Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»
Очікувана вартість
59 999 998,08 UAH
UA-2022-01-24-017782-b fbbc3029cded4e39be8f13c6ac058de3
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Голобородько Людмила Валентинівна

380667820287 rada_buh@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Парламентський телеканал "Рада"
Код ЄДРПОУ: 21708430
Місцезнаходження: 01008, Україна , Київська обл., Київ, вулиця Садова будинок 3а
Контактна особа: Голобородько Людмила Валентинівна
380667820287
rada_buh@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури.
Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Крім того, детальніша інформація про такі підстави наведена у додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Згідно з частиною шостою статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити таку інформацію, зокрема обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
При цьому замовник самостійно визначає документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі, відповідно до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені пунктом 2 частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Відповідно до коментарів щодо підстави для застосування переговорної процедури закупівлі, наданих в додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020 обґрунтуванням такої підстави може бути:

- протокол про підсумки конкурсу.

В основі Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» (надалі – телеканал «Рада») знаходиться розробка концепцій направлених на створення позитивного іміджу і на висвітлення роботи Верховної Ради України та Уряду України. Мета і основне завдання цих програм полягає у збільшенні обізнаності населення у процесі законотворення, висвітлення діяльності Верховної Ради України і допомогти глядачу орієнтуватися у найважливіших політичних та економічних процесах України та світу.

Оскільки для відбору проєкту одним з основних критеріїв є саме творча ідея, концепція, яка найбільш повно відображає та відповідає предмету діяльності та цілям, а також концепції мовлення телеканалу «Рада», цим зумовлено проведення мистецького конкурсу з визначення кращого проєкту.

Враховуючи вищевикладене, з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецького проєкту з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканалу «Рада» організовано та проведено мистецький конкурс (далі - мистецький конкурс).

Згідно моніторингу законодавства, чинного на момент цієї закупівлі, відсутнє правове визначення поняття «мистецького конкурсу» а також затверджений порядок його проведення.

Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» затверджені розпорядженням директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93.

На ім’я директора надійшла Службова записка головного режисера спеціальних проєктів Барановської І.В. (вх. № 23/672 від 13.12.2021) про необхідність провести мистецький конкурс на тему: «Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) у державному підприємстві «Парламентський телеканалу «Рада» з подальшим втіленням», а саме: Створення циклічних телевізійних програм «Ранкове шоу телеканалу «Рада».

Відповідно до інформації зазначеної в Службовій записці, для забезпечення наповнення ефіру телеканалу «Рада» оригінальним контентом необхідно провести мистецький конкурс з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканалу «Рада».

Розпорядження, на підставі якого проводиться конкурс: Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 14.12.2021 № 111 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Проведення мистецького конкурсу відбувається з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецьких проєктів з розроблення творчої концепції та їх реалізації, спрямованої на реконструкцію та розвиток технічної бази виробництва, поширення телепрограм (передач) про діяльність Верховної Ради України та іншої відеопродукції, а також створення умов для раціонального та ефективного цільового використання бюджетних коштів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

За результатами проведеного мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада», який відбувся 30.12.2021р., за результатом оцінювання презентації проєкту (Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ»), враховуючи підсумки обговорення проєкту, прийнято рішення Конкурсної комісії, шляхом відкритого голосування за проєкт, про визначення переможцем мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» проєкт Учасника:
Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ».

Протокол засідання конкурсної комісії з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 6 від 30.12.2021 р.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 30.12.2021 № 118 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ».

Підстава застосування переговорної процедури закупівлі:

Згідно з пунктом 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем мистецького конкурсу.

Обґрунтуванням такої підстави для застосування переговорної процедури закупівлі є:

Абзац третій пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»

Додаток 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93 «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада», яким затверджено Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 14.12.2021 № 111 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Протокол засідання конкурсної комісії з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 6 від 30.12.2021 р.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 30.12.2021 № 118 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, вищезазначені документи підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі у відповідності до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».

Вирішила:

Визнати достатніми та обґрунтованими наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі в порядку, передбаченому пунктом 2 частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, із зазначенням причини та обставини обрання даної процедури закупівлі.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 січня 2022 19:12
Оскарження наміру укласти договір: 04 лютого 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:99999999-9: Не відображене в інших розділах


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 штуки
Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Садова будинок 3а
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 99999999-9 — Не відображене в інших розділах

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Замовник сплачує Виконавцю в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у Договорі, протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Акту на оплату Пiсляоплата 10 Календарні 100

Тендерна документація

24 січня 2022 19:06
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
24 січня 2022 19:06
IMG_0002_118_результат_конкурсу.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінокіт»
#41132456
Переможець 59 999 998,08
UAH з ПДВ
24 січня 2022 19:12

Документи

24 січня 2022 19:11
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 24 січня 2022 19:12

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінокіт»
#41132456
59 999 998,08
UAH з ПДВ
Документи

Документи

24 січня 2022 19:11
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
27 грудня 2022 16:35
Електронний підпис зміни до договору
22 листопада 2022 14:17
IMG_0002_23_02_1_8895347.pdf зміни до договору
22 листопада 2022 14:14
Електронний підпис зміни до договору
25 жовтня 2022 15:42
IMG_0001_23_02_1_д_у_5_11686044.pdf зміни до договору
25 жовтня 2022 15:40
Електронний підпис зміни до договору
18 серпня 2022 15:27
д_у_4_23_02_1_16.pdf зміни до договору
18 серпня 2022 15:04
Електронний підпис зміни до договору
01 червня 2022 08:30
IMG_0008.pdf зміни до договору
31 травня 2022 23:59
Електронний підпис зміни до договору
20 травня 2022 11:54
IMG_0004_д_у_23_02_1_38895343.pdf зміни до договору
20 травня 2022 11:51
Електронний підпис укладений
01 березня 2022 15:12
Документ_ранок_прот.pdf укладений
01 березня 2022 15:10
Ранкове шоу-1 (договор).pdf укладений
01 березня 2022 15:09
Ранкове шоу-1 (договор).pdf укладений
01 березня 2022 15:04

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
18 травня 2022
Дата публікації змін до договору:
20 травня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 1.6., 2.2., 13.1. Договору № 23/02-1 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника
Номер договору про закупівлю: 23/02-1
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
31 травня 2022
Дата публікації змін до договору:
01 червня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом 1 частиною 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору про закупівлю: 23/02-1
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
18 серпня 2022
Дата публікації змін до договору:
18 серпня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 2.2., 13.1. Договору № 23/02-1 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням необхідності укладення договорів із забезпечення проведення цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини#UАразом» в умовах воєнного стану, що продовжений відповідно до Указу Президента України № 341/2022 від 17.05.2022
Номер договору про закупівлю: 23/02-1
Договір:
Номер додаткової угоди: 4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
25 жовтня 2022
Дата публікації змін до договору:
25 жовтня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 2.2., 13.1. Договору № 23/02-1 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі
Номер договору про закупівлю: 23/02-1
Договір:
Номер додаткової угоди: 5
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
18 листопада 2022
Дата публікації змін до договору:
22 листопада 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 2.2., 13.1. Договору № 23/02-1 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням необхідності укладення договорів із забезпечення проведення цілодобового інформаційного марафону "Єдині новини#UAразом" в умовах воєнного стану
Номер договору про закупівлю: 23/02-1
Договір:
Номер додаткової угоди: 6
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2022
Сума оплати за договором: 8 895 347,58
UAH (в тому числі ПДВ 1 482 557,93 UAH)