з інформуванням працівників щодо неухильного дотримання положень Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів». Здійснено аналіз розміщеної інформації щодо питання визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, переговорної процедури закупівлі, оприлюдненої інформації. Зауваження прийнято до уваги, та буде здійснено заходи щодо можливості усунення проблематики наповнення веб-сайтів у подальшому. Станом на 29.09.2022 р. уповноважена особа з питань організації та проведення вищезазначеної процедури закупівлі звільнена з органів місцевого самоврядування.

2022-09-30 10:00:57


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDF
Дата публікації: 26 вересня 2022
Кінцевий строк оскарження: 11 жовтня 2022

Порушення виявлено

 1. Інші порушення законодавства у сфері закупівель (Встановлено порушення пункту 4-1 Постанови №710)

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
#40108934
Переможець 2 170 000,00
UAH з ПДВ
15 лютого 2022 11:54

Документи

15 лютого 2022 11:54
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 15 лютого 2022 11:54

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
#40108934
2 170 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

15 лютого 2022 11:54
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
27 грудня 2022 14:34
Електронний підпис зміни до договору
27 травня 2022 15:56
додаткова угода №2.pdf зміни до договору
27 травня 2022 15:53
Електронний підпис зміни до договору
14 квітня 2022 11:28
Додаткова угода № 1 від 14.04.22.pdf зміни до договору
14 квітня 2022 11:23
Електронний підпис укладений
03 березня 2022 12:07
Договір № Б-1_4-22 від 03.03.2022 року.pdf укладений
03 березня 2022 12:06

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
14 квітня 2022
Дата публікації змін до договору:
14 квітня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 1. У зв’язку з об’єктивними обставинами, в тому числі для Управління як Замовника, а саме військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ (строк дії якого продовженого з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року строком на 30 діб), у зв’язку з необхідністю виконання зобов’язань в особливому режимі в умовах воєнного стану, Сторони відповідно до вимог ст. 651, 653 та 654 Цивільного кодексу України, домовились укласти цю Додаткову угоду до Договору, уточнивши умови Договору, внести зміни до Договору, та викласти п. 1.1. у новій редакції, а саме: 1.1. «Учасник» зобов'язується надати "Замовникові" послуги із благоустрою населених пунктів (зокрема охорону об’єктів благоустрою) (далі – послуги), зазначені в пункті 1.2. розділу І Договору, а «Замовник» - прийняти і оплатити такі послуги. Відповідно до ст. 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до об'єктів благоустрою населених пунктів належать пам'ятки культурної та історичної спадщини. Скульптурна група у складі пам'ятника «Засновникам Одеси», за адресою: м. Одеса, Катерининська площа є музейними предметами державної частини Музейного фонду України та відносяться до об’єкту благоустрою міста Одеси.
Номер договору про закупівлю: Б-1/4-22
Договір:
Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
26 травня 2022
Дата публікації змін до договору:
27 травня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): У зв’язку зі зменшенням фінансування, Сторони дійшли спільної згоди зменшити ціну Договору на 1 218 900,00 грн. (один мільйон двісті вісімнадцять тисяч дев’ятсот гривень 00 копійок) та викласти 3.1 в наступній редакції: «3.1. Ціна цього Договору становить 951 100, 00 грн. 00 коп. (дев’ятсот п’ятдесят одна тисяча сто гривень 00 копійок) в т.ч. ПДВ 158 516 грн. 67 коп. (сто п’ятдесят вісім тисяч п’ятсот шістнадцять гривень 67 копійок)».
Номер договору про закупівлю: Б-1/4-22
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2022
Сума оплати за договором: 951 100,00
UAH (в тому числі ПДВ 158 516,67 UAH)