Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Надання послуг з цілодобового централізованого спостереження за системами пожежної сигналізації об’єктів та систем оповіщення про пожежу (за рахунок загального фонду)
Очікувана вартість
187 800,00 UAH
UA-2021-12-15-021826-c d461812c51874d90802aff4146294405
Спрощена закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Лола Анастасія Борисівна

+380979065076 od_buh@dmsu.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Головне управління Державної міграційної служби України в Одеській області
Код ЄДРПОУ: 37811384
Місцезнаходження: 65014, Україна , Одеська обл., місто Одеса, вулиця Преображенська, 44
Контактна особа: Лола Анастасія Борисівна
+380979065076
od_buh@dmsu.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 грудня 2021 18:09
Звернення за роз’ясненнями: до 21 грудня 2021 12:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 24 грудня 2021 00:00
Очікувана вартість: 187 800,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 939,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:75250000-3: Послуги пожежних і рятувальних служб


Надання послуг з цілодобового централізованого спостереження за системами пожежної сигналізації об’єктів та систем оповіщення про пожежу (за рахунок загального фонду)
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
44 послуга
Надання послуг з цілодобового централізованого спостереження за системами пожежної сигналізації об’єктів та систем оповіщення про пожежу (за рахунок загального фонду)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Софіївська, 20; м. Одеса, вул. Преображенська, 44; м. Одеса, вул. Преображенська, 44 (в ГУНП); м. Одеса, вул. Преображенська, 64; м. Одеса, вул. Буніна, 37; м. Одеса, вул. Жуковського, 42; м. Одеса, вул. Ак. Філатова, 15 А; м. Одеса, вул. Ак. Філатова, 23 В; м. Одеса, вул. Мечникова, 108; м. Одеса, вул. Канатна, 101; м. Одеса, вул. Градоначальницька, 33; м. Одеса, Десантний бульвар, 16; м. Одеса, вул. Кримська, 62; м. Одеса, вул. Бачарова, 5; м. Ананьїв, вул. Соборна, 30; м. Арциз, вул. Преображенська, 3; м. Балта, вул. Любомирська, 294; м. Березівка, вул. Мічуріна, 3; м. Білгород-Дністровський, вул. Тімірязєва, 21; м. Біляївка, вул. Успенська, 2; м. Болград, просп. Соборний, 97-99;, смт. Велика Михайлівка, вул. Ватутіна, 45; смт. Захарівка, вул. Центральна, 106; смт. Іванівка, вул. Центральна, 81; м. Ізмаїл, вул. Михайлівська, 27; м. Кілія, вул. Миру, 60; м. Кодима, вул. Соборна, 107; смт. Доброслав, вул. Грубніка, 33; смт. Любашівка, вул. Володимира Князя, 150; смт. Миколаївка, вул. В. Карпішина, 43-Г; смт. Овідіополь, вул. Берегова, 9; смт. Окни, вул. Устима Кармелюка, 19; м. Подільськ, вул. Соборна, 74; м. Подільськ, вул. Соборна, 74-А; м. Рені, вул. Вознесенська, 131; м. Роздільна, вул. Ярослава Мудрого, 5; смт. Саврань, вул. Миру, 67; смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 96а; смт. Тарутине, вул. Красна, 237; м. Татарбунари, вул. Центральна, 15; м. Теплодар, вул. Комунальна, 3; м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13; смт. Ширяєве, вул. Грушевського, 125; м. Южне, вул. Хіміків, 4, оф. 39.
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 січня 2022  —  31 грудня 2022
ДК 021:2015: 75250000-3 — Послуги пожежних і рятувальних служб

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Дискримінаційні вимоги
Дата подання: 20 грудня 2021 15:51
Дата відповіді: 20 грудня 2021 20:20
Доброго дня! Шановний замовнику, у документації наявна вимога: Для своєчасного усунення несправностей та неполадок в роботі засобів протипожежного призначення виконавець робіт повинен бути зареєстрований сам або зареєстрований відокремлений підрозділ його в Одеській області. Залучення субпідрядних організацій забороняється. Як потенційний учасник з великим позитивним досвідом роботи у вказаній сфері, за відсутності реєстрації в Одеській області , не має можливості прийняти участь у закупівлі, що є дискримінаційним і по відношенню до інших учасників. Крім цього, вказане тягне за собою численні порушення у сфері публічних закупівель, зокрема суттєве зменшення компаній учасників. Послуги з цілодобового спостереження за системами пожежної сигналізації здійснюються суб'єктами господарювання на підставі отриманої Ліцензії. Тобто, учасники можуть і повинні надавати вказані у даній процедурі закупівлі на підставі отриманої ними ліцензії, жодних інших документів (або обов'язку їх отримати) на законодавчому рівні для учасників не встановлено. Крім того дія вищезазначениї ліценції поширюється на всю територію України, а одже, компанії, які отримали вказуну ліцензую, мають право виконувати роботи, що становлять предмет вказаного договору, у тому числі у в в Одеській області. Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас виключити з документації вказану дискримінаційну вимогу. Також пропонуємо Вам, як Замовнику, переглянути рішення АМКУ з приводу подібних рішень. Наголошуємо, що якщо Замовник не видалить дискримінаційні вимоги, ми, як потенційний учасник направимо відповідну скаргу до ДАСУ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Згідно ч.3 ст. 22 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник в праві вимагати від учасників іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до документації. Вимога, щодо підтвердження наявності мобільних груп на території міста Одеси та Одеської області для оперативного реагування на позачергові виклики, спрямована для забезпечення якості послуг, що надаватимуться. Також, Замовник вправі вимагати від учасників таку кількість осіб, які вважає необхідною для виконання якісних послуг та термінового реагування.
При цьому, у примітках Оголошення вказано, що якщо Учасник не в змозі надати в складі своєї пропозиції певний документ (довідку), який вимагається Замовником – він повинен надати щодо цього письмове пояснення за власноручним підписом уповноваженої особи учасника, в якому вказати законодавчі підстави ненадання таких документів.
Враховуючи вищенаведене, оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмету закупівлі не містять вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Дискримінаційні вимоги
Дата подання: 20 грудня 2021 15:52
Дата відповіді: 20 грудня 2021 20:24
Доброго дня, шановний Замовнику! У документації міститься вимога: «8.Довідка про наявність цілодобової технічної підтримки з виїздом технічного спеціаліста протягом 24 годин з моменту спрацювання пожежної сигналізації. Підтверджується випискою зі щтатного розкладу та копіями трудових книжок (2 диспечера, 2 інженера, 10 електромонтерів).» Дана вимога є дискримінаційною, оскільки відповідно п. 15 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, виконавці робіт з монтажу, підтримання експлуатаційної придатності (технічного обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування для передачі тривожних сповіщень повинні відповідати таким вимогам: електромонтер охоронно-пожежної сигналізації (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку, монтажник радіоелектронної апаратури та приладів) - не нижче 3-го розряду; налагоджувальник приладів, апаратури та систем автоматичного контролю, регулювання та керування (налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики) - не нижче 4-го розряду. Кількість виконавців таких робіт повинна становити не менше двох осіб». Тобто відповідно до законодавства таких працівників має бути не менше 2х (1 електромонтер та 1 налагоджувальник). Звертаємо увагу, що законодавець встановлює конкретну мінімальну межу для кількості працівників, і є не зрозумілим, чому Замовник забирає на себе законодавчі функції та встановлює свою межу. Для нас, як учасника, дана вимога є дискримінаційною, оскільки ми не маємо тої кількості працівників, яку на порушення законодавства встановив Замовник, проте здійснюємо свою діяльність відповідно до Ліцензійних умов (тобто маємо необхідну матеріально-технічну базу, кадровий склад у необхідній кількості виконавців робіт тощо). Замовник встановив дискримінаційну вимогу, в якій зазначив мінімальну кількість працівників, перейнявши на себе законодавчі функції, яка суттєво зменшує коло потенційних учасників закупівлі. Зважаючи на вищевикладене, ця дискримінаційна вимога має бути виключена з Документації. В разі не внесення Замовником змін в тендерну документацію, ми вимушені будемо звернутись зі скаргою в Державну аудиторську службу України.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Згідно ч.3 ст. 22 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник в праві вимагати від учасників іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до документації. Вимога, щодо підтвердження наявності мобільних груп на території міста Одеси та Одеської області для оперативного реагування на позачергові виклики, спрямована для забезпечення якості послуг, що надаватимуться. Також, Замовник вправі вимагати від учасників таку кількість осіб, які вважає необхідною для виконання якісних послуг та термінового реагування.
При цьому, у примітках Оголошення вказано, що якщо Учасник не в змозі надати в складі своєї пропозиції певний документ (довідку), який вимагається Замовником – він повинен надати щодо цього письмове пояснення за власноручним підписом уповноваженої особи учасника, в якому вказати законодавчі підстави ненадання таких документів.
Враховуючи вищенаведене, оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмету закупівлі не містять вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
мобільних груп на території м. Одеса та Одеської області
Дата подання: 20 грудня 2021 15:55
Дата відповіді: 20 грудня 2021 20:24
Ви вимагаєте надати довідку про наявність у виконавця власного ПЦС та мобільних груп на території м. Одеса та Одеської області, які мають на це дозвіл на обслуговуваній території. Надайте посилання на норми чинного законодавства, яким Ви керувалися встановлюючи дану вимогу. У разі відсутності посилань на чинне законодавство, ВИМАГАЄМО прибрати дану дискримінаційну вимогу!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Згідно ч.3 ст. 22 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник в праві вимагати від учасників іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до документації. Вимога, щодо підтвердження наявності мобільних груп на території міста Одеси та Одеської області для оперативного реагування на позачергові виклики, спрямована для забезпечення якості послуг, що надаватимуться. Також, Замовник вправі вимагати від учасників таку кількість осіб, які вважає необхідною для виконання якісних послуг та термінового реагування.
При цьому, у примітках Оголошення вказано, що якщо Учасник не в змозі надати в складі своєї пропозиції певний документ (довідку), який вимагається Замовником – він повинен надати щодо цього письмове пояснення за власноручним підписом уповноваженої особи учасника, в якому вказати законодавчі підстави ненадання таких документів.
Враховуючи вищенаведене, оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмету закупівлі не містять вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Порушення законодавства
Дата подання: 20 грудня 2021 16:01
Дата відповіді: 20 грудня 2021 20:24
1)Ви вимагаєте надати довідку про наявність у виконавця власного ПЦС та мобільних груп на території м. Одеса та Одеської області, які мають на це дозвіл на обслуговуваній території. Надайте посилання на норми чинного законодавства, яким Ви керувалися встановлюючи дану вимогу. Дуже цікаво яким чином мобільні групи допомагають цілодобовому спостеріганню???? Це що, охоронні послуги???? У разі відсутності посилань на чинне законодавство, ВИМАГАЄМО прибрати дану дискримінаційну вимогу! 2) Ви вимагаєте надати довідку про наявність власних сервісних груп (не менш п’яти) на території м. Одеса та Одеської області. Надайте посилання на норми чинного законодавства, яким Ви керувалися встановлюючи дану вимогу. Дуже цікаво яким чином мобільні групи допомагають цілодобовому спостеріганню???? Це що, охоронні послуги???? Вам не потрібно придумувати велосипед, його придумали ще до ВАС. ПРИБЕРІТЬ УСІ ДИСКРИМІНАЦІЙНІ ВИМОГИ!!! Внесіть зміни, привевши документацію у відповідність до норм чинного законодавства!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Згідно ч.3 ст. 22 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник в праві вимагати від учасників іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до документації. Вимога, щодо підтвердження наявності мобільних груп на території міста Одеси та Одеської області для оперативного реагування на позачергові виклики, спрямована для забезпечення якості послуг, що надаватимуться. Також, Замовник вправі вимагати від учасників таку кількість осіб, які вважає необхідною для виконання якісних послуг та термінового реагування.
При цьому, у примітках Оголошення вказано, що якщо Учасник не в змозі надати в складі своєї пропозиції певний документ (довідку), який вимагається Замовником – він повинен надати щодо цього письмове пояснення за власноручним підписом уповноваженої особи учасника, в якому вказати законодавчі підстави ненадання таких документів.
Враховуючи вищенаведене, оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмету закупівлі не містять вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Розгорнути всі запитання: 4 Згорнути запитання

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 24 грудня 2021 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ 187 800,00
UAH з ПДВ
187 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

23 грудня 2021 12:39
Електронний підпис
23 грудня 2021 12:39
Положення УПО.pdf
23 грудня 2021 12:39
Витяг про ПДВ.pdf
23 грудня 2021 12:39
Копії трудових книжок.pdf
23 грудня 2021 12:39
Виписка з ЄДРПОУ.pdf
23 грудня 2021 12:39
Копія ліцензії.pdf
23 грудня 2021 12:39
Наказ 1234.pdf
23 грудня 2021 12:39
Відомості ЄДРПОУ.pdf
23 грудня 2021 12:39
Витяг з ЄДРПОУ.pdf.p7s
23 грудня 2021 12:39
Проект договору.pdf
23 грудня 2021 12:39
Цінова пропозиція.pdf
23 грудня 2021 12:39
Акт виконаних робіт.pdf
23 грудня 2021 12:39
Витяг з ЄДРПОУ.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
#40108934
Переможець 187 800,00
UAH з ПДВ
28 грудня 2021 12:33

Документи

28 грудня 2021 12:33
Електронний підпис
28 грудня 2021 12:31
Протокол 47.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 28 грудня 2021 12:33

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
#40108934
187 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

28 грудня 2021 12:33
Електронний підпис
28 грудня 2021 12:31
Протокол 47.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
02 березня 2023 11:23
Електронний підпис укладений
30 січня 2023 11:57
Додаткова угода 1.2.pdf зміни до договору
30 січня 2023 11:55
Електронний підпис укладений
28 грудня 2022 16:14
ДУ_1 від 28.12.УПО.pdf зміни до договору
28 грудня 2022 16:12
Електронний підпис укладений
31 грудня 2021 12:19
Договір укладений
31 грудня 2021 12:18

Ціни за одиницю:

Конкретна назва предмета закупівлі Кількість Одиниці виміру Ціна за одиницю
Надання послуг з цілодобового централізованого спостереження за системами пожежної сигналізації об’єктів та систем оповіщення про пожежу (за рахунок загального фонду) 44 послуга 4 268,18
UAH з ПДВ

Інформація про платежі за договором

Відображаються здійснені оплати органами Казначейства за договорами про закупівлі розпорядників бюджетних коштів
Дата Сума Платник Одержувач Статус
22 березня 2022 14:10
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
22 березня 2022 14:10
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
16 березня 2022 17:56
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
18 травня 2022 14:05
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
18 травня 2022 14:05
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
14 червня 2022 11:11
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
30 серпня 2022 10:37
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
31 серпня 2022 18:32
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
18 жовтня 2022 10:59
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
21 листопада 2022 11:21
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
29 листопада 2022 11:17
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений
15 грудня 2022 11:00
15 650,00 UAH UA208201720343180002000079609
ГУ ДМС в Одеській області
UA803282090000026007010009202
Управління поліції охорони в Од.обл.
Оплачений

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
28 грудня 2022
Дата публікації змін до договору:
28 грудня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер договору про закупівлю: 175
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
27 січня 2023
Дата публікації змін до договору:
30 січня 2023
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): продовження строку дії договору та визначення суми в межах 20%
Номер договору про закупівлю: 175
Договір:
Номер додаткової угоди: 1.2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Ціни за одиницю:

Конкретна назва предмета закупівлі Кількість Одиниці виміру Ціна за одиницю
Надання послуг з цілодобового централізованого спостереження за системами пожежної сигналізації об’єктів та систем оповіщення про пожежу (за рахунок загального фонду) 44 послуга 4 268,18
UAH з ПДВ

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 01 січня 2022 — 01 березня 2023
Сума оплати за договором: 202 440,00
UAH (в тому числі ПДВ 33 740,00 UAH)