Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»
Очікувана вартість
48 000 000,00 UAH
UA-2022-01-24-018028-b 83127ef9d28d40af80344f90e05a4798
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Голобородько Людмила Валентинівна

380667820287 rada_buh@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Парламентський телеканал "Рада"
Код ЄДРПОУ: 21708430
Місцезнаходження: 01008, Україна , Київська обл., Київ, вулиця Садова будинок 3а
Контактна особа: Голобородько Людмила Валентинівна
380667820287
rada_buh@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури.
Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Крім того, детальніша інформація про такі підстави наведена у додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Згідно з частиною шостою статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити таку інформацію, зокрема обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
При цьому замовник самостійно визначає документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі, відповідно до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені пунктом 2 частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Відповідно до коментарів щодо підстави для застосування переговорної процедури закупівлі, наданих в додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020 обґрунтуванням такої підстави може бути:

- протокол про підсумки конкурсу.

В основі Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» (надалі – телеканал «Рада») знаходиться розробка концепцій, що направлені на створення позитивного іміджу і на висвітлення роботи Верховної Ради України та уряду України. Мета і основне завдання цих програм полягає у збільшені обізнаності населення у процесі законотворення, висвітлення діяльності ВРУ і допомогти глядачу орієнтуватися у найважливіших політичних та економічних процесах України та світу.
Концепція проєкту повинна бути сучасною, унікальною і містити суспільно важливу інформацію, яка розкриватиме тему, а саме «Висвітлення діяльності Верховної Ради України» з нової, унікальної точки зору, відходити від стереотипного сприйняття та відкривати нові грані у підході, мати оригінальний сучасний сценарій та всі можливі сучасні технічні та творчі засоби втілення задуму, а також будуть зберігати основні характеристики притаманні ток-шоу: телевізійні дискусії, обговорення питань загального інтересу, точок зору.

Оскільки для відбору проєкту одним з основних критеріїв є саме творча ідея, концепція, яка найбільш повно відображає та відповідає предмету діяльності та цілям, а також концепції мовлення телеканалу «Рада», цим зумовлено проведення мистецького конкурсу з визначення кращого проєкту.

Враховуючи вищевикладене, з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецького проєкту з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» організовано та проведено мистецький конкурс (далі - мистецький конкурс).

Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» затверджено розпорядженням директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93.

На ім’я директора надійшла Службова записка головного режисера спеціальних проєктів Барановської І.В. (вх. № 23/674 від 13.12.2021) про необхідність провести мистецький конкурс на тему: «Розроблення творчих концепцій створення циклічних телевізійних програм у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» з подальшим втіленням», а саме: «Створення циклічних телевізійних програм «День наживо».

Відповідно до інформації зазначеної в Службовій записці, для забезпечення наповнення ефіру телеканалу «Рада» оригінальним контентом необхідно провести мистецький конкурс з розроблення творчих концепцій створення циклічних телевізійних програм у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» з подальшим втіленням», а саме: «Створення циклічних телевізійних програм «День наживо».

Розпорядження, на підставі якого проводиться конкурс: Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 14.12.2021 № 109 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Проведення мистецького конкурсу відбувається з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецьких проєктів з розроблення творчої концепції та їх реалізації, спрямованої на реконструкцію та розвиток технічної бази виробництва, поширення телепрограм (передач) про діяльність Верховної Ради України та іншої відеопродукції, а також створення умов для раціонального та ефективного цільового використання бюджетних коштів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

За результатами проведеного мистецького конкурсу з «Розроблення творчих концепцій створення циклічних телевізійних програм у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» з подальшим втіленням», а саме: «Створення циклічних телевізійних програм «День наживо», який відбувся 30.12.2021р., за результатом оцінювання презентацій проєктів (Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ» та Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОЛДБЕРРІ»), враховуючи підсумки обговорення проєктів, прийнято рішення Конкурсною комісією, шляхом відкритого голосування за проєкти, про визначення переможцем мистецького конкурсу з «Розроблення творчих концепцій створення циклічних телевізійних програм у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» з подальшим втіленням», а саме: «Створення циклічних телевізійних програм «День наживо» проєкт Учасника:
Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ».

Протокол засідання конкурсної комісії з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 7 від 30.12.2021 р.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 30.12.2021 № 118 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ».

Підстава застосування переговорної процедури закупівлі:

Згідно з пунктом 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем мистецького конкурсу.

Обґрунтуванням такої підстави для застосування переговорної процедури закупівлі є:

Абзац третій пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»

Додаток 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93 «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада», яким затверджено Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 14.12.2021 № 109 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Протокол засідання конкурсної комісії з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 7 від 30.12.2021 р.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 30.12.2021 № 118 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, вищезазначені документи підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі у відповідності до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 січня 2022 20:03
Оскарження наміру укласти договір: 04 лютого 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:99999999-9: Не відображене в інших розділах


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 штуки
Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Садова будинок 3а
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 99999999-9 — Не відображене в інших розділах

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Замовник сплачує Виконавцю в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у Договорі, протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Акту на оплату Пiсляоплата 10 Календарні 100

Тендерна документація

24 січня 2022 19:57
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
24 січня 2022 19:57
IMG_0002_118_результат_конкурсу.pdf

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2022-12-02-000040 ● 806bbb4bec104249899afac40be8465a
 • Статус: порушення виявлені
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  2. Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 02 грудня 2022
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 02 грудня 2022 16:05
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


02.12.2022 № 286

КиївПро початок моніторингу
процедур закупівель


Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.


Заступник Голови Юлія СОЛЯНІК


Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
«Про початок моніторингу процедур
закупівель»Витяг з переліку
процедур закупівель

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
3 UA-2022-01-24-018028-b 24.01.2022 інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівельДиректор Департаменту моніторингу закупівель Сергій ЧЕРНЕГА

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2022-12-19 17:56:40

Запит про надання пояснень

У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2022-01-24-018028-b) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань:
1. Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмету закупівлі та розраховано його очікувану вартість.
2. Надати посилання на доступну для перегляду сторінку власного вебсайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
3. Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада», затверджених розпорядженням директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93.
4. Службову записку головного режисера спеціальних проєктів Барановської І.В. (вх. № 23/674 від 13.12.2021) про необхідність проведення мистецького конкурсу на тему: «Розроблення творчих концепцій створення циклічних телевізійних програм у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» з подальшим втіленням», а саме: «Створення циклічних телевізійних програм «День наживо».
5. Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 14.12.2021 № 109 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».
6. Протокол засідання конкурсної комісії з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» щодо розгляду та прийняття рішень з таких питань:
попереднього відбору мистецьких проектів;
перевірки повноти поданих документів на відповідність положенням, вказаним у пункті 3 цього запиту;
оцінювання мистецьких проектів;
допущення мистецьких проектів до другого етапу мистецького конкурсу.
7. Презентації проєктів, подані учасниками, в тому числі товариством з обмеженою відповідальністю «Кінокіт» та товариством з обмеженою відповідальністю «Голдберрі», для участі у мистецькому конкурсі з «Розроблення творчих концепцій створення циклічних телевізійних програм у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» з подальшим втіленням», а саме: «Створення циклічних телевізійних програм «День наживо», який відбувся 30.12.2021.
8. Протокол засідання конкурсної комісії з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 7 від 30.12.2021.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2022-12-22 12:42:53

Пояснення на запит за процедурою закупівлі з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» (за номером ID: UA-2022-01-24-018028-b)

Державним підприємством «Парламентський телеканал «Рада» було опрацьовано Ваш запит щодо надання поясненнь за процедурою закупівлі з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «День наживо» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» (за номером ID: UA-2022-01-24-018028-b). Ініціатор закупівлі надає пояснення з копіями відповідних документів, які додаються.

Надання інформації про усунення порушення замовником

заходи щодо усунення виявлених порушень зазначені в листі від 30.06.2022 № 23-29/280, який додається

2022-12-30 14:26:56


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDF
Дата публікації: 23 грудня 2022
Кінцевий строк оскарження: 07 січня 2023

Порушення виявлено

 1. Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
 2. Інші порушення законодавства у сфері закупівель (На вебсторінці Замовника за посиланням http://tv.rada.gov.ua/ не розміщено інформацію про обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, що свідчить про недотримання Замовником вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінокіт»
#41132456
Переможець 48 000 000,00
UAH з ПДВ
24 січня 2022 20:03

Документи

24 січня 2022 20:03
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 24 січня 2022 20:03

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінокіт»
#41132456
48 000 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

24 січня 2022 20:03
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
27 грудня 2022 16:07
Електронний підпис зміни до договору
22 листопада 2022 14:01
IMG_0001_23_02_2_7813953.pdf зміни до договору
22 листопада 2022 13:52
Електронний підпис зміни до договору
25 жовтня 2022 16:11
IMG_0002_23_02_2_д_у_5_12558139.pdf зміни до договору
25 жовтня 2022 16:08
Електронний підпис зміни до договору
18 серпня 2022 15:42
д_у_4_23_02_2_15.pdf зміни до договору
18 серпня 2022 15:40
Електронний підпис зміни до договору
31 травня 2022 22:57
IMG_0007 (1).pdf зміни до договору
31 травня 2022 22:51
Електронний підпис зміни до договору
20 травня 2022 12:02
IMG_0005_д_у_23_02_2_35023254.pdf зміни до договору
20 травня 2022 12:01
Електронний підпис укладений
01 березня 2022 13:05
Документ_день_прот.pdf укладений
01 березня 2022 13:03
День наживо.pdf укладений
01 березня 2022 13:03

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
18 травня 2022
Дата публікації змін до договору:
20 травня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 1.6., 2.2., 13.1. Договору № 23/02-2 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі
Номер договору про закупівлю: 23/02-2
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
31 травня 2022
Дата публікації змін до договору:
31 травня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом 1 частиною 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору про закупівлю: 23/02-2
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
18 серпня 2022
Дата публікації змін до договору:
18 серпня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 2.2., 13.1. Договору № 23/02-2 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням необхідності укладення договорів із забезпечення проведення цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини#UАразом» в умовах воєнного стану, що продовжений відповідно до Указу Президента України № 341/2022 від 17.05.2022
Номер договору про закупівлю: 23/02-2
Договір:
Номер додаткової угоди: 4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
25 жовтня 2022
Дата публікації змін до договору:
25 жовтня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 2.2., 13.1. Договору № 23/02-2 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі
Номер договору про закупівлю: 23/02-2
Договір:
Номер додаткової угоди: 5
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
18 листопада 2022
Дата публікації змін до договору:
22 листопада 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 2.2., 13.1. Договору № 23/02-2 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням необхідності укладення договорів із забезпечення проведення цілодобового інформаційного марафону "Єдині новини#UAразом" в умовах воєнного стану
Номер договору про закупівлю: 23/02-2
Договір:
Номер додаткової угоди: 6
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2022
Сума оплати за договором: 7 813 953,28
UAH (в тому числі ПДВ 1 302 325,55 UAH)