Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві "Парламентський телеканал "Рада"
Очікувана вартість
5 990 100,00 UAH
UA-2021-12-10-008048-a 4749a1191c8644938c54d345401b4d02
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Голобородько Людмила Валентинівна

380667820287 rada_buh@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Парламентський телеканал "Рада"
Код ЄДРПОУ: 21708430
Місцезнаходження: 01008, Україна , Київська обл., Київ, вулиця Садова будинок 3а
Контактна особа: Голобородько Людмила Валентинівна
380667820287
rada_buh@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури.
Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Крім того, детальніша інформація про такі підстави наведена у додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Згідно з частиною шостою статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити таку інформацію, зокрема обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
При цьому замовник самостійно визначає документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі, відповідно до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені пунктом 2 частини другої статті 40 статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Відповідно до коментарів щодо підстави для застосування переговорної процедури закупівлі, наданих в додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020 обґрунтуванням такої підстави може бути:

- протокол про підсумки конкурсу;
- рішення журі про розподіл премій та інших видів заохочення.

В основі надання послуг з розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення знаходиться розробка оригінальної творчої ідеї, кращого прєкту, концепції (далі - проєкту) дизайну студій. Дизайн – творча діяльність, метою якої є формування гармонійного предметного середовища, яке найбільш повно задовольнятиме матеріальні та духовні потреби людини. Диза́йн — це творчий метод, процес і результат художньо-технічного проєктування виробів, їхніх комплексів і систем, орієнтований на досягнення найповнішої відповідності створюваних об'єктів і середовища загалом потребам людини, як утилітарних, так і естетичних. Також, дизайн — специфічний ряд проєктної діяльності, що об'єднує художньо-предметне мистецтво і науково обґрунтовану інженерну практику у різних сферах.
У тлумачному словнику сучасної української мови читаємо: “Дизайн – художнє конструювання та оформлення речей (знарядь праці, промислової продукції та інтер’єру). Мистецтво дизайну – художньо-конструкторська діяльність, спрямована на створення нових видів і типів виробів, які відповідали б вимогам суспільства (корисності, зручності в експлуатації, краси і т. ін.). Відповідна галузь мистецтва і наукового знання; технічна естетика”.
Оскільки для відбору проєкту дизайну студії одним з основних критеріїв є саме творча ідея, концепція, яка найбільш повно відображає та відповідає предмету діяльності та цілям, а також концепції мовлення телеканалу «Рада», цим зумовлено проведення мистецького конкурсу з визначення кращого проєкту.
Згідно моніторингу законодавства, чинного на момент цієї закупівлі, відсутнє правове визначення поняття «мистецького конкурсу» а також затверджений порядок його проведення.
Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» затверджені розпорядженням директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93.

Розпорядження, на підставі якого проводиться конкурс: Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 15.11.2021 № 95 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Проведення мистецького конкурсу відбувається з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецьких проєктів з розроблення творчої концепції та їх реалізації, спрямованої на реконструкцію та розвиток технічної бази виробництва, поширення телепрограм (передач) про діяльність Верховної Ради України та іншої відеопродукції, а також створення умов для раціонального та ефективного цільового використання бюджетних коштів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада». Відповідно до постанови Верховної Ради України від 30.08.2019 № 26-IX «Про порядок висвітлення роботи Верховної Ради України дев’ятого скликання», Стратегічного плану розвитку на 2019 – 2023 роки, затвердженого Першим заступником Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючим справами Боднарем П.О. 29.11.2018 р., з метою реконструкції та розвитку технічної бази виробництва та поширення телепрограм (передач) про діяльність Верховної Ради України та іншої відеопродукції, та з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецького проєкту з розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».
За результатами проведеного мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада», який відбувся 03.12.2021р., за результатом оцінювання презентації проєкту, враховуючи підсумки обговорення проєкту, прийнято рішення Конкурсної комісії шляхом відкритого голосування за проєкт про визначення переможцем мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» проєкт Учасника:
фізична особа-підприємець Літвінова Дар’я Володимирівна,
реєстраційний номер облікової картки платника податків 3557802241.
Протокол засідання конкурсної комісії з організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» № 6/1 від 03.12.2021.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 07.12.2021 № 106 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з фізична особа-підприємець Літвінова Дар’я Володимирівна, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3557802241.

Підстава застосування переговорної процедури закупівлі:

Згідно абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем мистецького конкурсу.

Обґрунтуванням такої підстави для застосування переговорної процедури закупівлі є:

Абзац третій пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»

Додаток 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93 «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада», яким затверджено Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Розпорядження, на підставі якого проводиться конкурс: Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 15.11.2021 № 95 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».
Протокол засідання конкурсної комісії з організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» № 6/1 від 03.12.2021.
Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 07.12.2021 № 106 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».
Таким чином, вищезазначені документи підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі у відповідності до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 10 грудня 2021 16:17
Оскарження наміру укласти договір: 21 грудня 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79930000-2: Професійні дизайнерські послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
4 комплект
Розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві "Парламентський телеканал "Рада"
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Садова будинок 3а
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 79930000-2 — Професійні дизайнерські послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Замовник сплачує Виконавцю вартість Послуг за цим Договором на підставі Акту приймання-передачі наданих послуг та рахунків, що виставляє Виконавець, шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Виконавця суми, вказаної в п. 3.1. цього Договору протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання уповноваженими представниками Сторін цього Акту. Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

10 грудня 2021 16:09
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
10 грудня 2021 16:08
IMG_0002_ПРОТОКОЛ_2.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП ЛІТВІНОВА ДАР'Я ВОЛОДИМИРІВНА
#3557802241
Переможець 5 990 100,00
UAH
10 грудня 2021 16:17

Документи

10 грудня 2021 16:17
Електронний підпис
10 грудня 2021 16:15
IMG_0002_ПРОТОКОЛ_2.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 10 грудня 2021 16:17

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП ЛІТВІНОВА ДАР'Я ВОЛОДИМИРІВНА
#3557802241
5 990 100,00
UAH
Документи

Документи

10 грудня 2021 16:17
Електронний підпис
10 грудня 2021 16:15
IMG_0002_ПРОТОКОЛ_2.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
04 січня 2022 17:21
Електронний підпис зміни до договору
29 грудня 2021 19:48
IMG_0024_dod_ugoda_1_nova.pdf зміни до договору
29 грудня 2021 19:37
IMG_0012_dod_ugoda_1_2783427.pdf зміни до договору
29 грудня 2021 19:25
IMG_0022_протокол_зміна_кільк.pdf зміни до договору
29 грудня 2021 19:14
Електронний підпис укладений
29 грудня 2021 19:03
IMG_0023_DOG_40_T.pdf укладений
29 грудня 2021 19:01

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
29 грудня 2021
Дата публікації змін до договору:
29 грудня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): керуючись пунктами 3.6., 9.1., підпунктом 1 пункту 9.2. Договору № 40Т від 29.12.2021 р. (далі – Договір), пунктом 1 частини п'ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника, уклали цю Додаткову угоду № 1 до Договору (далі – Додаткова угода) про наступне: 1. Враховуючи наведене вище, Сторони погодили викласти пункт 1.1. Договору у наступній редакції : «1.1 Замовник замовляє, а Виконавець бере на себе зобов'язання із виготовлення та встановлення декорацій студій для цілей Замовника, код за ДК 021:2015 – 79930000- 2 «Професійні дизайнерські послуги», а саме: з розроблення творчої концепції, виготовлення елементів дизайну студій та їх встановлення у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» (далі за текстом - «виготовлення та встановлення декорацій»): 1) студії державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада», розташованої на сьомому поверсі в будівлі за адресою: м. Київ, вул. Садова, 3а; 2) двох пересувних знімальних майданчиків державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада». ». 2. Враховуючи наведене вище, Сторони погодили викласти пункт 3.1. Договору у наступній редакції : «3.1. Загальна вартість за цим Договором становить: 2 783 427,00 (два мільйона сімсот вісімдесят три тисячі чотириста двадцять сім гривень 00 коп.), без ПДВ, що розраховується відповідно до Додатка № 1 до цього Договору. » 3. Враховуючи наведене вище, Сторони погодили викласти в новій редакції наступні додатки до договору: 3.1. Специфікація у новій редакції (додаток 1 додається). 3.2. Протокол погодження договірної ціни у новій редакції (додаток 2 додається). 3.3. Кошторис витрат у новій редакції (додаток 3 додається). 3.4. Акт приймання-передачі виготовлення та встановлення декорацій у новій редакції (додаток 5 додається). 4. Інші умови вищевказаного Договору залишаються незмінними і Сторони підтверджують щодо них свої зобов’язання.
Номер договору про закупівлю: 40Т
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 2 783 427,00
UAH