Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

електрична енергія (у т.ч. послуги з розподілу електроенергії; послуги з передачі електроенергії) (09310000-5 електрична енергія)
Очікувана вартість
116 440,00 UAH
UA-2021-12-24-004030-a f15662c11a2f40a4be7a206ee00ab417
Спрощена закупівля    Спрощена    Торги не відбулися
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Наталія Ковальова

+380612128877 dpmdzo-kovaleva@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Місцеві дороги Запорізької області"
Код ЄДРПОУ: 42698149
Місцезнаходження: 69095, Україна , Запорізька обл., м.Запоріжжя, Олександрівський район, вул. Поштова, 159Б
Контактна особа: Наталія Ковальова
+380612128877
dpmdzo-kovaleva@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 грудня 2021 15:41
Звернення за роз’ясненнями: до 31 грудня 2021 09:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 06 січня 2022 09:00
Очікувана вартість: 116 440,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 590,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,51%
Вид та умови надання забезпечення пропозицій учасників: 1. На підставі положень ст.25 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) Учасник під час подання пропозиції одночасно надає забезпечення пропозиції. 2. Вид забезпечення пропозиції: електронна банківська гарантія. 3. Розмір забезпечення пропозиції: 3 490,00 грн. 4. Строк дії забезпечення пропозиції: не менше ніж 30 днів з дати кінцевого строку подання пропозицій. 5. Банківська гарантія повинна відповідати вимогам наказу Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції». 6. Забезпечення пропозиції повертається Учаснику в разі: - закінчення строку дії пропозиції та забезпечення пропозиції, зазначеного в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі; - укладення договору про закупівлю з Учасником, який став Переможцем спрощеної закупівлі; - відкликання пропозиції до закінчення строку її подання; - закінчення спрощеної закупівлі в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції. За зверненням Учасника, яким було надано забезпечення пропозиції, Замовник повідомляє установу, що видала такому Учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав, визначених частиною четвертою статті 25 Закону. 7. Забезпечення пропозиції не повертається в разі: - відкликання пропозиції Учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого пропозиції вважаються дійсними; - непідписання договору про закупівлю Учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; - ненадання Переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Кошти, що надійшли як забезпечення пропозиції, якщо вони не повертаються Учаснику у випадках, визначених Законом, перераховуються на рахунок Замовника.
Розмір надання забезпечення пропозицій учасників: 3490 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:09310000-5: Електрична енергія


інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно з Додатком 1 та Додаток 2/Додаток3 до цього оголошення.

Місцезнаходження Замовника: 69095, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-Б. Категорія Замовника відповідно до частини 4 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті 2 Закону. Процедура закупівлі здійснюється повторно, так як попередня процедура закупівлі (UA-2021-11-26-002711-c) була відмінена.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
20500 Кіловат-година
електрична енергія (у т.ч. послуги з розподілу електроенергії; послуги з передачі електроенергії) (09310000-5 електрична енергія)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Дата виставлення рахунку Оплата рахунку Постачальника здійснюється Споживачем у строк, визначений у рахунку. Аванс 5 Робочі 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Забезпечення тендерних пропозицій
Підтверджує: учасник
Відноситься до: лоту
Учасник підтверджує, що
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

1. На підставі положень ст.25 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) Учасник під час подання пропозиції одночасно надає забезпечення пропозиції. 2. Вид забезпечення пропозиції: електронна банківська гарантія. 3. Розмір забезпечення пропозиції: 3 490,00 грн. 4. Строк дії забезпечення пропозиції: не менше ніж 30 днів з дати кінцевого строку подання пропозицій. 5. Банківська гарантія повинна відповідати вимогам наказу Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції». 6. Забезпечення пропозиції повертається Учаснику в разі: - закінчення строку дії пропозиції та забезпечення пропозиції, зазначеного в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі; - укладення договору про закупівлю з Учасником, який став Переможцем спрощеної закупівлі; - відкликання пропозиції до закінчення строку її подання; - закінчення спрощеної закупівлі в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції. За зверненням Учасника, яким було надано забезпечення пропозиції, Замовник повідомляє установу, що видала такому Учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав, визначених частиною четвертою статті 25 Закону. 7. Забезпечення пропозиції не повертається в разі: - відкликання пропозиції Учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого пропозиції вважаються дійсними; - непідписання договору про закупівлю Учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; - ненадання Переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Кошти, що надійшли як забезпечення пропозиції, якщо вони не повертаються Учаснику у випадках, визначених Законом, перераховуються на рахунок Замовника.

Сума забезпечення: 3490 UAH

Інформація про відміну

Торги відмінено
Причина відміни
відсутність пропозицій