Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»
Очікувана вартість
6 000 000,00 UAH
UA-2022-01-24-017425-b 082050a5c3f8429e957beebd38c0a37a
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Голобородько Людмила Валентинівна

380667820287 rada_buh@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Парламентський телеканал "Рада"
Код ЄДРПОУ: 21708430
Місцезнаходження: 01008, Україна , Київська обл., Київ, вулиця Садова будинок 3а
Контактна особа: Голобородько Людмила Валентинівна
380667820287
rada_buh@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури.
Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Крім того, детальніша інформація про такі підстави наведена у додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Згідно з частиною шостою статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити таку інформацію, зокрема обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
При цьому замовник самостійно визначає документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі, відповідно до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені пунктом 2 частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Відповідно до коментарів щодо підстави для застосування переговорної процедури закупівлі, наданих в додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020 обґрунтуванням такої підстави може бути:

- протокол про підсумки конкурсу.

В основі розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» (надалі – телеканал «Рада») знаходиться розробка концепцій направлені на створення позитивного іміджу Верховної Ради України. Мета і основне завдання цих програм полягає у збільшені обізнаності населення у процесі законотворення, висвітлення діяльності Верховної Ради України і допомогти глядачу орієнтуватися у найважливіших політичних та економічних процесах України та світу.
Концепція кожного проєкту повинна містити суспільно важливу інформацію, яка розкриватиме тему, а саме «Висвітлення діяльності Верховної Ради України» з нової, унікальної точки зору, відходити від стереотипного сприйняття та відкривати нові грані у підході, мати оригінальний сучасний сценарій та всі можливі сучасні технічні та творчі засоби втілення задуму, нестандартна та компетентна інтерпретація фактів, що залежить від обізнаності й таланту автора, уміння оперативно реагувати на події, представляти героя, організовувати дискусію, імпровізувати, мати складну драматургію, насичений відеоряд, нестандартні режисерські знахідки та прийоми монтажу.

Оскільки для відбору проєкту одним з основних критеріїв є саме творча ідея, концепція, яка найбільш повно відображає та відповідає предмету діяльності та цілям, а також концепції мовлення телеканалу «Рада», цим зумовлено проведення мистецького конкурсу з визначення кращого проєкту.

Враховуючи вищевикладене, з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецького проєкту з Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» організовано та проведено мистецький конкурс (далі - мистецький конкурс).

Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» затверджені розпорядженням директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93.

На ім’я директора надійшла Службова записка головного режисера спеціальних проєктів Барановської І.В. (вх. № 23/666 від 13.12.2021) про необхідність провести мистецький конкурс на тему: «Розроблення творчих концепцій створення циклічних телевізійних програм у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» з подальшим втіленням», а саме: «Створення циклічних телевізійних авторських програм».
Відповідно до інформації зазначеної в Службовій записці, для забезпечення наповнення ефіру телеканала «Рада» оригінальним контентом з метою закупівлі телевізійного продукту необхідно провести мистецький конкурс на вищевказану тему.

Розпорядження, на підставі якого проводиться конкурс: Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 14.12.2021 № 112 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Проведення мистецького конкурсу відбувається з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецьких проєктів з розроблення творчої концепції та їх реалізації, спрямованої на реконструкцію та розвиток технічної бази виробництва, поширення телепрограм (передач) про діяльність Верховної Ради України та іншої відеопродукції, а також створення умов для раціонального та ефективного цільового використання бюджетних коштів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

За результатами проведеного мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада», який відбувся 30.12.2021р., за результатом оцінювання презентацій проєктів (Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ» та Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОЛДБЕРРІ»), враховуючи підсумки обговорення проєктів, прийнято рішення Конкурсної комісії, шляхом відкритого голосування за проєкти, про визначення переможцем мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» проєкт Учасника:
Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ».

Протокол засідання конкурсної комісії з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 10 від 30.12.2021 р.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 30.12.2021 № 118 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ».

Підстава застосування переговорної процедури закупівлі:

Згідно з пунктом 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем мистецького конкурсу.

Обґрунтуванням такої підстави для застосування переговорної процедури закупівлі є:

Абзац третій пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»

Додаток 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93 «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада», яким затверджено Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 14.12.2021 № 112 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Протокол засідання конкурсної комісії з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: «Ранкове шоу телеканалу «Рада» для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 10 від 30.12.2021 р.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 30.12.2021 № 118 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, вищезазначені документи підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі у відповідності до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 січня 2022 18:43
Оскарження наміру укласти договір: 04 лютого 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:99999999-9: Не відображене в інших розділах


закупівля з розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням на І півріччя 2022 року
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 комплект
Розроблення творчих концепцій та створення циклічних телевізійних програм (передач) з подальшим їх втіленням, а саме: авторських телевізійних програм та спеціальних проектів для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Садова будинок 3а
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 червня 2022
ДК 021:2015: 99999999-9 — Не відображене в інших розділах

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Підписання договору Замовник сплачує Виконавцю в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у Договорі, протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Акту на оплату Пiсляоплата 10 Календарні 100

Тендерна документація

24 січня 2022 18:14
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
24 січня 2022 18:12
IMG_0002_118_результат_конкурсу.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінокіт»
#41132456
Переможець 6 000 000,00
UAH з ПДВ
24 січня 2022 18:43

Документи

24 січня 2022 18:42
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 24 січня 2022 18:43

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінокіт»
#41132456
6 000 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

24 січня 2022 18:42
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
27 грудня 2022 16:43
Електронний підпис зміни до договору
16 травня 2022 23:25
IMG_0007_д_у_авторські.pdf зміни до договору
16 травня 2022 23:23
Електронний підпис укладений
01 березня 2022 13:11
Документ_автор_прот.pdf укладений
01 березня 2022 13:10
Авторські програми (1).pdf укладений
01 березня 2022 13:09

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
13 травня 2022
Дата публікації змін до договору:
16 травня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктом першим частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 1.6., 11.3., 13.1. Договору № 23/02-5 від 23.02.2022 р. «Про створення (виробництво) за замовленням телепередач» (далі – «Договір») у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника, уклали цю Додаткову угоду № 2 до Договору про наступне: 1. Пункт 2.1. Розділу 2 «Ціна договору та порядок розрахунків» Договору викласти в такій редакції: «2.1. Загальна вартість (ціна) Телепередач, що створюються (виробляються) Виконавцем за замовленням Замовника за цим Договором становить 2 050 000,00 грн.
Номер договору про закупівлю: 23/02-5
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 30 червня 2022
Сума оплати за договором: 2 050 000,00
UAH (в тому числі ПДВ 341 666,67 UAH)