Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги з телефонного зв’язку та передачі даних для управління системою зовнішнього освітлення м. Краматорськ; послуги з телефонного зв’язку
Очікувана вартість
103 060,00 UAH
UA-2022-01-14-005510-a 06e791b2f3664cb28d38760b4f2110d7
Переговорна процедура (скорочена)    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Юлія Коваленко

+380626412962 yuliyakovalenko2507@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Інформація про замовників

Найменування: КП "Електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло""
Код ЄДРПОУ: 03342681
Місцезнаходження: 84302, Україна , Донецька обл., м.Краматорськ, вул. Залізнична 3
Контактна особа: Юлія Коваленко
+380626412962
yuliyakovalenko2507@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Відсутність конкуренції з технічних причин
Обґрунтування
Згідно п.2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Згідно зі Статутом КП «Міськсвітло» здійснює, зокрема, експлуатацію та обслуговування електричних мереж зовнішнього освітлення м. Краматорська.
Для управління функціональним, архітектурно-декоративним зовнішнім освітленням та ілюмінацією м. Краматорськ впроваджено автоматизовану систему управління зовнішнім освітленням виробництво ТОВ «СЕА Електротехніка» (далі – Система), яка складається з диспетчерського пункту та встановлених на території міста терміналів виконавчих пунктів, вмонтованих у шафи управління зовнішнього освітлення. Основною функцією системи є запрограмоване автоматичне включення освітлення; передранкове включення і відключення освітлення. Робота системи дозволяє диспетчеру з робочого місця керувати як окремим пунктом включення так і групою, отримувати інформацію про стан об’єктів управління вуличним освітленням, корегувати графік включення/виключення освітлення згідно із затвердженим Краматорською міською радою графіком.
В автоматизованій системі управління для зв’язку та обміну інформацією між диспетчерським пунктом та терміналами виконавчих пунктів використовується мобільний зв'язок, який надає ПрАТ «Київстар».
Зміна оператора мобільного зв’язку тягне за собою заміну SIM-карт, під які запрограмоване обладнання системи, що, як наслідок, порушує роботу мережі телеметрії та управління. Введення в експлуатацію SIM-карт іншого оператора, їх активація, доставка до кожного об’єкта, перепрограмування кожного терміналу та модулів зв’язку і налаштування на іншого оператора одночасно є неможливим та потребує зупинки диспетчерського пункту на тривалий час. Зупинка диспетчерського пульта призведе до неможливості вмикання та вимикання зовнішнього освітлення міста Краматорськ, здійснення контролю за станом терміналів виконавчих пунктів та охорони встановленого обладнання, що тягне за собою можливу крадіжку обладнання, а у випадку аварійної ситуації (обрив мережі, що перебуває під напругою, падіння опори, коротке замикання, пожежа в шафі управління зовнішнім освітленням, тощо) може привести до людських жертв.
Листом ТОВ «СЕА Електротехніка» було роз’яснено, що у випадку заміни карточок оператора мобільного зв’язку, необхідно здійснювати виїзд спеціалістів на об’єкти (до Шаф І-710) для здійснення замін карточок та налаштування програмного забезпечення згідно даних нових карточок оператора мобільного зв’язку. Також, заміна оператора може вплинути на роботу системи управління «СУГО» в частині контролю за станом та управлінням зовнішнього освітлення, на період здійснення робіт на об’єктах, а також можливе обмеження функцій роботи системи в залежності від налаштувань каналів мобільного зв’язку іншого оператора. При заміні SІМ-карт на іншого оператора, потрібне втручання в програмне забезпечення системи «СУГО», а саме в програмне забезпечення терміналів виконавчих пунктів, що встановлені на об’єктах та програмне в забезпечення робочої станції диспетчера. Також, своїм листом ТОВ «СЕА Електротехніка» пояснив, що на здійснення робіт з налаштування терміналів виконавчих пункті необхідно:
- до 20 хвилин часу (без урахування часу на проїзд) на один об’єкт (Шафу);
- до 10 хвилин на диспетчерському пульті на один об’єкт.
Для виконання робіт необхідно два спеціалісти (виконавець робіт та допускаючи особа), які будуть виконувати налаштування, та інженерний пульт у вигляді ноутбука з відповідним програмним забезпеченням.
Враховуючи викладене, та у зв’язку з тим, що заміна попереднього постачальника послуг може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням, (постачальником послуг мобільного телефонного зв’язку для забезпечення обміну інформацією між диспетчерським пунктом та терміналами виконавчих пунктів у системі управління протягом тривалого часу є ПрАТ «Київстар») у даному випадку відповідно до пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі.

Згідно п.2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» тривалий час є споживачем телекомунікаційних послуг, в тому числі послуг стаціонарного телефонного зв’язку із фіксованим номерним ресурсом, які надає АТ «Укртелеком».
Відповідно до Закону України «Про телекомунікації» номерний ресурс – сукупність цифрових знаків, що використовуються для позначення (ідентифікації) мереж, послуг, пунктів закінчення мережі в телекомунікаційних мережах загального користування.
Зміна існуючого оператора АТ «Укртелеком» на іншого можливого оператора телекомунікаційного зв’язку призведе до:
1. Зміни номерного ресурсу тобто повній заміні існуючих телефонних номерів стаціонарного зв’язку, якими Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» користується в продовж багатьох років та які внесені в
довідкову та технічну документацію, що в свою чергу призведе до втрати оперативного зв’язку з іншими структурними підрозділами підприємства, мешканця міста Краматорськ, з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, енергопостачальними організаціями по оперативному управлінню енергогосподарством – електромережами зовнішнього освітлення м. Краматорськ та своєчасного усунення аварійних ситуацій згідно звернень мешканців міста Краматорськ.
2. Необхідності побудови нових каналів зв’язку, що в свою чергу призведе до тимчасового призупинення отриманих послуг, а також до додаткових видатків. У разі зміни оператора телекомунікаційних мереж виникнуть негативні наслідки, які пов’язані із витратами на підключення.
Отже, зміна існуючого оператора стаціонарного місцевого, міжміського, міжнародного телефонного зв’язку та інших телекомунікаційних послуг негативно вплине на процес виконання функцій Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», як спеціалізованого підприємства, створеного з метою забезпечення зовнішнього освітлення об’єктів благоустрою, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Краматорськ.
Відповідно до ч. 3 ст. 40 Закону замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 14 січня 2022
Оскарження наміру укласти договір: 20 січня 2022 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:64210000-1: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних


Тендерна документація

14 січня 2022 15:17
Електронний підпис

Лоти


Інформація про лот

Предмет закупівлі: Послуги з телефонного зв’язку та передачі даних для управління системою зовнішнього освітлення м. Краматорськ
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 96 060,00 UAH з ПДВ
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

1 посл
Послуги з телефонного зв’язку та передачі даних для управління системою зовнішнього освітлення м. Краматорськ
ДК 021:2015: 64210000-1 — Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Залізнична 3, м.Краматорськ, Донецька область, 84302, Україна
Дата доставки: 01 січня 2022  —  31 грудня 2022

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Аванс 5 Календарні 100

Електронна документація лоту

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
14 січня 2022 15:15
Переговори. Київстар.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСТАР"
#21673832
Переможець 96 060,00
UAH з ПДВ
14 січня 2022 15:18

Документи

14 січня 2022 15:18
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 14 січня 2022 15:18

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСТАР"
#21673832
96 060,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

14 січня 2022 15:18
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
26 січня 2022 07:51
Договір №3549744 (Київстар).pdf укладений
26 січня 2022 07:51