Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»
Очікувана вартість
9 024 700,00 UAH
UA-2021-12-08-008935-a 824699884c89400f9a8c5e873cd34a98
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Голобородько Людмила Валентинівна

380667820287 rada_buh@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Парламентський телеканал "Рада"
Код ЄДРПОУ: 21708430
Місцезнаходження: 01008, Україна , Київська обл., Київ, вулиця Садова будинок 3а
Контактна особа: Голобородько Людмила Валентинівна
380667820287
rada_buh@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури.
Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Крім того, детальніша інформація про такі підстави наведена у додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Згідно з частиною шостою статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити таку інформацію, зокрема обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
При цьому замовник самостійно визначає документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі, відповідно до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені пунктом 2 частини другої статті 40 статті 40 акону України “Про публічні закупівлі”, а саме: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Відповідно до коментарів щодо підстави для застосування переговорної процедури закупівлі, наданих в додатку 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020 обґрунтуванням такої підстави може бути:

- протокол про підсумки конкурсу.

В основі надання послуг з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» (надалі – телеканал «Рада») знаходиться розробка оригінальної творчої ідеї, кращого проєкту, концепції (далі - проєкту) та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей телеканалу «Рада».

Оскільки для відбору проєкту одним з основних критеріїв є саме творча ідея, концепція, яка найбільш повно відображає та відповідає предмету діяльності та цілям, а також концепції мовлення телеканалу «Рада», цим зумовлено проведення мистецького конкурсу з визначення кращого проєкту.
Враховуючи вищевикладене, з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецького проєкту з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» організовано та проведено мистецький конкурс з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» (далі - мистецький конкурс).

Згідно моніторингу законодавства, чинного на момент цієї закупівлі, відсутнє правове визначення поняття «мистецького конкурсу» а також затверджений порядок його проведення.

Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» затверджені розпорядженням директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93.

На ім’я директора надійшла Службова записка головного режисера спеціальних проєктів Барановської І.В. (вх. № 23/597 від 18.11.2021) про необхідність провести мистецький конкурс зі створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм та ток-шоу для цілей телеканалу «Рада».
Відповідно до інформації зазначеної в Службовій записці, для забезпечення наповнення ефіру телеканалу «Рада» оригінальним контентом необхідно провести мистецький конкурс з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Розпорядження, на підставі якого проводиться конкурс: Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 18.11.2021 № 99 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Проведення мистецького конкурсу відбувається з метою об'єктивного і прозорого відбору мистецьких проєктів з розроблення творчої концепції та їх реалізації, спрямованої на реконструкцію та розвиток технічної бази виробництва, поширення телепрограм (передач) про діяльність Верховної Ради України та іншої відеопродукції, а також створення умов для раціонального та ефективного цільового використання бюджетних коштів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

За результатами проведеного мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада», який відбувся 06.12.2021р., за результатом оцінювання презентації проєкту, враховуючи підсумки обговорення проєкту, прийнято рішення Конкурсної комісії шляхом відкритого голосування за проєкт про визначення переможцем мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» проєкт Учасника:
Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ».

Протокол засідання конкурсної комісії з організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 10/5 від 06.12.2021.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 07.12.2021 № 106 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з Товариство з обмеженою відповідальністю «КІНОКІТ».

Підстава застосування переговорної процедури закупівлі:

Згідно абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: укладення договору про закупівлю з переможцем мистецького конкурсу.

Обґрунтуванням такої підстави для застосування переговорної процедури закупівлі є:

Абзац третій пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»

Додаток 1 до листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» № 3304-04/60124-06 від 03.10.2020

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 11.11.2021 № 93 «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада», яким затверджено Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада» та Положення про Конкурсну комісію з організації та проведення мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 18.11.2021 № 99 «Про забезпечення організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Протокол засідання конкурсної комісії з організації та проведення мистецького конкурсу з розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» № 10/5 від 06.12.2021.

Розпорядження директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада» від 07.12.2021 № 106 «Про затвердження результатів та визначення переможців мистецьких конкурсів у державному підприємстві «Парламентський телеканал «Рада».

Таким чином, вищезазначені документи підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі у відповідності до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 08 грудня 2021 18:29
Оскарження наміру укласти договір: 19 грудня 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 комплект
Розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм (передач) та ток-шоу для цілей державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Садова будинок 3а
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Протягом 10 календарних днів з дати підписання актів приймання-передачі наданих послуг Пiсляоплата 10 Календарні 100

Тендерна документація

08 грудня 2021 18:12
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
08 грудня 2021 18:10
IMG_0001_протокол_2.pdf
08 грудня 2021 18:12
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
08 грудня 2021 18:10
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
08 грудня 2021 18:10
IMG_0001_протокол_2.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінокіт»
#41132456
Переможець 9 024 700,00
UAH з ПДВ
08 грудня 2021 18:29

Документи

08 грудня 2021 18:28
Електронний підпис
08 грудня 2021 18:26
IMG_0001_протокол_2.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 08 грудня 2021 18:29

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінокіт»
#41132456
9 024 700,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

08 грудня 2021 18:28
Електронний підпис
08 грудня 2021 18:26
IMG_0001_протокол_2.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
04 січня 2022 17:24
Електронний підпис укладений
28 грудня 2021 18:29
IMG_0001_DOGOVIR_KINOKIT_30_T.pdf укладений
28 грудня 2021 18:27

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 9 024 700,00
UAH (в тому числі ПДВ 1 504 100,00 UAH)